Dodaj do ulubionych

Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 14:28
www.walbrzych.info/pl/wiadomosci,News,14029,minister-zdecydowal-mo-bruk-bez-pozwolenia.html
Obserwuj wątek
  • Gość: antyM Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 14:56
   Decyzja Ministra Środowiska unieważniająca pozwolenie na prowadzenie instalacji przez Mo-BRUK została poprzedzona kontrolami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska, o które wnioskował Prezydent Wałbrzycha. Prezydent wystąpił do Wojewody o weryfikację posiadanych przez Mo-BRUK uzgodnień w zakresie gospodarowania odpadami.

   źródło: Rzecznik prasowy UM


   Ha, ha, nic ci Kruczku nie pomoże. Nic nie zrobiłeś w tej sprawie! Gdyby antymobrukowcy nie wywlekli sprawy Mobruka latem 2009 r., trułby nas do dziś. Dowody na lewą decyzję wojewody są w sieci w filmach WaSza i w blogu Boa
   www.youtube.com/watch?v=n3a5CHE-WNY
   Ciekawe, kto wypłaci mieszkańcom odszkodowanie za działalność bandyckiego Mobruka w mieście i kto go tu sprowadził?
   Teraz trzeba dopilnować, żeby każdy podpisany pod zezwoleniami dla Mobruka, został przykładnie ukarany.
   I oczywiście pamiętamy, że jeszcze buduje się zakład granulatu cementowego na Podgórzu, zakład produkcji carbomixu na Sobięcinie i coś na Gaju, o czym nie ma nigdzie informacji.
   img824.imageshack.us/i/nowymobruk.jpg/
    • Gość: z Podgórza Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.11, 15:51
     Gość portalu: IXI napisał(a):

     > Co z drzewami wyciętymi na Sobięcinie ? Kto za to odpowie ?

     Odpowie ten kto wydał rok temu decyzję o wycięciu, czyli Kruczkowski. W styczniu 2011 znów wydał zgodę na wycięcie 179 drzew, tym razem na Gaju, a nigdzie nie ma informacji co tam będzie. Zgodnie z ustawą, społeczeństwo musi być poinformowane o wszystkich inwestycjach ingerujących w środowisko. Na razie jest foto na dowód, że Mobruk coś buduje.
     img824.imageshack.us/i/nowymobruk.jpg
       • Gość: woland Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia IP: *.opera-mini.net 26.03.11, 01:15
        " Rebel Yell" chciałbym wierzyć , że naprawią szkody, które Nam wyrządzili. To g... powinno być zamknięte w trybie natychmiastowym, każdy dzień zwłoki to ogromne straty środowiskowe. Nie znam się na bumaszkach, liczę na inteligencję walczących.. Właśnie teraz „Nasi” radni ukażą się Nam w całej krasie, będziemy mogli zobaczyć, jakich to ludzi "wybraliśmy", jak z determinacją będą walczyli o usunięcie tego syfu i naprawienie szkód (płuca nam wymienią i inne przeżarte organy) wyrządzonych przez Mokrzyckiego i jego dziwnych popleczników. Jestem święcie przekonany , że radni z tych wspaniałych partii będą starali się ze wszystkich sił - tak jak do tej pory za pomocą deklaracji - jak ktoś ładnie napisał- łącząc się z Nami w bólu,. Potwierdzą tym samym, że partie polityczne nie są organizacjami przestępczymi, bo są z Nami, więc nie mogą uczestniczyć w jakiejś zmowie „polityczno-biznesowej”. Wstrzymam się ze świętowaniem , ale kciuki trzymam mocno, i buty solidne czekają. Się pójdzie na hasło manifa! Mała laurka dla „walczących” od lat na forach: Dzięki Waszej pracy, jest nadzieja, że wkrótce wszyscy odetchniemy "pełną piersią"! Pozdrawiam Was!!
     • Gość: Only Wałbrzych Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia IP: *.play-internet.pl 26.03.11, 17:25
      Do "bom" Koleś, Mokrzycki myśli, że mu wszystko wolno! Sukin-kot podniósł łapy na Naszą własność! Nie przypominam sobie, żeby jakiś prezio pytał Nas o zgodę i dostał ja na rozpieprzanie hałd! Pracowałem w kopalni w latach 70 i z Naszych pieniędzy wybudowano NASZ SZPITAL GÓRNICZY zawłaszczony teraz przez jakiegoś dobrego wujka. Także z Naszych pieniędzy prowadzono rekultywację hałd, Kruczkowski z tego co wiem "pracował" na Victorii, był utrzymankiem górników, tak jak większość pracujących na powierzchni, jak zresztą pół województwa. Tak odwdzięcza się tym którzy harowali na niego i tym, którzy już nigdy nie wyjechali na powierzchnię!! Myślą, że zorganizują sobie Wielką Mszę razem z ich obłudnymi niby-wierzącymi, a taki np. "Only Wałbrzych" im odpuści!! Nie doczekanie wasze, wam "raj" pisany taki jaki zrobiliście dla mieszkańców Wałbrzycha. Tam będziecie zapieprzać na ścianie do końca świata, dusząc się pyłem, zabijani przez metan bez wody jedzenia i światła!!! Kto dał Tobie koleś zgodę na sięganie po Naszą własność?! W zębach przeniesiesz hałdę na miejsce!
  • Gość: Wałbrzych Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.03.11, 21:47
   Mobruk znowu wypróżnił jakiegoś śmiecia zwanego oświadczeniem: "Oświadczenie Zarządu Mo-BRUK S.A. dotyczące pozwolenia zintegrowanego dla instalacji w Wałbrzychu. OŚWIADCZENIE W związku z wydaną w dniu 16 marca 2011 r. decyzją Ministra Środowiska dotyczącą stwierdzenia nieważności decyzji Wojewody Dolnośląskiego z dnia 27.07.2007 r. w przedmiocie udzielenia firmie Mo-BRUK pozwolenia zintegrowanego na prowadzenie instalacji zlokalizowanych w Wałbrzychu przy ulicy Górniczej 1 i 4, (znak decyzji DIŚoa-281-38/11665/11/MT) informujemy, że w ocenie Emitenta decyzja Ministra została wydana z naruszeniem prawa. Przywołana powyżej decyzja Ministra Środowiska wskazuje na rażące naruszenie prawa przez Wojewodę Dolnośląskiego. Według Emitenta takie naruszenie nie miało miejsca, a Wojewoda prawidłowo wydał decyzje, o których mowa w decyzji Ministra Środowiska. Ponadto należy zauważyć, że decyzja Ministra nie stawia zarzutów co do działalności spółki Mo-BRUK S.A., odnosi się wyłącznie do prawidłowości lub nieprawidłowości wydania decyzji administracyjnych, związanych z zakładem w Wałbrzychu. Wobec powyższego, obecnie przygotowane jest odwołanie Emitenta od decyzji Ministra, które zostanie złożone w określonym przepisami terminie. Zarząd Emitenta informuje, że decyzja Ministra Środowiska jest nieprawomocna i nie wpływa na prowadzoną obecnie przez spółkę Mo-BRUK S.A. działalność w Wałbrzychu. Funkcjonowanie pozostałych zakładów Emitenta w lokalizacjach w Korzennej k. Nowego Sącza, Karsach k. Ożarowa oraz spółki zależnej Raf-Ekologia Sp. z o.o. odbywa się na podstawie odrębnych pozwoleń zintegrowanych. Dotyczy to także realizowanych i planowanych inwestycji Emitenta w Karsach, Górażdżach oraz Piekarach Śląskich. Zarząd Emitenta wskazuje jednak na znaczącą niedogodność kontynuacji działalności składowiska oraz zakładu recyklingu w Wałbrzychu, gdyż obecna sytuacja wymaga żmudnych procedur odwoławczych. Jednakże, w ocenie Emitenta ryzyko zaprzestania lub ograniczenia działalności Emitenta w ww. lokalizacji jest niewielkie z uwagi na fakt, że decyzja Ministra Środowiska została wydana stronniczo z naruszeniem prawa." - Zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie - przerośnięty obrzydliwy tupet.
   • Gość: T.. Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 00:49
    Fragment tekstu oświadczenia Zarządu Mo-BRUK S.A.:
    "...Dotyczy to także realizowanych i planowanych inwestycji Emitenta w Karsach, Górażdżach oraz Piekarach Śląskich..."
    Pytanie:
    Czy w Karsach, Górażdżach i Piekarach Śląskich Mo-Bruk planuje usadowić się ze swoim morderczym interesem w centrum wymienionych miejscowości, oraz na terenie szkód górniczych, tak jak to ma miejsce w Wałbrzychu i w odległości kilkudziesięciu metrów od siedzib ludzkich?

    Fragment tekstu oświadczenia Zarządu Mo- BRUK S.A:
    "...Jednakże, w ocenie Emitenta ( trafne określenie truciciela) ryzyko zaprzestania lub ograniczenia działalności Emitenta w ww. lokalizacji jest niewielkie z uwagi na fakt, że decyzja Ministra Środowiska została wydana stronniczo z naruszeniem prawa."

    Komentarz "Gościa":
    ...Zwróćcie uwagę na ostatnie zdanie - przerośnięty obrzydliwy tupet.
    ===========

    Tupet, to najbardziej łagodne słowo.
    Dopatrując się stronniczości i naruszenia prawa w decyzji Ministerstwa Środowiska, Emitent de facto domaga się prawa do legalnego wytruwania środowiska i ludności.
    Gratuluję aktywnego współudziału w przedsięwzięciu Prezydencie Kruczkowski .
   • Gość: antyM Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 10:08
    Prezydent Piekar Śląskich pogonił Mo-Bruk na etapie wydawania decyzji o środowiskowiskowych uwarunkowaniach, więc widać jak Mokrzycki bezczelnie łże.

    Natomiast tu jest pole do popisu dla naszego prezydenta:

    "Oświadczenie Zarządu Mo-BRUK S.A. dotyczące pozwolenia zintegrowanego dla instalacji w Wałbrzychu.

    Zarząd Emitenta informuje, że decyzja Ministra Środowiska jest nieprawomocna i nie wpływa na prowadzoną obecnie przez spółkę Mo-BRUK S.A. działalność w Wałbrzychu."



    Niech teraz Kruczkowski wystąpi do WIOŚ i do marszałka o wstrzymanie z urzędu funkcjonowania Mo-Bruku, do czasu wyjaśnienia, czy pozwolenie zintegrowane jest legalne.
    Ciekawe, czy się Kruczkowski odważy?
    • Gość: gość Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.03.11, 10:16
     no i po co bawią się w unieważnianie decyzji tylko na polityczne potrzeby, a trzeba było kontrolować i karać...ale racja przecież do tej pory kryto tą firmę, ale teraz kiedy ludzie otwarcie protestują to wymyślają unieważnienia, nie biorąc pod uwagę, że teraz prawilny prezydent, jak i min środowiska, który wcześniej nie reagował, faktycznie doszukują się nieważności decyzji, z tym że jeżeli okaże się to błędem organu to my za to będziemy płacić...a trzeba było karać na czas i pilnować by firma działała zgodnie z wytycznymi pozwolenia, poza tym prezydent wydając decyzję o zaakceptowaniu miejsca działania i formy działania firmy nie miał wcześniej do niczego uwag, ba teraz pozwala na wycinkę tak dużej ilości drzew...coś tu nie gra?
     • Gość: z Podgórza Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 11:24
      Carbomix to lewa inwestycja. Nie dostał jeszcze decyzji środowiskowych, ale już wyciął drzewa. Uwagi do raportu Mo-Bruka można składać w Urzędzie Miasta do 4 kwietnia. Ale drzewa już wycięte, teren ogrodzony.
      www.youtube.com/watch?v=36UOaooQXe8
      www.youtube.com/watch?v=fH_HFWMoZTo
      Raporty oddziaływania na środowisko nadają się tylko do prokuratury!!! Ale Kruczkowski święcie w nie wierzy, nawet w badania włókien azbestu pod śniegiem.
     • adamsky1972 Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia 27.03.11, 11:35
      Czytam oświadczenie rzecznika Mo- BRUK-u ro jako żywo staje mi przed oczami biznesmen z branży hazardowej, który stając przed szacowną komisją sejmową, w kilku niewyszukanych słowach dał im do zrozumienia, nie bacząc na to , ze oglądają to miliony, że ma ich w doopie.
      Józef M., prezes Mo- BRUK , ma dokładnie takie samo podejście. Aż się krew burzy.
      Minister jest głupi, departament prawny ministra jest głupi, wszyscy są głupi, tylko ON
      LORD AZBEST, ma zawsze rację.
      Bardzo mnie interesuje szczegółowo, czym uzasadnił minister swoją decyzję o stwierdzeniu nieważności Pozwolenia Zintegrowanego. Ktoś już wspomniał, że takli tryb "wyrzucania" MO- BRUK- u z Wałbrzycha, być może zatrzyma proceder, ale nie spowoduje, że będą musieli zabrać cały ten syf, który teraz przecieka, bo same kwatery też nie spełniały wymagań do składowania w nich tych trujących śmieci. A Mo- BRUK nie zapłaci ani grosza , ani złotówki jakiegokolwiek odszkodowania , bo decyzja wojewody, choć teraz usunięta , to dla Mo- BRUKU była legalną podstawą działania. Dlatego dalej trzeba drążyć temat przeciekającego składowiska i ZRO i nieprawidłowości w jego funkcjonowaniu, a nie tylko szukać wad administracyjnych decyzji w momencie jej wydawania. To co, wojewoda, czy też jego służby aż takimi ignorantami byli, że dopuszczono się się rażącego naruszenia prawa ????
      Trudno w to uwierzyć.
      • Gość: antyM Re: Minister zdecydował: Mo-BRUK bez pozwolenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 15:20
       Pierwszy do skazania jest wałbrzyski Inspektorat WIOŚ, ale wałbrzyska prokuratura nie dopatrzyła się ich winy zaniedbania obowiązków, chociaż miała wszystkie materiały z bloga boa, filmy WaSz'a i zdjęcia przeciekającego składowiska. Nie wszczęli postępowania z doniesienia mieszkańców i umorzyli postępowanie przekazane im przez ABW, o czym protestujących poinformował Kruczkowski na spotkaniu w Ratuszu. Skąd prezydent ma informacje o pracach prokuratury? Nie on składał doniesienie, tylko antymobrukowcy. A powinien był złożyć już po pierwszych interwencjach mieszkańców w 2004 r., wtedy gdy wydał zgodę na Zakład Recyklingu i wjazd do miasta tysięcy beczek z odpadami niebezpiecznymi.
       Pozwolenie zintegrowane wojewody jest z 2007 r., wylewanie zawartości beczek zaczęło się w 2004. Gdzie wtedy był Kruczkowski?
  • qwe33 Nie podzielam "hura-optymizmu" co niektórych 27.03.11, 18:33
   tu piszących.
   Ja widzę to tak:
   ... zakładając wariant optymistyczny, (czyli taki w którym minister ani "sam z siebie" nie wycofa się z decyzji, ani nie zostaje do tego "przekonany") zamknięcie wysypiska trwać będzie bardzo, bardzo długo.
   Po pierwsze - Mo-BRUK się odwoła. Na 100%! Procedury odwoławcze, następnie arbitrażowe
   i - co nie wykluczone - sądowe, to w naszej dzisiejszej i najbliższej rzeczywistości - lata całe.
   W tym czasie, nie będzie mowy ani o usunięciu zgromadzonych już odpadów ani o rekultywacji terenu a jedynym, co ewentualnie może udać się "załatwić" to czasowy zakaz/blokada przyjmowania nowych odpadów.
   Kiedy już ta urzędniczo-sądowa batalia zakończy prawomocnym "skazaniem" Mo-BRUK'u na zaprzestanie działalności, usunięcie zgromadzonych odpadów i rekultywację terenu, okażę się, że Mo-BRUK to niewypłacalny bankrut.
   Oczywiście jako niewypłacalny bankrut, nie będzie miał środków na nic a tym bardziej, na wykonanie sądowego wyroku.
   Trzeba wiedzieć, że koszt takiej "operacji" będzie niebagatelny - dziesiątki, a może nawet setki milionów zł.
   Zatem cały ten trujący syf, zostanie w wałbrzyskiej ziemi na kolejne długie lata, kiedy to następni, następni i następni(?)... włodarze miasta zgromadzą w końcu środki (z naszych podatków oczywiście) na rozbrojenie tej ekologicznej bomby.

   O wariancie pesymistycznym, wolę nawet nie myśleć i...
   oby się moje słowa w goowno zmieniły.

   Ament
   • adamsky1972 Re: Nie podzielam "hura-optymizmu" co niektórych 27.03.11, 21:17
    Możliwe, ze to tak będzie procedowane. Włodarzom miasta podziękujemy osobno. A co do dowodów, typu nagrania, filmy i blog boa66, to wbrew pozorom dzięki temu prokuratura nie może udawać, że coś nie istnieje, albo że jest tam coś, czego w rzeczywistości nie ma. swoje te nagrania i blog zrobiły. Oby więcej takich ludzi. I nie obchodzi mnie to, czy ktoś odniósł na tym polityczną korzyść czy nie. Jedno wcale nie wyklucza drugiego.
    Nie wiem, czy minister nadał części swojej decyzji klauzuli natychmiastowej wykonalności, np. w części dotyczącej dalszego gromadzenia odpadów niebezpiecznych do produkcji węglo- świństwa, czy w zakresie przyjmowania odpadów przemysłowych na składowisko.
    Ale wiem jedno, już nie będzie Kruczkowski podpisywał po cichu Józkowi decyzji jak leci.
    A zawdzięczamy to takim właśnie ludziom jak autorzy nagrań, bloga i innych "dowodów".
    • Gość: antyM Re: Nie podzielam "hura-optymizmu" co niektórych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 22:56
     adamsky1972 napisał:
     > Ale wiem jedno, już nie będzie Kruczkowski podpisywał po cichu Józkowi decyzj
     > i jak leci.

     I o to właśnie chodzi! Minister ministrem, ale decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu zależą WYŁĄCZNIE od prezydenta miasta. Tak stanowi prawo.
     Dlatego w poniższe idiotyczne tłumaczenia Kruczkowskiego, mogą uwierzyć tylko idioci, a nie ludzie myślący:

     Oto treść stanowiska UM w Wałbrzychu:

     Składowisko odpadów przemysłowych na terenie Pola Mieszko byłej Kopalni Węgla Kamiennego „Wałbrzych” istnieje od 1992 roku. Późniejsze decyzje związane z lokalizacją i warunkami funkcjonowania, które doprowadziły do powstania składowiska w obecnym kształcie, zapadały na szczeblu wojewódzkim i powiatowym. Nie jest prawdą, jakoby Prezydent Wałbrzycha posiadał w tym względzie jakiekolwiek istotne uprawnienia.
     www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,8494

     Jeżeli prezydent nie zna swoich uprawnień, godząc się na azbest w centrum miasta i najgorsze, zabójcze dla ludzi toksyny w tysiącach beczek - to należy takiego prezydenta pilnie odstawić do pomieszczenia za kratkami. Mo-Bruk w Wałbrzychu działa tylko dzięki Kruczkowskiemu i jego partii.
     Nagła aktywność Mo-Bruka z nowymi inwestycjami wiąże się z tym, że Mo-Bruk obawia się, iż mimo WYGRANYCH przez PO wyborów, sąd je unieważni. Nie będzie Kruczkowskiego - nie będzie i Mo-Bruka. Dlatego Mokrzycki tak bardzo napiera na szybkie wydanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu na granulat cementowy na Podgórzu i spalarnię na Sobięcinie. Mo-Bruk wie, że nikt inny, tylko prezydent Wałbrzycha może wydać pozytywną decyzję. Tak samo, jak je wydał w 2002 i 2004 r.
     Z Zabrza i Piekar Śląskich prezydenci pogonili Mo-Bruka, więc ostatnią ostoją Mokrzyckiego w Polsce jest Wałbrzych z Kruczkowskim. I tylko z Kruczkowskim.



      • Gość: antyM Re: Nie podzielam "hura-optymizmu" co niektórych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 10:21
       Gość portalu: Legiony Mobruku napisał(a):

       > Bezedura. Trzeba zapieprzać, żeby unijne dotacje nie przepadły. Ot, i padł kole
       > jny mit stworzony przez antyM.

       Mit? Najpierw załatwiasz dotację, a potem lokalizację? Od kiedy Unia rozdaje pieniądze na inwestycje ulokowane w wirtualnej rzeczywistości?

       Ocena oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, jest procesem, który ma dostarczyć podejmującemu decyzję organowi administracji publicznej informacji, czy ingerencja inwestycji w środowisko, została zaplanowana w sposób optymalny i czy korzyści wynikające z jej realizacji rekompensują straty w środowisku, jakie zwykle są niemożliwe do uniknięcia. Środowisko jest tu rozumiane nie tylko jako środowisko przyrodnicze, ale także jako środowisko społeczne.
       www.parp.gov.pl/index/index/1635
  • Gość: zielony Re: Minister naruszył prawo!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.11, 22:49
   Mobruk wyemitował akcje, kto je kupił wiele osób się domyśla, a tu minister wyciął Mo-Brukowi numer. I co ten przekręt wciska posiadaczom akcji?

   "Zarząd Emitenta informuje, że decyzja Ministra Środowiska jest nieprawomocna i nie wpływa na prowadzoną obecnie przez spółkę Mo-BRUK S.A. działalność w Wałbrzychu.
   Zarząd Emitenta wskazuje jednak na znaczącą niedogodność kontynuacji działalności składowiska oraz zakładu recyklingu w Wałbrzychu, gdyż obecna sytuacja wymaga żmudnych procedur odwoławczych. Jednakże, w ocenie Emitenta ryzyko zaprzestania lub ograniczenia działalności Emitenta w ww. lokalizacji jest niewielkie z uwagi na fakt, że decyzja Ministra Środowiska została wydana stronniczo z naruszeniem prawa."

   newconnect.pb.pl/2397353,10663,oswiadczenie-zarzadu-mo-bruk-s-a-dotyczace-pozwolenia-zintegrowanego-dla-instalacji-w-walbrzychu
   Ha, ha, ha!
   Minister naruszył prawo, bo składowisko nie leży w obrębie miasta, nie na terenach pokopalnianych, zabudowa mieszkaniowa jest na północy (wg Mobruka), a nie na wschodzie, brak tam cieków wodnych, beczki nie zawierają toksyn i nie było tam nigdy pożaru. No i badania tego syfu są wiarygodne, np. azbestu pod śniegiem i skażenia wód bez piezometrów.


   • Gość: jackie Re: Minister naruszył prawo!!! IP: *.centertel.pl 28.03.11, 23:20
    Kur.wa mać, co tu się dzieje, gno.je nas trują i okradają i jeszcze kpią w żywe oczy, toż to gorsze niż okupacja szkopsko-sowiecka bo wtedy wiadomo było kto jest kto!
    Nalezy poprosić UE o pomoc aby rozgoniła tą sitwę i zamknęła Mobruk, jak trzeba będzie to siłą np.przy pomocy unijnych sił szybkiego reagowania czy jak to zwą, pomoooocy!!!!
    Jak temu gnoj.stwu z urzedów, sądów, prokuratur, policji nie wstyd pozostawać biernym w obliczu jawnego łamania prawa, ku.rwa, ludzie są granice konformizmu, to wy będziecie z tym żyli jak zrobi się z tego większy smród niż teraz, kto wie może nawet wy bekniecie za zaniechania, co wyście tu k.urwa narobili? Nie macie wstydu na lustro codziennie patrzeć?
    • Gość: Moim zdaniem Re: Minister naruszył prawo!!! IP: *.play-internet.pl 29.03.11, 03:25
     "jackie" Tak nie mają wstydu, nie są nawet ludźmi to demony, zombie moralne. Tchórzliwi i podstępni, a co gorsze mają władzę i poparcie "pożytecznych głupców" tzw. autorytetów, "artystów" "dziennikarzy". Niektórzy z tych "pożytecznych.." maja "trochę" za złe premierowi, że niby..., coś tam.. ale generalnie to "swój chłop" w końcu razem stoją po jasnej stronie mocy i będą grali do końca świata i jeden dzień dłużej. Podobnie jest i w naszym mieście. Tylko, że Nasi zombie mają "celebrantów" na miarę "wałbrzyszka"- prymitywnych i głupich, - przypominają wynajętego głupca, który piłuje gałąź na której siedzi, i myśli o tym, co kupi za pieniądze, które dostał za pracę, którą właśnie wykonuje. Głupi głupcy. A My? Dalej popierajmy wszelkie akcje, piszmy, ale nie dajmy ponieść się emocjom, szkoda zdrowia! Jeśli trzeba będzie stanąć i zamanifestować to stańmy! Nie można im odpuścić! Takie jest moje zdanie.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka