Dodaj do ulubionych

Wałbrzyskie lumpeksy

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.11, 20:16
Proszę o informację gdzie są dobre lumprexy/ second handy w \Wałbrzychu- żeby była również odzież dla dzieci w dobrym stanie. W jakie dni są dostawy.
Obserwuj wątek
    • Gość: ela Re: Wałbrzyskie lumpeksy IP: *.walbrzych.vectranet.pl 11.04.11, 15:52
      dobre lumpeksy sa na piaskowej gorze ,,mrowkowiec,,dostawy sa w poniedzialek
      • Gość: nina Re: Wałbrzyskie lumpeksy IP: *.adsl.inetia.pl 11.04.11, 23:52
        Komis odzieży na Słowackiego zaraz przy placu grunwaldzkim. Dużo ciuszków dla kobiet i dzieci, z tego co wiem dostawy codziennie.
        • Gość: kasia Re: Wałbrzyskie lumpeksy IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.04.11, 08:23
          Miałam świerzba a swoje ciuszki musiała bym wyrzucić (szkoda) lub zdezynfekować (zniszczą się) więc za parę groszy oddałam do lumpeksu :)
          • Gość: A.N Re: Wałbrzyskie lumpeksy IP: *.180.98.135.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.04.11, 19:16
            Mogę polecić Ci TEXTIM na chrobrego w podwórku za sklepem motoryzacyjnym AutoMiran:) no i w PDT na Słowackiego na piętrze obok Chińskiego sklepu :) w obu dostawy są raz w miesiącu ale ciuchy wysortowane i dość fajne okazje można wyrwać :) codziennie też coś dokładają :) najlepiej iść na drugi dzień bo już nie ma takich tłumów :)
          • Gość: siabadabada Re: Wałbrzyskie lumpeksy IP: *.180.98.135.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.04.11, 19:18
            Kasiu a do którego sh oddałaś swoje ciuszki????
            • Gość: sss Re: Wałbrzyskie lumpeksy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.11, 20:03
              ja polecam szafę agatki na Nowym Świecie vis a vis fryzjera U Rudej. Obsługa przemiła a jak jest towar to naprawdę ładne rzeczy za niewielkie pieniądze
          • Gość: do idiotki kasi Re: Wałbrzyskie lumpeksy IP: *.centertel.pl 13.04.11, 18:54
            świerzba to może miałaś ale jedno jest pewne mózgu to ty napewno nie masz zastanawiam się czy oddając te rzeczy powiedziałaś o tym?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka