Panie Prezydencie gdzie dostanę pracę?

IP: 78.9.31.* 30.01.12, 09:37
Jestem osobą z wyższym wykształceniem w wieku 50 lat. W wyniku redukcji w wałbrzyskich przedsiębiorstwach straciłam pracę. Całe życie pracowałam uczciwie wykonując swoje obowiązki. Co dalej? Jak mam żyć? Słyszałam, że Pan Prezydent mówił, że w Wałbrzychu jest praca w zieleni miejskiej, ale tam mówią,że nie mają miejsca. Pracownicy z Urzędu Pracy rozkładają ręce. Kiedy powstaną nowe zakłady pracy?
    • Gość: nina Re: Panie Prezydencie gdzie dostanę pracę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.12, 09:54
      proszę napisać, gdzie Pani pracowała i na jakim stanowisku. Jakie ma Pani specjalizację ? może pomogę ?
      • Gość: ale ale Re: Panie Prezydencie gdzie dostanę pracę? IP: *.dynamic.chello.pl 30.01.12, 11:43
        Ale nina, przecież to nie o to chodzi zebyś pomogła, zobacz do kogo skierowany jest apel. Tu chodzi o to , żeby na realnym nieszczęściu ludzkim zbić polityczny kapitał. Nie wtrącaj się do wątku z ofertą REALNEJ pomocy bo przeszkadzasz w propagandzie WWSiarzy;/
        • Gość: pozdrawiam Re: Panie Prezydencie gdzie dostanę pracę? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 30.01.12, 11:55
          jak masz wyższe wykształcenie, to zapewne uważasz się za bystrą osobę? no to proszę ja Ciebie, rusz głową i wymyśl coś, zmień branżę, w ostateczności wyjedź za granice, poradzisz sobie. Jakby każdy młody człowiek po skończeniu szkoły pytał prezydenta co ma robić bo nie ma na siebie pomysłu, to bezrobocie byłoby 4 razy większe niż teraz. Ludzie w Twoim wieku też wyjeżdżają do pracy, pewnie będziesz zarabiać więcej niż w kraju, więc głowa do góry, dupę w troki i powodzenia!
          • Gość: ... Re: Panie Prezydencie gdzie dostanę pracę? IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.01.12, 12:02
            Głupszej argumentacji i rady dawno nie czytałem.
            • Gość: oooo Re: Panie Prezydencie gdzie dostanę pracę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.12, 12:45
              Pewnie jej nie zrozumiałeś:)
              • Gość: bezrobo Re: Panie Prezydencie gdzie dostanę pracę? IP: *.play-internet.pl 30.01.12, 13:16
                A czy siedząc na tej ciepłej posadce pomyślałaś o ludziach, którzy nie mogą znaleźć pracy, bądź właśnie utracili zatrudnienie i nie mogą liczyć na zainteresowanie? No to teraz welcome in our world :P Zamiast się żalić bierz zadek w obroty i zasuwaj na strefę, ponoć w biskupicach przyjmują każdego.
                • Gość: , Re: Panie Prezydencie gdzie dostanę pracę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.12, 13:46
                  Ludzie myślcie co pszecie. Pewnie w ostateczności przyjmę kiedyś i prace w Biskupicach. Ale po co było sie tryle lat uczyc inwestować a siebie. Można było sie obijać i dzisiaj tez szukać pracy w Biskupicach. A podobno tusk propaguje program 50+, ale chyba dla swoich znajomych.
                  • Gość: g Re: Panie Prezydencie gdzie dostanę pracę? IP: *.146.51.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.01.12, 15:26
                    No tak oklaski dla Szełemeja.. za prace,szkoły, pomalowane lampy... płaczcie teraz..!
Inne wątki na temat:
Pełna wersja