Dodaj do ulubionych

Rezolucja Pokrzywdzonych

IP: *.dynamic.chello.pl 29.02.12, 23:51
Dzisiaj tj. 29 lutego 2012 roku Pokrzywdzeni z Wałbrzycha złożyli projekt uchwały, w której domagają się naprawienia wyrządzonej szkody. Gmina Wałbrzych, WTBS i cała rzesza funkcjonariuszy publicznych, państwowych i samorządowych różnej maści działała na szkodę wym. Wałbrzyszan. To jest afera i skandal, które zostały ujawnione z wielkim trudem, ponieważ złodziejski interes i taką samą gminę osłaniali policjanci, prokuratorzy sędziowie itp. element. Udało się i jest to zasługa, sukces Państwa Durkalec i Aktywnej Grupy Lokatorów Mieszkań Zakładowych ZUG WAMAG Wałbrzych. Proszę Państwa to jest początek końca WTBS Wałbrzych i tak nam dopomóż Bóg.
Proszę zobaczyć:
www.youtube.com/watch?v=Z4iTPUzd9uQHejka
Obserwuj wątek
   • Gość: Koń Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.12, 22:07
    Oto one, zapraszam do lektury:
    img20.imageshack.us/img20/8761/rezolucja3.jpg
    img829.imageshack.us/img829/2348/rezolucja4.jpg
    img593.imageshack.us/img593/2695/rezolucja5.jpg
    img69.imageshack.us/img69/860/rezolucja6.jpg
    img215.imageshack.us/img215/5720/rezolucja7.jpg
    img196.imageshack.us/img196/777/rezolucja8.jpg
    img198.imageshack.us/img198/2633/rezolucja9.jpg
    img835.imageshack.us/img835/3446/rezolucja10.jpg
    img839.imageshack.us/img839/1415/rezolucja11.jpg
    img37.imageshack.us/img37/2232/rezolucja12.jpg
    img210.imageshack.us/img210/9906/rezolucja13.jpg
    img862.imageshack.us/img862/5918/rezolucja14.jpg
    img14.imageshack.us/img14/3505/rezolucja15.jpg
    img809.imageshack.us/img809/158/rezolucja16.jpg
    img3.imageshack.us/img3/1122/rezolucja17.jpg
    Dla mnie najbardziej bulwersująca jest strona 12, gdzie zawarta jest lista cwaniaczków, która zawłaszczyła majątek wart ponad 4 mln. złotych i proszę kolesie zrzucili się po stówie, ale niektórzy mieli gest i np. Rycho senator dorzucił dwie stówy a Krzycho Bielecki też się szarpnął i sypnął aż półtorej stówy. Ile to jest? a na przykład wystarczy na dobrą flaszkę, aby zrobić dobrą "łychę". Skandal, skandal i jeszcze raz skandal.
    Proszę ten dokument rozpowszechniać, a władza niech ma się na baczności, bo przekręty wcześniej, czy później i tak zostaną ujawnione i czy było warto?
    Karykowski Gibuła, Bielecki, Żuk-Magierska - skąd my ich znamy? A może ich w ogóle nie znaliśmy, no to teraz Państwu to "szemrane towarzystwo", które przejęło majątek Wałbrzyszan za psie pieniądze przedstawiam: Gawroński, Gibuła, Karykowski, Bielecki itd. Bardzo mi nie miło!
    Hejka
  • Gość: Koń Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.12, 19:22
   Dzisiaj rozdawaliśmy projekt uchwały radnym, aby mogli się z nim zapoznać i aby wiedzieli nad czym głosują, bo często jest tak, że głosują na rozkaz prezia nie znając zagadnienia.
   Złożyliśmy też pismo i proszę się z nim zapoznać:
   img862.imageshack.us/img862/6811/rezolucja1.jpg
   img838.imageshack.us/img838/8761/rezolucja2.jpg
   "Dzisiaj radny Torbus uciekał przed Wałbrzyszanami, którzy chcieli mu wręczyć projekt uchwały dot. naprawienia szkody dot. zawłaszczenia mieszkań zakładowych. Tacy jak on i klakierzy prezia głosują na rozkaz i nie mają pojęcia, o czym stanowią." To jest mój wpis pod dzisiejszym serwisem WTV i trzeba to towarzystwo wzajemnej adoracji pogonić a przede wszystkim rozliczyć, aby takich spraw jak ta związana z WTBS nigdy więcej w Wałbrzychu nie było. Mam w tej sprawie sporo materiału, ale "materia" sprawia mi opór i mam trochę kłopotów technicznych ze sprzętem, ale mam nadzieję, że uda mi się z nimi uporać i przedstawię je Państwu niezwłocznie. Przedstawię również Państwu pełny tekst uchwały, którą dzisiaj usiłowaliśmy doręczyć radnym i wyglądało to jak zabawa w kotka i myszkę.
   Hejka
  • Gość: Koń Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.12, 21:27
   www.youtube.com/watch?v=A6piR8LbEXk
   Tu jest film, przepraszam za jakość, ale nowa karta zakupiona do kamery okazała się felerna i musiałem odzyskać nagranie na ile się tylko da.
   W następnym poście podam linki do projektu uchwały i zaręczam, że jest to ciekawa lektura, a póki co proszę obejrzeć film i tu ciekawostka jest w nim mowa o spółce Kruczkowski-Szełemej, ale o tym napiszemy więcej niebawem, bo sprawa jest rozwojowa i zapowiada się nadzwyczaj obiecująco. To jest taka sitwa, że głowa boli na samą myśl, ale mam nadzieję, że prezia udało się wykopać to i uda się załatwić sprawę z WTBS a następnie mam nadzieję, że Wałbrzych wreszcie obudzi się i przyjdzie czas na Wałbrzyską Wiosnę Ludów i rozliczymy tych wszystkich mistyfikatorów, którzy mydlili nam oczy a sami nabijali sobie kieszenie publiczną mamoną.
   Hejka
     • Gość: rządzi Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 23:22
      Spółka z o.o. HERMET 4 Wałbrzych - Przeze Piotr Kruczkowski

      Doradztwo dla gmin - kompleksowa obsługa

      1 stycznia 2012 r. gminy przejmą na siebie nowe zadania i obowiązki zgodnie z nową ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Proponujemy w związku z tym kompleksowe doradztwo w zakresie zaprojektowania i wdrożenia systemu gospodarki odpadami komunalnymi w Gminie wraz z opracowaniem dokumentacji do przeprowadzenia przetargu na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości. Nasza oferta to przygotowanie kompletu uchwał wraz z załącznikami i uzasadnieniami oraz, co niezwykle ważne, pomoc w ustaleniu wysokości i sposobu obliczania opłaty za gospodarowanie odpadami (tzw. „podatek śmieciowy”). Proponujemy również przeprowadzenie akcji informacyjnej wśród mieszkańców i to zarówno w okresie zbierania deklaracji jak i w czasie faktycznego wprowadzania systemu w życie.

      Proponujemy również szeroki zakres szkoleń dedykowanych do potrzeb pracowników Urzędu, niezbędnych do realizacji zadań wynikających z wejścia w życie nowej ustawy.

      Z punktu widzenia gmin jest to niewątpliwie rewolucja w systemie gospodarki odpadami, a jednocześnie ogromne zadanie i odpowiedzialność związane z wypełnieniem wymogów nowej ustawy. Pozostało bardzo niewiele czasu na przygotowanie procedur i zorganizowanie nowego porządku w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.

      Zapraszamy do współpracy obejmującej m. in. zaprojektowanie i wdrożenie systemu wraz ze sporządzeniem treści niezbędnych uchwał rady gminy wraz z załącznikami, tj.:
      • uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy,
      • uchwały w sprawie określenia górnych stawek opłat za usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości,
      • uchwały w sprawie określenia innych sposobów udokumentowania wykonania obowiązków pozbywania się zebranych na terenie nieruchomości odpadów komunalnych,
      • uchwały w sprawie postanowienia o odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne,
      • uchwały w sprawie podziału obszaru gminy na sektory,
      • uchwały w sprawie metody ustalenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz wysokości tych opłat od gospodarstwa domowego,
      • uchwały w sprawie terminu, częstotliwości i trybu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi,
      • uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów oraz innych uchwał.
      Proponujemy również doradztwo dotyczące opracowania przetargu na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości wraz z wymogami Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i projektem umowy między gminą a wyłonionym w drodze przetargu przedsiębiorcą w zakresie odbierania odpadów od właścicieli nieruchomości.

      Firma Hornet 4 jest nowoczesną firmą szkoleniowo - doradczą. Nasze usługi realizujemy w sektorze publicznym, prywatnym i pozarządowym. Zespół naszych specjalistów i ekspertów posiada bardzo bogate doświadczenie z zakresu:
      - zarządzania jednostkami samorządu terytorialnego,
      - kierowania dużymi przedsiębiorstwami,
      - prowadzenia szkoleń,
      - consultingu,
      - zarządzania projektami w sektorze: publicznym, prywatnym i pozarządowym.
      Szczególną uwagę zwracamy na kwestie ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami komunalnymi i przemysłowymi.

      W ostatnim okresie przeprowadziliśmy konsultacje dotyczące nowego systemu gospodarki w wielu gminach, miedzy innymi: Wałbrzych, Walim, Głuszyca, Mieroszów, Jedlina Zdrój, Nowa Ruda, Dobromierz, Czarny Bór, Goguszów Gorce, Świebodzice, Szczawno Zdrój. Wszędzie spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem i aktywnością uczestników.

      Zapraszamy do współpracy!      <


      NIP 886-297-46-90
      REGON 021706181
      KRS nr 0000394804 Sąd rejonowy dla Wrocław-Fabryczna we Wrocławiu IX wydz. gosp KRS

      Kapitał zakładowy 30 000 PLN wpłacony w całości Kontakt:

      Tel.: 74 841 79 67
      Tel./fax: 74 841 79 89
      e-mail: biuro@hornet4.pl
   • Gość: Koń Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 24.03.12, 23:11
    Kredyt hipoteczny nie jest tu rozwiązaniem, ale oczywiście masz rację, że dzisiaj tak jest, że mieszkanie trzeba kupić, albo wybudować dom. Mam do Ciebie pytanie, czy Ty nie walczyłbyś o mieszkanie, które było zbudowane za Twoje pieniądze, przy którego budowie lub remoncie uczestniczyłeś i które następnie a właściwie podstępnie, bo tu wszystko było "tajne" jakaś grupka cwaniaków przejęła za darmo? To jedno, a drugie, jakim prawem wym. grupa cwaniaków ma się bezpodstawnie wzbogacić cudzym kosztem? Bo co, bo oni byli przy korcie, bo co, bo im się to należy, niby z jakiej racji? Myślę, że będąc w ich położeniu Twoja gadka byłaby inna. Przypuszczam, że nie darowałbyś nawet 10 złotych, a co dopiero mówiąc o mieszkaniu o wartości ponad 100 tys. pln. To jedno a druga sprawa to czynsze i tu jest taka sprawa, że lokatorom wym. mieszkań zakładowych dowala się wysokie opłaty np. podwójne, potrójne w porównaniu do takich samych mieszkań np. komunalnych po to, aby wpędzić ich w długi i następnie ich eksmitować a mieszkanie sprzedać. Tu jest nawet taka ciekawostka, że można było płacić czynsz (oczywiście nie było umów z WTBS) a mimo to sprawy lądowały w sądzie o eksmisję za długi. Proceder był następujący, płaciłeś czynsz i myślałeś, że wszystko jest oki, ale był tu łańcuszek wierzycieli, wspólników, spółek itd. i płaciłeś jednym, ale do właściciela kasa już nie trafiała i narastał dług. To była dobrze zorganizowana grupa i wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku, a możliwe było, dlatego, że w Wałbrzychu było przyzwolenie i "udziałowców" było sporo a "skorumpowany" aparat przymusu również w tym uczestniczył. Efektem tego działania było to, że ludzie zostali pozbawieni swoich mieszkań, za które zapłacili i mimo eksmisji i sprzedaży ich mieszkań nadal pozostawali z długami. Tak, więc młody człowieku, nie zabieraj głosu, nie dawaj głupich rad i zastanów się nad sobą, a zwłaszcza nad tym, co piszesz.
    Hejka
   • Gość: Kruczkowski rządzi Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.12, 23:21
    Spółka z o.o. HERMET 4 Wałbrzych - Przezes Piotr Kruczkowski

    Doradztwo dla gmin - kompleksowa obsługa

    1 stycznia 2012 r. gminy przejmą na siebie nowe zadania i obowiązki zgodnie z nową ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Proponujemy w związku z tym kompleksowe doradztwo w zakresie zaprojektowania i wdrożenia systemu gospodarki odpadami komunalnymi w Gminie wraz z opracowaniem dokumentacji do przeprowadzenia przetargu na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości. Nasza oferta to przygotowanie kompletu uchwał wraz z załącznikami i uzasadnieniami oraz, co niezwykle ważne, pomoc w ustaleniu wysokości i sposobu obliczania opłaty za gospodarowanie odpadami (tzw. „podatek śmieciowy”). Proponujemy również przeprowadzenie akcji informacyjnej wśród mieszkańców i to zarówno w okresie zbierania deklaracji jak i w czasie faktycznego wprowadzania systemu w życie.

    Proponujemy również szeroki zakres szkoleń dedykowanych do potrzeb pracowników Urzędu, niezbędnych do realizacji zadań wynikających z wejścia w życie nowej ustawy.

    Z punktu widzenia gmin jest to niewątpliwie rewolucja w systemie gospodarki odpadami, a jednocześnie ogromne zadanie i odpowiedzialność związane z wypełnieniem wymogów nowej ustawy. Pozostało bardzo niewiele czasu na przygotowanie procedur i zorganizowanie nowego porządku w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.

    Zapraszamy do współpracy obejmującej m. in. zaprojektowanie i wdrożenie systemu wraz ze sporządzeniem treści niezbędnych uchwał rady gminy wraz z załącznikami, tj.:
    • uchwały w sprawie regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy,
    • uchwały w sprawie określenia górnych stawek opłat za usługi w zakresie odbioru odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości,
    • uchwały w sprawie określenia innych sposobów udokumentowania wykonania obowiązków pozbywania się zebranych na terenie nieruchomości odpadów komunalnych,
    • uchwały w sprawie postanowienia o odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne,
    • uchwały w sprawie podziału obszaru gminy na sektory,
    • uchwały w sprawie metody ustalenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz wysokości tych opłat od gospodarstwa domowego,
    • uchwały w sprawie terminu, częstotliwości i trybu opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi,
    • uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów oraz innych uchwał.
    Proponujemy również doradztwo dotyczące opracowania przetargu na odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości wraz z wymogami Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i projektem umowy między gminą a wyłonionym w drodze przetargu przedsiębiorcą w zakresie odbierania odpadów od właścicieli nieruchomości.

    Firma Hornet 4 jest nowoczesną firmą szkoleniowo - doradczą. Nasze usługi realizujemy w sektorze publicznym, prywatnym i pozarządowym. Zespół naszych specjalistów i ekspertów posiada bardzo bogate doświadczenie z zakresu:
    - zarządzania jednostkami samorządu terytorialnego,
    - kierowania dużymi przedsiębiorstwami,
    - prowadzenia szkoleń,
    - consultingu,
    - zarządzania projektami w sektorze: publicznym, prywatnym i pozarządowym.
    Szczególną uwagę zwracamy na kwestie ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami komunalnymi i przemysłowymi.

    W ostatnim okresie przeprowadziliśmy konsultacje dotyczące nowego systemu gospodarki w wielu gminach, miedzy innymi: Wałbrzych, Walim, Głuszyca, Mieroszów, Jedlina Zdrój, Nowa Ruda, Dobromierz, Czarny Bór, Goguszów Gorce, Świebodzice, Szczawno Zdrój. Wszędzie spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem i aktywnością uczestników.

    Zapraszamy do współpracy!    <


    NIP 886-297-46-90
    REGON 021706181
    KRS nr 0000394804 Sąd rejonowy dla Wrocław-Fabryczna we Wrocławiu IX wydz. gosp KRS

    Kapitał zakładowy 30 000 PLN wpłacony w całości Kontakt:

    Tel.: 74 841 79 67
    Tel./fax: 74 841 79 89
    e-mail: biuro@hornet4.pl
    • Gość: Koń Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 30.03.12, 17:46
     Właśnie w tej chwili otrzymałem ulotkę o następującej treści:
     "Nie chcemy być Golasami przez takie inwestycje jak " Stara Kopalnia” !
     Dlaczego ?
     1) Bo od 2002 r. PO i koalicjanci ,z naruszeniem prawa do demokracji , wolności wyboru , prawa środowisk społecznych do wypowiedzenia się przyjmują tylko większością głosów w radzie , niezgodne ze statutem Gminy Wałbrzych , prowadzący do zadłużania Wałbrzyszan i stwarzających korupcję – projekty inwestycyjne takie jak np.„ Stara Kopalnia’ , jako koncerty życzeń byłego prezydenta Piotra Kruczkowskiego i obecnego Romana Szełemeja .
     2) Bo „ Stara Kopalnia „ jest po to aby : zadłużać mieszkańców , likwidować szkoły , nie wypłacać odszkodowania za krzywdy których dopuściła się Gmina Wałbrzych wobec mieszkańców z powodu utraty kontroli nad Wałbrzyskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego, obniżać wartość mienia komunalnego Gminy Wałbrzych , rozdawać po cichu majątek gminy Wałbrzych , zapewnić przejęcie szpitali w Wałbrzychu w ręce Romana Szełemeja i jego znajomych, zlikwidować zakłady pracy
     Projekt ten jest tylko po to aby grupa związana z Kruczkowskim i Szełemejem zarobiła ogromne pieniądze jako wykonawcy . wykonawcy ze szpitala „ Sokołowskiego” przeszli do
     „ Starej Kopalni” . A podwykonawcom nie wypłaca się wynagrodzenia .
     3) Bo nie chcemy spłacać długi nielegalne !
     4) Bo chcemy pracy ,chleba , dostępu do edukacji , nauki , sportu , kultury ,bezpłatnej służby zdrowia a Roman Szełemej wstrzymuje pozwolenia i decyzje na warunki zabudowy przedsiębiorstwom tylko po to aby Piotr Kruczkowski dalej rządził w Wałbrzychu razem ze swoją grupą ( firma Hermet 4 spółka z o.o. )
     5) Bo nie chcemy czuć się we własnym mieście jak nikomu nie potrzebni i pozbawieni praw obywatelskich.
     Pani Ministrze Zdrojewski wnosimy aby : 1) przejął Pan Zamek Książ 2) wstrzymał i publicznie rozliczył „ Starą kopalnię „ a gó...e potwierdzenie referencji wystawionych przez pana Romana Szełemeja ,

     TO NIE KULTURA - TO GRABIEŻ ! NIE CHCEMY BYĆ GOLASAMI –WAŁBRZYSZANIE !"

     Jutro przed południem Starą Kopalnię będzie wizytował sam Bogdan Zdrojewski i właśnie otrzymałem zaproszenie na to spotkanie. Uważam, że dobrze by było, aby Wałbrzyszanie odpowiednio przywitali pana ministra i wręczyli mu kilka w/wym. ulotek. Gospodarska wizyta odbędzie się około godziny 11, 12 i proszę bardzo inicjatywa należy do Państwa. Musicie Państwo przejąć inicjatywę i nie czekać, że wszystko się zrobi samo.
     Na temat Starej Kopalni ostatnio wypowiadaliśmy się publicznie komentując spotkanie z Marią Romańską, proszę zobaczyć nasze komentarze pod filmem:
     www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h9T5Qjt3w7E
     To są kpiny, na co innego wzięto kasę z UE i miasto wzięło kredyt, a będzie zupełnie co innego i do końca nie wiadomo, co tak naprawdę tam będzie? Ale za to kolesie pana "dohtora" sporą kasę biorą i jak napisano firmy ze szpitala przeniosły się do Starej Kopalni. To jest marnotrawstwo publicznych pieniędzy i dlatego przestrzegaliśmy Państwa, aby nie głosować na tą partię władzy, bo nie będzie pieniędzy na nic i będziemy słyszeć tylko komunikaty o konieczności oszczędności i cięć - ale tam, gdzie oni mają swoje interesy tj. ST, Aqua Zdrój, Zamek Książ, to cięć nie ma i nie będzie.
     Realizacja Demokracji popiera zgłoszone postulaty.
     Hejka
     • Gość: ... Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.12, 19:45
      Ciekawe że jak pojawiają się posty które są niewygodne dla ratusza to nie ma na nich stałych, złośliwych gnomów. Bardzo dobrze że ludzie walczą o swoje i są konsekwentni w tym co robią. A to ciekawe że redny dobrowolski poukładał swojej córci i zięciulkowi posadki oby się tylko na tych gównach nie pośliznął i mo..ą zarył. Miasto oszustów i aferzystów.
      • Gość: Koń Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 31.03.12, 23:20
       Trochę Bogdanowi się dzisiaj oberwało, proszę zobaczyć:
       walbrzych.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1345177,protest-podczas-wizyty-ministra-zdrojewskiego,1,2378931,id,t,nk,zid.html#plus
       A na pewno będzie się tłumaczył ze swoimi kompanami, po zakończeniu tej muzealnej inwestycji. Petycja w tej sprawie jest w PE i czeka na wznowienie postępowania.
       A miało być tak pięknie, oj miało być kulturalnie, miało być industrialnie, oj miało być perełką Sudetów a nawet całego Dolnego Śląska a nawet miał to być unikat klasy europejskiej a będzie muzeum ze skorupami i dużymi dla miasta i mieszkańców DŁUGAMI.
       Oj nie wywiną się tym razem, kasa poszła, są terminy i rozliczymy to towarzystwo wzajemnej ignorancji.
       Hejka
       • Gość: Kumbaka Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.12, 08:44
        Proszę obejrzeć filmy z gospodarskiej wizyty Zdrojewskiego w Wałbrzychu:
        www.youtube.com/watch?v=1gw5cQLuiM8
        www.youtube.com/watch?v=IxMM6F7sa7U
        Stara Kopalnia ma teraz być "POMNIKIEM", gdzie będą mieli wstęp tylko wybrani tj. zaproszeni tzn. "elyta". Proszę zobaczyć, że Wałbrzyszan nie wpuszczono na teren tego gruzowiska, bo rumowisko jest tylko swoich tj. popleczników, a opozycja nie ma wstępu i nie ma prawa wyrażenia sprzeciwu wobec marnotrawstwa publicznych pieniędzy. Taką mamy arogancką i arbitralną władzę w Wałbrzychu i tak zachowuje się lekarz, który w zawodzie ma zapisaną etykę postępowania. Wstyd dohtorku wstyd!

        Pozdrawiam ]:->
         • Gość: Kumbaka Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.12, 11:19
          Wstyd to jest coś takiego, co wyróżnia ludzi od zwierząt, to jest cecha ludzi, którzy w życiu kierują się zasadami moralnymi i etycznymi i jeżeli zrobili coś wbrew tym zasadom to mają poczucie wstydu. Osoba, która zadaje takie pytanie stawia się w tym samym szeregu "Czereśniaków", albo jak mówi głośny ostatnio senator "Dziadygów", dla których liczy się tylko kasa i nic ponadto i zachłanność oraz chciwość przesłania im obraz świata. Z tego powodu mi Was po prostu żal, bo podsumowując swoje życie dojdziecie do przekonania, że było ono puste i bezwartościowe a mamona okaże się nic nie warta.

          Pozdrawiam ]:->
          • Gość: ... Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.12, 18:50
           Aż wstyd, że premier i prezydent są z wykształcenia historykami. Celowo eliminuje sie naukę historii ze szkól. Po co młode pokolenie ma wiedzieć, że elity to zginęły w Katyniu. To była inteligencja, która miała wiedzę, wiedziała co to jest ambicja i honor. A to coś co uzurpuje sobie prawo do "jelit" to czysta kpina i żenada.
           • Gość: Kumbaka Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.12, 21:22
            Dzisiaj na tej obłudnej sesji RM radni otrzymali ulotki o następującej treści:
            'Aktywna Grupa lokatorów mieszkań zakładowych ZUGWAMAG SA w Wałbrzychu
            kieruje do
            Pani Zdzisław Dobrowolski
            Apel do Radnych Miasta Wałbrzycha

            UWAGA !

            Radny miasta Wałbrzycha który zagłosuje za :
            1)likwidacją publicznych szkól podstawowych nr 12, 19, 31 i Publicznym Gimnazjum nr 5
            w Wałbrzychu
            2) odrzuceniem wniosku o przeprowadzenie referendum lokalnego na terenie miasta Wałbrzycha na
            Podstawie wniosku złożonego w styczniu 2012 r.
            3) odrzuceniem wniosku o naprawienie szkód przez Gminę Wałbrzych wobec 35 osób w wyniku utraty kontroli przez Gminę Wałbrzych nad Wałbrzyskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego
            to osoba mijająca się z prawdą , o sumieniu wartym tyle co wątpliwa opinia radcy prawnego obsługującego Gminę Wałbrzych np. pani Marii Majewskiej z dnia 30.03.2012 r. w sprawie uznania za niezgodne z prawem 3 pytań postawionych we wniosku o przeprowadzenie referendum lokalnego .
            Przypominamy że :
            Na kłamstwie była oparta informacja o Katyniu.
            Na kłamstwie były i są oparte informacje udzielane przez Zarząd miasta Wałbrzycha , Prezydenta miasta Wałbrzycha , niektórych radnych miasta Wałbrzycha , radcy prawnego związanego z Gminą Wałbrzych w sprawie utraty kontroli Gminy Wałbrzych nad Wałbrzyskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego.
            Na kłamstwie była oparta opinia prawna z 30.03.2012 r. wydana przez panią Marię Majewską ,która uznała 3 pytania referendalne za niezgodne z prawem.
            Uzasadnienie likwidacji publicznych szkół podstawowych nr 12, 19, 31 i Publicznym Gimnazjum nr 5 w Wałbrzychu oparte jest na podstawie wątpliwych danych i analizach , na podstawie sprzecznych ze sobą opiniach wydanych przez Kuratorium we Wrocławiu oraz na podstawie opinii radcy prawnego pani Marii Majewskiej .
            Zostaliśmy skrzywdzeni i jesteśmy krzywdzeni przez Gminę Wałbrzych w wyniku utraty kontroli Gminy Wałbrzych nad Wałbrzyskim Towarzystwem Budownictwa Społecznego .
            Wasz głos to nie tylko przycisk i poparcie dla koalicji ale decyzja która może skrzywdzić , dać radość , dać poczucie sprawiedliwości i wiarę w prawo demokracji .
            Nie krzywdźcie chociaż dzieci i młodzieży tylko dlatego że macie większości w składzie Rady Miejskiej Wałbrzycha
            Nie wprowadzajcie z błąd ludzi starszych że przez szkoły nie będzie domów pomocy społecznej w Wałbrzychu czy Centrum Aktywności Lokalnej."

            Takie sceny jak komendant SM atakuje i rzuca się na obywatela mnie nie dziwią, ponieważ od dawna trzymam się tezy, że SM należy zlikwidować a bezkarność prowadzi do tego, że SM zamiast bronić obywateli to będzie występować przeciwko nim. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta oni mają pełne przyzwolenie, aby nas atakować, bo ich stołki są coraz bardziej gorące a ich utrata oznacza po prostu rozliczenie. Proszę zobaczyć jak to "żydostwo" liczy pieniądze na szkoły 2,5 2,4 itd. ale jeśli chodzi o Starą Kopalnię to tam idą dziesiątki milionów a nawet będzie wydanych 100 mln. PLN i co i nic, tu nie ma oszczędności, bo tu kasa publiczna przepływa do prywatnych kieszeni całej rzeszy cwaniaczków i tu się pieniędzy nie liczy, bo przecież nic się nie rozleci, bo przecież nikt tego nigdy nie rozliczy, bo kasa publiczna może być marnotrawiona bez żadnej konsekwencji.
            To jest po prostu draństwo, zwłaszcza jak słyszę, że ludzie umierają, bo nie ma pieniędzy na leki. Nie ma też pieniędzy na edukację, bo tu rzekomo aspekt ekonomiczny jest ważniejszy od społecznego i władza podejmuje arbitralnie decyzje wbrew woli mieszkańców i na ich szkodę. Nie szanuje się też demokracji i robią to ludzie, którzy z etyką powinni być za pan brat - doktorek i lekarka, Roman i Maria, którzy trzymają się kurczowo swoich stołków, bo przecież za chwilę trzeba będzie przejąć szpital i to ich tak nakręca, że są gotowi na wszystko. Na zakończenie powiem tylko, że jestem tym "zniesmaczony" jak często powtarzał Krukoszenko.

            Pozdrawiam ]:->
               • Gość: Kumbaka Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 22:58
                Ja jeszcze raz chciałem wrócić do sesji Rady Miasta, gdzie doszło do tych haniebnych głosowań w sprawie likwidacji szkół a zwłaszcza zbulwersowała mnie arogancka postawa zastępcy komendanta straży miejskiej. Pierwszy moment to ten, kiedy ten mały, ale agresywny osobnik rzucił się na mieszkańca Wałbrzycha i używając siły fizycznej chciał go wyprowadzić z sesji RM. Reakcja mieszkańców była natychmiastowa i to indywiduum zostało zablokowane. Brawo mieszkańcy Wałbrzycha, ale jednocześnie ten przykład wskazuje na to, że staż miejska jest formacją działającą na szkodę Wałbrzyszan i jako nieprzydatna powinna zostać zlikwidowana. Ktoś wcześniej uzasadniał likwidację szkół, bo rzekomo taka jest tendencja w Polsce i właśnie w Polsce jest taka tendencja, że te śmieszne straże miejskie są likwidowane, bo są zbędne i nie muszą latać po mieście z tym swoim „śmietnikiem” i nowa Rada Miejska powinna przerwać likwidację szkół a bezzwłocznie zając się likwidacją staży miejskiej i oszczędności z tego tytułu przeznaczyć min. na oświatę. Drugi moment śmiechu warty to występ tego komendanta i atakowanie i zabieranie taczki, po prostu można tu uśmiać się po pachy. Do tego prezio secundo potrzebuje staży miejskiej, aby go nie wywieźli na taczce – to jest właśnie to, publiczne pieniądze są marnowane, bo stanowiska zajmują nieudacznicy, którzy nie mają pojęcia o samorządzie i do tego trzeba ich jeszcze chronić przed słusznym gniewem mieszkańców, to jest po prostu niebywałe. Proszę Państwa to jest już dno i faktycznie Wałbrzych sięgnął dna i władza nas dalej kompromituje, urządza sobie pośmiewisko, a agresywny i atakujący komendant jest tego dobrym wizerunkiem, bo oczywiście nie poniósł żadnej konsekwencji, ale z drugiej strony Mieszkańcy Wałbrzycha pokazali mu, kto tu rządzi i gdzie jest jego miejsce. Władza się po raz kolejny ośmieszyła, ale ośmieszył się także jej aparat przymusu, któremu Wałbrzyszanie powiedzieli STOP. Tak trzymać, musimy się organizować i musimy tą arogancką władzę rozliczyć i odwołać i tu sprawa będzie prosta do załatwienia, wystarczyć wziąć udział w referendum i zagłosować za odwołaniem tej patologicznej rady miejskiej, aby wysłać ją na zieloną trawkę, bo do niczego więcej się ona nie nadaje.
                Pozdrawiam ]:->
     • Gość: Koń Re: Rezolucja Pokrzywdzonych IP: *.dynamic.chello.pl 03.07.12, 20:34
      Wyrok 11 lipca 2012 r. proszę sobie poczytać sprawozdanie:
      img819.imageshack.us/img819/2995/b38.pdf
      a także wieści z Zielonej Doliny:
      www.youtube.com/watch?v=88ka1osuhSs&feature=youtu.be
      Jeśli chodzi o nasz ogród tj. ROD "Podzamcze" to przeciwko Leśnym Dziadkom z tego ogrodu toczy się postępowanie w sprawie urządzenia nielegalnego wysypiska i spalarni śmieci, proszę zobaczyć materiał filmowy:
      www.youtube.com/watch?v=eaeoDP2PrBw
      12 lipca rusza proces przeciwko tej leśnej braci w Sądzie Okręgowym w Świdnicy, czyli krok po kroku a zrobimy porządek i nawet bez korzystnego wyroku TK. Przygotowywany jest wniosek o wykreślenie PZD z KRS, a jeżeli to nie pomoże to zwrócimy się do organów UE, bo ten skansen nie ma racji bytu i nikt nie ma prawa zmuszać działkowców aby utrzymywać pasożytów, którzy do tego działają przeciwko nam. Aby utrzymać swoje stołki to straszą działkowców i wykorzystują ich instrumentalnie, a nowe regulacje będą o wiele bardziej korzystne dla samych działkowców, straci natomiast struktura, która jest nieprzydatna. Ważne jest też to, że pieniądze zamiast do kieszeni partyjnych kolesi trafią do budżetów państwa i gmin. A więcej na ten temat znajdziesz na międzynarodowym portalu humanistów Bezjarzmowie, gdzie publikujemy nasze dokumenty.

      Hejka
   • kumbaka Rezolucja Pokrzywdzonych 27.09.12, 11:59
    Przedstawiamy Państwu kolejny film, który pokazuje, jak zachowuje się władza w Wałbrzychu. Tym razem przedstawienie nosi tytuł: „Zamknięte otwarcie żłobka w Wałbrzychu". Zdarzenie to miało miejsce 12 września 2012 r. na osiedlu Podzamcze w Wałbrzychu. Zapraszam:

    www.youtube.com/watch?v=furpk56NICk
    Pozdrawiam ]:->
    • kumbaka Re: Rezolucja Pokrzywdzonych 11.12.12, 16:39
     Witam i zapraszam do zapoznania się z aktualnym stanem wiedzy na temat opisanego tu mieszkaniowego przekrętu:
     img705.imageshack.us/img705/6946/historiabezpodstawnejut.pdf
     Dokument został opracowany przez Grażynę i Zbyszka Durkalców i trzeba przyznać, że włożyli w to przedsięwzięcie ogrom pracy i trzeba to docenić i wyrazić wyrazy szacunku i uznania, co niniejszym czynię. Dla mnie ciekawostką jest to, że wśród "pasożytów" żerujących na lokatorach mieszkań zakładowych pojawili się funkcjonariusze PZD, ale o tym proszę poczytać na wątku ogródki działkowe. Tam zaraz przedstawię projekt PO, który ma realną szansę na uchwalenie i zakłada on likwidację PZD - uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
     Proszę też zajrzeć na nasze konto w serwisie You Tube, gdzie być może nawet dzisiaj pojawi się nasz kolejny film.
     Pozdrawiam ]:->
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka