Dodaj do ulubionych

ratujmy busowy transport

IP: *.play-internet.pl 12.03.12, 22:56
bedzie kolejny protest pod ratuszem. Kończy się czas zezwoleń na busowe linie. Nowe władze W-cha nie bardzo mają ochotę na przedłużenie licencji bo trzeba ratować upadający MZUK. Dlatego znów zablokujemy ulice. Czas walczyć o pasażerów i ich prawa do wyboru sposobu przewozu
Obserwuj wątek
    • Gość: ovo Re: ratujmy busowy transport IP: *.play-internet.pl 12.03.12, 23:23
      K.urwa mać, co tu się dzieje, jakie licencje? Co to jest , ZSRR?? Mamy wszak ustawę o wolnosci gospodarczej, niech sobie w d.upę urzędasy wsadzą te swoje licencje.Tym bardziej że ludzie jeżdzą niebezpiecznym mzuk-owskim złomem. Niedługo będą dorożkami ich wozić jak tak dalej pójdzie.

Ale lepiej by było abyscie się przyłączyli do ogólnopolskich protestów planowanych chyba pod koniec marca. Będziecie protestować osobno-propaganda PeLowska was wykończy jako "prywaciarzy" i "zdzierców"

Podpisaliscie listy za usunięciem radnych i Szełemieja z organów władzy?
      • Gość: walbrzych do busiarza IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.03.12, 23:30
        Bardzo dobrze powinni was usunąć z ulic, bo raz że wasze busiki są byle jakie , dwa że przyjeżdżacie minutę przed autobusem a trzy to tylko myślicie o sobie.
        • Gość: antyovo pato IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 05:44
          Trzy największe patologie Wałbrzycha: kibice Górnika, busiarze i ovo. Dobrze by było, gdyby ich nie było.
          • Gość: gość Re: pato IP: *.ip.netia.com.pl 13.03.12, 07:22
            we Wrocławiu nie ma busów i wszystko gra.
            • Gość: Wałbrzyszanin Re: pato IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 19:06
              We Wrocławiu nie ma też ovo i ... nie ma Górnika, jak mawia Asia :)
              Dlatego jest ok.
              • Gość: przejazd Re: Pan z busa przesadził IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.03.12, 23:17
                jadąc busem do domciu spotkałem się z chamowatym kierowcą busika, po prostu bezczelny typ najpierw przy wsiadaniu coś pomruczał, a później przy wysiadaniu jak przyszło do płacenia za jazdę, wydarł się że nie pokazujemy legitymacji a żądamy ulgowego biletu, skoro oni żądają w taki bezczelny sposób legitymacji , to ciekawe czemu nie wydają biletów, nigdy jakoś nie wołali legitymacji a nagle jak się kasy na chłapali to zaczynają warczeć na ludzi, następnym razem ja zażądam biletu w tak bezczelny sposób, o ile jeszcze wsiądę do busa, bo jak na razie to nie zamierzam wsiadać. Wole zapłacić MPK niż busiarzowi.
            • Gość: po Re: pato IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 21:02
              Pierdolonecw...e i ku... zazdrosne małe bladzie
            • embriao Re: pato 14.03.12, 15:23
              Są. Tylko zostało to ucywilizowane i wypełnia w jakiś tam sposób swoją rolę:
              www.phototrans.eu/14,505227,0,Iveco_TurboDaily_02.html
              www.phototrans.eu/14,535863,0,Iveco_TurboDaily_01.html
              www.phototrans.eu/14,389726,0,Iveco_TurboDaily_285.html
    • Gość: dharma Re: ratujmy busowy transport IP: *.play-internet.pl 13.03.12, 07:23
      wczoraj jechałam busem, nie dostałam biletu ani paragonu
      mało tego, płaci się przy wysiadaniu - czyli umowa cywilnoprawna nie została zawarta, odszkodowania by nie było w razie wypadku
      • Gość: Adam Re: ratujmy busowy transport IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.12, 08:01
        Nie byłoby ? A OC na busa ?
        • Gość: gość Re: ratujmy busowy transport IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.12, 08:12
          Walczyć Panowie to są wasze miejsca pracy.Mam jeszcze pytanie dlaczego akurat Mzuk wożi pasażerów zamiast MPK,a nie na przykład jakiś prywatny przewożnik?I kiedy ten przetarg na nowego przewożnika oraz gdzie te nowe autobusy?
        • Gość: , Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 08:27
          Jest dla busa nie pasażera :). nie masz biletu - nie ma dowodu zawarcia umowy z przewoznikiem na usluge.
        • Gość: zainteresowany Re: ratujmy busowy transport IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.12, 20:12
          a Ci z Głuszycy to jak jeżdżą? do kiedy koncesje mają. Ktoś wie?
      • Gość: Wałbrzych Re: ratujmy busowy transport IP: *.dynamic.chello.pl 13.03.12, 12:13
        Ty idiotko... w busie nie dostaje się biletu, tylko płacisz kierowcy. I to wcale nie prawda, że trzeba płacić przy wysiadaniu, bo można zapłacić też jak się wsiada. A jak Ci coś nie pasuje to na pieszo chodź.
        • Gość: hiehie Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 12:38
          > Ty idiotko... w busie nie dostaje się biletu,

No i właśnie o to chodzi :).
          A powinno się dostawać (czyli paragon).
          Nie ma paragonu, nie ma usługi, nie ma podatku (kasa do kapelusza przewoźnika)
          i nie ma dla ciebie ubezpieczenia w razie wypadku ! :)

> I to wcale nie prawda, że trzeba płacić przy wysiadaniu,
          > bo można zapłacić też jak się wsiada.

Tu nie chodzi kiedy się płaci, tylko kiedy dostaje się paragon.
          Busiarze pozwalają na płacenie przy wysiadaniu, bo to woda na jego młyn.
          Bo nikt już nie ma chęci ani czasu czekać na paragon.
          Więc paragonu nie ma - i kasa do czapki.
          Nawet jak się upomnisz - oczywiście dostaniesz paragon, bo dlaczego nie.
          Tylko robi to co setny pasażer.

Spróbuj mieć kiosk, albo cokolwiek innego - skasować klienta i nie dać mu od razu paragonu. Zobaczysz co będzie. A w nyskach się da i nie do końca kumam, jak to możliwe, skoro każdy wie, ze tak jest - z fiskusowanią włącznie.

W kinie, muzeum, pociągu, mzk, itd. jak płacisz?
          Wychodząc czy wchodząc ? :)
        • Gość: prawnik Re: ratujmy busowy transport IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.12, 12:41
          PRZEPISY PRAWA! trzeba zapłacić przy wsiadaniu! paragon jest umową o przewód, tak jak bilet! Jeżeli bus będzie miał wypadek, nie dostaniesz odszkodowania i tyle ~!
      • Gość: pasazer dziś w busie IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.03.12, 12:32
        Jechałem dziś w Busie biletu nie otrzymałem, na wrocławskiej myślałem że nie podjedzie, rzęcholec ledwo co mknął, mało tego myślalem że się zaraz rozsypie.
    • Gość: kłamcy Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 08:24
      Doopa blada. Po co ta obłuda? walczycie dla dobra pasażerów????? większej ściemy już dawno nie słyszałem ( no może poza wsadzeniem pytania o grodzkość do planowanych pytań referendalnych ). Czas aby ktoś zrobił porządek w tym mieście nadszedł i większość jest za więc skończcie kłamać, że protestujecie w obronie pasażerów bo jeżeli moja zona z wózkiem ma być skazana na Was to ja dziękuję. A co z niepełnosprawnymi, tez jesteście w stanie ich wozić?? może najpierw coś zaoferujcie a potem wychodźcie na ulicę!!
      • Gość: Gosc Re: ratujmy busowy transport IP: *.walbrzych.vectranet.pl 13.03.12, 08:59
        Ale wy jestescie zlosliwi fajnie sie pisze z pozycji jak sie ma prace i kase-prawda? Jest mozliwosc wyboru jade albo busem, albo autobusem stare busy klekoczace skonczyly sie sa zupelnie normalne. Kazdy przewoznik publiczny jest ubezpieczony wymaga tego licencja. Busy jak i autobusy jada wedlug rozkladu. To, ze busy sa popularne swiadczy ilosc chetnych pasazerow, ktorzy korzystaja z jazdy. Dla tych co tak jak ja jezdza od czasu do czasu i cena biletu jest zdecydowanie nizsza niz w autobusie za bilet w autobusie jade w jedna strone za bus w obydwie. Co do mam z wozkami, niepelnosprawnych macie alternatywe czyli autobusy. Gdybu zrobic sondaz busy wypadna na 100% chetnych, ktorzy chca, zeby nadal jezdzily.
        • Gość: ovo Re: mentalny komunizm IP: *.play-internet.pl 13.03.12, 10:20
          W życiu nie widziałem inwalidy na wózku w autobusie byłego MPK, a widziałem i to nie raz wózek z dzieckiem w busie. Zresztą już jezdzi kilka busów niskopodwoziowych.
          Z Wrocławiem argument też nietrafiony. We Wrocławiu rozdziela się kasę z dotacji, więc ich stać, choć wg mnie i to jest patologią bo nie ma konkurencji komunikacyjnej.
          Wałbrzych się wali, więc należy się ratować niezawodną inicjatywą prywatną.
          Jeśli komuś kierowca busa nie wydaje paragonu-należy o niego poprosić, jak komuś to potrzebne,wy biurokratyczne zsocjalizowane osły.
          • Gość: walbrzych do chorego ovo IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 15:59
            > W życiu nie widziałem inwalidy na wózku w autobusie byłego MPK, a widziałem i t
            > o nie raz wózek z dzieckiem w busie. Zresztą już jezdzi kilka busów niskopodw
            > oziowych.
            > Z Wrocławiem argument też nietrafiony. We Wrocławiu rozdziela się kasę z dotacj
            > i, więc ich stać, choć wg mnie i to jest patologią bo nie ma konkurencji komun
            > ikacyjnej.
            > Wałbrzych się wali, więc należy się ratować niezawodną inicjatywą prywatną.
            > Jeśli komuś kierowca busa nie wydaje paragonu-należy o niego poprosić, jak komu
            > ś to potrzebne,wy biurokratyczne zsocjalizowane osły.

GDZIE TU KURWA WIDZIAŁEŚ W BUSIE WÓZEK ??? TAM MIEJSCA NIE MA GDZIE SIĘ RUSZYĆ DLA ZWYKŁEGO PASAŻERA A TY Z WÓZKIEM WYSKOCZYŁEŚ HAHAH, CHŁOPIE WEŹ SOBIE WYTRZYJ OKULARY ALBO ZMIEŃ NA SILNIEJSZE, ALBO ZMIEŃ LEKI BO MASZ OBJAWY SCHIZOFRENII . KURWA ON WIDZIAŁ W BUSIE WÓZEK HAHA I TAKI IDIOTA SIĘ WYPOWIADA NA FORUM I TWIERDZI ŻE W BUSIE WIDZIAŁ WÓZEK Z DZIECKIEM, JAK TAM NORMALNY CZŁOWIEK MA PROBLEM Z PRZESTRZENIĄ , BO BUSY SĄ MAŁE. CO ZA DEBILIZM.
            • Gość: s31 Re: do chorego ovo IP: *.ip.netia.com.pl 15.03.12, 18:25
              Ciulu nawet w moim busie jest miejsce wyznaczone na wózek, jak śmieciu jeździsz tylko autobusami to zewrzyj dupę
              • Gość: walbrzych do s31 IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.03.12, 21:23
                Ta jest miejsce na wózek hahah zmień okulary hahah chyba widzisz ten wózek na swoim nosie.
    • Gość: były pasażer Re: ratujmy busowy transport IP: *.sattom.pl 13.03.12, 10:05
      A ja się domagam, abyście kasowali każdego pasażera na wejściu, dawali mu bilecik i byli kulturalni w swojej pracy, a nie przeklinali na całego busa w rozmowach ze swoimi kolesiami na przednich siedzeniach.
      • Gość: normalne miasto Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 11:21
        Co to znaczy żeby ratowac transport busowy? Wszystkim przwoźnikom w mieście w prawie równym okresie kończą się zezwolenia. Zostanie ogłoszony przetarg na świadczenie usług komunikacyjnych na terenie miasta i macie prawo do niego przystąpic. Kupicie autobusy spełniające wymogi przetargu i pracujecie. Jeśli nie spełnicie to kopa- takie są prawa rynku w całej UE dotyczące przewozów. Moim zdaniem skończy się wydawanie zezwoleń ,,pod stołem,,
        Nikt Wam nie broni prowadzic działalności przewozowej na równych warunkach wymaganych przez rynek. Koniec ,,wolnej amerykanki,,
        • Gość: do rudego Re: ratujmy busowy transport IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.12, 11:41
          rudy! opanuj się ! nerwy na wodzy
        • Gość: ovo Re: ratujmy busowy transport IP: *.play-internet.pl 13.03.12, 12:44
          Po przetargu cofniemy się przed epokę węgla i pary, bo okaże się że nikt nie spełnia norm unijnych napisanych pod bogaty zachód UE.
      • Gość: Wałbrzyszanin Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.03.12, 17:25
        > A ja się domagam, abyście kasowali każdego pasażera na wejściu, dawali mu bilec
        > ik i byli kulturalni

Od kogo ty wymagasz kultury? Od busiarzy? Poniżej masz próbkę talentu buraka z 31:

Ciulu nawet w moim busie jest miejsce wyznaczone na wózek, jak śmieciu jeździsz tylko autobusami to zewrzyj dupę
    • Gość: Fuck Rudego Re: ratujmy busowy transport IP: *.dialog.net.pl 13.03.12, 12:02
      Ponad miesiąc temu jechałem transportem z firmy LES POL czyli od rudego. Nie otrzymałem paragonu. Żaden z pasażerów na całej długości linii od grunwaldzkiego do podzamcza nie otrzymał paragonu fiskalnego. To jest skandal.
      • Gość: pracowity karol Re: ratujmy busowy transport IP: *.dynamic.chello.pl 13.03.12, 12:06
        A ja do transportu używam mojego BMW X5 LCI , silnik 3.5 D i koło doopy mi latają wasze autobusy i busiki, dziady. Do roboty się zabrać.
        • Gość: ! Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 12:13
          No to do budy.
          • Gość: władek z podgurza Re: ratujmy busowy transport IP: *.dynamic.chello.pl 13.03.12, 13:10
            ja napisze krutko. nie chcem rzadnych busow bo tam sie trzeba bilety. a w autobusie to jadem i jak mam to kupie , a jak nie to nie. I to wam powiem jest luckie.
            • Gość: nieeeeee Re: nie dla busiarzy IP: *.walbrzych.vectranet.pl 13.03.12, 16:10
              jak w/w
    • radcom Re: ratujmy busowy transport 13.03.12, 16:28

Gość portalu: busiarz napisał(a):

> bedzie kolejny protest pod ratuszem. Kończy się czas zezwoleń na busowe linie.
      > Nowe władze W-cha nie bardzo mają ochotę na przedłużenie licencji bo trzeba rat
      > ować upadający MZUK. Dlatego znów zablokujemy ulice. Czas walczyć o pasażerów i
      > ich prawa do wyboru sposobu przewozu

Doprawdy? Kurw.a ilu tu filantropów. A jacy kulturalni...

PCMD, radcom
      • Gość: Mora Kocham nyski! IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.06.12, 15:09
        W dobie zasyfiałych wałbrzyskich autobusów, rozkładu jazdy który nijak ma się do rzeczywistości, kierowców byłego MPK, którzy robią łaskę sprzedając bilet - kocham nyski i jeżdżę tylko nyskami! Jak zlikwidują nyski, a autobus dalej częściej nie przyjedzie niż przyjedzie, dalej w środku będzie śmierdząco i gorąco - przesiadam się do auta i mam w dupię ekologię, mam w dupie finanse - jeżdżę do pracy autem! Zorganizowanie komunikacji w tym mieście przerasta jego władze, dlatego zostawcie prywatnych przewoźników w spokoju, bo robią to wiele lepiej niż samorząd!
        • sol.77 Re: Kocham nyski! 28.06.12, 15:36
          Gość portalu: Mora napisał(a):

> W dobie zasyfiałych wałbrzyskich autobusów, rozkładu jazdy który nijak ma się d
          > o rzeczywistości, kierowców byłego MPK, którzy robią łaskę sprzedając bilet - k
          > ocham nyski i jeżdżę tylko nyskami! Jak zlikwidują nyski,

ha ha - gmina zapewniła mieszkańcom busy - kasując za to koncesję.
          To i jeszcze gmina powinna dopilnować by busy realizowały kursy tz. "nierentowne" np. dla osób przyjeżdżających /bo i to należy do obowiązku gminy/ w nocy lub tych,co kończą pracę po 22 lub później.
          Dlaczego gmina nie wywiązuje się z tego zadania/obowiązku/ odnośnie "tradycyjnych autobusów" - oszczędności hihi haha.........
          • Gość: a jak do sol.77 IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.06.12, 15:52
            Zgadzam się z tym nyski jeżdżą do 22, czy tam parę minut po 22 a ludzie czasem pracują do 22, wtedy ludzie są zmuszeni biegnąć kilkaset metrów do autobusu, np. pracownicy PRODAKA muszą dostać się jak najszybciej na przystanek i wtedy biegną ulicą Ludową całą Reja , Kasprzaka całą, to samo Lubelską i dlatego aby zdążyć na ostatnią nyskę prywatną.

Za komunikacje zbiorową jest odpowiedzialne Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu

Powiat wykonuje określone ustawami zadania ponadgminne w imieniu własnym i na własną odpowiedzialność w zakresie:
            1) edukacji publicznej
            2) promocji i ochrony zdrowia
            3) pomocy społecznej
            4) polityki prorodzinnej
            5) wspierania osób niepełnosprawnych
            6) transportu zbiorowego i dróg publicznych
            7) kultury i ochrony dóbr kultury
            8) kultury fizycznej i turystyki
            9) geodezji, kartografii i katastru,
            10) gospodarki nieruchomościami
            11) administracji architektoniczno-budowlanej
            12) gospodarki wodnej
            13) ochrony środowiska i przyrody
            14) rolnictwa, leśnictwa i rybactwa śródlądowego
            15) porządku publicznego i bezpieczeństwa obywateli
            16) ochrony przeciwpowodziowej, przeciwpożarowej i zapobiegania innym nadzwyczajnym zagrożeniom życia i zdrowia ludzi oraz środowiska
            17) przeciwdziałania bezrobociu oraz aktywizacji lokalnego rynku pracy
            18) ochrony praw konsumenta
            19) utrzymania powiatowych obiektów i urządzeń użyteczności publicznej oraz obiektów administracyjnych
            20) obronności
            21) promocji powiatu
            22) współpracy z organizacjami pozarządowymi
            23) zapewnienie wykonywania określonych w ustawach zadań i kompetencji kierowników powiatowych służb, inspekcji i straży.
          • 5-bieg Re: Kocham nyski! 01.07.12, 23:02
            Człowieku co możesz powiedzieć o pracy kierowcy byłego MPK. Ludzie Kochani jeżeli nie znam tematu to się nie wypowiadam. Podejdź do kierowcy i zapytaj się jeden z drugim jak funkcjonuje kolportaż biletów. Zapytajcie się jak rano przed wyjazdem trzeba się na gimnastykować przy autobusie, aby wyjechać po was na miasto.
            Ktoś powie, ale to jest nasza praca i za to nam się płaci. Owszem to jest nasza praca gdzie na plecach wozi się prokuratora, i nikt z nas niech chce zobaczyć jego przed sobą.

Obwiniacie nas za brak punktualności i długo czasowe luki w kursowaniu, a ja daje wam moje ,,słowo" że codziennie każdy z nas kierowców jest gotowy do pracy lecz nie ma czym wyjechać na linie. Tabor obecnie jeszcze jeżdżący ,, Boże miej nas w opiece "jest maksymalnie wyeksploatowany zaś pozostały został zamknięty za siatką syndyka.
            Ktoś napisał że robimy łaskę sprzedając bilety, odpowiem NIE robimy łaskę włodarzom że jeźdźmy tym taborem po ulicach Wałbrzycha.
            Pozdrawiam
            Życzę sobie i wszystkim tej zaplanowanej odmienionej komunikacji przez radnych, oby się z iściła .

• Gość: Wałbrzyszanin Re: ratujmy busowy transport IP: *.adsl.inetia.pl 13.03.12, 17:41
      Jestem za wprowadzeniem jednolitego systemu płacenie za bilety w każdym pojedzie obojętnie czy to bus czy mzuk. Chcę mieć jako pasażer gwarancję, że kupując np bilet miesięczny dostanę się z punktu A do punktu B bezpiecznie, szybko, wygodnie. Busy i autobusy współpracując ze sobą mogą sprawić, że większość kursów będzie się opłacać i nagle z nierentownych przewozów każdy na tym zyska. Tylko trzeba to zrobić z głową i będzie wilk syty i owca cała.
      • lekarzspecjalista Re: ratujmy busowy transport 13.03.12, 18:33
        Popieram Wałbrzyszanina. Jednolity system opłat i poddanie kontroli (stałemu nadzorowi) przewoźników zagwarantuje jakość i opłacalność usług.
        Prowadzi do tego przetarg w postępowaniu zgodnym z zasadami ale nie cena jest jedynym i 100% kryterium, lecz warunki progowe a potem - cena.
        Warunki to m.in. bezpieczeństwo, elastyczność, ciągłość transportu.
        Elastyczność to np. zdolnosć do wdrożenia w ramach umowy e-biletu, nowego systemu zniżek (gdy go wynegocjują uczniowie dojeżdżający do szkół) itp
        • Gość: ???? Re: ratujmy busowy transport IP: *.walbrzych.vectranet.pl 13.03.12, 18:38
          W 100% zgadzam się z Wałbrzyszaninem, oraz lekarzemspecjalistą.
          • Gość: ciekawy Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 18:58
            A dlaczego wszyscy busiarze wyglądają jak kryminaliści?
            • Gość: zdziwiony Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 19:13
              Nie wiem. Ale powiem ci, że brat rudego jest tak samo ładny, a nie jest busiarzem.
        • Gość: pasażer Re: ratujmy busowy transport IP: 78.9.157.* 13.03.12, 19:10
          Szkoda ,że nie troszczycie się tak o pasażerów w soboty , niedziele i świeta.
          • Gość: NIE Re: nie dla busiarzy IP: *.walbrzych.vectranet.pl 13.03.12, 19:21
            NIE ,NIE
            • Gość: Wałbrzyszanin Rudy do budy !!! IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.12, 21:05
              cbncmnmnbnc
              • Gość: brat Re: Rudy do budy !!! IP: 89.68.99.* 14.03.12, 01:02
                Niech zacznie funkcjonować porządna jak w innych miasach komunikacja publiczna. To i busy nie będą nikomu potrzebne. Teraz gdy na ulicach turlają sie poempekowskie śmieci oraz parę " nowych" 15 to letnich wynalazków kupionych przez demona wśród prezesów Kosióra inspirowanego przez inżyniera z polotem Welca. Każdy pojazd jest potrzebny by jakoś do domu powrócic. I zakończcie te gadki szmatki o paragonach ubezpieczeniach. Itp. Nie pamiętacie jak niedawno MPK MZUKOWSKI nowotwór woził nas bez licencji? Wszyscy o tym mówili i wiedzieli i ITD i prokuratura i co? I nic spadł komuś za to wlos z głowy za ewidentne lamanie przepisów? Jakoś nie slyszałem o tym bo w tym mieście dupiatych maluczkich i zależnych mediów nikt nie podskoczy Szelemejowi. Ten facet jak Putin jest lekiem na całe zło. Naściemniał o nowych autobusach. Szynobusach. Nowej Zajezdni itp. Media z zachwytem spijają każde kłamstwo z konferencji prasowych i podnicają się jak dzieci wiec odwalcie się od busów. Do nas nikt nie dopłaca. Rozliczajcie kacyków prezydenta na co wydają publiczną kasę
    • Gość: szczurek Re: ratujmy busowy transport IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.12, 09:33
      No to sie uaktywnił Lesio Waszczak lub jego synek Kamil.Co kończy sie w czerwcu koncesja:)!Trzeba narobic larum wsród wałbrzyszan,prawda?Teraz wychodzi dlaczego tak bardzo chcieliscie lubinskiego na prezydenta przeforsować,kazdy miałby w tym interes.Hieny wałbrzyskie,nic wiecej.Bardzo dobrze ze wam szełemej nie daje pozwolenia nowego.Najpierw porzadek zróbcie wokół siebie,czytelne rozkłady, odpowiednie busy,punktualnosc.A nie cwaniactwem chcecie sie dorabiac.
      • Gość: zgadzam się Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.03.12, 10:03
        Brawo dla szczurka!!! Święte słowa.
        • Gość: mieszkaniec Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.03.12, 11:05
          akurat czy to jkakis tam Waszczak czy nie to TO jest bez znaczenia, chodzi o dowolność wyboru którą powinniśmy miec my pasażerowie i nikt anie powinien lamać prawa i liktidowac busów w imie obrony miejskich kolesiowskich miejs pracy za dziesiątki tysięcy złotych mieisięcznie
          • Gość: yeti Re: ratujmy busowy transport IP: *.play-internet.pl 14.03.12, 11:31
            Czytelny(czy wogle taki istnieje) rozkład jazdy no i oczywiście jak ktoś wcześniej napisał normalne kursy w niedziele i świeta . Ceną za przejazd sami ludzi będziecie ludzi przyciągac i jakdo tego dojdzie to co wyżej napisałem to raczej możecie spac spokojnie ,bo jak by było referendum nad busami to pewnie byście przeszli ,TYLKO CZY TO NIE ZA PÓŻNO? PS. LEŚIU dawaj nowe dupy do bzykania bo te stare to przeżytek.pozdrawiam
            • Gość: czytajacy popieram szczurka a co do walbrzyszanina to IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.03.12, 14:07
              Popieram szczurka i jego wypowiedzi a co do wałbrzyszanina to jest to bardzo istotne że to Waszczak to kumpel Lubińskiego i jak by Lubiński był prezydentem, to Waszczak by miał raj i było by kolesiostwo, autobusy by całkowicie padły nawet te rzęchy, bo Waszczak by musiał mieć prace zapewnioną i były by tylko waszczaka busy, małe i gruchoty i jezdziły by jak chciały, i ciesze się że Lubiński nie wygrał wyborów, Mało tego nie głosowałem na niego bo Lubiński kiedyś głosował za zniesieniem grodzkości i przez to zrobili z Wałbrzycha wieś. Więc drugi raz nie pozwolę żeby z Wałbrzycha robił wieś.
            • Gość: pasażer Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.03.12, 14:21
              Jeśli nawet by doszło do tego że busy jeżdziły by wg. rozkładu (w co nie wierzę) a kierowca wydawał KAŻDEMU paragon fiskalny za przejazd to cena biletu na 100% nie utrzymała by się na poziomie 2 zł bo by musieli dopłacać do interesu .To co się dzieje teraz to dla busiarzy złoty interes a dla miasta niezdrowa konkurencja .Najwyższa pora to zakończyć .
              Ale skoro busiarze chcą utrzymać miejsca pracy to proszę niech stworzą jedną konkretną spółkę ,zaplecze administracyjne i techniczne niech płacą UCZCIWE podatki jeżdżą wg. rozkładu i to nie tylko w godzinach szczytu ale w soboty niedziele i święta .
          • Gość: miejscowy Do mieszkanca IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.12, 14:02
            Masz racje.! To kazdy z nas sam powinien decydowac czy chce jechac autobusem, busem, czy rowerem a nie banda matolow i zlodziei, przyznajacych jakies tam pierd,.olone koncesje, ktore sluza tylko lapownictwu i ukladom.
    • Gość: gość Re: ratujmy busowy transport IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.12, 14:33
      Z tymi busami spier*alacie! Okradacie ZDKiUM oraz MZUK...
      Przez was też MPK upadło również, bo okradacie pasażerów. Jeszcze wozicie pasażerów tymi rzęchami, które dawno powinny zostać zezłomowane... Krótko mówiąc. ZŁODZIEJE JESTEŚCIE!
      • Gość: xxxxxx Re: nie dla busiarzy IP: *.walbrzych.vectranet.pl 14.03.12, 16:09
        • Gość: nieeeeee Re: nie dla busiarzy IP: *.walbrzych.vectranet.pl 14.03.12, 16:10
          zdecydowanie NIE
          • Gość: hę? Re: nie dla busiarzy IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.03.12, 18:33
            kiedy uczciwy i prawdziwy przetarg który wyłoni prawdziwego niezaleznego przewożnika który zastąpi i MZUKI i BUSY ? może ktoś na to pytanie odpowie? Panowie Panie Radni? Może zadacie wreszcie parę trudnych pytań Panu Prezydentowi ?
    • Gość: Pirkesz Re: ratujmy busowy transport IP: *.dynamic.chello.pl 14.03.12, 23:21
      Bus dla mnie spoko , raczej bardziej zadbany środek transportu niż te autobusy.
      Jako student , jadę gdzie chce za 1,20 zł
      Jak się komuś nie widza , przecież nie trzeba wsiadać

' Czepcie się paragonów .. załóż swoja dzialanosc jeden z drugim i zobaczysz czy uczciwie będziesz wszystkim paragony wystawiał :) '

Ktoś tam pisał o Wrocławiu, owszem nie maja busów ale są tramwaje.
      • Gość: walbrzych do Pirkesz IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.03.12, 02:28
        Chłopcze co ty w ogóle piszesz, żaden busiarz nie wydaje paragonu, biletu, jeżdżą jak chcą, przeważnie 1 minutę przed autobusem, mało tego jest ścisk, busy są przeładowane, tyle dobrego że trochę szybciej się jedzie, bilet w autobusie też kosztuje 1,20, moim zdaniem jeżeli chcą jeździć to niech kupią większe busy, dadzą rozkłady jazdy, i niech jadą normalnie a nie 1 minutę przed autobusem i niech jeżdżą co najmniej do 22 i niedziele i święta, a paragon niech dają przynajmniej co 2 osobie , a nie klitek blaszanych nakupili i jadą 1 minutę przed autobusem.
    • Gość: Do roboty! Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.03.12, 11:07
      Zlikwidowac tą patologię! Nie protesty i blokowanie ulic tylko do roboty się zabrac. Zakupcie tabor, zorganizujcie się i stańcie do przetargu. Blokując ulice zaszkodzicie tylko nam mieszkańcom miasta w przemieszczaniu się po Wałbrzychu, a jak wiemy i tak korków nam wystarczy!
      • Gość: BUSIARZE Re: ratujmy busowy transport IP: *.dynamic.chello.pl 16.03.12, 23:23
        Ty " do roboty" najpierw niech prezio rozpisze uczciwy przeterg to my do niego staniemy. Jest tylko jeden problem jak wygramy koleś prezia Kosiór straci robote. Jak sądziesz będzie przeterg? Ja ci odpowiem NA PEWNO NIE BĘDZIE. Bo w tej ekipie kolesie są nr1
        • Gość: walbrzych do Busiarze IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.03.12, 23:42
          Po pierwsze z czym wy chcecie startować do przetargu ?? jakie macie propozycje ??? . Pewnie jazdę 1 minutę przed autobusem i tylko jeździć w takie dni i godziny gdzie najwięcej pasażerów, małe busiki gdzie wejdzie parę osób i już jest ścisk , w ogóle zero przystosowań do osób niepełnosprawnych i matek z dziećmi i z wózkami, jazdę bez rozkładu czyli ( a o 12 mało osób to nie jadę, pojadę o 13:00 bo wtedy więcej wsiądzie osób), jeżeli piszesz o uczciwości , to czy według was jest to uczciwe co robicie ? i czy uczciwe jest to że nie dajecie biletu ani paragonu ?? a wy tutaj preziowi wytykacie że jest nie uczciwy !! najpierw zacznijcie być sami uczciwi do władz miasta i pasażerów, a dopiero wymagajcie to od innych.
          • Gość: busiarz Re: do Busiarze IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.12, 06:22
            Wciąż ta sama gadka. Jazda przed autobusem itp. Ciekawe jak długo wasze złomiaste MZUKI pojeżdżą
            • Gość: kumaty w te klocki Re: do Busiarze IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.03.12, 09:54
              Minutę przed autobusem i potem 20km/h przez całe miasto. Prym w blokowaniu ruchu drogowego wiodą fiuty z linii 6 i 10. I w dodatku jadą środkiem jezdni, żeby nie można było wyprzedzić. Ostatnio wypożyczyłem sobie takiego jednego palanta na dworcu głównym to omal nie szczał po gaciach i przysiegał, że od tej pory już będzie zapier.dalał.
    • Gość: olek Re: ratujmy busowy transport IP: *.walbrzych.vectranet.pl 15.03.12, 17:42
      Ch... wam w dupę kutasy.
      • Gość: busiarz 2 :) możecie nam gały zrobić ped.a.ły he he IP: *.play-internet.pl 15.03.12, 19:18
        Sram nawasze gadanie , i tak będę jezdził:P
        • Gość: do busiarz 2 Re: możecie nam gały zrobić ped.a.ły he he IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.03.12, 10:10
          Na szczęście już niedługo!
          • Gość: mam samochód Ufff Re: możecie nam gały zrobić ped.a.ły he he IP: *.xdsl.centertel.pl 17.03.12, 09:58
            Busy powinny jeździć tylko w nocy, czy tam po 18:00 do 5:00 naprzykład, i oczywiście zgodnie z rozkładem w niedziele i święta, mogą teżewentualnie do mniejszych ościennych miejscowości, ale normalnie powinny jeździć autobusy, Wałbrzych to nie wieś byśmy musieli takimi busikami jeździć. Normalna komunikacja by się utrzymała gdyby nie busiarze jeżdżący tylko w szczycie i chwile przed autobusem, jeszcze ten fakt że nie dają paragonów, no ręce opadają, GDZIE JEST URZĄD SKARBOWY !!!, potrafią dać mandat pani w kiosku że nie dałą paragonu do biletu (tylko dlatego że się jeszcze drukował) a tu problemu niewidzą ??? Jest to tak nagminne że kontrola jest jak najbardziej wskazana. Wózki nie mają szans tam wejść, a nawet wyższe osoby (powyżej 190cm) nie mogą tam usiąść wygodnie bez zajęcia dwóch miejsc - NIE DLA BUSÓW. Zacznijcie od prawka na Autobus i uprawnień do przewozu osób, kupcie sprzęt i wtedy do ludzi - a nie partyzantke uprawiacie i to za przyzwoleniem miasta. Uhhhhh
            • Gość: ovo Re: możecie nam gały zrobić ped.a.ły he he IP: *.play-internet.pl 17.03.12, 10:21
              Busy są nie do ruszenia z prostego powodu. Gmina musi mieć w tej postaci wsparcie w przypadku całkowitego krachu taboru byłego MZK, co zgodnie z prawami przyrody i ekonomii niebawem musi nastąpić. A natura nie znosi próżni jak mówi przysłowie. Próżnię ową będą musiały zapełnić prywatne busy bo inaczej zapełniły by ja głowy rządzącej kliki. Transport jest jedną, obok pożywienia i igrzysk potstawową potrzebą ludu, która musi być spełniona, niezależnie od tego kto rządzi i jaki jest ustrój.
              Tak więc będziemy mieli dalej do czynienia ze swoista symbiozą Miasto-Transport Prywatny , jak w rodzinie; robienie sobie codziennych złośliwosci , ale bez rozlewu krwi. Bo nie wierzę już w dobrą wolę starostwa która by się objawiła ustaleniem i respektowaniem reguł działania transportowców.
              Wołanie o krew oraz nawoływanie do rozsądku przez poniektórych tutaj to fantastyka /prawie naukowa/. Taka jest rzeczywistość. A ona jest zawsze doskonała,bo to rzeczywistość prawdziwa. A prawda jest zawsze doskonała.

Amen

Inne wy
              • Gość: ovo Re: możecie nam gały zrobić ped.a.ły he he IP: *.play-internet.pl 17.03.12, 10:22
                podstawową :) nie "potstawową"
                • Gość: lol Re: możecie nam gały zrobić ped.a.ły he he IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.03.12, 12:06
                  > podstawową :) nie "potstawową"

Najlepiej "pasztetową"
              • Gość: czesiek Re: możecie nam gały zrobić ped.a.ły he he IP: *.dynamic.chello.pl 17.03.12, 11:08
                Jeszcze w tym roku przekonasz się jak bardzo się mylisz:)
                • Gość: Infobusy a ja mam info z pierwszej ręki IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.03.12, 13:40
                  Najprawdopodobniej busy pójdą do lamusa, jest firma zainteresowana przewozami w Wałbrzychu , firma posiada znakomity tabor, posiada kilkanaście autobusów, przystosowanych do osób niepełnosprawnych i matek z dziećmi, posiada również busy, troszkę większe jak tych BUSIARZY, również z miejscem na wózek i osoby niepełnosprawne, firma ma Niemieckie wsparcie i dobre referencje, tabor ma znakomity, posiadają 5 przegubowców oraz 19 autobusów w podobie Neoplan i około 20 busów, firma nie jest z Wałbrzycha, firma świadczy usługi na terenie Polski oraz w Niemczech, wyżej wymieniony tabor już posiada, firma ma możliwość do zakupu większej ilości taboru podobnie wysokiej klasy, z tego co się orientuje, już niebawem firma zaprezentuje się Władzom Wałbrzycha, ma to nastąpić w kwietniu a w maju lub czerwcu najpóźniej lipcu firma zacznie funkcjonować na terenie Wałbrzycha i być może wezmą w obroty okolice Wałbrzycha. Tak że busy pójdą do lamusa do muzeum komunikacji.
                  • Gość: ovo Re: a ja nie wierzę w nie zdementowane wiadomosci IP: *.play-internet.pl 17.03.12, 14:12
                    Jeśli inwestor zna lokalne układy-to może mu wyjdzie. Jak na razie palcem na wodzie pisane. Inwestor bez układów w lokalnym półświatku politycznym nie zaryzykuje tutaj niczego.
                    I tak kolejny rok będą kulać się dalej busy. Czego im życzę z całego serca , bo nie ma nic gorszego niż eurolewacki monopol i brak konkurencji.
                    • Gość: Infobusy informacja z pierwszej ręki IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.03.12, 14:27
                      Spokojnie tu nie będzie układów tutaj Niemiecka firma się tum zajmie, tabor mają znakomity, ceny biletów chcą takie jakie są obecnie i staną do przetargu jako prywatna forma, nie ma bata żeby nie wygrali, jest to inwestor wiarygodny.
                      • Gość: hess Re: informacja z pierwszej ręki IP: *.walbrzych.vectranet.pl 17.03.12, 14:47
                        nie mam nic przeciw busom ani autobusom ale jest jeden warunek . niech to i to bedzie sprawne technicznie . bo jak ktos mowi ze mzukowe zlomy woza pasazerow to mnie trafia. a nyski to niby idealne sa pod wzgledem technicznym . ?
                        ech szkoda gadac .
                      • Gość: ovo Re: informacja z pierwszej ręki IP: *.play-internet.pl 17.03.12, 19:30
                        Ja też proponuje spokój. W tym tygodniu słyszałem też o tramwajach w wałbrzychu:))). O innych pomysłzch nie wspomnę.
                  • Gość: busiarz Re: a ja mam info z pierwszej ręki IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.03.12, 07:25
                    Gość portalu: Infobusy napisał(a):

> Najprawdopodobniej busy pójdą do lamusa, jest firma zainteresowana przewozami w
                    > Wałbrzychu , firma posiada znakomity tabor, posiada kilkanaście autobusów, prz
                    > ystosowanych do osób niepełnosprawnych i matek z dziećmi, posiada również busy,
                    > troszkę większe jak tych BUSIARZY, również z miejscem na wózek i osoby niepeł
                    > nosprawne, firma ma Niemieckie wsparcie i dobre referencje, tabor ma znakomity,
                    > posiadają 5 przegubowców oraz 19 autobusów w podobie Neoplan i około 20 busó
                    > w, firma nie jest z Wałbrzycha, firma świadczy usługi na terenie Polski oraz w
                    > Niemczech, wyżej wymieniony tabor już posiada, firma ma możliwość do zakupu wię
                    > kszej ilości taboru podobnie wysokiej klasy, z tego co się orientuje, już nieba
                    > wem firma zaprezentuje się Władzom Wałbrzycha, ma to nastąpić w kwietniu a w ma
                    > ju lub czerwcu najpóźniej lipcu firma zacznie funkcjonować na terenie Wałbrzych
                    > a i być może wezmą w obroty okolice Wałbrzycha. Tak że busy pójdą do lamusa do
                    > muzeum komunikacji.

najpierw muszą spelnic się 2 warunki:
                    1 Kosiór koleś prezydenta musi popaść w niełaskę
                    2 Firma ta musi wygrać przetarg
                    jak wymagania będa równie kosmiczne jak ostatnio to nawet NASA tutaj nie wejdzie bo nik nie jest filantropem by dokładać do interesu
                    • Gość: Infobusy do busiarza IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.03.12, 11:55
                      Spoko wy weszliście to i ta firma wejdzie, miasto na tym skorzysta więc dla władz to dobry kąsek, najprawdopodobniej firma też wydzierżawi zajezdnie oraz część budynków biurowych i nie ukrywam że dołożą się do miasta.
    • Gość: ja Re: ratujmy busowy transport IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.03.12, 20:10
      Wy staniecie do przetargu? z jakim taborem ha ha Prosicie sie ludu zeby Wam pomogli, a tak naprawde reasumując 3/4 wypowiedzi z tego watku jest przeciwko Wam. dajcie sobie spokoj, bo po prostu przyszedl na Was czas - i tak wygraliscie, bo przez Was upadlo MPK, przez tyle lat NOTORYCZNIE OKRADANE musialo w koncu zostac zlikwidowane. Ludzie nie wierzcie im, ze oni kiedykolwiek beda uczciwi. nigdy nie beda jezdzic wg rozkladu i nigdy nie beda uczciwi tj. nie beda nabijali na kase i wydawali rachunkow. oni czuja sie bezkarni - dlatego trzeba z nimi skonczyc! poza tym zobaczcie ludzie, jacy Ci busiarze sa wulgarni, jak wyzywaja na forum ludzi, jak sie zachowuja... i zastanowcie sie... to im chcecie poswiecic swoje zycie przemieszczajac sie po miescie?????????

mówimy im - KATEGORYCZNE NIEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: w-ch Re: ratujmy busowy transport IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.03.12, 21:02
      frajerzy precz..
      • Gość: czytajacy popieram ja IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.03.12, 00:16
        jak wyżej popieram wypowiedz ja
    • Gość: lopez Re: ratujmy busowy transport IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.12, 18:42
      busy sa szybsze
      • Gość: !!! Re: ratujmy busowy transport IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.12, 08:19
        Do łamania przepisów!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: nico Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.03.12, 17:13
          Śpieszmy się kochac busiarzy bo tak szybko odchodzą. Teraz plują jadem za pośrednictwem forum na MZUK, a nieoficjalne źródła głoszą, że sterta podań do pracy w MZUK-u rośnie. Sami kierowcy-fachowcy z firmy Tatuśko i Les-Trans. Kategoria prawa jazdy B,D i zero doświadczenia na pojazdach powyżej 3,5 tony (oprócz 40 godzin na autobusie podczas kursu przed egzaminem).
          Życzę Wam aby nikt z Was tej pracy nie dostał bo dopiero się cyrki zaczną, zero kultury macie w ruchu miejskim i cwaniakujecie więc nie wolno Wam powierzyc tak dużych pojazdów. Szukajcie pracy w DHL innych podobnych- tam też są busy :)
          • Gość: kumaty w te klocki Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.03.12, 17:34
            Minutę przed autobusem i potem 20km/h przez całe miasto. Prym w blokowaniu ruchu drogowego wiodą fiuty z linii 6 i 10. I w dodatku jadą środkiem jezdni, żeby nie można było wyprzedzić. Ostatnio wypożyczyłem sobie takiego jednego palanta na dworcu głównym to omal nie szczał po gaciach i przysiegał, że od tej pory już będzie zapier.dalał.

PS. Dzisiaj już faktycznie zapierd.alał 40tką :)
    • Gość: nieroby Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.12, 20:44
      za roboe niech się wezma nieroby
    • Gość: ls Re: ratujmy busowy transport IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.12, 21:08
      3/4 chce byście odkryli karty i przestali jeździć trupami. Pora uczciwie złożyć ofertę i wozić ludzi jak ludzi a nie jak złom.
      • Gość: Bileter Re: ratujmy busowy transport IP: *.dynamic.chello.pl 21.03.12, 21:17
        Wygonić MZUKI z tego miasta. Czas na nowowoczesną prywatną i nie uwikłaną w kolesiowskie układy firmę komunikacyjną.
        • Gość: A juści Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.12, 21:35
          Trochę czytania. Najlepiej ze zrozumieniem i większość pytań z tego tematu znajduje odpowiedź.
          www.walbrzych24.com/1-wiadomosci/1030-jaki-autobusy-beda-wozic-walbrzyszan
          • Gość: czytajacy do Bileter IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.12, 21:45
            A znasz prezesa tych BUSIKOWYCH złomów ?? to Jest Pan Waszczak kumpel Lubińskiego i co on kolesi nie ma ?? też ma jak wszyscy.
            • Gość: kierowca Re: do Bileter IP: *.play-internet.pl 21.03.12, 22:36
              Witam, Mialem okazje jezdzic niedawno na linii C jako kierowca ktorej szefem jest Tatusko i powiem wam ze nie jest juz tak dobrze z pieniedzmi jak kiedys bylo, mysle ze nie byli by zalamani gdyby stracili licencje W porownaniu z zeszlym rokiem jest nawet o polowe gorzej a C jest najbardziej dochodowa w Walbrzychu.
              • Gość: :) Re: do Bileter IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.03.12, 08:15
                Choopie. od 30 do 40 tysięcy ludzi w wieku produkcyjnym wyjechało z tego miasta a ty myślisz że klientów przybędzie?
                • Gość: czytajacy Re: do :) IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.03.12, 13:56
                  Nie ośmieszaj się z tymi liczbami, a już w ogóle ta wypowiedz to wyrwana z kosmosu
                  • Gość: @ Re: do :) IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.03.12, 14:06
                    Ile kosztuje wynajęcie obecnie jeżdżących autobusów ze Świdnicy.Kto ponosi koszty dojazdu?
                    • Gość: telewidz Re: do @ IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.03.12, 14:13
                      No to chyba mało ważne transport musi być, poza tym Świdnica kupiła za dużo autobusów przegubowych więc i tak by im stały i niszczały wiec odsprzedali Wałbrzychowi.
                      • Gość: broni i żywi Re: do @ IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.03.12, 23:19
                        No taki ten Murdzyk gospodarny a mu się autobusy marnują?
                        • Gość: Maryś Re: do @ IP: *.sattom.pl 23.03.12, 20:48
                          Waszczukowi nie chcą przedłużyć licencji
                          • Gość: Wałbrzyszanin Re: do @ IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.03.12, 21:46
                            Chyba za twarz :)
                            • Gość: gość Re: do @ IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.12, 10:04
                              I bardzo dobrze od czegoś trzeba zacząć czystkę....
            • Gość: znudzony Re: do Bileter IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.04.12, 11:40
              > A znasz prezesa tych BUSIKOWYCH złomów ?? to Jest Pan Waszczak

Po takim panu to mój dziad przed wojną na konia wsiadał.
          • Gość: men Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.03.12, 13:12
            Te busy to masakra, kto to w ogóle dopuścił do jazdy przecież to prowizorka - samowolka
    • Gość: stop busom Re: ratujmy busowy transport IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.03.12, 14:51
      Pamiętam jak był protest busiarzy , zapowiadali tutaj że będą też walczyć o MPK heheh a tu troche pokrzyczeli o busiki i skończyło się o MPK zapomnieli heheh, my już wiemy z kim mamy doczynienia
      • Gość: ammm Re: ratujmy busowy transport IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.12, 10:27
        chcecie zobaczyć i usłyszeć kulturalnego kierowce to wysyłam was na 101
        • Gość: Polak do amm a co z tym panem ze 101 coś nie tak IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.04.12, 13:40
          a to ciekawe co pan z 101 wymyślił?.
    • Gość: pasażer Busiarze precz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.12, 14:40
      Chcecie walczyć o moje prawa?

Moim prawem jest żyć w normalnym mieście, gdzie busiarzy nie ma. Ot, co.

Powalcz, jak chcesz.
      • Gość: ccc do pasażer IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.03.12, 14:46
        popieram w 100 % co to za j jakieś udziwacznienia wożenie ludzi takim goownem
        • Gość: koza Re: do pasażer IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.04.12, 11:43
          Tym gownem wcześniej wozone było mięso w Anglii. Potem sprowadzono ten złom do kraju, zaspawano drzwi z lewej strony, zrobiono dziury na okna, zrobiono perzekładkę i zaczęto wozić ludzi.
          • Gość: nieeeeeeeeeeeeeeee Re: nie dla busów IP: *.walbrzych.vectranet.pl 01.04.12, 12:02
            nie nie
    • Gość: częsty podróżnik Re: ratujmy busowy transport IP: *.play-internet.pl 02.07.12, 08:39
      JUŻ DOSYĆ TYCH BUSÓW....KAŻDE SZANUJĄCE SIĘ MIASTO W CAŁYM ŚWIECIE MA TRANSPORT MIEJSKI KTÓRY DBA O PODRÓŻNYCH, WAŁBRZYSKIE BUSY TO TWÓR WAŁBRZYSKIEJ BIEDOTY
    • Gość: jjsdjh Re: ratujmy busowy transport IP: *.w2-6.abo.wanadoo.fr 02.07.12, 19:54
      tnij.com/kkiX1
      tnij.com/kkiX1

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka