Dodaj do ulubionych

Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch

IP: *.walbrzych.vectranet.pl 10.07.12, 21:25
Witam czy ktoś ma jakieś informację na temat tego biura ELEKTRA TRAVEL a konkretnie na temat kobiety o imieniu ELEKTRA która jest Greczynką mieszka w Wałbrzychu i oferuje kwatery w Grecji.Czy ktoś ją zna może korzystał z jej usług czy jest to pewna osoba czy jakiś przekręt?Dziękuję za informację.
Obserwuj wątek
    • Gość: MOJKO1979 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.12, 21:29
      NIE POLECAM, NAM OD ZESZLEGO ROKU WISI KASE ZA WYNAJEM AUTOKARU DO GRECJI- BRAK KONTAKTU Z TA OSOBĄ.
      • 6kilk Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 13.07.12, 22:32
        Jak to był ten autokar co jechał w lipcu to nie powinna płacić nic bo ten autobus powinien jeździć w koło komina
        • Gość: aloha Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.12, 16:23
          Opinia co do autokaru w lipcu słuszna . Kase powinni jeszcze oddac za stres i pot cieknący po plecach ,twarzy i cyc.....jestem szczupła.Ale w tym sezonie też jedziemy z Elektrą .
      • Gość: ,,, Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.12, 16:16
        Trele morele
    • Gość: K.K Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 11.07.12, 11:44
      Ktoś jeszcze może coś napisać bo nie wierzę że nikt nie zna tematu.
    • Gość: U2 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.07.12, 13:20
      Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z Panią E. zapraszam do fitnes clubu na ul.Palisadowej.Na pewno dowiecie się Państwo CIEKAWYCH informacji odnośnie organizowanych przez Nią wycieczek;);)Pozdrawiam i życzę "milego słuchania".!!!!!!!!!!!
      • Gość: K.K Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 11.07.12, 14:47
        Kiedy dokładnie te spotkanie?
        • Gość: jaakajkajkaja Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 11.07.12, 19:12
          Najlepsze jest to,że wycieczka do Grecji zaczyna się dzień później niż podano w umowie i kończy dzień wcześniej;) tragedia. Teraz to strach jechać od "kogokolwiek"!
          • 6kilk Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 13.07.12, 15:48
            to dziwne co tu piszą bo my mamy całkiem inne zdanie byliśmy już 3 razy z tego biura i wszystko ok było to lekka przesada oczerniac kogoś co to za wpisy komornicy i te sprawy okropne
            • Gość: b.b. Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.07.12, 16:11
              Popytaj ludzi w miejscu zamieszkania, ciekawe czemu nie ma na czynszu.
      • Gość: do KK Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.rdnet.pl 12.07.12, 08:07
        Przecież ktoś napisał ironicznie o tych spotkaniach na fitnes, gdzie jest prawie codziennie szukając jeleni i frajerów na swoje nie dochodzące najczęściej do skutku wycieczki bo wielu wpłaciło zaliczki i nie zobaczyli ani Grecji ani swoich pieniędzy...Z tego, co słyszałam od znajomych to naciągnęła w ten sposób m.in. niektórych swoich sąsiadów z bloku w którym mieszka i ma spore długi w bankach, podobno szuka jej komornik. Radzę sprawdzić we wszystkich rejestrach dłużników.
        • zazula33 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 12.07.12, 11:37
          Dzień dobry, od paru lat jesteśmy klientami biura Juventur z Wałbrzycha. Jesli chodzi o wypoczynek w Grecji to śmiało mogę polecić ofertę tego biura do Paralii. Zawsze jest miło, dobre hotele, fantastyczna obsługa w biurze, w podróży i na miejscu. Ceny wypoczynku bardzp przystępne. Ja i moja rodzina stawiamy na Biura z tradycjami...... Polecam gorąco!!!!!!
    • Gość: U2 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.07.12, 12:53
      Co nie ma chetnych na te wycieczki od pani E...?;)
      • Gość: gość maroo777 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.play-internet.pl 16.07.12, 20:41
        tegoroczne wakacje obfitowały w ciąg nieszczęśliwych wypadków pani Elektry ale najbardziej zapamiętamy przykre wspomnienia z dnia gdy zostaliśmy zmuszeni do opuszczenia pokoi hotelowych dwa dni wcześniej przez właścicielkę hotelu która twierdziła że na taki czas pokoje zostały opłacone nie wiem która kłamała w efekcie wróciliśmy wcześniej do kraju.żeruje na zaufaniu nie polecam
        • Gość: aaaa Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.meganet24.pl 17.07.12, 11:16
          To co czytam pozostawia na mnie dreszcze. W zeszłym roku byłam z nią w Nei Pori i było można powiedzieć ok.A teraz próbuje nas oszukać.Kłamie w żywe oczy.Jak tak można. Myślę że nie dojdzie do wyjazdu ,a pieniądze jakoś odzyskamy.Szkoda że tak z ludźmi postępuje ,i to z ludźmi których zna którzy byli z nią dwa razy i mają zamiar jechać po raz trzeci.Pani Elektro tak się nie robi .Na pewno czyta to pani .nie jest pani głupio że zawiodła pani tyle osób.
    • nel-a-22 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 12.07.12, 18:40
      Szczera prawda, jest to naciągaczka!!!! nie polecam tego biura. Lepiej skorzystać z biura Turysty lub Górnickiego -jest super i pewne! Dużo osób naciągnęła na wyjazd i nawet nie oddała zaliczki. NIE POLECAM i nie dajcie się naciągnąć.
      • Gość: gosc Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 12.07.12, 20:14
        Cóż, ta Pani jeździła jako pilot na trasie W-ch Ateny z "Turystą " (z Juventurem nie wiem), było to jak potrzebowaliśmy wiz do Grecji, ciężko mi pisać o tym .
        Może ktoś, kto na saksy wówczas jeździł coś napisze. Sporo widziałem, oczerniać nie chcę, spostrzeżenia tylko..................
        • kolafela Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 13.07.12, 18:21
          Mam pytanie czy jakaś wycieczka nie doszła w tym roku do skutku? Pytam ponieważ byłem z tym biurem już kilka razy na wakacjach (w tym roku również jadę) i wszystko było w porządku i po prostu niepokoją mnie te wszystkie opinie.
          • 6kilk Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 13.07.12, 22:43
            Moi znajomi byli już w tym roku i wszystko było ok jak zawsze
      • 6kilk Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 13.07.12, 22:21
        Bardzo dziwne rzeczy chyba to jednak zła informacja z tego co wiem
    • Gość: aga Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.12, 21:57
      byliśmy z Panią Elektrą w Grecji w tamtym roku i było super- świetne wakacje, piękne widoki i niezapomniane przeżycia.jeden minus to autokar- masakra, ale to po części wina przewożnika, który wysyła taki autokar w tak długą podróż- kompletny brak wyobrażni. Apartamenty były w porządku, czysto, piękny widok na morze. owszem jeśli ktoś oczekuje opcji All Exclusive no to ludzie nie oszukujmy się- nie za te pieniążki. A co do wpisu o nie płacony czynsz- to zalatuje mi tu jakimiś prywatnymi porachunkami. co to kogoś obchodzi, czy ta Pani płaci swoje rachunki,czy nie. Nasza rodzinka i znajomi jedziemy po raz drugi z tym biurem, mamy nadzieję,że będzie wszystko OK. pozdrawiam Panią Elektrę.
      • Gość: alicja Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.07.12, 12:20
        To było w zeszlym roku droga Pani, szukanie w desperacji klientów gdzie się da, te zaliczki to co zwróciła ?...z tego co wiem ma duże problemy z płynnością finansową...nie płaci rachunków a organizuje wycieczki super !!!
        • nel-a-22 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 15.07.12, 20:52
          Pani Alicja ma rację, to było w zeszłym roku. Pani Aga chyba jeszcze miała za mało wyjazdów do Grecji z tego "pięknego" biura. Będzie fajnie jak zapłaci i nic jej z tego nie wyjdzie, zostanie na lodzie bez pieniędzy i wyjazdu na urlop. Powiedzcie mi właściwie gdzie mieści się to biuro bo w internecie jest stary adres na Broniewskiego, a jego już dawno tam nie ma. Wiarygodna firma się nie ukrywa i pozyskuje klientów przez reklamę, a internet jest jej głównym źródłem. To może świadczyć, że jest to biuro "kogucik". Proponuję zastanowić się zanim wpłacicie pieniądze!! możecie skończyć jak klienci z biur, gdzie w ciągu dnia pobierali wpłaty, a wieczorem ogłaszali upadłość.
      • Gość: ZBUTA Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.12, 10:49
        Lepiej sie interesować, jak ktoś nie płaci swoich rachunków, to takie zachowanie leci jak domino. Czy juz Pani spakowana na tegoroczny wyjazd?
    • Gość: Janusz Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 16.07.12, 15:50
      Byliśmy w czerwcu 2012 roku duzą grupa znajomych w Grecji z tego biura Elektra- travel. Miejscowość Nea Kalikratia. Wszystko pięknie wyglądało w listopadzie 2011 roku kiedy Pani Elektrze wpłacaliśmy wszystkie pieniążki za cała grupę.Póżniej było już tylko gorzej.Kłamstwo goniło kłamstwo i popierane było niewiarygodnymi historyjkami Pani Elektry.Nie będziemy pisać jak wyglądała podróż części grupy w busie bez klimatyzacji, (zapewniano nas solennie ,że bus będzie wyposażony w pełni do dalekich tras ). W trakcie podróży w autokarze zebrano pieniążki na posiłki i to niemała sumka.Pani Elektra zobligowała się do załatwienia posiłków. Rzeczywiście jedliśmy posiłki w jednej z restauracji na głównym deptaku w Nea Kalikrati. Posiłki były smaczne i obfite .Niestety trwało to krótko . Po kilku dniach właściciel odmówił nam wydawania posiłków.Zwracając się do Pani Elektry dlaczego tak się stało ? otrzymaliśmy odpowiedź , że on podniósł cenę w trakcie naszego jedzenia i ona zrezygnowała z jego usług i odda nam pieniądze.Jednak z dnia na dzień pieniążków nie było a właściciel restauracji jak widział nas polaków to chciał nas wzrokiem zabić.Ponieważ było to bardzo dziwne dla nas postanowiliśmy iść do tego Pana i się spytać co się dzieje bo my nie mamy posiłków ani pieniędzy.Okazało się że Pani Elektra powiedziała mu że myśmy jej nie zapłacili. Dopiero pokazaliśmy mu listę osób i kwotę jaką już w trakcie podróży daliśmy tej Pani.Dopiero ten mężczyzna usiadł na krześle i zaczął spokojnie z nami rozmawiać .Był to jeden z wielu incydentów które wytworzyła Pani Elektra , a nas Polaków stawiało to bardzo złym świetle.Dość na tym , że skończyło się na interwencji policji. dzięki temu dzień przed wyjazdem otrzymaliśmy część pieniędzy za posiłki. Przeżyliśmy dużo przykrych chwil i kłamstw ze strony właścicielki biura . Nikomu nie życzymy takich wczasów.
      • Gość: uljan Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.12, 16:25
        nie rozumiem ludzie dlaczego wy płacicie biurom podróży grube haracze skoro samemu można sobie zorganizować wczasy dwa razy taniej, albo dwa razy lepiej
        • Gość: U2 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.07.12, 09:17
          Po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi na temat pani Elektry ,wierzę że wreszcie się jej ukruci organizowanie tych lipnych wycieczek bo nie oszukujmy się ludzie to jeden WIELKI WAŁ!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam :)
      • Gość: Grażyna Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.12, 19:58
        Dołączam się do opinii Janusza na temat działalności Biura Turystycznego Elektra-Travel.Podróżowaliśmy z Panią Elektrą już wcześniej i byliśmy zadowoleni,więc wydawało nam się ,że i tym razem wszystko będzie w porządku.Jednak będąc na urlopie w Nea Kalikratia tylko przez kilka dni cieszyliśmy się spokojem.Dużo spraw było karygodnych,nie podobało nam się np: na jedną z wycieczek jechaliśmy tylko 30 minut,zwiedzaliśmy jaskinię /wstęp był darmowy/ i koszt wycieczki wynosił 10 euro. Za co te pieniądze tym bardziej,że autokar był prawie ,że pełny? Za dwa dni jechaliśmy do Tesalonik około 1,5 godziny ,autokar był pełny i zwiedzaliśmy dużą część miasta i koszt wycieczki też wynosił 10 euro. Coś tu nie grało, a to tylko jeden drobny przykład. W drugim tygodniu naszego pobytu zaczęły się poważne kłopoty z naszym wyżywieniem.My uczciwi ludzie,którzy zapłaciliśmy za wyżywienie jawiliśmy się w oczach Greków jako kłamcy i naciągacze ,a to wszystko przez postępowanie Pani Elektry. Inna sprawa : mimo ,że mieliśmy podpisaną umowę pobytu inaczej,już 3 dni wcześniej pojawiły się niejasności z tym związane.Pani Elektra kłamała nas, kierowców, wykorzystywała sympatię ,którą darzyliśmy ją do tej pory.Szukała zwolenników swych kłamliwych zachowań,wytwarzała atmosferę nieufności,wrogości,chciała naszą grupę skłócić.Na szczęście jej się to nie udało.Przez ostatnie 3 dni siedzieliśmy na walizkach.Co chwilę słyszeliśmy nowe nieprawdopodobne historie "nieszczęść" ,które spotkały tu Panią Elektrę przy organizowaniu naszego pobytu. W ciągu jednego dnia słyszeliśmy 2,3,4 wersje różnych rozwiązań naszych trudności.Do ostatniej chwili nie byliśmy pewni swego losu tam w Grecji,nie wiedzieliśmy czy i jak wrócimy. Przy pożegnaniu w Katowicach nie padło z ust Pani Elektry nawet słowo "przepraszam". Czy tak ma wyglądać udany urlop? Nie polecamy. Nie zawiodło tylko wspaniałe towarzystwo naszej grupy,greckie plaże,słońce i morze.
    • Gość: a Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: 212.160.143.* 17.07.12, 11:43
      mam pytanie. czy ktos z panstwa kto był w tym roku w Grecji z p.Elektrą pamięta z jakiej firmy wynajmowany był autokar??
      • Gość: Turysta Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.12, 14:57
        My jechaliśmy autokarem z firmy Eljan-trans z Jeleniej Góry
    • Gość: otl Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.12, 21:50
      No to ladne rzeczy sie tu dowiaduje ja mam jechac w sierpniu z Elektra nie wiem co o tym wszystkim myslec licze na to ze bedzie wszystko w porzadku jak nie to napewno tak tej sprawy nie pozostawie!!!
    • Gość: miki Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 17.07.12, 22:55
      My tez mamy wykupione wczasy na sierpien od Elektry ale niestety watpliwosci coraz wiecej a najgorsze ze w dniu 12.07.12 zostalo wszczete postepowanie w sprawie zakazu prowadzenia dzialalnosci przez to biuro,poniewaz pod koniec czerwca uplynal termin gwarancji bezpieczenstwa i do dzis niestety jest to niezalatwione!!!!!
      • Gość: U2 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.12, 07:13
        Proponuję skontaktować się z tą Panią i poważnie porozmawiac!!Po takich wypowiedziach nie dałabym jej złamanego grosza!szkoda tylko że tylu ludzi zdażyła zrobić w jajo!:( Pytanie tylko Ilu jeszcze tak nabrała i naciągnęła?Szkoda!!Ja się nie nabrałam i bardzo mnie to cieszy,przynajmniej nie jestem stratna:)Pozdrawiam:)
        • Gość: miki Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.12, 09:11
          Niestety jak sie nietrudno domyslec kontakt z ta osoba jest bardzo mocno utrudniony,po prostu nie odbiera zadnych telefonow!!!!
          • Gość: U2 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.12, 09:40
            Takie zachowanie bylo do przewidzenia,ze nie odbierze telefonu;(Jest inny sposob lepszy..ul.palisadowa Fitnes Club tam jest prawie codziennie po 19.00 a wizyty swoich klientow napewno się nie spodziewa;) to byłaby dla p.Elektry niespodzianka;)Więc wszystkich zrobionych w jajo serdecznie zapraszam:):) do Clubu Fitnes:):)
            • Gość: Ula Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.play-internet.pl 18.07.12, 09:55
              Zgadzam się, odwiedziny bardzo by Ją zaskoczyły, tylko skąd pewność, że Ona jest jeszcze w Wałbrzychu.
          • Gość: Ula Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.play-internet.pl 18.07.12, 09:49
            Witam wszystkich,
            Jak widać jest Nas coraz więcej. Zgadzam się z ludźmi, którzy tu piszą o latach poprzednich, że było ok. W tym roku zostaliśmy oszukani. Wielu z Nas wpłaciło nie tylko zaliczki, ale całość, a z Panią Elektrą nie ma kontaktu. Telefon ma wyłączony, zerwała wszelkie kontakty z ludźmi, którzy mieli spędzić urlop z Jej "biura". Ludzie jest Nas wielu, nie pozostawiajmy tego bez echa!!!!!!!!!!
            To nie tylko zmarnowane wakacje naszych rodzin, ale także nasze pieniądze pieniądze.
            • Gość: U2 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.12, 10:06
              Pani Elektra z tego co mi wiadomo jest w wałbrzychu ponieważ Ją ostatnio widziałam na siłowni w Clubie.Zresztą wystarczy tam podejść i panie udzielą informacji o tej kobiecie;)
    • Gość: sierra73@o2.pl Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.12, 10:12
      W zeszłym roku byliśmy z tym biurem w Grecji, wszystko było ok. zastrzeżenia mogliśmy mieć tylko do kiepskiej jakości autokaru. Ale to co słyszę od znajomych jadących również w tym roku to włos się jeży.Czyżby to był jej koniec. Szkoda tylko wczasowiczów.
      • Gość: U2 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.12, 11:00
        Wydaje Mi się ,że Pani E. sie wreszcie ukróci i skończy z tą farsą wycieczkową!Ludzie powinni wiedzieć o takich "walach" wtedy będą bardziej czujni na takie zakłamane osoby:)
        • Gość: Ula Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.07.12, 11:17
          Jej się ukróci, ale co z ludźmi, którym jest winna sporo pieniędzy. Nasze wpisy na tym forum to tylko ostrzezenie dla innych. A poszkodowni i oszukani? Może powinniśmy złożyć zawiadomienie na policję, o oszustce (najlepiej zbiorowe).
          • Gość: Ula Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.07.12, 11:48
            Z moich najswierzzych informacji i napewno wiarygodnych, bo z Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławi wynika, że sytuacja jest nieciekawa.
            Urząd Marszałkowski wszczął postępowanie w sprawie zawieszenia działalności pani Elektry, z uwagi na brak gwarancji ubezpieczeniowej. W/w gwarancja wygasła 23 czerwca.
            Pani E. jest zobwiązana oddać nam pieniądze wówczas jeśli nie dojdzie do wyjazdu.
            Biorąc pod uwagę jej sytuacje finansową możemy o tym zapomnieć. Pozostaje nam tylko zgłośić się do Urzędu Marszałkowskiego.
        • Gość: oli Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.07.12, 12:26
          to wszystko co pisze ula to prawda tez to sprawdzilem Moze z ta policja to nie glupi pomysl
          Co jesli nasza bankrutka prysnie do zbankrutowanej Grecji????????????
          • Gość: U2 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.12, 13:02
            proponuję naprawdę zastanowić się nad tym pójściem do tej siłowni:) tego napewno się nie spodziewa,a może ludzie dojda z p.E do jakiegoś sensownego porozumienia odnośnie kasy? Watpię żeby oddała powieżone jej pieniadze przez ludzi ale nic nie kosztuje spróbować:)
            • Gość: Oli Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.07.12, 13:08
              skad tylko pewnosc ze ona tego nie czyta i do silowni juz nie wpadnie
              Ja czuje ze ona sie gdzies dobrze zabukowala
              • Gość: gość Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.12, 13:36
                szkoda że to forum nie powstało w zeszłym roku po wakacjach zaoszczędziłoby to nam wielu kłopotów
                • Gość: aga Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.12, 14:17
                  jak już pisałam jestem jedną z osób, które były z P. Elektrą w tamtym roku w Grecji i było naprawdę fajnie, i jestem rozczarowana tym co ona wyprawia w tym roku. jeszcze kilka dni temu mnie zapewniała,że wszystko jest w porządku i wycieczka się odbędzie- prawie płacząc mi do telefonu, jak to jest jej przykro,że ludzie takie rzeczy o niej piszą. Pani Elektro najchętniej to przyprowadzę do Pani moje dzieci, które cały rok czekają na te wczasy i niech Pani im powie, że niestety w tym roku nie pojadą, bo Pani sobie nasze pieniążki" przepuściła". wiem, że do poniedziałku 23.07 ta pani musi uregulować wszystkie należności i wycieczka może się jeszcze odbyć, ale moja nadzieja jest już praktycznie żadna. a na policję możemy się udać, jeśli wycieczka nie dojdzie do skutku.
          • Gość: gość Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.12, 14:36
            Z tą policją nie jest głupi pomysł .W Kalikratii też policja interweniowała , ponieważ właściciel restauracji i właścicielka hotelu zgłosili ja na policję , Ci Grecy zdecydowanie zareagowali dzięki temu pieniądze się znalazły i my też część kasy za posiłki odzyskaliśmy. Byliśmy ostatni tydzień bez pieniędzy i jedzenia dobrze że znajomi nas poratowali.
            • Gość: otl Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.12, 14:48
              My mamy jechac 16 sierpnia tez jestesmy zaniepokojeni zastanawiam sie czy w tym momencie nie udac sie na policje jesli nie odbiera zadnych telefonow to cos znaczy sluchajcie moze trzeba sie spotkac i wspolnie cos zaczac dzialac bo nie mozna tak tego zostawic ja niestety wplacilem calosc za cztery osoby i caly czas ludze sie ze pojade.
              • Gość: ja Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.12, 15:54
                Dyskutowac na forum jest prosto, dlaczego nikt sie nie odezwie kto jezdzil z nia na linii Walbrzych-Ateny?
                To pare lat temu bylo. Pamietacie jak razem z kierowcami blamy, futra przewozili? Jadac z nia nigdy na granicy problemow nie bylo, miala wujka w ambasadzie, wize dostac mimo tego, ze przekroczony czas pobytu byl, bez problemu.
                Dlaczego jej kolezanki, ktore maja PB w W-chu omijaja ja?
                Tak trudno pojac?
                • Gość: gość Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.12, 18:35
                  ja nic z tego nie rozumiem co piszesz w tym ostatnim poście , możesz wyrażać się jaśniej?
                  • Gość: joanna Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.play-internet.pl 18.07.12, 19:59

Mam pytanie w jaki dzień w lipcu bedzie podstawiony autokar do nea kalikratia z biura Pani E?
                    Proszę o wiadomość gdyż nasz wymażony urlop jest pod znakiem ?jedziemy od Pani E 2sierpnia

• Gość: Ula Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.07.12, 20:12
                      zawsze wyjazd był z hotelu Sudety, my na umowie mamy napisane,ze wyjazd o 7:30
                      Ale wątpie,ze podjedzie jakiś autokar.
                      jeśli już podjedzie, to na miejscu może się okazać,że nie mamy opłaconych pokoi i co wtedy?
                      • nel-a-22 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 18.07.12, 21:47
                        Uważam, że nie powinni się Państwo łudzić swoimi wyjazdami bo moim zdaniem to nikt już nigdzie nie pojedzie. Ta oszustka swoją fałszywą gadką nabrała dużo osób a najbardziej szkoda tych biednych dzieci, które tak czekają na wakacje w Grecji. Co się z nią dzieje to powinien wiedzieć jej "narzeczony" Pan T z siłowni na Palisadowej. Uważam, że nie powinniśmy tego tak zostawić i faktycznie zgłosić to na policję. Słuchy mnie doszły, że ktoś już poszukuje sprawiedliwości ponieważ widziano jej samochód z wybitą szybą.
                        • Gość: TuRystka Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.204.105.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.07.12, 09:11
                          To już jest szczyt bezszczelnosci ludzie opanujcie się co wy wypisujecie jaki narzeczony wy mieszacie niewinnych ludzi w jakieś wasze brednie jest logiczne ze skoro była ubezpieczona do końca czerwca a wy podpisaliscie umowy wcześniej to firma ubezpieczeniowa powinna oddać wam pieniądze po co takie oszczerstwa
                          • Gość: jjjjj Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.12, 10:40
                            A propos "narzeczonego". Przeważnie narzeczeni tej pani dowiadują się od ludzi, że są jej narzeczonymi, takich narzeczonych ona miała kilku zarówno w PL jak i w Grecji. Ta kobieta jest chora i nie trzeba być dyplomowanym psychiatrą żeby to dostrzec :)
              • Gość: Ula Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.07.12, 20:08
                Jestem tego samego zdania zeby sie spotkać. Płakała wszystkim o swoich nieszcześciach zapewniajac ,ze wyjazd się odbędzie, a tu ludzie nie wiedzą nawet o której wyjazd. Wyłączona komórka od kilku dni, nie daje znaku życia, czy naprawdę wierzycie,ze dojdzie do tego wyjazdu? Urząd Marszałkowski też nie ma z nią kontaktu. Dobry temat do TVN.

• Gość: joanna Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.play-internet.pl 18.07.12, 21:13
                  Mam pytanie .Czy znacie państwo osoby,które mają zaplanowany wyjazd z p.Elektra w terminie wcześniejszym niż 0.2 sierpnia, a jeżeli tak to na jaki termin jest przewidywany wyjazd
                  • Gość: gośc Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.12, 08:07
                    Jeśli jedziecie państwo do Kalikratii to zakupcie sobie odpowiednie środki na karaluchy bo w tym budynku ich nocą nie brakuje, chyba że do tego czasu coś z tym zrobili .
                    • Gość: U2 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.07.12, 08:37
                      Bardzo mnie to cieszy,że tak ruszyło to forum odnosnie tej pani:) Może będzie to przestroga dla innych chętnych zwiedzania Grecji,że z Tą Pania nic nie zobaczą!!A do tego straca kase!!!Na ul.Palisadowej gdzie znajduje sie chyba jej miejsce pracy;)(chodzi mi o siłownię)mozna ją na 100%spotkać wydaje mi się że dalej szuka naiwnych :) widocznie za mało zarobiła hahahahha:) Kobieta bez skrupułów,za aktorstwo powinna dostac oskara,predzej by go zwinęła hahahahha.Pozdrawiam.P.S Pan Tchyba nic o tym nie wie ,że ma nażyczoną;)hahahhaha.
                      • Gość: Turystka Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.204.105.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.07.12, 09:22
                        Kiepskie masz informacje bo już dawno nie było jej tam na siłowni nawet bardzo dawno więc po co te kłamstwa ale nie ma to jak z rana puścić trochę jadu gratuluje przede wszystkim temu portalowi ze pozwala tak oczerniac ludzi rozumie uwagi na temat wyjazdu ale trochę zbastujcie jeżeli chodzi o zycie prywatne pozdrawiam wszystkich tych którzy wiedza ile tu jest nie prawdziwych stwierdzeń
                        • Gość: ULa Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 09:37
                          Widzę,ze ma Pani aktualne informacje na temat Pani Elektry. Jeśli tak to proszę Jej przekazać,ze jej wczasowicze bardzo chętnie się z Nią spotkają i dowiedzą coś więcej o swoich wyjazdach. To co ludzie tu piszą to nie są złośliwości ani ingerowanie w jej życie, to stwierdzenie faktów z jej profesjonalności w prowadzeniu biura i oszukiwaniu ludzi. I jeszze jedno zwracam na ilość wpisów negatywnych i zgodnych co do Jej oszustw.
                        • bolo1331 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 24.07.12, 18:07
                          Mieliśmy z żoną wyjechać 26.07.12 do Paraliji i brak jakiego kolwiek powiadomienia od Elektry i co z kasą

• Gość: Lilka Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.204.105.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.07.12, 09:46

A ja tak sobie czytam to forum i sama z ciekawości zadzwoniłam do urzędu marszałkowskiego i co się okazało ta wstretna oszustka bo tak o niej piszecie i takie głupstwa ma ciągły kontakt z urzędem marszałkowskim więc ludzie przestańcie kłamać bo na końcu to ona was poda do sadu o oczernianie okropne to jest i mało tego ponoć pan informuje was o tym ze jeżeli wycieczka się nie odbędzie to uruchomia polisę a i jeszcze jedno skoro niby już od zeszłego roku mieliście jakieś uwagi to po co chcieliscie jechać i w tym roku dziwne to wszystko co tu wypisujecie ale niestety myśle ze połowa tych oszczerstwa to kłamstwa my Polacy mamy to do siebie ze lubimy ludzi oczerniac a już nie daj bóg złapać jakiś temat to nie ma końca
                        • Gość: kasia Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 10:37
                          bzdury! Pan wcale nie informuje o uruchomieniu polisy. Obecnie wszczete jest postepowanie o zawieszenie dzialalności Pani Elektry. Dopóki to się nie zakonczy, a do wyjazdow nie dojdzie Ona jest zobowiązana do oddania nam wplaconych pieniędzy.Jeśli tego nie zrobi wowczas Urząd M. przejmie sprawe. Co do kolejnego wyjazdu czy wyjazdow, to zdecydowaliśmy się naiwnie wierząc w zapewnienia pani Elektry. Co jak co , ale dar przekonywania to Ona ma. No i jeszcze te Jej chwyty:.... zapytaj ... Oni byli ze mną, a jacy byli zadowoleni... jadą już 3 lub 4 raz...." My Polacy... i kto to pisze? Dlaczego zawsze mamy być robieni w konia?
          • Gość: Turystka Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.204.105.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.07.12, 08:57
            Jest Pan bezczelny poprostu szkoda ze dzwoniąc do urzędu marszałkowskiego nie poinformowano pana ze jest w ciągłym kontakcie z urzędem marszałkowskim i wcale nie chce się wymigac od odpowiedzialności
            • Gość: Oli Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 09:30
              Oj naiwna Pani Turystko, sek w tym, ze Urzad Marszalkowski tez nie ma z z panią E. kontaktu.
              Widac,ze za malo Pani ją zna i wierzy w jej opowiesci. Telefon ma wylaczony, do wyjazdu 2 sierpnia pozostalo niewiele czasu, a ludzie nie wiedza skad i o ktorej wyjazd.
              widac, ze wiele pani nie stracila finansowo przy znajomosci z ta pania. A co do UM to fakt toarzyst.ubezp. zwroci kase pod warunkiem, ze z sumy gwarancyjnej starczy dla wszystkich.Co mamy powiedziec naszym dzieciom i skad wziac pieniazki by jednak gdzies spedzic wakacje i urlopy skoro pani E. obraca naszymi pieniedzmi? Troche wyrozumialosci dla poszkodowanych i oszukanych!!!!!!

• Gość: Turystka Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.204.105.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.07.12, 09:53
                Nie drogi panie Oli to pan ma nie prawdziwe wiadomości bo ja niedawno rozmawiałam z urzędem i mi powiedziano ze ma kontakt i nawet tam była we wtorek więc dziwne bardzo myśle ze urzędnik mnie nie oklamal i ja ta panią znam trochę lepiej niż pan i nawet panu powiem ze byłam w tym roku i wszystko było ok
                • Gość: Oli Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 09:59
                  szkoda naszej dyskusji i przepychanek, ja wczoraj rozmawialem z UM i brak kontaktu, jak pani byla w tym roku to w chwili swietnosci biura jak miala jeszcze kase zebrana od innych. Proszę przeczytac wpis Pana Janusza i co przezyli tam ludzie, o karaluchach to tez prawda.
                  Jesli Pani niedawno z Nią rozmawiala to prosze nam podać adres lub nr telefonu pod którym mozna ją zastać. Sa tu i tacy od ktorych nie odbiera telefonow od kilku tygodni. Zaginęła jak igła w stogu siana.
                • Gość: xxxx Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 10:42
                  takich jak pani co trochę lepiej zna ta pania jest wiecej
                  Przyjaciol od serca jej nie brakowalo, prawie rodzinne stosunki utrzymywala
                  Wiec bez przechwalek prosze
              • Gość: johny z oklahomy Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.07.12, 09:56
                a może pani turystka to elektra ... wilk w owczej skorze meeeee
                • Gość: Oli Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 10:03
                  Tez o tym pomyślałem !!!!!!11111
                  Nie mam popleczników to sama stanę w swojej obronie :)...... Turystka
                  • Gość: johny z oklahomy Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.07.12, 10:09
                    ta wybita szyba to nie przypadek ani włama jak to pani nam wkręcała...
                    ''a ja już whiski na balkonie piłem spglądając na riwiere""
                    pozostał mietków albo poniatów
                    • Gość: Oli Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 10:12
                      albo namiot pod domem Pani E. moze kiedys się tam pojawi........
                      • Gość: johny z oklahomy Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.07.12, 10:19
                        pod jej domem to ja fadromą wykopię dla niej piękną dziurę
                        • Gość: Oli Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 10:27
                          A co pani turystka tak zamilkla organizuje nam kontakt z pnia E.?
                          Bedziemy wdzieczni:)
                          • Gość: johny z oklahomy Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.07.12, 10:34
                            pani turystka '' udaje greka ''
                  • Gość: aaaa Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.meganet24.pl 19.07.12, 10:16
                    Witam wszystkich.Ja również czuję się oszukana przez panią E.Dzwoniąc do biura marszałkowskiego też usłyszałam że nie mają kontaktu z panią E a rzekomą sprawę może załatwić do poniedziałku.Nie wiem co robić czy iść pod te Sudety i robić z siebie głupka czy olać to i szukać innego rozwiązania.PANI E proszę przyznać się i poinformować swoich klientów że biuro padło i nici z wyjazdu a nie trzymać ludzi w tak ogromnej niepewności.To chyba będzie najlepsze rozwiązanie.Chyba że stanie pani na wysokości zadania i dojdzie do wyjazdu jakimś cudem.Czego bym sobie i innym życzyła.
                    • Gość: ULa Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 10:23
                      Witam, chyba nie pozostaje nam nic innego, jak stawic sie w miejscu wyjazdu. Na głupków to już wyszliśmy wpłacając pieniądze.Bolesne, ale prawdziwe.Cuda się zdarzają wiec może podjedzie autokar, a na miejscu będziemy mieli opłacone noclegi i wyzywienie.
                      • Gość: elektra Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.12, 10:49
                        a pocałujta mnie wszyscy w dooo
                        • Gość: Oli Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 11:16
                          ale nam pojechała!!!!!! he he he Zeby kogos pocalowac w dupe, to trzeba sobie na to zaslużyć
                          Oszustko i zaklamana kobieto
                          • Gość: aaa Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.meganet24.pl 19.07.12, 11:32
                            Oli popieram cię
                            • Gość: U2 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.07.12, 11:41
                              Apropo całowania w tyłek:)Trochę by się trzeba było postarać żeby TEN tyłek ucałować...;);)hahahahaha
                              • Gość: xxxx Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 11:43
                                jest nas wielu dalibysmy rade
                                • woland20 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 19.07.12, 12:36
                                  Ja miałem ostatnio nieprzyjemność wyjazdu z panią Elektrą, powiem tak, dużo bardzo dużo stresu kosztował mnie ten wyjazd. Całość była jednym wielkim niedociągnięciem. Nikt na mnie nie czekał w Katerini. na własny koszt musiałem dojechać do Parali. Okazało się ze jestem zakwaterowany w innym hotelu niż miałem być. później okazało się ze musze dopłacić za klimatyzacje 5 euro za dzień o czym nie zostałem poinformowany. W kilka dni przed wyjazdem zadzwoniła do mnie i okazało się mam o jeden dzień krótszy wyjazd bo autokar wyjeżdza w sobotę a nie w niedzielę. Na własny koszt ponownie musiałem dostać się taksówką na miejsce odjazdu autokaru ( 16 euro) Miejsce ów to stacja benzynowa Olimpus Plaza.
                                  Jeśli są osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami to proszę o kontakt mailowy.
                                  Moj mail to woland20@gazeta.pl

• Gość: gośc Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.12, 14:33
                                    Nie wypisujcie nie wartościowych komentarzy Skupmy się raczej na tym jak urzędowo i prawnie możemy to załatwić i sobie pomóc , jeśli nie dojdzie do wyjazdów .
                                    • Gość: ULa Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 14:41
                                      Mądre słowa. Ja myśle,ze jeśli nie dojdzie do wyjazdu należy zgłosić ten fakt na policji, a roszczenia o zwrot pieniędzy skierować do Urzędu Marszałkowskiego. Pewnie długo będziemy czekaś, ale nic innego nam nie pozostaje
                                    • Gość: widz Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ip.netia.com.pl 19.07.12, 14:41
                                      Tak trzeba się zorganizować ale jak jej policja nie złapie to my ją złapiemy i włosy które sobie przeszczepiła za nasze pieniążki odbierzemy a jak to się domyślcie
                                      • Gość: widz Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ip.netia.com.pl 19.07.12, 14:45
                                        Ktoś miał rację mówiąc oszustka i to jest mało powiedziane a co na to jej wujek co w wałbrzychu został? Czy mu wstyd czy grecy po prostu tacy są a miałem o nich inne zdanie fu
                                        • Gość: xxxx Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 14:52
                                          Jak widac stalismy sie jedna wielka grecka rodzina. Wielu z nas zna szczegoly z zycia pani E.
                                          Ze wszystkich robila sobie przyjaciol, czarujac swoja lojalnoscia. Ile zmartwien i klopotow przyspozyla ludziom, ktorzy staneli na jej drodze. Zaczynam czuc obrzydzenie
                                        • woland20 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 19.07.12, 14:54
                                          Ja jestem na jutro umówiony ze znajomym prawnikiem, zobaczę co jest mi w stanie doradzić w kwestii odzyskania od niej pieniążków za skrócony wyjazd + wszystkich kosztów które poniosłem a nie powinienem ( dodatkowy transport ) jak coś konkretnego mi powie to zaraz się z wami skontaktuje
                                          • Gość: gośc Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.12, 15:18
                                            Bardzo dobrze -proszę zaraz napisać co Panu prawnik powiedział i jeśli można spytać o osoby które czują że nie pojadą , czy mamy czekać do daty jaka jest na umowie czy już działać .
                                            • Gość: kasia Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 15:30
                                              Dzis jest czwartek dzien wyjazdow, czy na 19 lipca byl planowany jakis wyjazd?
                                              Jesli tak to ludzie powinni dzisiaj wyjechac i wrocic 30 lipca. Kolejny turnus to 2 sierpnia moze lepiej poczekac i dowiedziec sie czy ludzie wogole wyjechali. Prosze zglaszajcie sie przeciez to nasze wakacje i pieniadze
                                              • Gość: gość Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.12, 15:35
                                                Ale trzeba także wziąć pod uwagę że mogą wszyscy pojechać!
                                                • Gość: kasia Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 15:40
                                                  no wlasnie, wiec ja uwazam zeby jednak poczekac i zbierac info., ale jesli ogol stwierdzi,że dzialamy juz to ja się pod tym podpisuje
                                                  • Gość: j.k Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.12, 15:58
                                                    dajcie znać na forum jak znajdzie się ktoś kto nie pojechał bo wyjazd nie doszedł do skutku
                                                  • woland20 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 19.07.12, 16:01
                                                    Według mnie, osoby, które mają wykupiony wyjazd i podpisaną umowę z panią Elektrą powinny poczekać na rozwój sytuacji. Bo w tym momencie nie mogą zrobić za wiele. Ponieważ nie mogą zażądać zwrotu calej wpłaconej kowty na rzecz wyjazdu, przez opłatę manipulacyjną zostanie zwrócona tylko jakaś część kwoty ogólnej. Moim zdaniem osoby, które czekają na wyjazd 2 sierpnia powinny zobaczyć jak się pani Elektra wywiąże się ze swojej części umowy.
                                                  • Gość: j.k Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.12, 16:12
                                                    otóż to pozostaje tylko czekać!
                                                  • Gość: widz Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ip.netia.com.pl 19.07.12, 17:00
                                                    My jedziemy niby 02 sierpnia ale jej już w Polsce nie ma a jest winna przewożnikowi z Jeleniej 12600 zł tak że nie mamy złudzeń
                                                  • Gość: gość Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.12, 18:23
                                                    skąd Pani wie, że jej w Polsce już nie ma ????
                                                  • Gość: g Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: 195.177.83.* 30.07.12, 21:23
                                                    no i kolejne biuro padło. Współczuje ludziom którzy wpłacili kase i tyle mają z urlopu.
                                                  • Gość: claudia Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.12, 11:41
                                                    Ta Pani nigdzie nie wyjechała. Widzę ją codziennie pod swoim domem.
                                                  • Gość: aga Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.12, 16:20
                                                    to czekanie jest najgorsze! ja już raczej nie mam złudzeń, że do wyjazdu dojdzie, a jeśli nawet autokar podjedzie to jaką mamy pewność, że tam na miejscu nie zostaniemy na walizkach i "róbta co chceta".podróż pod strachem, czy na miejscu będziemy mieli gdzie spać. ja już jestem kłębkiem nerwów! jeśli byłaby ta kobieta na tyle uczciwa to postawiłaby sprawę jasno- nie mam kasy -nie jedziecie. P. Elektro my mamy dzieci i musimy im coś zorganizować, a dni urlopu są ograniczone.A co z Lefkadą, którą Pani obiecała i zachwalała na przyszły rok?ŻART!!!!
                                                  • Gość: widz Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ip.netia.com.pl 19.07.12, 17:01
                                                    Widać że ona nie ma uczuć ani dzieci tak że nie takie teksty do niej
                                            • Gość: widz Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ip.netia.com.pl 19.07.12, 16:55
                                              Mamy czekać do dnia wyjazdu i zgłosić na policję
                                              • Gość: ULa Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 17:09
                                                My też mieliśmy wyjezdzac 2 sierpnia :( Proponuje zatem spotkac sie w miejscu wyjazdu, a potem jechac na policje i zlożyc zbiorowe doniesienie. Chyba juz nikt nie ma złudzen,że do wyjazdu dojdzie.
                                              • Gość: klient Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ip.netia.com.pl 19.07.12, 17:15
                                                Dzisiaj rano wydelegowałem na rodzine na wczasy z biura pani E. Wszystko zgodnie z planem. Nie rozumiem po co ten szum. trochę obserwowałem to forum ale tak naprawdę nikt nic konkretnego nie napisał. Tylko niepotrzebnie się denerwowałem.
                                                • Gość: Oli Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 17:19
                                                  prosze dac znac, jak rodzina dojedzie, czy ma gdzie spac
                                              • woland20 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 19.07.12, 17:27
                                                Pani Elektra jest w Polsce na 100% bo osobiście widziałem ją, niestety nie było mi dane z nią porozmawiać bo bardzo szybko się ulotniła.
                                                • woland20 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 19.07.12, 17:36
                                                  Dręczy mnie jedno pytania. A mianowicie czy ktoś z państwa, który już korzystał, albo ma skorzystać z biura pani E. został poinformowany w jaki sposób zostanie dostarczony do grecjii. Chodzi mi o to,czy wiedzieli państwo że ten magiczny autobus którym państwo jechali, bądź będziecie mieli jechać jest autobusem tzw liniowym i zanim wyjedzie z Polski to odwiedza kilka ( lub kilkanaście miast w Polsce, gdze zabiera wszystkich pasażerów. I mamy darmową wycieczkę do Wrocławia, Opola, Katowic i czasami Krakowa, zanim uda nam się przekroczyć granicę w Cieszynie. Bo ja nie zostałem o tym poinformowany i było to dla mnie dużym zdziwieniem, że czeka mnie nieoczekiwana wyprawa po Polsce
                                                  • Gość: aga Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.12, 20:06
                                                    my byliśmy w tamtym roku- wyjeżdżaliśmy z Wałbrzycha do Nei POri i nigdzie więcej nie krążyliśmy
                                      • Gość: turystka Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 21:20
                                        to jest okropne ludzie co wy wypisujecie to jakis obled jej wlosy jej sprawa okrutne to jest pokara was za to mozecie miec pretensje o wycieczki akle to co wypisujecie jest straszne
                                        • Gość: Oli Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.07.12, 21:27
                                          straszne droga turystko jest to co ona zrobila ludziom. Wycieczki to namiastka zla jakie wyzadzila.Albo jestes kolejna ofiara tej oszustki, ktora cie sciemnia,albo moze to sama pani Elektra - dobro, szczerosc, wyrozumialosc, a pod skora diabel
                                          • Gość: otl Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.12, 21:44
                                            Nie ma litosci dla oszustki caly rok czeka czlowiek z rodzina na wyjazd na urlop a tu przed samym wyjazdem dowiaduje sie ze zostal zrobiony w bambuko i nerwowka odbedzie sie nie odbedzie to jakas farsa szkoda slow na to wszystko!!!
                                            • Gość: oszukana Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.12, 15:33
                                              wycieczka 02.08 nie odbędzie się. do poniedziałku P.E musiałaby wpłacić sporą sumę pieniędzy na gwarancję ubezpieczeniową, która się skończyła 23.06. mało prawdopodobne jest żeby te pieniązki wpłaciła, bo ich nie ma. urzędnik powiedział- nawet jeśli autokar jakimś cudem podjedzie to nie wsiadajcie, bo bez tej gwarancji ONA nie ma prawa organizować wycieczek i jeśli w drodze coś się stanie a droga dłuuuga to nikt wam nie pomoże. czekaicie do poniedziałku, dzwońcie do urzędu marszałkowskiego, czy P.E wpłaciła pieniądze i będziecie wiedzieli co macie robić. ja szukam już cos innego
                                        • Gość: gość Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.12, 20:10
                                          Czytając dowiaduję się , że Pani Elektra ma jeszcze swoich obrońców i dobrych znajomych i bardzo dobrze , bo mamy prośbę : otóż pożyczcie tej Pani kasę na ubezpieczenie i nasze wycieczki, aby wszystko wróciło do normy a Pani Elektra na pewno wam później odda .i będzie pięknie...skończy się forum i wszyscy będą zadowoleni......
                                          • Gość: gosc Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.12, 21:17
                                            Już na forum wakacje.pl jest ten wątek
                                            • Gość: brrr Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 20.07.12, 21:43
                                              Wcale mi was nie żal.
                                              Jeździcie na wycieczki zagraniczne, to pewnie trzepiecie niezłą kaskę przytulanki władzy.
                                              Gdzie pracujecie? Starostwo? UM, US, Spółeczka Skarbu Państwa?
                                              • Gość: Petre Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.12, 22:39
                                                zazdrość cię ogłupia... a nie potrzebnie. Pomyśl ileż może kosztować wycieczka do Grecji i to autokarem kiedy to trzeba się tłuc klekotem dwa dnie w jedną mańkę tylko po to żeby pofigurować w greckiej mieścinie 9 noclegów i to nie bynajmniej a hotelu 5* tylko na kwaterze zwanej apartamentem, czyli klita do spania a w nogach lodówka i kuchenka elektryczna do gotowania strawy. Byłem kilka lat temu na takiej ekskluzywnej wycieczce z Elektrą, tylko ona była wtedy jeszcze pracownicą Juventuru, więc wiem co piszę. Zapewniam, że nie jest to wygórowany koszt, przynajmniej nie tak wysoki, aby mógł wzbudzać niezdrowe emocje, nie ta półka, niestety :(
                                              • Gość: llll Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 20.07.12, 23:12
                                                wszedzie pracujemy dupku, ale to nie sa wakacje za 9tys. w super warunkach tylko za 900zl i nikt nie marudzil do poki jezdzil bez problemu, a twoje wyobrazenie o zarobkach w tych instytucjach jest zerowe
                                                • Gość: miki Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.12, 09:02
                                                  A moze jej sie poszczesci wreszcie w kasynie i wygra jakas wieksza kase i starczy na gwarancje bankowe i na wyjazd!!!!!!!!!!!!!!
                                                  • nel-a-22 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 21.07.12, 12:33
                                                    A czy ktoś wie gdzie ona ubiega się o dotację (ok 500 tys.) na firmę? bo będzie fajnie jak ją dostanie i zwieje do Grecji. Jeśli jeszcze ma tam szansę to należałoby to zgłosić.
                                                  • Gość: aaaa Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.meganet24.pl 21.07.12, 23:40
                                                    Miki na to bym nie liczyła.Ale głupi ma szczęście .Tak można nazwać Panią E.Ja powiem tak niech se nie myśli,że jak opinie przygasły to dali se spokój:,naiwniacy" Otóż nie droga Pani E to dopiero początek pani piekła .My nie odpuścimy.Za dużo nas to kosztowało nerwów i kasy ciężko zarobionej.O toż my droga Pani E nie gramy w kasynach i nie naciągamy na kasę ludzi.Nie dosyć że wzięła kasę za wycieczkę to naciągła na zakup euro.OSZUSTKA WSTRĘTNA
    • Gość: otl Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.12, 11:59
      I co tam slychac u pani Elektry zaplacila miala czas do 23 lipca bo jak nie to lipa i pewna upadlosc
      • Gość: Ula Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.walbrzych.vectranet.pl 24.07.12, 12:26
        nie zaplaciła i nie przedstawiła gwarancji ubezpieczeniowej w Urzędzie Marszałkowskim.
        Teraz powinna poinforować wszystkich o upadłości i oddać kase :(
        • Gość: Gość Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: 195.42.249.* 25.07.12, 15:54
          Czy ktoś z osób wyjeżdżejących 2 sierpnia może mi powiedzieć skąd jest ten wyjazd? Chętnie się tam pojawię, bo jak narazie to nie ma kontaktu z panią E., a też wybieram się z nią na wakacje
          • Gość: aaaa Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.meganet24.pl 25.07.12, 17:30
            Wyjazd miał by być spod Sudetów ,ale go nie będzie.Szanowna pani E kontaktowała się z biurem dzisiaj i dostaliśmy informację że możemy podejmować inne plany bo wyjazd się nie odbędzie a Szanowna Pani E ma nam oddać kasę.Taka bohaterka że nie ma śmiałości się do nas odezwać.I jeszcze ma pretensję że ją tak oskarżamy. A czego się spodziewała.Nie dosyć że wzięła kasę za wycieczki to jeszcze kasę na euro,i nie ma ani tego ani tego.KAWAŁ SZUI
          • bolo1331 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 25.07.12, 17:33
            Miałem wyjechać 26.07 tj. jutro do paraliji z żoną i cisza wczasy minus kasa minus zwykłe złodziejstwo tylko do prokuratury .
            • bolo1331 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 27.07.12, 18:57
              27.07.12 jesteśmy w domu nie pojchaliśmy na wczasy do grecji brak kontaktu z panią E .Zaczekamy parę dni i zgłaszamy sprawę do prokuratury koniec z naciąganiem to najgorszy system kłamstwa i cwaniactwa
    • Gość: ok Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: 78.9.164.* 27.07.12, 08:29
      buuu
      • Gość: johny z oklahomy Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.07.12, 11:26
        kasy nie odzyskamy bo bekon wszystko przeżarł. jakby była fajną laską to odebrałoby się trochę szmalu w naturze a tak ... ja tam nie mam takiej lufy -chyba że załorze dwie mufy
        • bolo1331 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 27.07.12, 18:59
          Jesteś zwykły dupek nie znasz tematu
          • Gość: miki Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.dynamic.chello.pl 28.07.12, 10:50
            I do tego analfabeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: johny z oklahomy Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.07.12, 08:33
          no i jak łosie szykujecie się ,torby popakowane?
          a pigi zbiera już kasę od następnych dobrodziei.
          Oj naiwni naiwni cały rok ciułać na kaszalota jednego
    • Gość: Tur Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.07.12, 15:36
      www.turystyka.dolnyslask.pl/content/view/1001/1/lang,polish/
    • Gość: Tur Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 30.07.12, 15:41
      www.umwd.dolnyslask.pl/urzad/aktualnosci/single-view/artykul/niewyplacalnosc-biura-turystycznego-elektra-travel/
    • Gość: Ola Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.centertel.pl 30.07.12, 16:02
      Wlasnie oglosili upadlosc.
      • Gość: Joanna z Galerii Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.play-internet.pl 30.07.12, 16:35
        Dzekuje ci Elekto urlop.Dobrego slowa o sobie nie usłyszysz z moich ust .estes naciągarą i wyrafinowana oszustka.Jak patrzysz rano na siebie w lustro?
      • Gość: Adrian Olender Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch IP: *.play-internet.pl 30.07.12, 17:37
        nie miałbym żalu do Ciebie gdybyś się wyłożyła w biznesie. to się zdarza. nie wybacze ci ze przyszłas do mnie i chciałaś pożyczyć 1000 euro,bo wiedziałaś ze tyle mam oszczędności. gdybym ci pożyczył zostali byśmy z niczym. to jest okrutne!!! wcześniejsze wpisy sygnowane podpisem OLI nie były pisane przeze mnie. zbiezność, ale i tak jest mi to obojętne. zrobię wszystko żeby informacja o twojej nieuczciwosci dotarła do jak najwiekszej liczby osób. bądz pewna. pozdrawiam. Adrian Olender
        • bolo1331 Re: Biuro Turystyczne Elektra Travel W-ch 30.07.12, 19:14
          Daliśmy się nabrać "dobrej koleżance"na pożyczkę 470euro chciała jeszcz 5000zł pożyczyć ale nie dotała całe szczęście bo ocaliłem 5000zł Trzeba mieć super tupet bez żadnej ambicji do takich kombinacji chamstwo do potęgi Halina i Bolesław '''Serdeczne Pozdrowienia """ na nowej drodze życia{przekrętów}
    • Gość: Internauta Biuro podróży Elektra Travel W-ch upało!!! IP: *.play-internet.pl