Dodaj do ulubionych

Czarna wódka Sztygarówka płynie z Wałbrzycha

08.04.15, 22:26
Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o naszej czarnej wódce Sztygarówce i likierze Księżnej Daisy. Jak myślicie czy wałbrzyszanie będą wspierać ten produkt regionalny? Czy czarna wódka ( jak się osobiście przekonałem wysokiej jakości) stanie się pozytywnym akcentem naszego miasta promującym historię regionu i przyczyni się do zmiany wizerunku miasta? Czy to dobrze czy źle, że czarna wódka Sztygarówka i likier Księżnej Daisy jest naszym produktem regionalnym z Wałbrzycha?

www.radioram.pl/articles/view/28015/Regionalne-produkty-ktorych-jeszcze-nie-znacie
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: Czarna wódka Sztygarówka płynie z Wałbrzycha 13.04.15, 09:40
      Zgodnie z polską zasadą, "sam nie zarobię i drugiemu nie dam" wątpię w lokalny patriotyzm i dumę z lokalnego produktu.
    • radcom Re: Czarna wódka Sztygarówka płynie z Wałbrzycha 14.04.15, 14:57
      jak będzie w biedrze po 19,50 to sukces murowany...
      • rudzio32 Re: Czarna wódka Sztygarówka płynie z Wałbrzycha 18.04.15, 15:34
        Więcej wiary w wałbrzyszan! Alkohole regionalne ze Śląska trafiają do całej Europy a ludzie potrafią pokonać wiele kilometrów z Wrocławia czy Legnicy aby kupić naszą czarną wódkę Sztygarówkę i likier Księżnej Daisy a Wy mówicie, że na mieszkańców Wałbrzycha nie robi to wrażenia? Nie będą dumni z tego, że o naszych produktach regionalnych mówi się w mediach ? Uważacie, że wałbrzyszanie i tak będą gościć swoich bliskich alkoholem z Biedronki?
        • twoja_koza Re: Czarna wódka Sztygarówka płynie z Wałbrzycha 18.04.15, 16:14
          Przestań gościu reklamować tą swoją wódę na darmowym forum. Żenada.
          • rudzio32 Re: Czarna wódka Sztygarówka płynie z Wałbrzycha 19.04.15, 10:59
            Jednak muszę sibeliussowi i radcomowi przyznać racje, szkoda zaczynać w tym mieście nawet dyskusji na temat produktów regionalnych, bo jak widać po wpisie pana kozy próba wywołania dyskusji kończy się przypisywaniem jakiś prywatnych interesów -żenujące!. Pan koza doskonale czuje się w tym łajnie jakie od lat można usłyszeć o Wałbrzychu a jak pojawia się szansa na zbudowanie innego wizerunku miasta to takich panów kóz można zobaczyć wychodzących ze swoich zaścianków opluwających i syczących z zazdrości, że komuś coś się udało. Pusty rynek miejski,toksyny ze składowiska, obdrapane kamienice i złomiarze z wózkami na ulicach to miejsce w którym pan koza czuje sie doskonale. Pan koza opluje każdego, kto będzie chciał naruszyć taki status miasta. Można pokazywać wiele przykładów, gdzie produkty regionalne stały się poważnym elementem promocji regiony i przyczyniły się do wzmocnienia ruchu turystycznego. Wałbrzych ma potencjał, piękne góry, sztolnie walimską, Zamek Książ, ZooFame w Mieroszowie ... i na tym można budować wizerunek regionu, ściągać turystów i tworzyć nowe miejsca pracy w branży turystycznej, ale pan koza tego nie zrozumie i jego jad będzie się sączył aż już nit w tym mieście nie odważny się nawet pomyśleć aby coś fajnego zrobić, bo zaraz oskarży się go i szyderczo wyśmieje. A może się mylę może to tylko jeden taki pan koza się nam tu trafił?
            • twoja_koza Re: Czarna wódka Sztygarówka płynie z Wałbrzycha 19.04.15, 12:56
              rudzio32 napisał(a):
              > próba wywołania dyskusji kończy się przypisywaniem jakiś prywatnych inte
              > resów -żenujące!.

              rudzio32 10.03.14, 03:53
              "Jak chcesz pozytywnie zaskoczyć towarzystwo to jest taka wódka lokalna "Sztygarówka Wałbrzyska" ma czarny kolor[...] Trudno ją dostać bo jest w Wałbrzychu tylko w jednym sklepie..."

              rudzio32 02.04.15, 12:40
              "Proszę o informację, gdzie w Wałbrzychu mogę kupić czarną wódkę Sztygarówkę. Pytałem już w kilku sklepach ale nikt nie wie gdzie sprzedają ten regionalny alkohol."

              rudzio32 03.04.15, 11:25
              "Kupiłem czarną wódkę sztygarówkę! ;) Ila ja się naszukałem tego sklepu..."

              Buchachachacha, rudzio32, za dużo tej czarnej wódki.....po roku dziury w pamięci.
          • isidar Re: Czarna wódka Sztygarówka płynie z Wałbrzycha 20.04.15, 17:49
            koza, zmień nick na baran, będzie bardziej pasować. Pewnie obce Ci są słowa "patriotyzm lokalny" i "kapitał społeczny". To wszystko powstaje, gdy budowana jest lokalna więź. Tworzenie i wspieranie produktów regionalnych jest tego integralną częścią. Typowy z Ciebie cebulak - innym zazdrości a sam nic nie robi. Szkoda rozwijać z Tobą jakąkolwiek polemikę, bo i tak sprowadzisz to do jednego. Pozdrawiam i życzę trochę rozumu.
            • twoja_koza Re: Czarna wódka Sztygarówka płynie z Wałbrzycha 20.04.15, 18:26
              isidar napisał(a):
              > koza, zmień nick na baran, będzie bardziej pasować.

              Wystarczy buraku jak zmieniłeś swój.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka