Dodaj do ulubionych

Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu

IP: 62.159.242.* 26.02.08, 16:55
Proszę o wpisywanie najgorszego waszym subiektywnym zdaniem
mechanika samochodwego,centrum motoryzacyjnego w Wałbrzychu.
Spotkała mnie przykra sytuacja ze strony jednego z nich. Jestem
ciekaw czy zgadniecie. Podpowiedź: Na Podzamczu.
Obserwuj wątek
    • Gość: kierowca Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.02.08, 17:07
      Warsztat Sadwasch na Kruczkowskiego. Jeśli przyjedziesz na wymianę
      oleju z własnym olejem , gość cię ... oleje i nie wykona usługi. A
      przy tym opier-doli jak psa, że oleju nie kupiłeś u niego.
      Oczywiście za kilkadziesiat zlotych wiecej niż w innym miejscu :)
      • Gość: ice Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 195.14.65.* 10.03.08, 12:25
        Znam tego zasranca... POdjechalem kiedys w piatek z pilna wymiana
        wydechu... Oczywiscie wydech mialem swoj. Pan wysluchawszy mojej
        prosby odezwal sie do mnie w te slowy: Za kilkadziesiat zlotych nie
        bede sie szarpal z wydechem... hmmm... roboty bylo na jakies 30-40
        minut. Robota spawalnicza. Jesli w takim ukladzie 100zl na godzine
        to za malo dla niego, to chyba powinien zaczac naprawiac samoloty
        • Gość: mlody Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.03.08, 13:29
          To z czego ten palant placi podatki i ZUS ? Moze by tak zglosic tego
          pseudomechanika do cechu rzemiosl czy gdzie ? Chyba musi byc gdzies
          zrzeszony. Niech mu zamkną warsztat i nie idzie sie paść na łake.
          • Gość: arni Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 02.11.08, 18:10
            to ten gość co ma warsztat w garażu?? Byłem u niego z klockami hamulcowymi do
            wymiany (miałem swoje) to mnie opieprzył że mu sie nie opłaca robić. Rockefeller
            dosłownie. Tylko co tamtędy przejeżdżam to siedzi i nic nie robi.
            • Gość: kierowca Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.11.08, 18:53
              To łon, to łon ... :)
              Ale na pieczątce ma mgr inż. !
              Zamiast niego w kanale robią żule, którzy w nagrodę otrzymują
              dziurawe tłumiki i krzywe teleskopy do sprzedaży w skupie.
            • Gość: gość Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.sdi.tpnet.pl 20.02.09, 17:09
              i co z tego, że ma warsztat w garażu? a gdzie ma mieć, na podwórku? swoja droga
              to miejsce chyba nie ma znaczenia, bo jak sie gosc zna na rzeczy to naprawy
              dokona prawie wszedzie. inna sprawa, ze sie mu nie chce. moj znajomy jest
              mechanikiem z zawodu i z zamilowania, nie ma super warsztatu a potrafi mi
              naprawic wszystko ( no moze poza elektronika, bo do tego trzeba miec sprzecior
              odpowiedni, typu komp z oprogramowaniem), ja i moje auto jestesmy z niego
              zadowoleni:)))
              • Gość: władek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.11.11, 19:27
                gosc ma racje .tak trzymac.
              • Gość: JACEK Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.dip.t-dialin.net 18.12.11, 20:25
                To zrób mu lachę -----------------------hahahahhahaha
            • Gość: anusiek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 30.07.12, 08:33
              Hahahaha... ja też kiedyś u Niego byłam, żeby mi przedni kierunkowskaz zamocował, to powiedział że nie da rady i że w ogóle to za ciężko i On się z tym bawił nie będzie ;)
          • Gość: władek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.11.11, 19:26
            to w komunie trzeba było byc zrzeszony,a tera jest kapitalizm,jak ci sie nie podoba to jedziesz,gdzie indziej ,a nie gupoty wypisujesz,bo cos nie pasuje.Az reszta ja tam bylem i wszystko mi pasowało
        • Gość: .. Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 19:50
        • Gość: gacek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 22.11.11, 21:32
          jak znasz zasranca,to moze sam nim jestes,ha,ha
        • Gość: JACEK Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.dip.t-dialin.net 18.12.11, 20:22
          Nie przejmujcie się nie bawem w Wałbrzychu powstanie centrum motoryzacyjne TZW HOBY AUTO -ADAC LUZIK DOSTANĄ W DUPY OSZOŁOMY
      • Gość: Arantar Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 13.03.08, 20:34
        Specyficzny mechanik :)
      • Gość: gosc kierowca Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 109.46.231.* 24.10.10, 12:18
        a ja wam proponuje zeby sie zlozyc w kilka osob, i otworzmy wlasny warsztat... bo te kilka dobrych warsztatow w walbrzychu to robi taka kase ze hej... zawsze jest problem z terminem... wiec jak powstanie jeszcze jeden to i dla nas pieniedzy wystarczy, co wy na to?
      • Gość: on Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 02.11.11, 22:56
        jasne ze limanowka oszust
        • Gość: Michal Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu to Limanówka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.11, 14:54
          Ludzie nie jedźcie do Limanówki, wpisujcie tutaj swoje opinie i polecajcie znajomym omijać to miejsce. Przez ich złodziejskie podejście może ktoś mieć poważne kłopoty, może dojść do tragedii.
      • Gość: lelek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.11.11, 19:19
        a ja tam bylem i mnie gosc nie olał i wymienił olej moj,bez zadnego problemu.Sadwasch jest dobry.
        • Gość: zygmunt Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 23.01.12, 22:34
          tez yam by,lem i nie jest taz tragicznie jak goscie opisują.wszedzie trzeba miec kase na naprawawe i koniec
      • Gość: TOMEK Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.dip.t-dialin.net 18.12.11, 20:19
        OLEJCIE FRAJERA SKOŃCZYLO SIE ŁACHOM ROBJENIE KLIJENTA W LEWO A CO DO MECHANIKI TO SIĘ ZNA TAK SAMO JAK CWANIAK KRAJEWSKI NA TEATRALNYM OD TŁUMIKÓW hahahahah psrańce nie są w stanie naprawic młynka do kawy
    • Gość: jacek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 26.02.08, 17:32
      oczywiscie ze chodzi o limanówkę:) mi nawet tam kierownik serwisu
      naubliżał:) marna jakosc, wysokie ceny, brak kultury i poszanowania
      klienta:)
      • Gość: zawiedziony w-ch Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.08, 19:30
        BINGO! Mnie identycznie potraktował szef serwisu niejaki Pan Rafał. Naubliżał mi
        tylko dlatego, że się za bardzo wypytywałem co było nie tak w moim własnym
        samochodzie a do tego rzucił słuchawką! Nie do opisania obsługa klienta. Po
        prostu poziom minus 10. Panie Rafale, prosta nauka dla Pana- klient twój Pan,
        masz odpowiadać na wszystkie pytania i to uprzejmie a nie to co mi zrobiles.
        Drze się, klnie i mówi ze nie ma czasu na takie rozmowy,a na co ma miec czas jak
        nie na klienta. ZENADA!!!!!
        • Gość: Piotr Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 28.02.08, 22:22
          Co ty zawiedziony naprwiałeś na Limanówce ? Żeby to mnie nie spotkało ! Spróbuj
          pojechać do Mirana .
        • Gość: Limanówka Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 20.03.08, 23:49
          weź się nagraj i posłuchaj.
          • Gość: martin Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.08, 20:12
            słuchajcie, biadolicie na pana limanowke ,posłuchajcie reklamy na rmf maxx ten
            gosc odbierajacy auto z ich rak jest cały szczesliwy..............ciekawe ile mu
            za to dali.;)
            • Gość: zmotoryzowana Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.centertel.pl 03.04.08, 18:45
              nic mu za to nie dali ty ******** sam tam jedz oddaj auto w rece
              piotra s. a zobacysz jaki bedziesz szczesliwy.
              • Gość: martin Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.centertel.pl 06.04.08, 08:04
                no chyba ze mi zrobi la.....ke gratis
                • Gość: ?????? Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 17.04.08, 21:23
                  widać Stary, że czegoś Ci brakuje, jeśli masz problemy z kobietami
                  to udaj się do agencji ale nie do warsztatu, albo kup sobie duuuuże
                  auto, żebyś mógł sobie zrekompensować braki w rozmiarze,bo widać, że
                  masz problem z męskością!!!!!!!!!!!!!
                  • Gość: daber Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.08, 20:11
                    ten pan rafal to totalny idiota ! olewa klientow nie powinien byc
                    szefem serwisu !! w ogole co ja mowie jakiego serwisu? ??
                    • Gość: klientka Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.01.09, 20:03
                      a ja lubie Rafałka bo mi dobrze przecisci kominek
                      polecam kobietkom
                      Jest w tym dobry

zadowolona klientka z Podzamcza
                • Gość: Inov Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 78.133.207.* 28.01.09, 21:23
                  zgadza sie LIMANÓWKA !!! tragedia 390 zł wymiana plynu w chlodnicy
                  sruby do kół i ich zmiana !!!!!!!!!!!! SZOK przezylam !! nie wspomne
                  ze chcieli pol auta mi rozebrac bo akumulatora szukali !!! Polecam
                  PIECHULSKIEGO :)
                  • Gość: aska Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.play-internet.pl 30.07.12, 20:46
                    Zgadzam się w całej rozciągłości..Limanówkę omijam szerokim łukiem, mieli mi wymienić pasek klinowy, poza tym, że założyli większy niż powinien być, przestawili mi rozrząd, bo stwierdzili, że jakiś partacz ustawił nie tak jak trzeba. Po tej wizycie, gdzie spieprzyli wszytko co mozna było spieprzyć, skasowali za materiały i robociznę, udałam się na ratunek do Piechulskiego, gdzie zawsze jeździłam i chłopina musiał robić wszystko od nowa, skończyło się na pasowaniu głowicy...Żałuję, że odebrałam auto, powinnam zażądać sprawnego samochodu, a jak nie to zwrotu poniesionych kosztów. Po tym zdarzeniu już nigdy nie pojadę do żadnego innego warsztatu, a w szczególnośco do Limanówki, tylko do Piechulskiego. Zastanawiam się jak to możliwe, że Limanówka ma tylku klientów, wiem od wielu osób, że nie jestem odosobnionym przypadkiem, jesli chodzi o niezadowolenie z ich pracy.
            • Gość: Kawasaki Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.11, 08:04
              Jezeli chodzi o limanówkę i "super rafala" chama nie z tej ziemi ostatnio jak byłem wymieniac rozrząd i spytalem czy stukający zawor nie jest wynikiem ich poprzedniej roboty to tak mi nawymyślal że aż mi szczena opadla a przy okazji wymienil tyle rzeczy, że rachunek wyszedl dośc pokaźny jezeli juz ktoś się zdecyduje na naprawe w tym miejscu samochodu proszę uwazac na super rafala bo on jest wyjątkowym fachowcem do wymyslania czesci, ktore nalezaloby wymienić w twoim samochodzie Producent mowi po 120 tys km on twierdzi że po 60tys i tp.
              • Gość: asd Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.02.11, 09:09
                a co myslicie o mechanikach w zakładzie na tytłach huty Karol, słyszalam dobre opinie
        • Gość: pokorny Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.08.09, 18:36
          Rzeczony "pan" Rafał żyje chyba w totalnym oderwaniu od rzeczywistości. Do tego ma się za kogoś kto każdego może traktować jak chce. Ode mnie po usłyszeniu z jego strony jakichkolwiek wulgaryzmów w czasie telefonicznej rozmowy, dostałby ostrą reprymendę, ale wypowiedzianą prosto w jego opuchnięty ryj - tak na stronie, bez świadków. Gdyby zaczął się jeszcze po tym sadzić, sprowokowałbym go do czynów.... po czym w zależności od gwałtowności jego reakcji, upokorzyłbym go publicznie. Wiem z doświadczenia, że jest w naszym społeczeństwie grupa ludzi która i po takiej lekcji żadnej nauki nie wyniesie, ale mnie osobiście sprawiło by to ogromną satysfakcję....sam fakt bezsilności kmiota przyprawiła by mnie o dobry humor. Szczęście dla pana Rafała że nasze drogi (przynajmniej w jego zakładzie) nie skrzyżują się.
          Chamstwo i prostactwo trzeba ganić, tępić i piętnować !
      • Gość: anty limanowka Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.02.09, 12:25
        caly ten warsztat ma sie za pepek swiata
        obdsluga opryskliwa jakos naprawy marna ceny z kosmosu
        jesli sie czlowiek cos zna i nie da sobie zamydlic oczu da sie odczuc miedzy
        wierszami spadaj gamoniu nie na takich klientow czekam!!!!!
        • Gość: do anty limanówka Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 13.03.09, 19:32
          Masz czlowieku racje.Popieram w 100% tylko chcą kręcić i robić w
          balona.POZDRO DLA CIEBIE.
        • Gość: ktoś Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.09, 07:53
          zgadzam się w 100%. Ja miałam przygodę z panem na dziale sprzedaży ,
          to był kierownik sprzedawców. Człowiek bez kultury, cymbał
          skończony, drze mordę na cały sklep, przeklina i mysli, że pozjadał
          wszyskie rozumy. Starał mi się weprzeż, że nie ma możliwości zwrotu
          częsci samochodowej kupionej w ten sam dzień. Ludzie nie kupujcie
          tam częsci samochodowych, bo pomijając "uprzejmego" kierownika to
          ceny mają zawyżone.
      • Gość: Kris Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.03.09, 20:24
        Porównywałem ceny części i wcale u Limanówki nie mają najdroższe !!!
        Najbardziej przycina MIRAN !!!
        A co do p. Rafała to gość jest zdecydowany i stanowczy i pracuje na warsztacie a nie w aptece !
        Jak wam nie pasuje to idżcie do warsztatu w dziupli i tam pijany z kryminalną przeszłością mechanik dorzuci swóją marżę do części zakupionych u Limanówki i przy odbiorze poczęstuje was takim spojzeniem że choćby było ch.jowo na maxa to nie odezwiesz się słowem :D
        • aazz91060 Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu 03.08.09, 05:23
          Ty kutasie!!.
    • Gość: qazwsx Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.jaw.vectranet.pl 26.02.08, 18:42
      Kolejny temat z cyklu "obsmarujmy kogoś tak dla zasady,a niech
      ma ..."

Chcesz się dowartościować przygłupie ?
      • Gość: kera Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.08, 19:07
        akurat w tym temacie nie wyzywamy dla zasady, mysle, ze wskazanie zlych
        warsztatow czy mechanikow pomoze innym kierowcom w uniknieciu niepotrzebny
        zmartwien, strat pieniedzy i czasu.

ja zawsze robilem w limanowce, ale ostatnio jak wymienilem linke od sprzegla to
        facet zle mi ja wyregulowal (nie znam sie na tym i nie wiedzialem jak ma byc
        poprawnie, dopiero w innym warsztacie mi to dobrze zrobili) i do tego nie
        przykrecil zabezpieczenia i po kilku tygodniach wszystko sie rozkrecilo i biegi
        nie dzialaly. poza tym kierownik jest strasznie nie mily i klienta traktuje tak:
        jak nie chcesz u nas naprawiac mam to w du*ie, bo my jestesmy swietni i mamy
        mnostwo pracy
        • Gość: voytek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.02.08, 19:32
          Z doświadczenia:
          1. Limanówka
          2. Zakrzewski na Reja (specjalizacja Opel) - wyjątkowy partacz
          • Gość: milena Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.08, 11:40
            O tak na Reja to jest PARTACZ nie przeciętny , robił mi silnik Opel Astra tak
            mi sknocił ,ze szkoda gadać a kasę zdarł ,że horror !!! przestrzegam wszędzie
            tylko nie tam dawać samochód od naprawy
            • Gość: K Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.08, 12:08
              Tam już ze 3 lata nie ma warsztatu J.Zakrzewskiego. Przeniósł
              warsztat na Wańkowicza koło ZDZ i jakość usług się poprawiłą
              zdecydowanie. Szybko i nieraz sporo taniej jeśli są potrzebne
              części. O jakości usług może świadczyć to że jak się chce coś zrobić
              to terminy po kilka dni na przód zajęte. Na Reja pozostali ci
              partacze z tego co wiem (tak słyszałem). Ostatnio widziałem że na
              Reja otworzyłą się firma z jakimis tłumikami czy coś.
          • Gość: spajki Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.09, 07:31
            gdzie on przyjumje zeby do niego nie trafic
        • Gość: Jarek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.08, 19:37
          Dałem samochód do wymiany świec, dzwonie a ten mi mówi, że zalałem mojego diesla
          benzyną i dlatego nie pali! Tylko o dziwo przejchałem pół baku bez zadnych
          problemów. Chce wyjasnic sprawe a ten mnie zaczyna wysywac i rzuca sluchawka.
          Paranoja, chyba zapomnial kto tu jest waznijeszy, klient czy uslugodawca. I
          udowodnij teraz ze nie ma racji. Wymiana swiec plus niby czyszczenie ukladu
          paliwowego 450 zł!!!!
          • Gość: Rafał Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 28.02.08, 22:34
            A może byś tak Jacuś to napisał prawdę,że auto to TY nie dałeś do wymiany świeć
            tylko przywlokłeś tego porozbijanego szrota na sznurku i to dopiero wtedy jak
            już kręcąc rozrusznikiem zarżnąłeś akumulator i swiece. A jak razem z tatuśiem
            będziecie sugrować, że to w MOIM warsztatcie nalali Wam benzyny do diesla to nie
            spodziewajcie się cukrowania. Najpierw naucz sie odróżniać te KRANIKI na stacji
            paliwowej to moze Twoja niewiedza będzie Cie mniej kosztować.
            • Gość: Jarek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.08, 23:18
              Chyba jesteś naiwny myśląc, że sam nalałem tam benzyny i próbuję Ci wmówić, że
              to ty. Jeśli bym to zrobił to naprawdę nie wmawiałbym tego nikomu, to chyba
              logiczne, nie?! Nie wierzę, że mogłem przejechać 300 km bez żadnych problemów
              (dieselem na beznynie) i nagle stop.NIEMOZLIWE. Nie próbowałem wam udowodnić, że
              wlaliście mi tam beznynę tylko wyjaśnić kulturalnie sprawę co mogło się stać.
              Być może po prostu któryś z twoich mechaników nie wiedział co jest przyczyną
              spalenia wszytskich świec i wymyślił sobie bajeczke z paliwem, ale jak ty
              rzucasz "ku..mi" do klienta i twierdzisz, że jesteś od niego ważniejszy i
              mówisz, że "nie masz czasu na takie pogaduszki" to ja uważam, że powinieneś się
              zastanowić nad swoim podejściem do klienta bo niedługo będziesz ich miał coraz
              mniej, jeśli się nie zmienisz.Komuna dawno się skończyła!!! Teraz nie tylko
              usługi ale również profesjonalna obsługa klienta jest na pierwszym miejscu.
              • Gość: piterss21 Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.09, 00:34
                > logiczne, nie?! Nie wierzę, że mogłem przejechać 300 km bez
                > żadnych problemów
                > (dieselem na beznynie) i nagle stop.NIEMOZLIWE

a co tu niemozliwego ?
                jakbys zalał benzyniaka ropa to byś nie przejechał tyle ale w
                przypadku diesla (a jeszcze gdy to starszy samochod) to sporo
                pojedziesz na benzynie , oleju alkoholu czy wielu innych srodkach

• Gość: jk Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 22.12.11, 16:24
                  To prawda, że disel sporo na benzynie przejedzie. Więc dzieciaku najpierw do szkoły a później oczerniaj.
            • Gość: Rafał Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.08, 21:41
              Brawo Rafale nie daj się tym maruderą.
            • Gość: do pana RAFALA Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 17.02.09, 18:10
              Panie Rafale jest duuuzo negatywnych opini o Panskim zakladzie a
              jeszcze wiecej o Panu wiec moze warto pomyslec i zmienic
              przynajmniej zachowanie w stosunku do klientow dzieki ktorym ma pan
              co do garnka wlozyc??? to taka sugestia prosze sprobowac to na pewno
              nie zaszkodzi
              • Gość: . Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.dynamic.chello.pl 20.02.11, 21:55
                .
            • Gość: 666 Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 13.03.09, 19:22

Rafał niewiem jak można zarżnąć świece i akumulator.Zrób zawód
              mechanika to może porozmawiamy na temat samochodów.Piszesz takie
              bzdury że najgorszy mechanik by tego nie napisał.
        • Gość: jarek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.08, 19:59
          Dałem samochód do wymiany świec, dzwonie a ten mi mówi, że zalałem mojego diesla
          benzyną i dlatego nie pali! Tylko o dziwo przejchałem pół baku bez zadnych
          problemów. Chce wyjasnic sprawe a ten mnie zaczyna wysywac i rzuca sluchawka.
          Paranoja, chyba zapomnial kto tu jest waznijeszy, klient czy uslugodawca. I
          udowodnij teraz ze nie ma racji.
        • Gość: Rafal Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 28.02.08, 22:42
          Drogi kliencie reklamacje to zgłasza sie w serwisie w ktorym robiłeś usługę a
          nie na internecie. Jak coś zbabramy to staramy sie ot poprawić w miarę
          możliwosci. Klient musi zrozumieć że w warsztatcie też pracują tylko ludzie i
          mają prawo do błędu.
          A to że jesteśmy świetni i mamy wiele pracy to PRAWDA. Spróbuj wjechać do Nas na
          warsztat.
          • Gość: kera Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.08, 11:08
            ma Pan racje, ale akurat nie bylo mnie w walbrzychu dluzszy czas i nie moglem
            podjechac z reklamacja, poza tym nie wiedzialem co bylo przyczyna, myslalem, ze
            mi sprzeglo padlo.
          • Gość: Jarek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.08, 23:21
            Ja nie zgłaszam tu reklamacji. Już próbowałem złożyć bezpośrednio to zostałem
            zwyzywany przez telefon, także dziękuję. Ja rozumiem, że jesteście tylko ludźmi,
            więc sprawę chciałem wyjaśnić jak człowiek z człowiekiem. A swoją drogą skromny
            jesteś strasznie.
        • Gość: gosc od aut Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 62.87.160.* 27.01.09, 01:41
          limanowka to burak ktory z dziada zrobil sie pan, a mechanikow ma takich jak im
          placi....zenada i paproch zerujacy na naiwnych ktorzy nie znaja sie na
          mechanice....partacz i BURAK OSZUST!!!
          • Gość: kupujacy Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.09, 13:44
            PRAWDA!!! ostatnio byłem kupić część i sam szef mnie ,,olał" po paru minutach
            ktoś do mnie podszedł ale szanowni klienci olejcie tego buraka na Poniatowie
            jest ok 10 warsztatów gdzie można solidnie i tanio naprawić samochody polecam:
            Mordel, Rżany, Tulikowski
          • Gość: dancio Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.sattom.pl 17.07.09, 22:51
            najgorszy mechanik jest na wankowicz kolo zdz człowiek który naciaga
            ludzi ktorzy sie nie znaja na mechanice wykrecenie czyjnika cofania
            koszt cujnika 30 złotych plus 50 zł robocizna.. a takze w auto
            miranie gdzie kolesiowi przywoze dwie tuleje do stabi a on mi
            wymienia tylko lewa strone koszt 60 dych a mi dalej puka hehe
            mechanicy z dupy
          • Gość: czerwony Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 78.9.88.* 06.10.10, 09:00
            limanówka to były esbek i komuch
      • Gość: zawiedziony w-ch Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.08, 19:33
        Najlepszy wskaźnik obsługi klienta i jakości usług to opinia klientów. Takie
        tematy są potrzebne. Jak ktoś ma coś dobrego do powiedzenia na temat jakiegoś
        mechanika to proszę bardzo tu wpisywać.
        • Gość: d10 Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 62.159.242.* 27.02.08, 08:08
          No dokładnie, takie opinie niezadowolonych lub zadowolonych klientów
          to przestroga lub zachęta dla innych.
          • Gość: bujankoss Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 25.10.09, 16:07
            784552201 to numer dobrego konkretnego mechanika i to za dobre pieniadze
            .polecam dzwoncie
    • Gość: mmm Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 08:35
      A ja od kilku lat naprawiam u Limanówki i jestem bardzo zadowolony.
      Nie dziwie się również facetowi, że nia ma czasu z każdym rozmawiać
      bo nie na tym zarabia pieniądze. Jak chcecie sobie porozmawiać
      proponuję wizytę u psychoanalityka.
      • Gość: lol Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.sattom.pl 27.02.08, 09:42
        To może Panowie pochwalcie sie gdzie pracujecie, pewnie w
        konkurencji która otworzyła się koło Limanówki!!!!!!
        • Gość: zawiedziony w-ch Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.08, 20:13
          Nie pracuję w tej branży ani w żadnej podobnej. Gwarantuję.
      • Gość: klient Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.02.08, 09:59
        Chyba jesteś z tego klanu,lub wymieniasz tam filtr
        powietrza.Wymieniałem łożysko przedniego koła,kupiłem u nich i
        wymienili,po zapłaceniu rachunku spytałem o okres gwarancji.
        Usłyszałem,że gwarancji nie mogą udzielić ponieważ na ulicach są
        dziury.Nie wiedziałem czy śmiać się,czy płakać.Po ok.2
        miesiącach,niewielkiego przebiegu łożysko wątpliwej jakości
        padło,kupiłem internetem nowe i sam wymieniłem.Przejechałem już
        ok.45 tys.km i mimo fatalnego stanu nawierzchni dróg,wszystko gra.
      • Gość: Bil Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.08, 20:11
        Nie chcemy "sobie" porozmawiać tylko dowiedzieć się co z naszymi samochodami!!!
      • Gość: n.n. Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.08, 14:51
        oj wazelinka.
      • Gość: rambo Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 19:51
        Wiadomo że to pisał Pan Rafał!!!
      • Gość: gregor Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 16.03.09, 12:48
        Najlepsi mechanicy są na Poniatowie .DUŻY i MAŁY Piotrek. Szacun za
        wiedzę .Nie kroją.
        • Gość: F Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.09, 13:03
          A POWIEDZ DOKLADNIE GDZIE NA PONIATOWIE??
          • Gość: gregor Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 16.03.09, 13:05
            ZA Akropolem 50 m po lewej stronie na samym zakręcie.
            • Gość: F Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.09, 14:28
              MYSLISZ ZE PODLUZNICE DO 125P BY WSPAWALI?
        • Gość: erni Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 31.01.11, 23:10
          Popieram! naprawiałem tam kilka aut pełen profesional!
      • maksym1947 Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu 18.01.21, 09:38
        coś mi się wydaje że to ty powinieneś iść ale do psychiatry
    • Gość: madmax Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 27.02.08, 09:40
      Mi jak Limanówka przykrecil filtr oleju to dojechalem do rusinowa i silnik
      obrzygany olejem wszystko wyciekło.Ale jest jeszcze gorszy ,to zdecydowanie
      SKIBA z jego zgrają kowali ci to partacze nr 1 w wałbrzychu
      • Gość: TnBd Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.08, 09:59
        Co do Skiby, to robili mi cały ręczny, od linki aż po tarcze i bęben, wszystko ok (chyba :)), ale nie potrafili dojść do linki w kabinie i wyłamali mi ząbki od meszka przy ręcznym, podarli meszek i tak skręcili wszystko że ta część od pasa bezpieczeństwa co się w nią wpina pas, wygięli i włożyli pod osłonę tam gdzie dźwignia ręcznego :), wyjeżdżam od Skiby chcę zapiąć pas i nie mam gdzie go wpiąć, lamernia totalna, też nie polecam :) (zapłaciłem 800PLN)
    • Gość: marek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 27.02.08, 11:36
      SKIBA-zdecydowanie najgorszy w Wałbrzychu,az nie chce mi sie opisywac calej
      sytuacji bo mnie trafia
      • Gość: emil Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.02.08, 15:23
        Na Limanówce też mnie strasznie potraktowali, nie polecam. Gdybym to nagrał,
        mieli by proces sądowy
        • Gość: kera Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.08, 20:24
          a to jakas konkurencja sie otworzyla kolo limanowki? jak ktos powyzej napisal...
          moze wreszcie cos porządnego? jakie opienie?
          • Gość: mechanik Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 28.02.08, 22:17
            ciągle same negatywne opinie na te wspomniane warsztaty,a są jakieś pozytywy,to
            tak w ogóle po co mieć samochód jak i tak nie ma kto naprawiać.pozdrawiam:)
            • Gość: mechanik2 Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 28.02.08, 22:27
              Brachu ja Cię popieram na maxa. Towarszystwo chciałoby naprawiać za darmo i mieć
              5 lat gwarancji. Wszędzie ich oszukali i okradli. Najgorsze typy.
              • Gość: ms Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 28.02.08, 22:34
                Jeżeli taka słaba jakość i jeżeli właściciel to taki cham to skąd te
                kolejki w Auto Moto Centum ?!!
                • Gość: * Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.02.08, 23:06
                  Gość portalu: ms napisał(a):

> Jeżeli taka słaba jakość to skąd te
                  > kolejki w Auto Moto Centum ?!!

Proste. Gdyby naprawiali dobrze, wtedy nie byloby kolejek, bo
                  wszystkie auta jezdzilyby na drodze. A jak odwalaja fuszerke to i
                  reklamacje maja.
                  • Gość: ms Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 29.02.08, 11:51
                    Z tego Twojego PROSTEGO wywodu wynika, że to serwis z reklamacjami a
                    nie warsztat samochodowy, chyba błądzisz przyjacielu.
                  • Gość: LOVE LIMANÓWKA Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 20:22
                    Limanówka nie może pochwalić się absolutnie żadnym mechanikiem.
                    BANDA Z ŁAPANKI !!! Zapytajcie się czy daje im ciepła wodę po pracy
                    aby wzieli kapiel. Szkłem dupe wyciera sam a ludzi naciaga i
                    wymienia dobre części. BANDA KTÓRA WZIEŁA OGROMNE KREDYTY NA
                    POSTAWIENIE BUDY ZROBIŁO SIE WIELKIE PAŃSTWO. A NIEMA KTO U
                    POPAPRAŃCÓW PRACOWAĆ. TAK OD SERCA BEZ URAZY
                    • db_dominator Skończcie pierdzielić 19.05.09, 21:52
                      Tak sobie siadłem i czytam ten temat i śmiać mi się chcę z niektórych
                      wypowiedzi. Wypowiadają się tu w większości ludzie, którzy nie mają pojęcia o
                      temacie, ale udają wielkich znawców tematu pt. "Mechanika samochodowa".
                      Jeżeli nie odpowiada wam robota np. u Limanówki, lub u Skiby to dlaczego nie
                      naprawiacie samochodu sami, skoro potraficie to zrobić najtaniej, najszybciej i
                      najlepiej.

Boli Was że wydaliście na naprawę auta 30,100,50,1000 zł ??

To nie jeździjcie nim.
                      Mamy w Wałbrzychu autobusy, które są solidnie i za darmo naprawiane. Sam jestem
                      mechanikiem, nie prowadzę warsztatu bo pracuję w innej branży i rozwala mnie to
                      co wy tu ludzie wypisujecie.

Znam większość zakładów o których mowa w tym wątku i powiem wam że to co piszą
                      ludzie niezadowoleni, bo musieli zostawić parę złotych za naprawę samochodu i
                      nie dostali 5 zł rabatu za który by sobie dali du..ę szkłem podcierać, są
                      krzywdzące dla ludzi którzy od lat prowadzą swoje zakłady, niejeden raz
                      urabiając sobie ręce po łokcie w smarze, robiąc do późnej nocy tylko dlatego
                      żeby pan Józio wyjechał na drugi dzien o 8-smej rano na wymarzone wakacje, po
                      których obsmaruje jednego z drugim bo miał robione zawieszenie, a zepsuł mu się
                      zamek w bagażniku... Ale to już jest oczywista wina mechanika..... Żaaaaaalllll
                      • Gość: wałbrzyszanka Re: Skończcie pierdzielić IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.09, 22:37
                        A naprawisz mi samochód? Nie zartuje teraz.
                • Gość: XZXZXZX Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 20:27
                  SAME REKLAMACJE
              • Gość: ona Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 78.133.207.* 28.01.09, 21:30
                ja mam tylko pytanie jak mozna pisac cos pozytywnego o czyms
                negatywnym?? tak to jest jak sie troszke kasy zarobi !!! ale kryzys
                idzie idzie panie rafale
              • Gość: USŁUGA Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.10, 15:43
                jest także dupek mechanik na ul.Ludowej naprawia silniki za grube pieniądze tylko żaden samochód o własnych siłach nie wyjechał
            • Gość: gucia Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 81.13.168.* 10.04.12, 17:14
              wszystko zależy od samochodu ( marki) i od tego co jest uszkodzone.
          • Gość: kolo Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 28.02.08, 22:37
            Chyba koleżko to trochę nie pasujesz do konkurencji dla Limanówki !!!!
            • Gość: mssa Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 29.02.08, 13:46
              Kolejki są w Limanowce bo nie ma gdzie zrobic,zreszta wszedzie sa,Rafał chciałby
              zeby wszystko było ok zrobione ,ale wiem ze w wałbrzychu nie ma kogo zatrudnic z
              dobrych mechaników zostali sami kowale,a dobry mechanik stara sie robic na
              własny rachunek
              • Gość: SŁABI MECHANICY Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 20:31
                MASZ RACJE ZOSTALI SAMI KOWALE I LIMANOWKA TAKOCH ZATRUDNIA..
                • Gość: gość Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.12, 09:47
                  co do Limanówki to potwierdzam, masakra!!!!! Niejaki "szef serwisu" bez oglądania auta stwierdził, że konieczna jest regeneracja tylnej belki plus wymiana amortyzatorów, podał koszt usługi plus części w 1minutę, chodzący komputer (poważnie byłem pod wrażeniem), najgorsze w tym wszystkim to to, że: amory miałem 6 miesięczne, belka po regeneracji 8miesięcy temu, pancio szef pomylił reno clio z megane (szacun), a gdy "delikatnie" wyprowadzałem go z błędu to po znikł w tajemniczy sposób :-)
        • Gość: RAMBO Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 19:53
          Limanówka to straszny prostaczek zarobił pare groszy i ludzi ma za
          nic . KUTAS !!!
      • Gość: niezadowolona Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 04.05.09, 09:38
        Jeżeli chodzi o tego całego Skibę... Prostak, który otworzył sobie warsztat! Jak
        widzi kobietę, to od razu pobłażliwy uśmieszek na ustach mu się błąka i próbuje
        z niej zrobić idiotkę, która nie zna swojego auta (jeżdżę nim ponad 5 lat!!). Po
        dość ostrej wymianie zdań nawet nie przeprosił... CHAM I PROSTAK!! Nie polecam
        nikomu...
    • Gość: Tadeusz Zdecydowanie , pisze konkurent Limanówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.08, 15:58
      W miarę możliwości sam staram się naprawiać swoje auto i robię to w garażu
      k/domu . Co do Limanówki i jego warsztatu . Schludnie , czysto , obsługa
      kompetentna . Wymiana oleju , filtrów trwa niespełna 0,5 godz. Niestety jest
      jeden i to chyba największy mankament tego warsztatu . CENY !!! Oglądałem
      ostatnio opony , ceny te są nie do przyjęcia . Ktoś tam wspominał o tym
      warsztacie Opla . To jest tragedia . Kolesie najczęściej nawaleni i tylko plują
      na jakiegoś kolesia ze Świdnicy gdzie zresztą nauczyli się roboty ( tak wynika
      z ich rozmów ) . Ja osobiście korzystam z warsztatu Piechulskich których uważam
      za solidnych fachowców . Są typowymi wyrobnikami . Nie mądrzą się a naprawiają .
      Ich głównym atutem jest to że posiadają wszystkie konkretne części ( nie jakieś
      breloczki , kołpaki , futerka na kierownicę ) do samochodów prod. niemieckiej i
      odpada jazda za nimi po mieście w celu ich zakupu . Jedyną niedogodnością jest
      jedynie to że stale gdzieś się przenoszą . Polecam . Nie , nie jestem Piechulski !
      • Gość: voytek Re: Zdecydowanie , pisze konkurent Limanówki IP: *.ssp.dialog.net.pl 29.02.08, 16:33
        Opinię o Piechulskich popieram, chyba jedyny warsztat w Wałbrzychu, do którego
        nie bałbym się auta do naprawy oddać.
        • Gość: zgrz Re: Zdecydowanie , pisze konkurent Limanówki IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 29.02.08, 20:24
          jestem innego zdania,i to trzy razy się sparzyłem zaczym zrozumiałem
          że to bajeranci,ogólnie solidność różnych mechaników to bardzo
          wzlędne pojęcie,ale gdzieś musimy naprawiać auta
          • Gość: dziadek Re: Zdecydowanie , pisze konkurent Limanówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.02.08, 20:57
            A ja polecam warsztat na 11-go Listopada firma Urbański.
          • Gość: ja najgorszy elektromechanik IP: *.dynamic.chello.pl 09.03.12, 11:13
            Nie polecam elektromechanika z ul Wieniawskiego Pan jest raczej kierowcą rajdowym! Po paru dniach od zostawienia mu auta dostałam piękne foto z fotoradarów jak sobie pięknie jeżdził bez mojej zgody i conajważniejsze bez dokumentów (które nie zostały mu zostawione)bo nie miał potrzeby jeżdżenia po mieście. Nie polecam chyba że chcą mieć Państwo takie miłe doświadczenia jak ja!! Pozdrawiam.
      • Gość: ... Re: Zdecydowanie , pisze konkurent Limanówki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.08, 09:59
        Gdzie znajduje się warsztat Piechulskich ?
        • Gość: Tadeusz To jest właśnie problem . IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.08, 15:06
          Dawno nie korzystałem ( odpukać ) ale słyszałem od taxiarzy że gdzieś koło
          Chwaliboga , ale nie na terenie byłego Transgóru . Ma tam mieścić się siedziba
          TNT , Masterlinka czy coś w tym rodzaju . Pozdrawiam i życzę unikania mechaników .
          • Gość: xx Re: To jest właśnie problem . IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.08, 16:43
            Piechulscy na Ceglanej, od szybu Chwalibóg w strone Nowego Miasta
        • Gość: gelu Re: Zdecydowanie , pisze konkurent Limanówki IP: *.centertel.pl 18.06.09, 15:52
          Naprawiam u Piechulskiego od lat auta i nie bylo problemu,czasem
          troche czkam na termin .A WARSZTAT i obecnie stacje kontroli
          pojazdow majĄ przy ulicy Ceglanej 2 tel. do wlasciciela to-609216111
          i stacjonarny 074-664-22-01 /sklep tez na miejscu/
      • Gość: adam Re: Zdecydowanie , pisze konkurent Limanówki IP: *.dialog.net.pl 31.03.10, 22:10
        jeździcie starymi złomami i potraficie tylko narzekać
    • Gość: K Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.centertel.pl 29.02.08, 21:46
      co do limanowki to mysle ze pisza tu ludzie ktorym przeszkadza ze
      ten warsztat ma klientow. zazdroscicie? ja osobiscie nie narzekam
      ani na obsluge ani na to jak robia. ceny troszke wysokie ale warto
      zaplacic za dobra robote. a rafal jest wporzo.
      • Gość: beny Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.08, 02:01
        Zdecydowanie polecam Leszka Jamrozińskiego z Dobromierza! Facet z
        zamknietymi oczami powie co jest z waszym autem Ceny adekwatne do
        naprawy i na pewno nizsze niz w limanowce Goraco polecam!!!!
        • Gość: zyg Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 01.03.08, 08:20
          Co to jest"Limanówka".Adres?
        • Gość: Tomek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.03.08, 23:27
          Tak, Leszek daje rade! Super sprzet do elektroniki, czas oczekiwania na naprawe
          taki, jak powie. Jak sie umawia, to nie ma czekania. Warsztat czysty, mechanicy
          maja czyste ciuchy, nie siadaja uwaleni smarem do auta. Ceny przystepne. Tylko
          troche daleko od W-cha, ale warto podjechac. Mi wstawial boxa do auta, robota profi!
        • Gość: Michał DSW Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.atlans.ar.wroc.pl 25.01.09, 08:54
          Chyba nie wiesz co mowisz!! Tak beznadziejnego partacza nie
          widzialem!! Typek wymienil rozrzad w Audi A6 2,5 TDI i jak sie
          okazalo po sprawdzeniu na kompie pasek zostal przesuniety o dwa
          zabki!! Wymianial na oryginalnych czesciach ktore sam zamowil bo na
          innych nie da gwarancji!! Silnik nie osiagal 90 stopni wiec wymienil
          wisko za 300zl a okazalo sie pozniej ze jest to wina termostatu za
          110 zł z ASO. Po wymienie rozrzadu auto zaczelo kopcic i pewnego
          razu stanelo na drodze! I znow jak sie okazalo to wtryski byly za
          mocno wcisniete w blok silnika i orini poscily- skutkowalo to
          zjedzeniem przez silnik 3 litrow oleju. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
          TEGO PARTACZA!!!
          • Gość: mechanik z kompem Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.sattom.pl 25.01.09, 15:02
            Sprostowanie techniczne:
            Nie ma możliwości kontroli ustawienia rozrządu komputerem.
            Nawet w autach, które mają czujnik położenia wału korbowego i czujnik położenia wałka rozrządu, ponieważ zliczają one jedynie obroty, ale nie są w stanie ustalić w jakim konkretnie położeniu jest dany wałek.
            Kontrola ustawienia rozrządu jest możliwa jedynie specjalnymi przyrządami dla danego silnika lub uniwersalnymi przyrządami, jeśli ktoś ma pojęcie o budowie silników.
          • Gość: ripper Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.11, 11:45
            Zdecydowanie polecam warsztat w Strudze u inż. Krzaczkowskiego.Stary Krzaczkowski powoli wycofuje się z mechaniki,przekazując warsztat zięciowi.Zięć wraz ze swoim kolegą,długi czas pracowali za granicą w serwisie VW i Audi.Przywieźli z zagranicy ciekawy sprzęt i spore doświadczanie w mechanice i elektronice samochodowej.Jeśli będziecie naprawiać tam auto,
            to macie pewność,że nie nawymyślają cudów,tylko realnie ocenią co jest do naprawy.Ceny można negocjować.Pomyślicie że to tekst sponsorowany? Nie.
            Jestem kumplem tych chłopaków i wiem jaką wiedzą o mechanice dysponują.Przywieźli jeszcze coś,czego próżno szukać w większości naszych warsztatów-europejski standard obsługi klienta.
            Jedynym mankamentem warsztatu,jest jego wygląd.Taki nieco geesowski.Ale niedługo to się zmieni.
            Pozdrawiam Was i życzę tak czy owak bezawaryjnej jazdy!!
            • Gość: władek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.11.11, 17:30
              ciekawe ,to zeby sie nauczyc zawodu ,to trzeba jechac za granice,a w polsce to same głaby i debile,zycze sukcesow u takich mechanikow.
        • Gość: władek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 19.11.11, 17:27
          fajnie tylko ,kto z wałbzycha bedzie jezdzil do dobromierza,za daleko.
      • Gość: kopyto Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 09.04.08, 22:56
        a mnie wymienili pół samochodu u typa obok dialogu na terenie a nie ten dalej.
        kasa nie najmniejsza bo z dziwnego programu korzystaja ale kontakt tel OK i
        osobisty wypas. to moja pierwsza wizyta u jakiegokolwiek mechanikoblacharza i
        jest ok. wymianili PROGI :) hamulce silnik krokowy, pompe wody, nagrzewnice, w
        zawieszeniu coś i ok. narazie OK.... nie jestem doświadczony w walce ze spawarką
        ekstremalnie ale na oko OK. zobaczymy za rok. ma ktos elektryka dobrego od prądu
        bo silnik spryskiwacza nie działa?
        • Gość: woojtek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 212.160.172.* 18.06.09, 13:56
          a ja tego nie polecam ( koło dialogu )- robiłem blacharke po
          stłuczce - przód , po trzech miesiącach wyłazi rdza na spawach -
          wogóle nie zakonserwowane - niesłowny właściciel - dużo ściemnia
      • Gość: TIGER Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 20:29
        SAM NA SIEBIE PISZE ŻE JEST WPORZO. PAŁA RAFALEK
        • Gość: trol Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.11.08, 08:31
          Właśnie,co do kultury Pana Rafałka to nie ma co się dziwić,nawyki z
          byłej pracy kiedy był psem, ale majac warsztat to powinien klientom
          nadskakiwać,a on ma ich głęboko w d...e. mechanicy tak jak ktos
          wczesniej napisał z łapanki -a zapytajcie sie jego jak spawaja
          tłumiki nowy tłumik pospawany jakby na rurke ktoś pierscien zalozyl
          heheheh nieudaczniki smiech zero profesjonalizmu !!!!!!! pseudo
          warsztat -naprawjaj Pan,Panie Rafale radiowozy policyjne-u Pana
          nigdy juz nic nie zrobie i kazdemu odradzam !!!!!!!
          • Gość: woojtek Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 212.160.172.* 18.06.09, 14:03
            a co do Limanówki.....parę razy oddawałem tam auto do naprawy , ale
            raz byłem aby się umówić , mechanicy sprawdzili co trzeba naprawic ,
            w sklepie sprawdzili dostępność części umówiliśmy sie na jakieś
            kilkaset złotych , na drugi dzień dzwoni PAN RAFAŁ i informuje że
            części brak , nie sprowadzą i sam sobie muszę szukać ( w ASO jakieś
            2000 zł ) , no i znalazłem za 300 po dwóch wykonanych
            telefonach.Nie mówiąc o opryskliwym podejściu do mnie i późniejszych
            kpinach przy odbiorze auta.Od tamtej pory omijam ten warsztat
            szerokim łukiem.
            • Gość: ufo Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 195.14.65.* 11.06.10, 18:20
              Lumpy są i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: musan Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.chello.pl 08.10.10, 20:08
              Wyjątkowo bezczelny i naciągający kierowców p. Rafał. Omijać z daleka. Części dwa razy drożej niż w innych sklepach.
            • Gość: obeznany z tematem Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 23.02.11, 21:28
              limanowka to faktycznie powinien naprawiac tylko radiowozy typy NYSA ..frajer nie zna sie na niczym i ciagnie kase z nieswiadomych kierowcow...zadzwonilem z zazpytaniem o wymiane
              gjetkiego przewodu hamulcowego ..powiedzial mi ze koszt to 60 zl za przewod i 40 wymiana..
              na co ja mu mowie ze przewod juz kupilem za 17zl w MIRANIE ...nie...to nie mozliwe dla rafalka
              \bylo...wiec postanowilem te dwie śruby odkrecic sam....oszczedzilem jakies 83zl...frajestwo..11
          • Gość: he Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 08.10.10, 20:18
            mam was wszystkich w dupie
            • Gość: Wiesiu Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.01.11, 22:08
              Moim zdaniem najgorszy mechanik to Zakład Kubieniec obok Dialogu tam jest Pan mechanik w niezniszczalnej czapce z daszkiem. 6 razy reklamacja i hamulce nie zrobione nie wspomne o naprawie skrzyni biegów 2 miesiace i nie zrobili. Potem miałem NIEPRZYJEMNOŚĆ VW t4 kolegi widziec jak chodzil 1,5 na reklamacje poblacharskie. ZAKLAD OMIJAC!!!!!!!!!!!
              • Gość: Zyga Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu - Kubieniec IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.12.11, 15:37
                Popieram wypowiedź, że najgorszy mechanik to Zakład GRZEGORZ KUBIENIEC obok Dialogu ul. Wieniawskiego Wch, tam jest Pan Mechanik w niezniszczalnej czapce z daszkiem, ale spróbujcie zastać Mechanika w innej scenie, niż "stoi i pali papierosa". Ja myślę, że Mechanik na 8 godzin pracy, przynajmniej 5 godzin poświeca na papierosa - to jednak sprawa "ślepych" właścicieli.
                Ale najgorsze jest to, że to najgorszy partacz w tej branży, nic nie potrafi, same reklamacje, strach wyjechać samochodem po naprawie.
                A spróbujcie o tym powiedzieć KUBIEŃCOM, to będą najbardziej zdziwieni !!! Bo syn jeszcze nic nie umie, a ojciec nigdy nic nie umiał, ale ojciec Zdzisław przynajmniej nadrabia bejerą, uśmiechem, czego syn Grześ nie potrafi, bo ta smutna mina nie schodzi mu twarzy nigdy... Omijać ten WARSZTAT ZDECYDOWANIE....!!!!!
              • Gość: hgdf Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 81.13.173.* 25.01.12, 14:28
                masakra
    • Gość: Krzycho Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 01.03.08, 10:14
      Podzamcze, teren LOK-u, vis a vis elektryka.
      • Gość: xx Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.08, 16:40
        Piechulscy na Ceglanej
        • Gość: Busiarz Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: 83.12.74.* 02.03.08, 10:17
          Jeśli chodzi o Piechuli to można przyznać że gościowie znają się na
          swoim fachu. Od 10 lat naprawiam tam swoje busy (zaczęło się od
          Pogodnej). Moje auta robią naprawdę dużą ilość kilometrów i nie
          wyobrażam sobie żeby stanęły gdzieś w szczerym polu. A co do
          Limanówki to jeżdzę tam tylko wymieniać olej. Co do pozostałych
          usług to szkoda gadać, ma poprostu Rafał partaczy a nie mechaników,
          zresztą o jakim warsztacie u Limanówki mówicie, jeśli tam nikt nie
          podejmnie się np. kapitalki silnika.
          • Gość: K Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 10:26
            Limanówka to nie warsztat.
            Tam tylko zmiana opon, olej itp.
            Kiedys chciałem umówić się na ustawienie zbierzności w aucie to
            zbyli mnie tekstem że teraz jest sezon wymiany opon i przez
            najbliższe 3 tygodnie nie ma możliwości.
            To była moja pierwsza i ostatnia wizyta w tej imitacji warsztatu.
            Powinni sobie wywiesić tablice że wykonują tylo wymiany oleju,
            zmiany opon i inne drobne czynności które nie zajmują więcej niż 30
            minut roboty. Ogólnie odradzam. Jest mase warsztatów w których można
            zrobić taniej i porządnie.
            • Gość: Limanówka Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 20.03.08, 23:51
              Koluniu zrobisz tyle ile masz mozliwości.
          • Gość: Audi RST Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.08, 11:35
            Elektryki też Ci nie zrobią. Więc można powiedzieć o nich "Wymienialnia oleju":)
            i tyle.
            • Gość: k Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.centertel.pl 02.03.08, 15:25
              bujajcie sie wszyscy. zazdroscicie kolesiowi ze ma warsztat i kupe
              klientow. sami sobie zaprzeczacie bo skoro tam pracuja takie
              partacze to czenu tam sa takie kolejki? he? a na innych warsztatach
              to tylko czekaja az ktos przyjedzie. takze pomyslcie troche ludzie
              bo piszecie takie bzdury ze az glowa boli.
              • Gość: K Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.08, 20:46
                Kolejki może i są do wymainy oleju i zmiany opon.
                • Gość: kazik Re: Najgorszy "mechanik" w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.03.08, 08:00
                  a ktoś jeżdzi do Auto Mirana??