Dodaj do ulubionych

Gdzie kurs na wózki widłowe?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.08, 11:06
Witam,

czy ktoś wie gdzie w Wałbrzychu można zrobic taki kurs i ile kosztuje oraz
ewentualnei jakies inne informacje na ten temat?
Obserwuj wątek
   • biurodanton Re: Gdzie kurs na wózki widłowe? 12.04.15, 23:51
    Do informacji kursantów którzy zastanawiają się nad kursem na wózki za 299zł !!

    Forma wydawania zaświadczeń MEN o ukończeniu kursu na wózki jezdniowe wynika z § 18 ustawy 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (DZ. U. poz. 186) i po takim kursie z egzaminem które odbyło się przy Ośrodku Szkolenia musi być wydane na takowym wzorze MEN.
    W przypadku dobrowolnego egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego(dodatkowy koszt 152zł) kursant otrzymuje uprawnienia w formie plastikowej karty płatniczej.
    Obydwa egzaminy są równoważne i skutkują wydaniem zaświadczeń kwalifikacyjnych do pracy na wózkach jezdniowych, są to 2 z 3 ścieżek uzyskania uprawnień na wózki jezdniowe.

    DANTON Ośrodek Szkoleń operatorów urządzeń transportu bliskiego zaprasza na kursy w Wałbrzychu na Szczawienku ul. Wrocławska 113 (za Domem Dziecka Rodzinka na terenie hurtowni Belpol) tel 788 788 896
    Realizujemy szkolenia na wózki jezdniowe według aktualnego programu szkoleń zarejestrowanych w centralnym rejestrze Akademii Urzędu Dozoru Technicznego (można to sprawdzić na stronie www.udt.gov.pl w zakładce Szkolenia).
    Posiadamy również indywidualnie opracowany i zatwierdzony program na wózki podnośnikowe (widłowe) oraz na wózki specjalizowane (ładowarki teleskopowe typu Manitou, JCB) wg. UDT kategoria uprawnień I WJO

    Oferujemy kursy na wózki jezdniowe za 299 zł (egz UDT dobrowolny), kursy na wózki specjalizowane I WJO (ładowarki teleskopowe Manitou, JCB) (egz UDT dobrowolny),
    kursy operatorów podestów ruchomych wolnobieżnych, przewoźnych kat. IP (zwyżki nożycowe/koszowe) z egz.UDT,
    kursy na suwnice kat. IIS (sterowane z poziomu roboczego 0) oraz suwnice kat. IS (sterowane z kabiny) z egz.UDT.

    www.danton.pl lub polub nas na facebook.com/danton.walbrzych
    • 1wjo Re: Gdzie kurs na wózki widłowe? 09.07.15, 12:51
     Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną 1wjo.pl

     Przedstawiamy całkowicie innowacyjną ofertę kursów na wózki widłowe i inne urządzenia transportu bliskiego:

     - podnośniki koszowe
     - ładowarki teleskopowe
     - hds
     - żurawie
     - suwnice
     - wciągniki
     - wciągarki

     ponadto prowadzimy również szkolenia

     - hakowy sygnalista
     - pilarki
     - pakiet strażacki (podnośniki + hds + żurawie)
     - kurs na magazyniera.
  • dzdzkursy Re: Gdzie kurs na wózki widłowe? 21.05.14, 18:04
   NIE DAJ SIĘ NABRAĆ na wszystkie kursy na wózki kosztujące zwykle około 299 zł, które kończą się wydaniem zaświadczenia MEN. Takie kursy, wbrew zapewnieniom ich organizatorów, NIE DAJĄ ABSOLUTNIE ŻADNYCH UPRAWNIEŃ, a zaświadczenie możesz sobie co najwyżej oprawić w ramkę !!!

   Tylko i wyłącznie kursy oparte na programach zatwierdzonych przez Akademię UDT i kończące się egzaminem UDT oraz wydaniem ZAŚWIADCZENIA KWALIFIKACYJNEGO UDT dają UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKÓW JEZDNIOWYCH WAŻNE BEZTERMINOWO W KAŻDYM ZAKŁADZIE PRACY !!!

   Taki kurs jest także u nas w DZDZ w Wałbrzychu. Cena 450 zł + 152 zł za egzamin UDT.
   Szczegóły i zapisy: dzdz.edu.pl/kursy-i-szkolenia/kurs-na-wozki-widlowe-walbrzych

   DZDZ Kursy i Szkolenia, OKZ WAŁBRZYCH, ul. Wańkowicza 7
   tel. 74 848 12 77, 74 847 76 70, e-mail: okz.walbrzych@dzdz.edu.pl
  • jaredek Re: Gdzie kurs na wózki widłowe? 23.10.15, 23:40
   Tu się zgodzę, zaświadczenia MEN to jakiś śmieć, tylko legitymacja UDT uprawnia. W łodzi, ale jeźdzą też po Polsce, jest firma awansbhp która robi kurs za około 300 zł z kursem wymiany butli już, no oczywiście trzeba 152 zł za egzmain UDT doliczyc i badania lekarskie - i naprawde solidnie prygotowują do egzaminu UDT i go w pełni orgaznizują na swojej HAli, a ci instruktorzy znają przepisy UDTowskie i jak mało która firma w łodzi potrafią naprawdę przygotować cżłowieka do udzielenia odpowidzi inspektorom. I można tam jeździć ile się chce, no i są regały paletowe, i obciążenie, więc można liznąć trochę jak bedzie praca wyglądała, współpracują etż z agencją pracy więc można załatwić sobei ewentualną refundację kursu tylko trzeba isc do pracy na wózek po nim przez daną agencję.
  • sepowicz Re: Gdzie kurs na wózki widłowe? 25.11.15, 11:53
   Sprawnie i w dobrej cenie możesz zrobić kurs na wózki widłowe w firmie Centrum Szkoleń z Łodzi. Do tego w gratisie dostaniesz kurs hakowego sygnalisty, który może przydać się przy pracy z różnego rodzaju zawiesiami. Zrobisz tez tam uprawnienia na inne urządzenia UDT, warto zrobić kilka kursów, wtedy można skorzystać z atrakcyjnych promocji cenowych www.centrumszkolen.net/kursy-na-wozki-widlowe/
  • szymianiuk90 Re: Gdzie kurs na wózki widłowe? 25.11.15, 12:00
   Niekoniecznie musisz płacić nie wiadomo jakie pieniądze za szkolenie na wózki widłowe. Wiem, że ceny sięgają 600-700 zł, ale jest to spore przegięcie. Jeśli chodzi o mnie, to polecam stronę 1wjo.pl , dlatego, że sam tam robiłem uprawnienia i jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej obsługi, postępów, które zrobiłem w naprawdę szybkim czasie i merytorycznie przeprowadzonej części teoretycznej kursu. Bez problemu zdałem egzamin. Dodatkowo podczas szkolenia uczysz się, jak wymieniać butlę z gazem LPG, co jest bardzo ważnym zagadnieniem dla wielu operatorów, a sporo ośrodków szkoleniowych tę ważną kwestię pomija. Pozdrawiam.
  • szymianiuk90 Re: Gdzie kurs na wózki widłowe? 11.12.15, 12:41
   Zanim zrobisz kurs na wózki widłowe, przeczytaj ciekawy artykuł o układzie kierowniczym w wózkach i o zasadach sterowania, które jest nieco inne niż w zwyczajnym samochodzie. wozki-jezdniowe.blogspot.com/2015/12/wozki-widowe-ukad-kierowniczy.html
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka