Dodaj do ulubionych

Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.08, 02:40
Jak w temacie, co możecie polecić. Dodam że nie interesuje mnie cena a jakośc.
Obserwuj wątek
    • Gość: gość Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.08, 08:33
      nie wiem czy mogę już polecić, ale my robimy w tym roku wesele na
      Sali Ułańskiej w Stadzie Ogierów Zamku Książ, słyszałam sporo
      dobrych opinii na temat obsługi, jedzenia i ogólnie jakości sali.
      Jeśli chcesz oryginalnego miejsca, to może ta sala jest wąłśnie
      odpowiednia? A zespół mamy z Leszna, nazywa się Craaft. mają swoją
      stronę internetową z demo, więc możesz posłuchać. Nasz fotograf był
      kiedyś na weselu z tym zespołem, twierdzi że sa świetni.
      Więcej własnych odczuć mogę napisać w sierpniu. Pozdrawiam.
      • Gość: Nina Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ugent.be 24.09.08, 15:50
        Hej, Ciekawa jestem jak poszlo na tym weselu w Stadzie Ogierow? Moze ktos
        jeszcze tam robil wesele lub byl gosciem?
        • Gość: .. Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 19:51
      • Gość: stokrotka Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.05.11, 14:51
        Mogę polecić Ładne kwiatki
        Super wokal, gwarancja dobrej zabawy.
        Poza tym gościu jest sympatyczny. Naprawdę są nieźli
    • Gość: mam Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.08, 00:45
      Restauracja Adria-
      Co do zespołu - Śpiewa pięknie sam właściciel
    • Gość: Qubus Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 15:54
      Qubus Hotel daje rade
    • Gość: szatan Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.06.08, 19:45
      zajebiste jedzenie jest w barze strazaka ul matejki sala nawed duza
      i tanio a zespól CENTRAL PARK miałem ich u siebie na weselu i jestem
      bardzo zadowolony naprawde polecam
      • Gość: gierek Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.08, 20:18
        a ja odradzam Central Park. Zepsują każdą imprezę weselną.
    • Gość: Alenka Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ibd.gtsenergis.pl 09.06.08, 19:59

zespol to "Pająki". sa rewelacyjni. byli u mnie na weselu, wszyscy goscie sie
      bawili i pytali o zespol. znajomi zapisali sobie nazwe, bo stwierdzili, ze chca
      ich i tylko ich na swoj slub. tylko ciezko u nich z terminami - ale to tez
      swiadczy na ich korzysc, ze tyle ludzi chce ich miec u siebie. naprawde sa
      swietni - super zachecaja do zabawy, maja swietny repertuar, a oczepiny trwaly
      jakies pol godziny i bardzo smiesznie bylo:DDDD

restauracja to byla "Wiejska Chata" w Rybnicy Leśnej. my akurat mielismy wesele
      na duzej sali, bo bylo sporo gosci, ale maja tam tez mniejsza sale. Restauracja
      jest zrobiona na styl wiejskiej gospody i takie tez dania serwuja tzn. wedliny
      sa ich wlasnego wyrobu, podobnie jak makaron do rosolu itp. bylo czysciutko,
      wszystko bylo ladnie przystrojone, a jedzenia tyle, ze nie dalo rade wszystkiego
      zjesc. caly czas cos pojawialo sie na stolach. maja bardzo duzy wybor w doborze
      menu, a porcje sa naprawde duze. i to za naprawde przystepna cene (porownujac z
      innymi restauracjami, to ceny sa rewelacyjne).

wszyscy goscie byli najedzeni i sie bawili :))) przyjemnie bylo potem sluchac od
      gosci komplementow. bo dobry zespol i pyszne jedzenie to podstawa.
      • Gość: gość Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.08, 00:54
        A co tam z tym Central Parkiem, bo słyszałem, że to dobry zespół i grają na żywo?? A ma ktoś może adresy stron do polecanych zespołów?
        • Gość: gosc Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.06.08, 08:56
          www.craaft.pl beda grali u nas w sierpniu. demo maja fajne, a i
          słyszałam że sa nieźli i super śpiewają, więc mam nadzieję że się
          sprawdzą.
          • Gość: justyna Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 22:37
            polecam sale" zielona chata" w czarnym borze--super miejsce,obsługa
            a co najważniejsze jedzonko--pycha!!jezeli chodzi o zespół to
            polecam Tango lub tri color --obydwa zespoły sa pewne na 100%
            pozdrawiam !
        • Gość: asia Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.06.08, 08:59
          A ja gorąco polecam Zajazd na Poniatowie ul., Orkana 92, co prawda
          nasze wesele jest jakby to powiedzieć premiera, bo otwiera nowo
          wybudowana rewelacyjna sale na okolo 150 osób, i jestem pewna ze
          wszystko bedzie jak trzeba, bo bylam tasm nieraz na roznego rodzaju
          imprezach 9 na mniejszej, straszej sali) i wiem ze obsluga jest
          swietna, bardzo dobre jedzenie, a wystroj stolow do slubu po prostu
          idealny, w kolorze w jakim sobie zazyczycie, nowa sala bardzo ladna
          i naprawde dopracowana w szczegolach, (choc ostatnie prace remontowe
          na zewnatrz potrwaja jeszcze z tydzien) i naprawde polecam!!!

Co do orkiestry to grac bedzie u nas para "Ładne kwiatki" z
          Wałbrzycha, sama ich nie słyszałam jeszcze ale wśród znajomych krążą
          o nich dobre opinie więc wiecej moge powiedziec po weselu, ale na
          razie dodam ze pan z orkiestry bardzo sympatyczny, i otwarty na
          wszelkiego rodzaju propozycje dotyczace muzyki czy zabaw
          oczepinowych.

• Gość: widz Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 10.06.08, 22:45
            zespół TUTTI. super. full serwice, wyprowadzenie, prowadzenie zabaw, dużo
            grania, polecam.. grali u mnie www.tutti.org.pl
            • Gość: Adria-Wałbrzych Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 11.06.08, 21:00
              Witam.Polecam zespół z Wałbrzycha www.vitosha.pl
              Przede wszystkim śpiewają i bawią zawodowo. Na stronie można
              posłuchać wiele znanych utworów m.in. utwory autorskie zespołu
              Vitosha.

Oczywiście polecam również swój lokal Restauracja Adria (-;

• Gość: Barbara Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.09, 18:32
                U mnie na weselu grał zespół Step Dance.Super grali . Wszyscy sie dobrze bawili. Gorąco polecam i pozdrawiam Basia
              • Gość: vitosha Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.dialog.net.pl 29.12.09, 08:09
                Ten zespół oraz usługi prezentowane na ich nędznej stronie to jakieś wielkie gów.no.
            • Gość: asia Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.chello.pl 13.06.08, 22:10
              Polecam zespół Dekolt. Na moim weselu grali niezawodnie, a goście
              wprost zachwyceni zabawą. Tel do pana Jacka 691 861 116. Życzę
              udanej zabawy:)
          • Gość: gosc Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.01.09, 13:51
            Zajazd na Poniatowie to kpina pod katem imprez. Byłem tam na
            sylwestra 2008/2009 Zespól muzyczny wiadomo rzecz gustu ale to co
            tam gralo a raczej usiłowalo grac to nawet trudno nazwać orkiestrą,
            dwoje ludzi ktorzy kompletnie nie umie spiewać tylko brzdąkaja pod
            nosem to cał muza leci z dyskietek, horror "grał" zespół STEP DANCE
            nawet odliczania do 12 nie umieli zrobić - właczono na sali POLSAT a
            właściciele zapewniali ze zespół super - porażka, Kasę za sylwestra
            wzieli a na jedzeniu oszczędzali jak tylko można, poza tym jak
            podano obiad to moja żona zjadła a ja dostałem po 20 minutach ,
            jedzenie mało smacznehehehehe zero profesjonalizmu i mimo że lokal
            nowy i w miare ładny to śmierdzi tam z klimatyzacji :(:(:( NIEPOLECAM
            • Gość: 1111 Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.09, 16:04
              Gość portalu: gosc napisał(a):

ale to co
              > tam gralo a raczej usiłowalo grac to nawet trudno nazwać
              orkiestrą,
              > dwoje ludzi ktorzy kompletnie nie umie spiewać tylko brzdąkaja pod
              > nosem to cał muza leci z dyskietek, horror "grał" zespół STEP DANCE
              > nawet odliczania do 12 nie umieli zrobić - właczono na sali POLSAT
              a
              > właściciele zapewniali ze zespół super - porażka,

nawet mi was nie żal! Dlaczego łykacie każdy kit bez uprzedniego
              sprawdzenia? Przed zakupem biletów należało poprosić o dvd zespołu
              albo adres ich strony internetowej. Dla mnie informacja, że tzw.
              zespół jest dwuosobowy i gra z dyskietek to poważne ostrzeżenie że
              ktoś sprzedaje mi kaszanę.
              • Gość: Kora Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.adsl.inetia.pl 07.04.10, 13:01
                Tak choć znam zespoły z Wałbrzycha grające "z keybordu", a mimo to
                bardzo wzięte. Tak jak mówisz trzeba zawsze samemu sprawdzić ofertę.
                To samo dotyczy fotografów, filmowców, restauracje i inne usługi
                weselne. Sama spotkałam się z wieloma niesprawiedliwymi opiniami na
                tym forum. Zarówno na plus jak na minus. Moim zdaniem tylko google i
                sprawdzenie bezpośrednie daje szanse dobrego wyboru. Połowa opinii
                albo i prawie wszystkie to nieprawda pisana przez zainteresowanych.
                Poważni usługodawcy tu się nie ogłaszają.
            • Gość: tez tam bylem Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: 78.9.28.* 29.12.09, 10:53
              tez tam bylem na tego sylwestra i w 100% popieram ta wypowiedz o Zajezdzie na
              Orkana - koszmar i porazka
          • Gość: hehehe Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: 78.9.28.* 29.12.09, 07:29
            orkiestra ładne kwiatki chyba zartuje ktos ze to dobre ahhahahhahaa
            bylem na sylwestra w Zajezdzie ludzie gwizdali ze hej i domagali sie puszczenia
            radia wlasciciele zapewniali wczesniej o dobrej orkiestrze porazka na maxa
        • anorexia-nervosa Dj - Muzyczna obsługa imprez. wałbrzych i okolice 16.07.10, 16:22
          Dj - Muzyczna obsługa imprez. Wesela, poprawiny oraz inne imprezy. Tanio i solidnie.

505-93-93-33
      • Gość: maniek tYLKO NIE "Pająki" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.08, 21:13
        Nie polecam tego zespołu, przynudzają i grają beznadziejne kawałki. Byłem na
        jednym weselu, gdzie grali i nie byłem zadowolony.
        • Gość: ... Re: tYLKO NIE "Pająki" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 13:44
          Dziwne,bo to zawodowi muzycy
        • Gość: anetka w-ch Re: tYLKO NIE "Pająki" IP: *.ibd.gtsenergis.pl 13.06.08, 15:45
          czyzby robili ci za duza konkurencje??? mi polecili ich znajomi ktorzy byli w
          100% zadowoleni, my bylismy zadowoleni i po naszym weselu, mieli ich jeszcze
          jedni znajomi i tez nie mogli sie nachwalic. dziwne ze zle sie bawiles. byc moze
          lubisz sie bawic tylko przy "malym bialym domku" lub "bialym misiu" a fakt, oni
          tego nie graja.
          • Gość: biały miś Re: tYLKO NIE "Pająki" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.08, 00:12
            Pająki nie grają białego misia ? Kurcze szkoda, to taki szlagier. Grywam po 2 , 3 razy w tygodniu w różnych miejscach Polski i bardzo często nawet młodzież zamawia tą pioseneczke (-;
            • Gość: ivito Re: tYLKO NIE "Pająki" IP: *.ibd.gtsenergis.pl 14.06.08, 16:46
              gdzie grywasz? ja nigdy nie zamiawalem takich szlagierow...
        • Gość: ola Re: tYLKO NIE "Pająki" IP: 87.105.201.* 15.10.09, 14:49
          Nie zgadzam sią z tą opinią. Polecam w 100%. Pająki grali u mnie na
          weselu, goście byli bardzo zadowoleni, ja i mój mąż również. Polecam
          jeszcze raz!!!!
          • Gość: ela Re: tYLKO NIE "Pająki" IP: *.xdsl.centertel.pl 04.01.10, 21:07
            byłam na 6 czy 7 imprezach na których grali Pająki. co prawda nie były to wesela ale sylwester, andrzejki. grali super. facet na perkusji jest po prostu niesamowity!! żadko się zdaża żeby orkiestra miała taki sprzęt. widac są profesjonalistami. mają dwie bardzo miłe piosenkarki, mają świetny głos, potrafią zaśpiewać każdą piosenkę. ja jestem z nich bardzo zadowolna i na pewno usłysze ich na swoim weselu !!
      • Gość: Dora Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: 212.160.139.* 30.06.08, 15:27
        czy mogę prosić o podanie numeru telefonu do "Pająków"?
        • Gość: do dora Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.08, 20:17
          609 372 295
          • Gość: Dora Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: 212.160.139.* 02.07.08, 11:05
            dziękuję za "numer",ale to jest numer telefonu do zespołu Vitosha.
            Czy ktoś ma namiar do Pająków?
    • Gość: agnieszka Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.08, 14:18
      Ja serdecznie polecam zespół "Tango"z wałbrzycha--sa bardzo dobrzy-
      grają super,śpiewają nieźle-konkursy i zabawy też super prowadzą!!!
      Same ich oczepiny trwaja prawie godzinę--mozna się nieźle
      pobawić.Ostatnio słyszałam,o nich same dobre rzeczy---i sie nie
      dziwie bo bawiłam się na weselu przy nich...i jestem bardzo
      zadowolona.A co do miejsca propponuję mieroszów tam jest nowo
      otworzona suuuper sala ze wszystkimi bajerami niestety nie pamiętam
      nazwy,ale popytaj ..warto.Pozdrawiam!!
      • Gość: Polska !!! Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 16.06.08, 17:00
        Tak więc Proszę Państwa po pierwsze:
        Zespół Tango to zespół dwu osobowy, śpiewają przeciętnie,rewelacji nie ma ale kichy też nie.
        Po drugie wszystkie posty na temat zespołu Tango pisze jeden z członków zespołu Tango podpisując się jako autor m.in
        -Marek
        -kasia
        -do jaaaaaaaa!!
        -zadowolona z Tango
        -agnieszka itd. normalnie żenada

Dla czego to pisze ?
        Dla tego że znam bardzo dużo zespołów na dolnym śląsku i nie lubie kiedy ktoś robi ludzi w konia, w końcu to ich jeden z najważniejszych dni w życiu...

Z profesjonalnych zespołów, które prowadzą działalność LEGALNIE, posiadają pisemne bardzo dobre referencje,są muzykami nie z przypadku a z wykształcenia Polecam :

-Vini band
        -Nexus
        -Vitosha

Są to zespoły które z całą pewnością nie zawiodą najbardziej wymagających klientów.
        • Gość: ewka Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 22:23
          to nie prawda oni sami o sobie nic nie piszą-(chodzi o tango)-bo nie
          muszą wszystkie pozytywne posty na ich temat to zasługa ich ciężkiej
          pracy!!!jak można być tak obłudnym i chamskim??!!!ludzie to jeden z
          najlepszych i najpewniejszych zespołów w Wałbrzychu jaki znam i
          powiem,ze sa znakomici-a monika śpiewa dobrze--moze nie
          rewelacyjnie,ale robi to poprawnie-
        • Gość: Do Polska!!! Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: 212.160.139.* 02.07.08, 09:31
          Proszę o podanie namiarów na zespół Vini Band i Nexus.
          Osobiście wybrałabym The Voice z Oławy(www.thevoice.pl), ale
          niestety w czerwcu 2009 nie mają wolnych terminów.
          • Gość: Polska !!! Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 02.07.08, 12:32
            Podaje namiary na viniband

+48 509 393 323
            vini@viniband.pl
            • anorexia-nervosa Dj - Muzyczna obsługa imprez. wałbrz 16.07.10, 16:21
              Dj - Muzyczna obsługa imprez. Wesela, poprawiny oraz inne imprezy. Tanio i solidnie.
              505-93-93-33
          • Gość: do Dora Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 02.07.08, 12:44
            Pająki tel. 074 84 50 531
            • Gość: irek Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.07.08, 19:25
              Kom.do Pająków 503115129
            • Gość: MAJECZKA SUper to do pracy test IP: 137.164.143.* 24.07.08, 16:21
              szukasz pracy?
          • Gość: MAŁY Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.08, 02:02
            z tego co wiem to zespół viniband nie występuje w składzie podanym
            na stronie www. główne postacie czyli wokaliści ewa urban i rafał
            zieliński nie występują już w tym zespole. byłem na jednej imprezie
            z tym zespołem w starym składzie i rzeczywiście było czadowo i była
            to zasługa wokalistów. mój znajomy który organizował imprezę miał
            natomiast problemy z 'komunikacją' z liderem grupy pawłem. to adres
            strony rafała zielińskiego. polecam go. słyszałem i wiem co mówię
            www.zwierzak.eu
            • Gość: domały Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.08, 02:42
              Mały masz rację, Zwierzak jest niesamowitym muzykiem.Ten człowiek powinien byc sławny na światową skalę
            • Gość: walbrzyszanin Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.08.08, 11:09
              Ale czy on gra na weselach? Chyba raczej nie
              • Gość: MAŁY Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.08, 00:04

z tego co wiem to kiedyś grał. może po prostu warto wysłać mu maila
                z tym pytaniem.
        • Gość: Rafi z Lubawka Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.08, 21:36
          Nie tylko nie "zawodowcy" z vitoshy puszczają z klawiszy ,drętwo śpiewają i
          jeszcze gorzej wyglądają,podkłady ściągane z internetu.Jak zespół to tylko na
          żywo!!!
          • Gość: vitosha Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.08, 00:46
            hehe, ale rafi zabawny jesteś.Widać odrazu że jesteś chorą,słabą konkurencją.Pewnie masz mało imprez albo i wcale.Myślisz że takim tekścikiem zepsujesz dobre imię mojego zespołu,to się mylisz.Jak chcesz wiedzieć to większość aranżacji komponuje sam w większości covery oprócz tego własną muzykę(nic wielkiego ale z sercem),a z internetu to możesz sobie ściągnąć , ale gumową lalkę i pupą poruszać :D
            ...Jak masz problemy emocjonalne,to z miłą chęcią pomogę ci je rozwiązać,daj tylko znać kiedy i gdzie...

Pozdrawiam i ze szczerego serca życzę biedny człowieku wszystkiego dobrego.

J.Szczęch
            www.jare.pl.tl
            • kumkus A ja mogę polecić.... 01.09.08, 09:46
              Miałam 09-10 sierpnia wesele na Sali Ułańskiej w Stadzie Ogierów
              Zamku Książ. Jesteśmy baaardzo zadowoleni. Sala piękna, obsługa
              fachowa i naprawdę przemiła. Jedzenie super smaczne, świeżutkie,
              ładnie podane. Mogę polecić na priv panią, która nam tą salę
              ubierała w kwiaty, zrobiła to pięknie, goście byli zachwyceni. Grał
              zespół Craaft z Leszna - pełen profesjonalizm. Polecam z czystym
              sumieniem. Mogę także polecić fotografa i kamerzystę z Pisarzowic -
              dzięki nim mamy piękną pamiątkę z tego dnia.
    • Gość: ania Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.06.08, 19:07
      polecam zespół TUTI i TANGO, jeden i drugi słyszałam na żywo i
      niezle się bawiłam
      • Gość: Aga Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: 213.25.141.* 18.06.08, 09:19
        tylko nie TANGO !!!
        ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: karolina Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 23:21
          a dlaczego odradzasz Tango--świetny zespół-super muzyka,super
          prowadzą kopnkursy,zabawy,oczepiny-czego chciec więcej???moim
          zdaniem są dobrzy w tym co robią!!!
          • Gość: Jacek S. Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: 213.25.141.* 20.06.08, 08:31
            odradzam na podstawie opini swojej i kilku innych osob, ktore
            slyszaly TANGO !

wokalistka nie umie spiewac !!! PRZYJMIJCIE to do wiadomosci
            reszta ok - do sprzetu, oczepin itp itd nie mam zastrzezen

• Gość: op Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.06.08, 10:50
              A czego wy się spodziewacie po weselnym zespole, że to gwiazdy
              światowego formatu?
              Jeżeli ktoż z tych kapel byłby bardzo dobry to nie grałby na
              weselach tylko trzepał by prawdziwą kasę.
              kropka i koniec i przyjmijcie to do wiadomości bo szkoda wątku na
              forum
              • Gość: vito Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.08, 13:08
                Jeżeli ktoż z tych kapel byłby bardzo dobry to nie grałby na
                > weselach tylko trzepał by prawdziwą kasę...........

Tu się gościu mylisz !!!

Myślisz że to jest takie proste ? Ja mam 28 lat, z obsługą wszelkich imprez muzycznych mam kontakt już od ponad 10 lat,mam wiele własnych utworów,które mogłyby być hitami,gramy na weselach,festynach,gdzie się da, ale niestety by się wybić to trzeba mieć grubo wypchane kieszenie,szerokie plecy,dużo szczęścia... Przykładowo taki zespół Boys są wielcy co ? Jak to ująłeś trzepią prawdziwą kasę,pozazdrościć - Wyjdą na 45 minut,poruszają pyskami i biorą kilkanaście tysięcy robiąc ludzi w hu że śpiewają i grają na żywo, a tu człowiek zapiepsza wesele 12 godzin śpiewając na żywca i bierze 1500 zł.
                Mój zespół nie jest gwiazdą światowego formatu,ale mamy bardzo dobre referencje, po każdej wykonanej usludze jesteśmy szeroko polecani,występujemy po 3 razy w tygodniu, klienci są więcej niż zadowoleni...

Może jakiś inny muzyk się wypowie....

I nie szkoda wątku, nie znasz się -to się nie udzielaj bo nie zabłysłeś kolego -op-
                • Gość: Monika Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.08, 14:30
                  ile ludzi tyle gustów. Ja szukając zespołu na wesele dostałam
                  namiary na kilka "super" zespołów, i musze przyznać że tylko kilka
                  mi się spodobało. A znajomi byli zachwyceni. Jedni lubia jak
                  wokalistka wyje , inni wolą jak nie ma wokalistki, tylko dwóch
                  facetów. Każdy lubi cos innego, i dlatego każdy z tych zespołów ma
                  pracę. I nie ma co się przekrzykiwać czy tango, pająki czy jeszcze
                  jakiś inny. Jak ktos może kogoś polecić to niech podaje namiary a
                  nie krytykuje inych, bo to czy graja fajnie czy nie, młodzi ocenia
                  sami, przeciez i tak przed podpisaniem umowy słucha się utworów w
                  wykonaniu danego zespołu. Pozdrawiam
                  • Gość: vito Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.08, 18:24
                    Popieram cie Monika,wogóle w h z tym wszystkim
                    • Gość: też Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 09.02.09, 19:37
                      też popieram
                    • Gość: kIKA Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.chello.pl 25.06.10, 07:57
                      POLECAM ZESPÓŁ KONTRAST GRAŁ NAM NA PRAWDĘ ŚWIETNIE, MIEJCE POLECAM
                      APROPOS , OSTRZEGAM PRZED RESTAURACJĄ KSIĄZĘCĄ - CWANIACTWO
                      WYCIAGANIE PIENIĘDZY A W ZAMIAN WIELKIE ZERO, MIŁO TEŻ JEST W
                      MAGDALENCE W BOGUSZOWIE
                • Gość: Observer Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 09:53
                  Gość portalu: vito napisał(a):
                  Tu się gościu mylisz !!!
                  >
                  > Myślisz że to jest takie proste ? Ja mam 28 lat, z obsługą
                  wszelkich imprez muz
                  > ycznych mam kontakt już od ponad 10 lat,mam wiele własnych
                  utworów,które mogłyb
                  > y być hitami,gramy na weselach,festynach,gdzie się da, ale
                  niestety by się wybi
                  > ć to trzeba mieć grubo wypchane kieszenie,szerokie plecy,dużo
                  szczęścia... Przy
                  > kładowo taki zespół Boys są wielcy co ? Jak to ująłeś trzepią
                  prawdziwą kasę,po
                  > zazdrościć - Wyjdą na 45 minut,poruszają pyskami i biorą
                  kilkanaście tysięcy ro
                  > biąc ludzi w hu że śpiewają i grają na żywo, a tu człowiek
                  zapiepsza wesele 12
                  > godzin śpiewając na żywca i bierze 1500 zł.
                  > Mój zespół nie jest gwiazdą światowego formatu,ale mamy bardzo
                  dobre referencje
                  > , po każdej wykonanej usludze jesteśmy szeroko
                  polecani,występujemy po 3 razy w
                  > tygodniu, klienci są więcej niż zadowoleni...
                  >
                  > Może jakiś inny muzyk się wypowie....
                  >
                  > I nie szkoda wątku, nie znasz się -to się nie udzielaj bo nie
                  zabłysłeś kolego
                  > -op-

I cóż tu komentować? Poziom tej wypowiedzi potwierdza z
                  jakimi "artystami" macie do czynienia na weselach.
                  • Gość: do Observer Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.08, 12:34
                    Co dokładnie miałeś na myśli w swoim ostatnim poście ? ?
                  • Gość: muzyk Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 06:50
                    i tutaj z kolegą (jak sądzę kolegą po fachu) muszę się zgodzić:)
                    granie wesel czy innych imprez okolicznościowych dla nas jako
                    muzyków jest troszeczkę utrudnione,ponieważ artyści sceny disco
                    polo czy muzyki komercyjnej nie mają doczynienia z tym zjawiskiem
                    co my. też chciałbym wziąść za 1,5h koncert 2000PLN niż robic to
                    przez 12h i za odpowiednia stawkę mniejszą. Powiem jedno: w
                    walbrzychu jest mało zaspołów które potrafią naprawdę "wykonywać"
                    muzykę komercyjną dla ludzi którzy chcą się pobawić. Ja w mojej
                    kapeli przykładam 200% do brzmienia i ekspresji w naszej muzyce. I
                    nikt mi nie powie że kapela,gdzie pan gra na keyboardzie +
                    wokalistka zrobią dobre brzmienie całej grupy. to jest nierealne. ja
                    spędzam multum godzin w domowym zaciszu, nad instrumentem i nad
                    innymi urządzeniami by nasza muzyka była jak najlepsza... dlatego
                    gramy w każdy weekend... mówiąc krótko, na naszym rynku jest za dużo
                    zespołów. zespołów które mają pojęcie o muzyce...
                    • Gość: vito Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 11:24
                      muzyk, a w ile osób gracie ?
                    • Gość: walbrzyszanin Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.08, 11:12
                      A jak się nazywa Pana zespół?
                  • Gość: beyer fuulll Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.dialog.net.pl 30.03.10, 20:20
                    najlepsza shaza
                    • Gość: nn Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.10, 23:11
                      Zadzwoń pod nr. 693 484 034 i będziesz miała niezawodny duet. Sprawdzony,
                      działający legalnie , posiadający pisemne referencje a z sumy którą podałaś
                      jeszcze wiele zostanie Ci w kieszeni.
                • Gość: muzyk Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 13:36
                  Popieram kolegę:) napisałeś tak jak jest faktycznie...
                  • Gość: wiz Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.wlb.vectranet.pl 15.07.08, 15:04
                    polecam zespół TUTTI www.tutti.org
                    super granie, wyprowadzenie, zabawy, zapewniona dobra zabawa...wiem z autopsji..
                    nr tel: 606 784 065

Sala: "Maraton" na Placu Grunwaldzkim. Super jedzenie, ładna sala, bardzo dobra
                    obsługa.
                    pozdrawiam
                    • Gość: Jacie Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 20:53
                      Hehe Tutti, to mój nauczyciel muzyki z podstawówki

Pozdrawiam Pana Jerzego
              • Gość: Ela Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.adsl.inetia.pl 06.04.10, 10:20
                Wesela mają swój klimat i to co sie sprawdza na koncertach, nie
                koniecznie musi być dobre na weselu. A że jak w każdym zawodzie są
                dobrzy i partacze to chyba normalne. Inna sprawą jest słuchanie
                podpowiedzi w tej kwestii na forum anonimowym. To kompletny
                idiotyzm. Zespół trzeba samemu zobaczyć w akcji. Tutaj to jedni na
                drugich najeżdzają albo sami sie chwalą czy to fotograf czy fryzjer
                czy zespół. Koleżanka wzięła sobie takiego chwalonego fotografa i
                narzekała, a ja miałam fotografa, którego ktoś tu się czepiał i
                jestem super zadowolona, z filmu zresztą też. Nie będę podawała
                żadnych personaliów. Każdy ma swój gust i dlatego takie polecanie
                czy ganienie jest bez sensu.
        • Gość: ....... Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.08, 19:25
          "tylko nie tango odradzam" pisze gość z ridersów,a nie jak to podaje
          jakaś "AGA"odkryłeś sie chłopie.....
          • Gość: pozdro Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.08, 20:23
            Z kąd masz pewność że z raidersów ?? Napisz proszę
    • gazeta.pl100 Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu 02.07.08, 14:14
      znam dobry zespół z Wałbrzycha "Zespół Tadeusza Sprychy"
      ale nie mam nr tel.
      Goście grają rewelacyjnie, całą noc mogą grać i śpiewać
      niepowtarzając utworów.
    • Gość: Jacek Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.08, 06:31
      zespół AGRA są drodzy ale zawodówka i profesja
      • Gość: kola Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.08, 07:33
        tak po przeczytaniu wszystkich odpowiedzi na ten wątek i po zastanowieniu, myślę, że każdy ma trochę racji, bo jak ktoś wyżej wspomniał, wszystkie zespoły mają pracę, bo każdy potencjalny klient ma inne wymagania bądż gusta... więc autorce wątku radzę, żeby w wyszukiwarce internetowej wpisała zespół muzyczny np. wałbrzych i jak jakiś ma stronę, to posłuchać ze strony można, albo umówić się gdzieś na żywe granie, np na dancing czy coś takiego i samemu zdecydować, przy czym chcemy się bawić w najważniejszym dniu naszego życia, a nie potem płakać, że ludzie przecież polecali, a to się schlało przed oczepinami jeszcze, albo nie umiało śpiewać tylko wyło czy coś tam... wiadomo, że coś co niektórzy śpiewem nazywają dla wprawnego ucha może okazać się zabójcze, a wtedy to może wam się odechcieć własnego wesela... i nie nawiązuję tu broń Boże do żadnego z wyżej wymienionych zespołów, nie znam nawet... ale zastanów się, zanim podejmiesz zbyt pochopną decyzję, i pomyśl o tym, że każdy zespół ma dostęp do dema innych zespołów, więc czemu by nie skorzystać z cudzych umiejętności skoro się własnych nie posiada, więc umawiaj się z zespołami raczej na żywo bądż na materiał video jeśli chcesz mieć pewność, że wiesz komu płacisz, bo pieniądze na ulicy nie leżą... życzę dobrego wyboru.
        • Gość: M&J Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.07.08, 02:27
          Z góry zaznaczam że nie jestem rodziną, znajomym itp zespołu Tango i
          Restauracji Leśne Źródło w Sokołowsku. Jesteśmy tylko bardzo
          zadowolonymi klientami.
          Ten team zafundował nam w ostatni weekend świetne wesele - rewelacja.
          Zespół zagrał super tak że na drugi dzień na poprawinach już ludzi
          bolały nóżki od tańców ;-)))) Wszyscy się świetnie bawili i byli
          bardzo zadowoleni. Restauracja Leśne Źródło - rewelacja obsługa,
          podejście, jedzonko (jesteśmy wymagający -lubię sobie pojeść)
          rewelacja-godne polecenia.
          To tylko warto się samemu przekonać.
          PS Już są przymiarki do imprez firmowych i rodzinych;-)))
          Pozdrawiamy członków zespołu TANGO i załogę restauracji Leśne Źródło!

A i pamiętajcie że jeżeli jestescie malkontentami , nie umiecie się
          powygłupiać i dobrze bawić to warto przemyśleć czy robić wesele czy
          może zwykły obiadzik i do domu
          • Gość: namiar Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 01:33
            Dajcie mi namiary na tango
            • Gość: namiar na tango Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.08, 22:56
              tango--kom-607-657-748 lub 605-827-197grali u mnie na weselu
              polecam!! Pozdro!
              • Gość: agata Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.08, 23:06
                Byłam na weselu jako gość pod Lwami był tam zespół który grał
                naprawdę rewelacyjnie.Wesele było super polecam i lokal i zespół
                wszystko profi.
          • Gość: trak Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.10, 18:16
            fantastyczni
    • Gość: gosc weselny Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 21.07.08, 13:52
      ODRADZAM ZAJAZD NA PONIATOWIE (NAPRZECIW OGRODNICTWA)
    • jare-cky Re: iq 31.07.08, 01:14
      Majeczka ! Powinnaś uświadomić szanownych forumowiczów że ! Aby poznać wynnik testu trzeba wysłać dwa sms-y które kosztują tylko 38 zł !!!
      ...ciekawe ile tobie za to płacą
    • Gość: GRAŻYNA Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.08, 13:05
      GORĄCO POLECAM ZESPÓŁ ESCAPE są z Jedliny Zdrój ale naprawdę
      REWELACJA!!!!!

ICH UTWORY MOŻNA POSŁUCHAĆ NA TEJ STRONIE
      chomikuj.pl/ZespolEscape

PS.Mają też super DJ-A!!!!!POLECAM ICH TEL 0 886 999 946
      • Gość: gość Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.08, 08:26
        Ja również polecam ten zespół.Słyszałam ich na żywo,super, nie ma takiego zespołu na całej Jedlinie.
      • Gość: musician Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.08, 22:22
        Gość portalu: GRAŻYNA napisał(a):

> GORĄCO POLECAM ZESPÓŁ ESCAPE są z Jedliny Zdrój ale naprawdę
        > REWELACJA!!!!!
        >
        > ICH UTWORY MOŻNA POSŁUCHAĆ NA TEJ STRONIE
        > chomikuj.pl/ZespolEscape
        >
        > PS.Mają też super DJ-A!!!!!POLECAM ICH TEL 0 886 999 946

Ludzie, nauczcie się śpiewać bo na naukę grania na instrumencie już
        za późno. To Wasze zdjęcie na Chomikuj.pl to jakaś porażka; stołówka
        zakładowa i g... nagłośnienie. O mp3 z litosci nie wspomnę. I nie
        nazywajcie się "zespołem" bo to tylko niudolnie zaśpiewane karaoke
        do marnych podkładów. Swoją drogą ciekawe kto kupuje taki kit?
        • Gość: pytek Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 14:48
          musician,zgadzam się z tobą.Oni poprostu szukają klienta...nawet tutaj.
          Nie mam nic do grania z podkładów,sam to robie i prawie wszystkie zespoły weselne to robią,nie oszukujmy się.Potrafie grać,komponuje własne utwory,ale nie wszystko jestem w stanie zrobić na perfekt,tak by brzmiało lepiej od ,,KONKURENCYJNEJ puszczonej" mp-trójki.

Przykładowo potencjalny klient szukając fajnego zespołu wejdzie na stronke pana (X) posłucha rewelacyjnie zrobionego przez niego utworu na rolandzie G 1000 np. PRETTY WOMEN następnie wejdzie na stronke pana (Y) i posłucha tego samego utworu z tym że pan Y śpiewal do oryginalnego podkładu ,to kogo wybierze ten klient ? W 90 % Pana (Y) Przyjmując że i jeden i drugi potrafią dobrze śpiewać...brzmienie też się liczy

Ja bardzo długo nie mogłem się przekonać do tego aby -grać- z podkładów,naprawde żle się z tym czułem,bo do cholery na co wydałem 10 000 na same instrumenty klawiszowe,ale niestety przyszedł moment kiedy zauważyłem że mam coraz mniej zleceń...trzeba było dopasować brzmienie do -konkurencji-
          Po jakimś czasie chciałem mówić klientom że nie wszystko gramy na żywo...przedstawiając sytuacje jak to wszystko wygląda i co ? Ludzie powiedzieli że się odezwą i wybrali inny znajomy 3 osobowy zespół,ktory -powiedział- że gra na żywo (kiedy oni niepotrafią sto lat zagrać) no ale -powiedzieli- że grają na żywo...rozumiesz.I co mi z mojej szczerości. Do d z tym wszystkim.

Mam wielki szacunek do żywych składów,tz.perka,bas,gitara,synt itd itp I jest mi w głębi przed nimi głupio,ale niestety nie stać mnie na to... i robie to co kocham w taki a nie inny sposób.

To tyle, kto będzie chciał,to zrozumie.
          Pozdrawiam
        • Gość: BOCHN Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 16:32
          Musician Ty masz pojęcie jedynie o układaniu klocków lego a nie o
          muzyce, taki ekspert z ciebie jak z koziej dupy trąba! Skoro nie
          byłeś na tym weselu to jak jesteś w stanie stwierdzić coś na
          podstawie paru fotek? pozatym sam jesteś marny i nic sobą nie
          prezentujesz! A co do tego gdzie sobie ludzie miejsce wybierają do
          zabawy to ich sprawa!Chętnie sam bym posłuchał Ciebie jak śpiewasz
          bo skoro Jesteś w tym lepszy to musisz się zareklamować czymś co
          umiesz a z tym to u Ciebie jest problem.Więc jak nie znasz się na
          rzeczy to nie pchaj się w tym kierunku. PS.Krytykują Ci którzy
          zazwyczaj nie mają nic do zaprezentowania sobą.
          • Gość: Andy Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.08, 18:25
            POPIERAM ZAZWYCZAJ GŁOS DAJĄ CI KTÓRZY NIE MAJĄ BLADEGO POJĘCIA W
            TEMACIE LUB ZAZDROSZCZĄ A KONKURENCJA TO TEŻ PRETEKST DO UDZIELANIA
            OPINII
            • Gość: mariolla33 Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.swidnica.mm.pl 10.10.08, 21:37
              szukam namiarów na ten zespół LADNE KWIATKI- może ktoś ma byłabym bardzo
              wdzięczna!!!
              • Gość: B Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.10.08, 17:48
                Telefon kontaktowy zespołu ŁADNE KWIATKI to 503174967
          • Gość: musician BOCHN: wyluzuj chłopie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 12:47
            Mądrzy ludzie powiadają: nie dyskutuj z idiotą bo publiczność w
            końcu straci orientację, kto właściwie w sporze jest tym idiotą.
            Wystawiłeś sobie sam laurkę jaki jesteś błyskotliwy i kulturalny.
            Nic tu po mnie.
            • Gość: Derejko Witam wszystkich:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.08, 21:39
              chciałabym polecić wszystkim którzy poszukują oprawy muzycznej na
              wesele lub sylwestra super dj-a z Mieroszowa prowadzi naprawdę
              rewelacyjnie imprezy o czym świadczy dużo zleceń pozatym doskonałym
              atutem jest dobra cena:))) sama byłam na kilkunastu imprezkach gdzie
              prowadził i rewelacja zatem sprawdźcie sami tel 088-002-9417
              • gal-axy Re: Witam wszystkich:) 15.10.08, 22:27
                Bardzo polecam zespół FORTE ze Szczawna byłem na trzech imprezach u
                nich i było super no i mają własną sale z wyśmienitą kuchnią Maria
                się chowa głęboko pod ziemię a ceny są bardzo OK tel do FORTE
                888806954 lub 074 843 29 61
                • Gość: Zawieszony teledys Re: Witam wszystkich:) IP: *.centertel.pl 16.10.08, 00:10
                  Odrazu na tym forum widać kto pisze o sobie.Tak jest n.p.ze zespolm
                  Forte.Zesppół bardzo przeciętny a nawet bym powiedział 4 liga.Trzeba
                  być mało inteligentnym żeby o sobie pisać.Dobre zespoły nie muszą o
                  sobie pisać na tym forum.Już dawno mają zapięty kalendarz na 2009.
                  • Gość: V Re: Witam wszystkich:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.08, 08:24
                    każdy reklamuje się jak chce. Ja mam sporo terminów na 2009 kilka również na 2010 ale chleba nigdy za wiele.Jestem na rynku od 2 lat...mimo że za każdym razem spotykamy się z głębokim uznaniem to mamy mniej imprez niż słabsze zespoły które grają od 10 lat-rozumiesz to ?-Ścieżki...
                    • gal-axy Re: Witam wszystkich:) 17.10.08, 21:55
                      Zawieszony teledysk - chyba się zawiesiłeś . Nie jestem Forte ale
                      ich polecam a jak ktoś się nie zna to się zawiesza
                      • Gość: Alicja Re: Witam wszystkich:) IP: *.pwr.walbrzych.pl 05.11.08, 10:58
                        Wracając do zespołu Tango-grali na moim weselu i...katastrofa!!!Ktoś pisał, że
                        ONI w ogóle nie piją-KłAMSTWO!!!Jesli chodzi o Pana z zespołu to prawda nie
                        pije, ale wokalistka bez zgody gospodarzy sięgała po butelki z winem no i
                        oczywiście się upiła.A jeśli chodzi o to najważniejsze, czyli o granie i
                        śpiewanie- kolejna KATASTROFA!!!NIE POLECAM NIKOMU Z CZYSTYM SUMIENIEM!!!!
                        • Gość: do kłamczucha "ali Re: Witam wszystkich:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.08, 18:37
                          drogi panie lub pani z jakiegoś tandetnego zespo.iku--nazwy nie
                          wymieniam tylko z grzeczności---nigdy nie grał u ciebie zespół tango-
                          -dlaczego\?? bo nie jesteś żadną alicją tylko zwykłym chamem z ala
                          konkurencjii,który zespołowi tango moze co najwyżej buty lizać!!!--
                          za pomówienia grozi sąd a to tylko k\westia czasu...więc....monika
                          nie pije w ogóle alkoholu(nawet prywatnie)wiem bo znam ja osobiście
                          z chęcią pokaże jej tego posta.Aha i jeszcze jedno radzę odszczekać
                          te kłamstwa bo prędzej czy szybciej cię namierzą,a wtedy to nawet i
                          ja ci współczuje!!!!!
                          • haba.baba Re: Witam wszystkich:) 16.07.10, 20:52
                            A kto rozpija te orkiestry weselne-sami weselnicy bo orkiestra ze sobą alkoholu
                            nie przynosi,nie dawać i nie krytykować.
                            • Gość: ja polecam te firmy weselne IP: *.centertel.pl 27.07.10, 13:01
                              miałam wesele w wałbrzychu a orkiestrę z wrocławia tel-071 344 45 65
                              super! Polecam i www.filmowanie.name świetny kamerzysta fotograf
                              • Gość: DJ. Dancing DJ-Dancing DJ na W e s e l e !!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.10, 16:15
                                DJ-Dancing - Oprawa muzyczna, prowadzenie zabaw,oczepin.
                                Przede wszystkim doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych od A-Z
                                Zabawa z pewnością będzie udana i nie są to tylko puste słowa. Na życzenie
                                wybierasz listę ulubionych utworów, reszta w moich rękach. Dzięki wieloletniemu
                                doświadczeniu i smykałce (którą trzeba mieć)Na bieżąco wyczuje przy jakiej
                                muzyce Ty i twoi goście będą chcieli się bawić.
                                Ceny:

Wesele : 900 zł
                                Poprawiny : 350 (Przy opcji z weselem 100 zł rabatu)
                                Wyprowadzenie: 60 zł

Na życzenie rachunek

Tel: 693 484 034
                                • anorexianervosa Re: DJ-Dancing DJ na W e s e l e !!!!!!!!!!!! 27.02.11, 15:41
                                  hej
                                  na moim weselu był DJ i było SUPER!
                                  gość obejmuje cały dolny śląsk
                                  podaje nr:
                                  505-93-93-33
                              • Gość: Joanka Re: polecam te firmy weselne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.10, 14:18
                                dostałam zaproszenie na wesele w Magdalence w Bog.-Gorcach i było
                                naprawdę rewelacyjnie.
                                bawiliśmy się z witoszą - zespół, jako gość tańczący, polecam
                                bardzoo!
                                także miejsce przepiękne (klimat ma nieziemski) orkiestra też
                                grająca fajnie, jedzenie smaczniutkie, także byłabym zadowolona
                                gdyby i moje wesele tak wyglądało..
                                • anorexianervosa Re: polecam te firmy weselne 27.02.11, 15:42
                                  hej
                                  na moim weselu był DJ i było SUPER!
                                  gość obejmuje cały dolny śląsk
                                  podaje nr:
                                  505-93-93-33
                            • Gość: łuki Re: Orkiestra IP: *.adsl.inetia.pl 26.08.10, 21:15
                              Ja mogę śmiało polecić Zespół Pana który przez wiele lat grywał na Białej Sali,
                              oczywiście prócz tego obsługiwał mnóstwo imprez okolicznościowych. Duże
                              doświadczenie, porządny sprzęt, muzyka na żywo, dobry głos, nienaganna
                              wokalistka + jeszcze drugi gość z akordeonem lub saxem i orkiestra jak ta lala
                              Byłem na kilku weselach z tym zespołem i serdecznie polecam, a z tego co wiem to
                              cenowo wypadają całkiem atrakcyjnie

a tel do niego to: 600 953 993
                              • Gość: karo Re: Orkiestra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.10, 22:36
                                Gość portalu: łuki napisał(a):
                                Ja mogę śmiało polecić Zespół Pana który przez wiele lat grywał na
                                Białej Sali,
                                > oczywiście prócz tego obsługiwał mnóstwo imprez okolicznościowych.
                                Duże
                                > doświadczenie, porządny sprzęt, muzyka na żywo,

Jeżeli nie ma perkusji i basisty to w 100% ściema i fotomontaż z
                                dyskietki.
                                • Gość: nuki Re: Orkiestra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.10, 09:44
                                  ej a to nie ten gość co grał na białejw szczawnie bo jak to on to fajną ma
                                  solistke he
                                  nieźle se popija jak jest koniec imprezy to śpi na stole-grali u mojej kumpeli
                                  na weselu to wiem co pisze i nikogo nie oczerniam co do muzy nie wypowiadam sie
                                  bo sie nie znam ja sie tam bawiłem
              • Gość: pierwszy_śnieg Re: Witam wszystkich:) IP: *.wb.energiapro.pl 29.12.09, 09:08
                jakiś "skopany" ten nr. telefonu
    • Gość: Majka Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.11.08, 15:18
      Witam co do sali to polecam Wiejską Chatę w Rybnicy Leśniej,miałam tam
      wesele,jedzenie i obsługa są naprawdę świetne.Co do zespołu polecam wrocławski
      zespół Jajca w Majonezie,grają nie tylko na weselach ale także na
      bankietach,jako supporty innych znanych zespołów np.Golcowie,Big Cyc itp.Muzykę
      grają zróżnicowaną,rock,pop,jazz itp.Każdy znajdzie coś dla siebie.
      • Gość: Jajca Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.centertel.pl 08.11.08, 20:44
        Jajca to oni sobie robią ale z weselnikow.Wiocha jeszcze raz wiocha
        ale w naszym mieście to standard.
        • Gość: Majka Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.11.08, 20:06
          Drogi kolego,po pierwsze to forum jest po to aby komuś pomóc,a taka opinia jak
          Twoja jest naprawdę niezrozumiała i niepomocna,jeżeli uważasz profesjonalny
          zespół za wioche,to Twoja sprawa,każdy ma prawo do własnej opinii,jestem tylko
          ciekawa jakie Ty odstawiasz show na imprezach,bo jeśli w taki sposób krytykujesz
          kogoś bez podstaw i sprawia Ci to przyjemność,to musisz mieć naprawdę duże
          kompleksy :) Pozdrawiam
    • Gość: pytanie Re: Walter Band ze Swidnicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 13:59
      dalmix napisał:

> Profesjonalny zespol muzyczny z wokalistka,zagra na kazdej
      imprezie
      > okolicznosciowej
      >
      (bale,studniowki,wesela,bankiety,plenery,festyny,etc.).Gwarantujemy
      > znakomita oprawe muzyczna.Dlugoletnie doswiadczenie zawodowe jako
      > muzycy w kraju i za granica

znowu ktoś się próbuje reklamować tylko, że nic z tego nie wynika.
      Napisz człowieku jaki skład, jakie instrumenty, gdzie wasza strona
      internetowa ze zdjęciami, repertuarem, plikami muzycznymi, etc. Na
      razie jest tak: JAKA REKLAMA TAKI ZESPÓŁ czyli wiocha i amatorstwo.
      • Gość: Marcin Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 01.02.09, 18:40
        Ja osobiście poecam zespół Step Dance. Spoko grają. Muza dla kazdego.

• Gość: Bogdan Ł Świdnica Re: Walter Band ze Swidnicy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.09, 02:57
        Widzisz Waldek jak ci kundel pojechał, pajacu wejdź na
        WWW.walterband.pl to sobie posłuchasz, może ty się umiesz
        zareklamować dużo lepiej od WalterBand tylko, że zagrać lepiej nie
        umiesz i nie będziesz umiał. Wpisz sobie fujaro końska nazwę zespołu
        w Google, poczytaj - posłuchaj a następnie popatrz w lustro to
        zobaczysz prawdziwego amatora z wioski. Skomentował Bogdan Ł -
        Walim - Świdnica - karaokemax - bopster3210@tlen.pl
      • karaokemax Re: Walter Band ze Swidnicy 01.08.09, 03:03
        Widzisz Waldek jak ci kundel pojechał, pajacu wejdź na
        WWW.walterband.pl to sobie posłuchasz, może ty się umiesz
        zareklamować dużo lepiej od WalterBand tylko, że zagrać lepiej nie
        umiesz i nie będziesz umiał. Wpisz sobie fujaro końska nazwę zespołu
        w Google, poczytaj - posłuchaj a następnie popatrz w lustro to
        zobaczysz prawdziwego amatora z wioski. Skomentował Bogdan Ł -
        Walim - Świdnica - karaokemax
      • anorexia-nervosa Dj - Muzyczna obsługa imprez. wałbrzych i okolice 16.07.10, 16:25
        Dj - Muzyczna obsługa imprez. Wesela, poprawiny oraz inne imprezy. Tanio i
        solidnie..
        505-93-93-33
    • Gość: tyna Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.09, 07:53
      Polecam jak najbardziej Zieloną Chatę w Czarnym Borze, jedzenie
      pyszne i duzo w bardzo przystępnej cenie, obsługa suoer :) a sama
      sala piękna. Zespoł polecam "Maślani" ze Świdnicy - dziewczyna ma
      rewelacyjny głos i grają wszystko ;) Kamerzysta to tylko z
      Pisarzowic :)
      • Gość: Slawek Kamerzysta-Pisarzowice IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 19.03.09, 19:45
        Ma ktoś namiar na kamerzyste z Pisarzowic?
        Czytałem wszystkie odpowiedzi i kilkakrotnie widziałem cos o
        kamerzyście z Pisarzowic. Może warto.

Co do zespołów to byłem na weselu u znajomych i grał tam zespół
        Ładne Kwiatki.
        Kobieta i mężczyzna. Źle nie grali, konkursy zabawne i urozmaicone,
        tylko mieli grać do godz. 6 rano a grali do ok godz 5, bo ponoć z
        rana ok godz 10-11 mieli jechac do Polkowic. Niezbyt ładnie z ich
        strony ale wszyscy sie wybawili.
        Ogólnie duzy pozytyw dla tego zespołu i warto się z nimi
        skontaktować. Tel 503-174-967.

Co do innych zespołów z forum to nie wiem.
        Wiele osób poleca zespół Tango.
        Numery ktoś podał aż dwa, także sprawdze, czy faktycznie są
        wporządku.
        Tel. do nich to: 607-657-748 i 605-827-197

• Gość: ania Re: Kamerzysta-Pisarzowice IP: *.ibselektronics.pl 20.03.09, 12:38
          tak ja mam namiary na kamerzyste z Pisarzowic!
          075-742-88-55 lub 603-713-659
          Naprawde polecam:)
          • Gość: zadowolona Re: Kamerzysta-Pisarzowice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.09, 23:17
            A ja polecam restauracje Stara Piekarnia w Głuszycy.Robiliśmy tam
            nasze wesele i jesteśmy bardzo zadowoleni.Super
            jedzonko,fantastyczna obsługa i niesamowity klimat.A co do zespołu
            to grał unas zespół Tango są niesamowici.organizują fajne zabawy i
            konkursy a odczepiny trwają ponad godzine.Robią kródkie przerwy mają
            bogaty repertuar a co najważniejsze wszyscy goście byli na parkiecie
            i super bawili się całą noc, dodam jeszcze że to jest zespół nie
            piujący alkocholu.POLECAM...
            • Gość: belfer Re: Kamerzysta-Pisarzowice IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.09, 08:59
              Gość portalu: zadowolona napisał(a):

> A ja polecam restauracje Stara Piekarnia w Głuszycy.Robiliśmy tam
              > nasze wesele i jesteśmy bardzo zadowoleni.Super
              > jedzonko,fantastyczna obsługa i niesamowity klimat.A co do zespołu
              > to grał unas zespół Tango są niesamowici.organizują fajne zabawy i
              > konkursy a odczepiny trwają ponad godzine.Robią kródkie przerwy
              mają
              > bogaty repertuar a co najważniejsze wszyscy goście byli na
              parkiecie
              > i super bawili się całą noc, dodam jeszcze że to jest zespół nie
              > piujący alkocholu.POLECAM...

Dajcie już spokój z tą naiwną reklamą. Uruchomcie stronę www,
              wydrukujcie jakieś foldery, nagrajcie płytę. Poza tym, jaki z was
              zespół? Raczej karaoke czyli wokalistka i gotowe podkłady. Aha... co
              to takiego "kródkie przerwy"?
              • Gość: magda restauracje ksiazeca polecam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.10.09, 21:51
                bylam na weselu w Ksiazu, wiem wiem opinie o weselach w ksiazu jest mi
                znana . ale na serio zaskoczyli mnie srasznie. pieknie udekorowana
                sala, pyszne jedzonko,i klimat saper. goraco polecam! a zespol z
                wroclawia Czerwone buty!
                • Gość: Racja Zespół Wałbrzych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.09, 02:46
                  tak po przeczytaniu wszystkich odpowiedzi na ten wątek i po zastanowieniu, myślę, że każdy ma trochę racji, bo jak ktoś wyżej wspomniał, wszystkie zespoły mają pracę, bo każdy potencjalny klient ma inne wymagania bądż gusta... więc autorce wątku radzę, żeby w wyszukiwarce internetowej wpisała zespół muzyczny np. wałbrzych i jak jakiś ma stronę, to posłuchać ze strony można, albo umówić się gdzieś na żywe granie, np na dancing czy coś takiego i samemu zdecydować, przy czym chcemy się bawić w najważniejszym dniu naszego życia, a nie potem płakać, że ludzie przecież polecali, a to się schlało przed oczepinami jeszcze, albo nie umiało śpiewać tylko wyło czy coś tam... wiadomo, że coś co niektórzy śpiewem nazywają dla wprawnego ucha może okazać się zabójcze, a wtedy to może wam się odechcieć własnego wesela... i nie nawiązuję tu broń Boże do żadnego z wyżej wymienionych zespołów, nie znam nawet... ale zastanów się, zanim podejmiesz zbyt pochopną decyzję, i pomyśl o tym, że każdy zespół ma dostęp do dema innych zespołów, więc czemu by nie skorzystać z cudzych umiejętności skoro się własnych nie posiada, więc umawiaj się z zespołami raczej na żywo bądż na materiał video jeśli chcesz mieć pewność, że wiesz komu płacisz, bo pieniądze na ulicy nie leżą... życzę dobrego wyboru.
                  • Gość: zadowolony na maxa Re: Zespół Wałbrzych IP: 78.9.28.* 29.12.09, 10:59
                    jesli chodzi o kamerzyste to niech wam firma udostepni wczesniej demo
                    swoich mozliwosci jak na ekranie latac beda obraczki i golabki to wiocha na maxa
                    sptajcie czy dysponuja wysiegnikami tzw kranami i urzadzeniem do swobodnego
                    przmieszczania kamery handycam wtedy obraz jest plynny niestey 95% kamerzystow
                    to ludzie ktorzy znalezlis sobie sposob na dorabianie poza kamera nie maja nic
                    wspolnego z filmowaniem
                    polecam rmvision.pl/
      • Gość: elka Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.xdsl.centertel.pl 04.01.10, 21:10
        co do kamerzysty to zgadzam się w 100% że z pisarzowic:) jest wprost idelany dla każdego rodzaju ludzi!! dla młodych szalonych osób jest bardzo otwarty, kamerą wciska się wszędzie. potrafi byc także stonowany i poważnie kamerować.
    • Gość: zadowolony na maxa Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: 78.9.28.* 29.12.09, 07:25
      zespol RELAX na wesele polecam z Mieroszowa jest to grupa 5 osobowa grajaca na
      zywo powtazam na zywo (perkusja, 2 gitary, keybord, wolkal meslki i damski) a
      nie z playbecu jak reszta poza tym umieja spiewac. sluchajcie przerobilem okolo
      50 kapeli z okolicy plyty demo lataly z balkonu innych wykonawcow 95% to masakra
      jakas ....heniek z baska sie zmowili keybord kupili i zepol zalozyli a zespol to
      80% dobrej zabawy na weselu

Jesli macie juz inny zzespol to kuknijcie czy graja wszystkie instrumenty na
      zywo bo wtedy beda to muzycy a nie jacys muzycy "przebierancy" ktorzy puszczaj
      podklad z keybordu i cos tam probuja spiewac do tego
    • Gość: Pierre Giorgio Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 05.01.10, 16:49
      Sala Balowa w Marii bardzo dobrze konweniuje z tym zespołem.
      Telefon VIP-ski do managera 600 727 300
      www.youtube.com/watch?v=flAnQgoAmBk
      • Gość: 20 Centrum FOX Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 05.01.10, 18:34
        sala prawie jak w Mariocie,tylko prawie...
        • Gość: legenda Re: Zespół na wesele i nie tylko IP: *.146.140.153.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.01.10, 15:12
          powiem wszystkim że na sylwestar bawiłam się w legendzie i to mi się
          podobało. zespół grał pod każdego sala też przyjemna i jak miałabym
          ponownie wychodzic za mąż to tylko tam i z tym zespołem. ZAKALEC
          polecam. nazwa bardzo myląca :)
          • Gość: Kasztanka Pająki IP: *.swidnica.mm.pl 21.02.10, 21:50
            Wiecie co,przeczytałam całe forum i nic się nie dowiedziałam: jaka sala, jaki
            zespół.Tylko krytykujecie siebie nawzajem i nie pomagacie.

Co do zespołu to z czystym sumieniem polecam Pająki.
            Byłam na 4 weselach z ich udziałem i zawsze dają czadu. Szkoda tylko, że terminy
            mają zajęte już 1,5 roku w przód- dlatego też nie będę miała ich na swoim
            weselu-brak terminów:(No i się troszkę cenią...4,5 tysiąca bez poprawin .Ale są
            rewelacyjni więc się nie dziwie:)
            POLECAM!
          • Gość: Monika Re: Zespół na wesele i nie tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.10, 21:23
            Gość portalu: legenda napisał(a):

> powiem wszystkim że na sylwestar bawiłam się w legendzie i to mi
            się
            > podobało. zespół grał pod każdego sala też przyjemna i jak
            miałabym
            > ponownie wychodzic za mąż to tylko tam i z tym zespołem. ZAKALEC
            >
            polecam. nazwa bardzo myląca :)

możesz napisać coś więcej o zespole bo zastanawiam się nad weselem w
            Legendzie a pierwszy raz słyszę o tym Zakalcu, nazwa rzeczywiście
            mało zachęcająca
            • Gość: janek Re: Zespół na wesele i nie tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.10, 10:36
              ja też byłem tam na sylwestra i powiem szczerze,że mi akurat się nie podobało,
              jedzenie zimne i wcale nie tak dużo jak mówili wcześniej,a co do zespołu nie
              grali "pod wszystkich" jak napisał "ktoś tam" bo po de mnie na pewno nie. od
              razu zaznaczę bo to na tym forum konieczne ,że nie jestem żadnym właścicielem
              żadnej knajpy,a tym bardziej innym członkiem jakiegoś zespołu.Po prostu byłem
              tam i napisałem swoje odczucia i niedosyt związany z zabawą
              sylwestrową.Pozdrawiam wszystkich Janek
    • Gość: janek8 tylko nie CentralPark IP: *.adsl.inetia.pl 21.02.10, 21:59
      Wtajemniczonym napiszę więcej, a pan Krzysiu niech mi odda zaliczkę.
      Przez prawie 3 lata to i spore odsetki doszły
    • Gość: Żona Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.10, 15:01
      polecam Bar Żak na politechnice.Jedzenie pyszne i duże dwie sale.A
      grał nam dj Jarecki jest godny polecenia i ma świetne konkursy.
      • Gość: Przyszła żonka :) Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.147.194.67.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.02.10, 22:42
        Witam ! Doradźcie mi jakiś zespół najlepiej 2 osobowy, który jest naprawdę dobry
        i nie "drogi" ( chodzi mi tu o kwotę max 3 tyś zł ). Wiem, że są zespoły liczące
        nawet po kilka osób i nie dość że cenią się ok 4-6 tyś. zł to jeszcze trzeba ich
        opłacić, ponieważ w każdym lokalu płaci się również za orkiestrę. Nie wyobrażam
        sobie mieć zespołu 5 osobowego i zapłacić im ok 5 tyś i do tego po 180 zł/ os.
        dodatkowo. Nie stać mnie na to. A szukam zespołu naprawdę fajnego i tak jak
        napisałam powyżej do 3 tyś zł. Jeżeli macie namiary do jakiegoś sprawdzonego,
        naprawdę dobrego i jeszcze tańszego to podajcie proszę :)
        • Gość: marta. Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.02.10, 08:13
          Polecam just-married.pl/ REWELACJA
        • Gość: Aga jelenia góra Re: Zespół na wesele IP: *.xdsl.centertel.pl 15.03.10, 19:15
          www.zespoltopaz.pl

jak nabardziej polecam!!
        • Gość: konkretny gość Re: Zespół na wesele oraz sala w Wałbrzychu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.10, 13:01
          konkretny 2 osobowy i nie drogi zespół to Tango z Wałbrzycha(była już o nich
          mowa na forum) ja osobiście słyszałem i polecam z czystym sumieniem nr tel do
          nich to 607657748.pozdrawiam