Dodaj do ulubionych

Czy w Wałbrzychu są swingersi?

IP: *.wlb.vectranet.pl 13.01.09, 01:33
Kto podejmuje temat?
Jesteśmy ciekawi czy w Wałbrzychu istnieje swing...

Obserwuj wątek
    • Gość: swingmaniak Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.09, 09:57
      swingersów całe mnóstwo tylko swingersek brakuje :(
      • Gość: margolcia Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.adsl.inetia.pl 17.01.09, 21:16
        jestem ciekawa czego oczekuja swingersi na takim spotkaniu.albo czy
        chce sie widziec tylko "laski"czy te bardziej przecietne i te
        bardziej grube tez by byly mile widziane.o co tu wlasciwie chodzi?
    • pozor_vlak Nie, tu sami porządni katolicy ! 13.01.09, 10:11
      ;)
    • Gość: ... Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 13.01.09, 10:57
      też hip hopersi
      • Gość: ss Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.01.09, 17:04
        a kto to jest swingers?
        • Gość: gringo Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.41.213.129.sub.mbb.three.co.uk 13.01.09, 18:07
          To miłośnik swingu, czyli takiego tańca, nazwijmy to gorącego tańca
          pełnego uniesień, bardzo miłego dla każdego tańczącego, jak również
          dla każdego obserwatora i jurora. Pamiętaj jednak, że to taniec
          niebezpieczny, pełen podchwytliwych kroków i jeżeli tańczysz go
          niezbyt rozważnie, to może zakończyć się on kontuzją i wstydliwą
          wizytą u specjalisty od takich rzeczy. A konsekwencje mogą Cię
          wykluczyć z tego tańca na chwilę lub na dłużej. A więc: "Cała sala
          śpiewa z nami, tańcząc walca i swinga parami...", swingujmy więc
          wszyscy razem...
          • Gość: 31 Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.09, 18:21
            Tak sie rozpisales i z taka powaga, ze chyba nie zrozumiales o jaki swing chodzi
            • Gość: Pajacyk Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.01.09, 18:32
              czy to ma zwiazek z uprawianiem seksu polaczonym z biciem pejczem po
              jajkach?
              • Gość: gringo Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.41.213.129.sub.mbb.three.co.uk 13.01.09, 18:40
                No, to teraz Pan "31" może się wykazać wiedzą i wyłuszczyć czarne na
                białym, Panu "Pajacykowi", czy to ma związek z uprawianiem, a jeśli
                nie, to co to tak naprawdę jest, no jak Panie "31", uchylimy rąbka
                tajemnicy swingu/słingu? A tak swoją drogą to trzeba powiedzieć, że
                temat chyba się przyjął, szkoda że nie ma licznika wyświetleń ;-)
                • Gość: Pajacyk Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.01.09, 18:44
                  Pytam bo nie jestem pewien. Ostatnio kolezanka mowila ze swingersi
                  sikaja sobie na klaty. Zglupiec mozna.
                  • ice76 Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi 13.01.09, 19:55
                    Zmień koleżanki, bo widocznie od swingowania terminologia lekko wypaczyła im się:P
                    Swoją drogą gringo pięknie to ujął. Wielkie brawka.
                    A Pan, Panie kolego 31 niestety nie zrozumiał zawoalowanego i mocno aluzyjnego
                    odniesienia do tańca. Szkoda.
                    • Gość: ... Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 13.01.09, 20:25
                      wszyscy się wygłupiają tylko icek tego nie rozumnie bo za młody
                      • Gość: linkoln Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.centertel.pl 13.01.09, 22:19
                        tez szukamy mamy 1 parke ze świebodzic tu dzicz patrz jakie
                        komentarze moze trzeba wziasc sprawy w swoje rece PZD
                        • Gość: 69 Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 13.01.09, 22:34
                          PZD także dla Was ;-)
                        • Gość: 69 Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 14.01.09, 09:54
                          Chyba masz rację, bo jak widzę, większość nie wie o co chodzi, ale
                          wypowiada się ostro!
                          • Gość: bzyku Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: 78.133.207.* 14.01.09, 14:19
                            prosze o kontakt na kristofkrk@o2.pl
                        • Gość: xxx Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 12:11
                          Haj linkoln. Daj nam namiar na siebie. Widzę, że mamy wspólny temat.
                  • Gość: 69 Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 18.01.09, 09:13
                    Przestań już proszę, bo umrę ze śmiechu!!
                • Gość: kiki Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 13.01.09, 22:57
                  ROTFL.
                  Mega ujęcie!

Gratuluję polotu w piśmie i skojarzeniach :)

pozdr
              • Gość: PiSuar Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.09, 12:59
                Tak ma to ścisły związek z PiS.
          • Gość: Tajfunn Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: 192.132.229.* 14.01.09, 09:40
            świntuchy :D
            • Gość: songers Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 12:12
              są,ale działają w podziemiu.Najczęściej jednak chcą działać ,ale nie
              za bardzo wiedzą jak to zrobić .od czego zacząć/
              • Gość: grabarz Re: Są rumbersi i tangersi oraz walcersi IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.09, 19:49
                Gość portalu: songers napisał(a):

> są,ale działają w podziemiu

rypią się w grobach? :-o
    • Gość: bzyku Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: 78.133.207.* 14.01.09, 12:13
      tak sa swingersi uczestniczylem w takim spotkanku bylo milusko
      • Gość: ... Re: są rumbersi, tangersi,walcersi,songersi IP: *.wlb.vectranet.pl 14.01.09, 17:15
        i kicimordki
    • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.wlb.vectranet.pl 15.01.09, 11:37
      Dla nieuświmionych, chcę dodać, że nie chodzi tu wcale o gatunki
      muzyczne, czy rodzaj tańca lecz, coś znacznie przyjemniejszego.
      • Gość: kiki Re: Czy w Wałbrzychu są walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 15.01.09, 12:15
        lubię walcować z młodymi chłopcami, jestem zainteresowany
        • Gość: do zakładającego.. Re: Czy w Wałbrzychu są walcersi IP: *.xdsl.centertel.pl 15.01.09, 18:51
          .. ten wątek.

Jak chcesz to weź żonę, dziewczynę czy kogo tam masz i ją psuwaj - ja chętnie
          wpadnę popatrzeć - swingujący cwaniaczku :)))
          • Gość: wałbrzyszanin Re: Czy w Wałbrzychu są walcersi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.09, 21:41
            a co to jest psuwaj??? i dlaczego chcesz na to patrzeć???Chyba z
            Tobą coś nie tak,skocz do jakiegoś psychiatry bo masz zaburzenia:)
            hahahah i kto tu jest cwaniakiem??A jak chcesz dołączyć do tańca to
            bądz milszy bo inaczej pomyślę,że jezdzisz bmw.:)
            • Gość: ... Re: Czy w Wałbrzychu są walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 15.01.09, 21:48
              On nie jeździ... On patrzy:P
              • Gość: Ciekawska Re: Czy w Wałbrzychu są walcersi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.01.09, 22:03
                A czy Single też nadają się do zabawy w Swingersów? :P
                • Gość: chętny Re: Czy w Wałbrzychu są walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 15.01.09, 22:14
                  mogę cię psuwać niech se patsą
                  • Gość: haha Re: Czy w Wałbrzychu są walcersi IP: *.xdsl.centertel.pl 15.01.09, 22:21
                    po ostatnich odpowiedziach wnioskuje że naprawdę nie wiecie o co chodziło
                    zakładającemu ten wątek.
                    • Gość: odkrywca Re: Czy w Wałbrzychu są walcersi IP: *.wlb.vectranet.pl 15.01.09, 22:26
                      jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze
                      • Gość: do "69" Re: Czy w Wałbrzychu są walcersi IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.01.09, 22:33
                        Ej, ziom, weź wytłumacz, o co Ci tak na prawdę chodzi w tym wątku. Kto według
                        Ciebie, nazywany jest "swingers'em", bo ja jakoś nie mogę skojarzyć. Każdy ma co
                        innego na myśli...
                        • Gość: przerażony Re: Czy w Wałbrzychu są zboczeńcy IP: *.wlb.vectranet.pl 15.01.09, 22:43
                          to musi być straszne zboczenie, może orgie pedofilów? może policja się
                          zainteresuje ? oto zgniły kapitalizm
                          • Gość: używajcie google Re: Czy w Wałbrzychu są zboczeńcy IP: *.xdsl.centertel.pl 16.01.09, 00:03
                            amnezja.blox.pl/2007/05/SWINGERSI-W-POLSCE.html
                            • Gość: magnolia Re: Czy w Wałbrzychu są zboczeńcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.09, 09:48
                              dobrze że wrzuciłeś ten link bo rozmówcy niepowazni, a tak moze
                              jakaś ciekawa i konkretna rozmowa się uda, i może coś więcej ;)
                              • Gość: ostrzeżenie Re: Czy w Wałbrzychu są zboczeńcy IP: *.wlb.vectranet.pl 16.01.09, 11:22
                                tak bardzo poważni zboczeńcy - podglądywacze-seksocholicy, uważajcie
                                to gorsze niż alkoholizm i narkomania, degeneracja psychiki, leczenie
                                jest bardzo trudne
                                • Gość: ja Czy w Wałbrzychu uprawia się dogging? IP: *.gprs.plus.pl 16.01.09, 23:54
                              • Gość: wojtek Re: Czy w Wałbrzychu są zboczeńcy IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 16.01.09, 11:25
                                Mysle ze sa ale nie na tym forum
                              • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są zboczeńcy IP: *.wlb.vectranet.pl 17.01.09, 19:07
                                ...może?
                            • Gość: m Re: Czy w Wałbrzychu są zboczeńcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.09, 11:47
                              .
    • Gość: XXX Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.wlb.vectranet.pl 19.01.09, 17:37
      Dobry temat, ale wypowiedzi jakby z planety alfa. No ale czego to
      oczekiwać, jak 46% społeczeństwa nie wie o co chodzi bo woli tkwić
      przy głośniku słuchając Radia M. Jesli ktoś jest w temacie i
      poważnie do niego podchodzi to chętnie podyskutuję (...) :-)
      • Gość: RAf Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi?do XXX IP: *.eranet.pl 20.01.09, 14:48
        XXX a masz partnerke jak tak to mozemy nawiazac znajomosc(my
        jestesmy juz po takim spotkaniu było zaje...)pozdro.
        • Gość: xxx do RAf Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi?do XXX IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 15:53
          Tak mam.Jestem autorem tego tematu.
          Jak chcesz pogadać daj namiar na e-mail.
          Pozdrawiamy69.
          • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są zboczeńcy IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 16:43
            my geje i lesbijki dobrze się bawimy, a wy się nie wtrącajcie
            • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są zboczeńcy IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 17:08
              Jak widzę, ktoś tu się podszywa pod moją osobę, a to już małe
              przegięcie. Nie ładnie.., oj nie ładnie. Tak się nie robi
              przyjacielu bo chciałbym się wypowiadać się w swoim imieniu i nie
              lubię jak ktoś to robi za mnie i ma odnienne zdanie! Pomyśl może
              żeby zmienić nick, albo się nie wypowiadaj za kogoś! (...!)
            • Gość: od 69 do "69" Re: Czy w Wałbrzychu są zboczeńcy IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 17:44
              ...i jeszcze jedno bracie, jeśli nie wiesz o co chodzi w tym temacie
              to może lepiej się nie wypowiadaj, a tymbardziej za kogoś
              podszywając się pod jego nick. To świadczy nistety tylko o Tobie!
        • Gość: XXX do Raf Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi?do XXX IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 17:14
          Hej Raf. Daj nam namiar na siebie. Chętnie się zgadamy, tylko musimy
          mieć jakiś kontakt do Was. Pozdro!
          • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi?do Raf IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 17:36
            świetnie, czekam na twój namiar, chętny jestem z Tobą się zabawić
            • Gość: od 69 do "69" Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi?do Raf IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 17:47
              Widzę, że świetnie się bawisz podszywając się podemnie. A może
              powinna sę tym zająć policja?
              • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi?do XXX IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 17:56
                świetnie, podaj namiar to się chętnie z Tobą zabawię tak jak proponowałeś
        • Gość: XXX Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi?do XXX IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 18:02
          Hej Raf. Sorry, ale jakiś kretyn na forum podszywa się podemnie i
          pod gościa 69. Daj namiar na e-mail to się zgadamy. Pozdro!
          • Gość: jaaa Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi?do XXX IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.09, 20:36
            ja i moja kochanka jestesmy zainteresowani i wiemy o co chodzi

PS i nie slychamy Radia M. hehe
            • Gość: XXX Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi?do 69 IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 21:21
              ja i mój kochanek też jesteśmy gotowi, zrobimy sobie gorącą manifę,
              cieszę się ,że się popieramy, podaj namiar
              • Gość: XXX Re: Czy w Wałbrzychu są świngersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 21:31
                dobrze po moim kochanku wyputkam twoją kochankę, która będzie co najmniej dwa
                razy moją kochanką, wiem ,że będziesz bardzo szczęśliwy
                • Gość: XXX Re: Czy w Wałbrzychu są świngersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 20.01.09, 22:53
                  Widzę, że tu ktoś lubi się wypowiadać za innych bo XXX to nie
                  prawdziwy XXX, tylko dzeciak któremu się nudzi i obraża innych.
                  Wybaczcie mu bo nie potrafi wymyśleć nawet własnego nicku. To
                  żałosne!
                  • Gość: kiki Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 21.01.09, 19:06
                    szkoda czasu na głupie wątki i jeszcze głupsze zainteresowania
                    • Gość: jaas Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 22.01.09, 15:40
                      To po co to czytasz? Tu sie wypowiadają ludzie inteligentni a ty
                      chyba nie dajesz rady co?
                      • Gość: kiki Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 22.01.09, 20:24
                        tak prymitywy na poziomie szkoły specjalnej, robociarz przy was to inteligent
                        • Gość: jaas Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 22.01.09, 22:37
                          Widzę po wypowiedzi że jednaak nie dajesz rady...
                          • Gość: jaaa Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 22:50
                            no to sa chetni, czy nie ?
                            • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 24.01.09, 00:15
                              My jesteśmy.
                              Daj namiar na siebie, albo meila.
                              Może się spotkamy?
                              • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 24.01.09, 20:05
                                to poświńtuszymy też lubię zoofilię
                                • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 25.01.09, 10:20
                                  Jeśli jesteś wypaczony/a to twoja sprawa, ale może nie podszywaj się
                                  pod mój nick bo prędziutko można zidentyfikować twoj numer IP, a ty
                                  już to robisz od dłuższego czasu jak widzę, więc chętmie pomogę ci
                                  wymyśleć dla ciebie własny nick, bo jak widzę ty nie jesteś w stanie
                                  tego zrobić!
                                • Gość: loki Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.dialog.net.pl 28.09.09, 14:31
                                  tak są
                            • Gość: xxx Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 25.01.09, 17:50
                              Podaj nam swój adres e-mail lub jakis namiar, to się odezwiemy.
                              Pozdro.
                              • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 25.01.09, 22:05
                                poświńgujemy ? czekamy
                                • Gość: gringo Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.41.70.177.sub.mbb.three.co.uk 25.01.09, 22:54
                                  Witaj "prawdziwy 69". A załóż że konto na forum i nikt się pod
                                  Ciebie nie podszyje. I nie strasz nikogo takimi bzdurami, że policja
                                  się tym powinna zająć i po IP odszukać kogoś. Co byś im powiedział?
                                  Popełniono przestępstwo, wykroczenie?
                                  • Gość: .. Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 25.01.09, 23:14
                                    nieuki nie wiedzą co mówią, dlatego mają skłonności do różnych
                                    zboczeń
                                    • Gość: mnm Ej tancerze i tancerki IP: *.sattom.pl 26.01.09, 08:35
                                      zmieńcie lepiej forum na "fachowe" to skończą się wasze problemy z
                                      podszywającymi się i niezorientowanymi w temacie.
                                      • Gość: jaaa Re: Ej tancerze i tancerki IP: 57.66.138.* 05.02.09, 08:07
                                        widze ze nikt nie chce podac namiaru do siebie ! ja tez narazie
                                        czekam z tym namiarem, bo nie wiem czy jest tu jakas para co
                                        naprawde chce ! pozdrawiam zainteresowanych :-)
                                        • Gość: ! Re: Ej tancerze i tancerki IP: *.wlb.vectranet.pl 05.02.09, 09:02
                                          To wpadnijcie w sobote do "Gabi" na potańcówke, to może sie poznamy.
                                  • Gość: 69&XXX Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 26.01.09, 20:48
                                    Wiesz "Gringo", myślę że w tym wypadku masz rację. Szkoda że nikt
                                    nie zwraca uwagi na to jaki był temat i zadane w nim pytanie bo w
                                    tym momencie zrobił sie poprostu bałagan. Myślę, że większość nie
                                    wie o co tak na prawdę chodzi i wypisuje głupoty. Szkoda.
                                    • Gość: gość Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? / do jaaa IP: *.wlb.vectranet.pl 26.01.09, 21:44
                                      wszyscy wszystko wiedzą o zboczeńcach
    • Gość: XYZ Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.wlb.vectranet.pl 30.01.09, 10:24
      Są! My jesteśmy. Świetna zabawa. POLECAM, ale tylko tym co mają
      trochę oleju w głowie.
    • Gość: mick Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.wlb.vectranet.pl 01.02.09, 21:29
      Słyszałem,że są. Zajebiści ludzie! Znam kilkoro osobiście. Szkoda że
      nie z Wałbrzycha.
      • Gość: gość Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? IP: *.wlb.vectranet.pl 01.02.09, 21:40
        to świetnie ,że to pojebani ludzie

• Gość: Raf Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.02.09, 00:44
          tak obserwuje wypowiedzi i wyciagam wnioski ze 99% to Dupki i pisza
          same bzdury ,Głąby nie wiedzą o co chodzi a wypowiadaja
          sie.pozdrawiam i szkoda ze nie ma tu ludzi którym warto zaufac.
          • Gość: mock do raf Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? IP: *.wlb.vectranet.pl 02.02.09, 07:05
            Zgadzam się z Tobą Raf w 100%! To przykre.
    • Gość: ona Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.wlb.vectranet.pl 02.02.09, 07:30
      To nie to forum. Coś Wam się pomyliło. Może sprubój na
      www.klub69.net!
      • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? IP: *.wlb.vectranet.pl 02.02.09, 10:09
        niech się dalej im myli
        • Gość: . Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? IP: *.wlb.vectranet.pl 02.02.09, 10:41
          Ty się lepiej nie wypowiadaj. Już dałeś się poznać i ludzie wiedzą
          kto ty jesteś!
          • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? IP: *.wlb.vectranet.pl 02.02.09, 11:02
            kropeczko-calineczko Ciebie ludzie bardzo dobrze znają i Twoje
            ciekawe zainteresowania
            • Gość: stary Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.02.09, 18:21
              Jestem chętny. Czy mogę przyjść z psem? Mój mail
              puszekokruszek@swingers.pl
              • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? IP: *.wlb.vectranet.pl 02.02.09, 20:16
                zapraszamy też z suczkami i kociczkami, mogą również być inne futrzaki,
                będzie super zabawa
                • Gość: kaa Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi ? IP: *.adsl.inetia.pl 13.03.09, 12:43
                  moja zona uciekla ode mnie z psem...od miesiaca sie zarzynam i mam dupoko w glebie czy bede zyl czy zdechne... hihi :)))
    • Gość: jasne Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.wlb.vectranet.pl 09.02.09, 19:19
      no pewnie że są, zobacz youtube!
      • Gość: kasia Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.02.09, 17:28
        durny narod kazdy temat s itola my szukamy az znajdziemy
        • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.wlb.vectranet.pl 10.02.09, 19:16
          spotkania u kolegów w Gallery w Cierniach
          • Gość: jaaaa Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.09, 21:00
            a kiedy te spotkania sie odbywaja?
            • Gość: lesie Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.03.09, 20:39
              ja i moja kasienka chetni czekamy na propo
              • Gość: wee Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.03.09, 10:30
                ja tez jestem chetny
                • Gość: lesie Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.03.09, 11:31
                  ale z twoja pania i toone pierwsze sie umowia
                  • Gość: 69 Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 15.03.09, 19:08
                    tonejako umowic nie muwiec
                    • Gość: lesiej Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.03.09, 08:05
                      co to znaczy
                      • Gość: annkaa Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.09, 10:38
                        to sa czy nie czekamy na odp maj sie konczy a tu nic
                        • Gość: zobrzydzeni Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.adsl.inetia.pl 07.06.09, 18:59
                          nie ma.jest jeden h... co uwaza sie za swingersa walbrzycha.wiesniak w za krotkich jeansach.z rozpietym rozporkiem.prostak.szkoda popsuc swojej reputacji.
                          • Gość: doris Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.centertel.pl 07.06.09, 21:09
                            trza ja miec ha ha
                            • Gość: romek halina Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.centertel.pl 07.06.09, 23:10
                              jestescie pewnie z wada zgryzu grubi denni bez kasy pracy sensu
                              zycia dajecie d....y kazdemu zapare zł pół litra to wszystko na co
                              was stac
                            • Gość: jaaaa Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.09, 20:48
                              wiec sa chetni czy nie?
                        • Gość: parka Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: 217.6.141.* 21.08.09, 13:50
                          jestesmy chetni - odezwij sie czy aktualne jezcze
                          • Gość: tosia Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.centertel.pl 21.08.09, 17:50
                            dajcie namiary w sobote impra
                            • Gość: flexi Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 03.09.09, 22:33
                              Ciekawy temat ale czytając niektóre wypowiedzi zastanawiam się czy piszą tu
                              dorośli ludzie. kto jeszcze nie wiem - swing to seks ze zmiana partnerów.
                              Umawiają się takie dwie pary (lub więcej) i robią to w różnych konfiguracjach.

Ja tego nie próbowałem i nie mogę sobie nawet wyobrazić innego faceta
                              posuwającego moją partnerkę w mojej obecności. Wydaje mi się za dla normalnego
                              faceta obecność drugiego w jakiejkolwiek sytuacji intymnej jest wręcz
                              niewyobrażalna. Ale nie do tego zmierzam. Mam pytanie do osób które to robiły
                              (swingowały).

Czy po takim swingu wasze związki się nie rozpadły? Dotyczy to w szczególności
                              osób które są ze sobą i twierdzą ze naprawdę się kochają. Nikogo nie oceniam i
                              pytam z ciekawości bo dla mnie swing wydaje sie bardzo niebezpieczny dla związku.
                              • Gość: lolo Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.09, 08:28
                                jestes wyskim blondynem twa zona wysoka blondyna podswiadomie
                                szukacie zmian ma cie zdradzic po co daj jej jemu spelnic marzenie
                                patrz jej wtedy w oczy za to ze nie musiala tego robic w bramie
                                pokoch cie mocniej ty ja.znasz kogos kto nie swingowal a sie rozwiodl
                                • Gość: flexi Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.walbrzych.vectranet.pl 04.09.09, 08:44
                                  Jasne że nam ale takie stawianie sprawy to odwracanie kota ogonem. Bo to czy
                                  będzie się pieprzyć w bramie czy na aksamitnej pościeli w willi za 3 miliony nie
                                  zmienia faktu, ze Twoją kobietę posuwa inny facet. A gdy robi to przy tobie i Ty
                                  patrzysz jej w oczy to wydaje mi się że jako mężczyzna można poczuć się bardzo źle.

Nie jestem konserwatywną dewotą ale nie mogę sobie wyobrazić jak można późiej
                                  spojrzeć w oczy takiej osobie.
                                  • Gość: lolo Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.09, 12:30
                                    sprobuj ,jak cie ciagnie jak nie daj se luz nic na sile pozdro
                                    • Gość: alki Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.centertel.pl 28.09.09, 13:23
                                      szukamy kontaktu.ona22 on36
                                      • Gość: do alki Re: Czy w Wałbrzychu są świńgersi? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.09, 20:25
                                        daj namiary, jesteśmy zainteresowani, ona i on okolice wałbrzycha.
    • Gość: adaśko Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.10, 16:33
      a kto to jest?
    • Gość: gata Re: Czy w Wałbrzychu są swingersi? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.01.10, 19:02
      hmm...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka