Dodaj do ulubionych

najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosiewicz

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.05.09, 11:46
NIE POLECAM firmy "Maisie" Jarosław Mosiewicz sklep ul.KASZTELAŃSKA
1. Nie przestrzega żadnych terminów. Umawia się na montaż i nie
przychodzi, nie odbiera telefonów. Jakość mebli bardzo niska.
Montując szafki sam je uszkadza. Wymiary mebli nie pasują. Ilość
usterek jest bardzo duża - wyszczerbione, powyłamywane boki szafek,
dziury w ścianach bocznych szafek zamaskowane maskownicą i
szpachlą.Bardzo żąłuję, że zawarłam umowę z tą firmą - dlatego
ostrzegam innych.
Obserwuj wątek
    • Gość: wiadomo kto Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi IP: *.41.13.162.sub.mbb.three.co.uk 03.05.09, 16:33
      No koorva mać, że tak powiem.
      Przecież w ten sposób to można każdego, każdą firmę zmieszać z
      błotem i oczernić. Nie twierdzę że nie masz kobieto racji, ale
      przynajmniej podałabyś swoje imię, nazwisko, adres, może jakieś
      zdjęcia, żeby się uwiarygodnić. To już się robi patologia. Ja mogę
      podejrzewać, że pod nickiem "Anna" ukrywa się konkurencja
      wspomnianej firmy i robi jej na forum złą reklamę.
      Nie byłbym zdziwiony gdyby wymieniony tu z nazwiska i imienia
      człowiek pozwał Cię do sądu.
      No chyba że się mylę.
      Pozdrawiam, również tego kto kryje się pod nickiem "Anna".
      Gringo.
      • Gość: Piotr Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi IP: 212.160.143.* 04.05.09, 07:24
        jedyny wniosek jaki nasuwa się po przeczytaniu tego co napisałaś jest taki, że
        bezmyślność nie popłaca - najpierw sprawdź przyszłego wykonawcę, zbierz o nim
        opinie (np na forum bo od tego jest) a zapłać dopiero po wykonaniu oczywiście
        tylko w razie, gdy jest zgodne z umową.
        Swoją drogą trudno nie zgodzić się z tym co napisał Gringo.
        • btkw Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi 04.05.09, 10:07
          Ale na błędach człowiek się uczy... Kobieta ma rację. Pan Jarosław montowal u
          mnie kuchnie ponad rok temu i takich przejść jak z nim miałam ja, nikomu nie
          życzę!! Gringo nie unoś się tak bo wszystko co ta Anna napisała jest w 100%
          prawdziwe. Teraz mieszkam tam gdzie Ty i nie czuje potrzeby ujawniania swojego
          nazwiska ale warto napisać o jakości tych mebli chociażby po to żeby ktoś
          następny "mógł wcześniej zebrać opinie". Kuchnia moja była na wymiar ale sprzęt
          w kuchni który stał przy pomiarach "niepasujący" np mikrofala wystawała ze
          swojej szafki o 6 cm! Szyby do szafek potłukły się w transporcie a na nowe
          czekałam 2 miesiące dzwoniąc do gościa co kilka dni. Poza tym wszystko wygląda
          tak jak opisała Anna.
          • Gość: Piotr Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi IP: 212.160.143.* 04.05.09, 11:19
            kiedy wreszcie nauczycie się dbać o swoje interesy??
            zapłata następuje po wykonaniu usługi.
            pewnie zaraz znajdą się tacy co napiszą, że bez wcześniejszych opłat ta czy inna
            firma nie chce nic zrobić - to szukajcie innej firmy, solidnej, nie obawiającej
            się o jakość świadczonych przez siebie usług.
            Poza tym umowa pisemna z dokładnym określeniem przedmiotu i specyfikacji usługi
            - kilkanaście minut pracy a rozwiązuje wszystkie problemy.
            Ale cóż - nadal widać, że lepiej płakać nad rozlanym mlekiem
            • Gość: niezadowolona Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.09, 00:10
              To samo przeszlismy z tym panem poltora roku temu -MASAKRA!Nie
              przestrzega terminow,nie przychodzi na umowione spotkanie(bo
              zapomina),a juz nie wspomne o wykonanej pracy.w ciagu 8 miesiecy 3
              reklamacje-brak słow na to co zostalo wykonane.Naprawde szkoda
              waszych ciezko zarobionych pieniedzy,bo nie warto.
            • Gość: Maja Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 08.05.09, 11:37
              Jak jestes taki "madry" to moze podasz mi zaklad w ktorym nie beda
              pobierac zaliczki przy takiej usludze???
              • Gość: zadowolona Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi IP: *.walbrzych.vectranet.pl 09.05.09, 07:31
                W fimie Andrzeja Drahana (Szczawienko, ul. Rzeczna) zamawiałam
                blisko 3 lata temu kuchnię z urządzeniami pod zabudowę, szafę do
                przedpokoju, regał - bez zaliczki. Pomiar, wybór mebli, uzgodnienia
                ws. projektu, i drobne "dokrętki" po zamontowaniu - bez żadnej
                dodatkowej opłaty. Terminy były dotrzymane, wszystkie czynności
                wykonane fachowo; Mogę polecić z czystym sumieniem. Jako (względnie)
                stała klientka, bo kilka lat wstecz równiez zamamwiałam w tej firmie
                meble - przy ostatnim zamówieniu dostałam upust znacznej wysokości.
                Z użytkowania mebli jestem zadowolona.
                • Gość: parodia Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.10.09, 23:34
                  No tak... Zmieszać z błotem jednego a wypromować drugiego.

żal.pl
              • Gość: paweł Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi IP: *.wroclaw.mm.pl 16.10.09, 23:12
                nigdy wiecej Pan Jarek? Bozeeeeeeeeeeeee to był dramat i nie chodzi
                o pieniadze poniewaz duzo ich ode mnie nie dostał ale sory nie bede
                sie wku....ał myslac dalej o tym imbecylu. Facet nie wie co to
                znazcy czas oraz ustalenia dzentelmenskie jak sie tego nauczy to
                moze jeszcze z jego firmy cos bedzie jak nie to sory............
          • Gość: .... Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi IP: *.wroclaw.mm.pl 29.09.09, 13:07
            Powiem tak unikajcie tej firmy szerokim łukiem Pan Jarek akurat nie
            jest niczeo winny za to ze nie przestrzega terminow co prowadzi do
            innych zlych zeczy o ktorych tu mowa. Poniewaz odpowiedzialnosc za
            to bierze jego małzonka ona go wkoncu wykonczy i przez nia Pan Jarek
            sie zagubil ja to tak odbieram. Ja osobiscie nie chcem miec juz nic
            wspolnego z ta firma. Pozytyw jest jeden jezeli oni wroca do
            standardow jak zaczynali robic meble to jestem pewien ze jeszcze
            postawia niejedna kuchnie na ta chwile klapa pozdrawiam
            • Gość: paulina Re: najgorszy wykonawca - PHU MAISE Jarosław Mosi IP: *.wroclaw.mm.pl 29.09.09, 13:11
              Ja powiem tak gdybym nie przewidzial wczesniej ze moze wypasc cos????
              Przy takich pracach trzeba zawsze brac jakies ale ale nie Pan Jarek
              u niego wszystko jest szybko zabrac kase a potem sajonara mozesz
              brac inna firme by ci naprawil to co spie...l a tani nie jest. Nie
              lubie oczerniac ludzi ale niestety zaplacilem za kuchnie 5 tys zl a
              potem za poprawki 2 tys. zl oczywiscie on sie juz niew pokazal

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka