Dodaj do ulubionych

Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymitywy ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 19:55
Jadąc dzisiaj linią D widziałem wnętrze zdewastowane przez kibiców Górnika Wałbrzych (o sprawcach uszkodzeń informowały rozklejone w autobusie kartki). Porozwalane ściany wewnętrzne, sufity, siedzenia. Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymitywne małpy ? Czy nie ma siły na ten motłoch ? Nie wpuszczać tych szmat prymitywnych do autobusów miejskich !!
Obserwuj wątek
    • Gość: Mr X Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.06.09, 20:07
      Ćwierć wieku temu kibice Górnika byli skutecznie temperowani przez
      kibiców Zagłębia, stąd też nie panoszyli się po mieście i nie
      demolowali autobusów. Dziś, po latach, starzy kibice Zagłębia
      reaktywowali klub i całkiem udanie wychodzi im zabawa w sport,
      natomiast rozbrykane towarzystwo z Nowego Miasta wybrało inną drogę.
      Drogę demolki i degeneracji.
      • Gość: HM_ Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.chello.pl 13.06.09, 09:56
        Nie pisz o takich "kibice", bo możesz w ten sposób urazić osoby, które są prawdziwymi kibicami. Proponuję pisać "bydło" lub "bandyci". No, a że teraz każdy ma komórkę, to nie bać się i dzwonić masowo na policję. Jak się wam robaki pojawią w domu, to stoicie i się im tylko przyglądacie?
    • Gość: kibic nie wandal Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.09, 10:59
      Jestem kibicem Górnika z Nowego Miasta i z tą chuliganką nie mam nic wspólnego,
      wiec zastanów się co piszesz , szufladkowanie było zawsze domena kibiców
      zagłębia. Cudze chwalicie swego nie znacie :) Pozdrawiam
      • Gość: Mr X Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.06.09, 11:22
        Gość portalu: kibic nie wandal napisał(a):

> Jestem kibicem Górnika z Nowego Miasta i z tą chuliganką nie mam
        > nic wspólnego, szufladkowanie było zawsze domena kibiców
        > zagłębia.

Powyższym wpisem udowodniłeś, że jednak koledzy po szalu skutecznie
        wbili ci do łba pewne nawyki, jak choćby pisanie nazwy klubu z małej
        litery. Brak szacunku dla rywala na niwie sportowej zawsze było
        waszą domeną, co właśnie wszystkim pokazałeś. Nie pisz więc o
        szufladkowaniu i nie rób ze mnie kibica Zagłębia, bo nim nie jestem,
        a moje zdanie opiera się tylko na obserwacji.
        Ciekawe, ilu z was wesprze w następnym sezonie swój ukochany klub
        płacąc w kasie za bilety. Ilu wejdzie przez płot, bo po kupnie piwa
        zabraknie na bilet? Ilu tych pijanych zdemoluje nastepny autobus?
        Swoją drogą gratulacje dla MPK za udaną akcję informacyjną w
        autobusach. Następnym posunięciem powinno być umieszczanie facjat
        wandali na szybach i w wewnętrznej telewizji.
        • Gość: Treser małp Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.09, 11:35
          Spokojnie "Mr X".
          Człowiek Z Nowego Miasta poinformował na Forum, że nie ma nic wspólnego z
          wandalami a Ty mu od razu kopa, bo napisał "zagłębie" z małej litery. Sam nie
          jesteś lepszy i udowadniasz brak szacunku do innych pisząc "was" z małej litery.
          Uczył Marcin Marcina a sam głupi jak świnia.
          • Gość: spawacz Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.06.09, 13:51
            I ma racje ze pisze was z malej litery bo do bydla nie mozna odnosic
            sie z szacunkiem i powazaniem.
            • Gość: Górnik Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.06.09, 23:32
              Właśnie o Tobie tu mowa "Człowieku".
          • Gość: HIREK Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.Red-88-7-236.staticIP.rima-tde.net 19.09.09, 21:20
            DOBRE W H...
            JEBAC LESZCZY
            TYLKO GORNIK NASZ KS
            • Gość: Szlachta Wrocław Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.09, 21:26
              Odezwał sie kolejny pryszczyk... Wy ani kibicowac nie potraficie tak, zeby można
              było z dzieciakiem spokojnie na mecz przyjsc, ani chuliganka z was zadna...
              Takie quasimodo. Za starego Gornika mozna bylo z Wami choc po ryju sobie dac a
              teraz to po snickersie i spadac na "Zlotopolskich". Pozdrowka dla Zagłębia.
              • Gość: HIREK SWIDNICA Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.Red-88-7-236.staticIP.rima-tde.net 19.09.09, 21:40
                PRYSZCZYK POWIADASZ A CO POWIESZ O SOBIE PRZEZ NAPINKE INTERNETOWA
                SIE DOWARTOWYWUJESZ A W TWARZ NIUE PRZYJEDZIESZ I NIE POWIESZ BO
                SIE BOISZ
                • Gość: Szlachta Wrocław Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.09, 22:40
                  Dzieciaku... Zapraszam na Oporowska, nam szkoda czasu na odwiedziny Twojego
                  boiska.Zresztą nie tak dawno nasza młodzież była tam i robili sobie zdjęcia z
                  naszymi barwami na waszym stadionie:-).Albo mam pomysł..Awansujcie nieco w lidze
                  albo PP to wtedy "wszyscy spotkamy się na dworcu..":-)Narka.
              • Gość: tol Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.dialog.net.pl 28.09.09, 14:35
                takie sa
        • Gość: wojak Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.swidnica.mm.pl 25.06.10, 00:38
          sluchaj toresiaku nawet jak Gornik Walbrzych byl w ekstraklasie w
          kosza to chodzilem i chodzic bede na mecze gornika w pilke nozna . bo
          mnie na to stac,. i wielu chodzilo a na hale raczej przez plot nie
          wskocza:P, wiec sie zastanow
    • Gość: kibic nie wandal Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.09, 11:57
      Zapomniałem jeszcze dodać że nie chodzę na stadion bo nie przepadam za piłką,
      zawsze natomiast kibicuje drużynie koszykarskiej, nie jestem multimilionerem
      ale stać mnie zawsze było na bilet i man nadzieję że stać będzie w dalszym
      ciągu. Piwa też nie piję bo po prostu nie lubię. Natomiast bardzo lubię wino,
      dodam że importowane bo pomyślisz że chodzi mi o tak popularne buraki. I tak jak
      Ty jestem za karaniem chuliganów bo chamstwo trzeba tępić. Życzę miłej
      słonecznej soboty.
    • Gość: Kibic KSG Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.adsl.inetia.pl 13.06.09, 21:06
      Powiem Ci że kilku wandali robi opinie wszystkim chłopakom z Górnika, że to
      bandyci, chuligani i wogóle wszystko co najgorsze. Byłeś na chociaż jednym
      meczu? Widziałeś te oprawy, tą ciężką pracę wykonaną przez ultrasów. Przyjdź
      zobacz a nie oceniasz po autobusie.
      • Gość: d Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.chello.pl 13.06.09, 21:13
        To nie dotyczy kibiców jednej czy drugiej drużyny tylko ogólnie
        tego motłochu związanego z pseudokibicowaniem sportowcom. Nawiasem
        mówiąc ekscytacja skórzaną kuleczką toczącą się po boisku i
        goniącymi ją niedouczonymi osiłkami jast napewno uzasadniona w celu
        rozwoju duchowego człowieka.
      • Gość: wałbrzyszanin Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.09, 10:41
        Gość portalu: Kibic KSG napisał(a):

> Powiem Ci że kilku wandali robi opinie wszystkim chłopakom z Górnika, że to
        > bandyci, chuligani i wogóle wszystko co najgorsze. Byłeś na chociaż jednym
        > meczu? Widziałeś te oprawy, tą ciężką pracę wykonaną przez ultrasów. Przyjdź
        > zobacz a nie oceniasz po autobusie.

Nie byłem na meczu od bardzo dawna. A to dlatego że jak ostatnio zobaczyłem co wyczyniacie (z 5 lat temu), jak zapijaczone ryje atakują ludzi bo nie robią tego co chcą kibole. Widok dziadunia przyjmującego kopniaka w twarz od 3metrowego osiłka tkwi w mojej pamięci.
      • Gość: Mr X Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.06.09, 10:57

> Widziałeś te oprawy, tą ciężką pracę wykonaną przez ultrasów

Oczywiście. Widziałem setki ścian i murów pomalowanych sprayem w
        stylu KSG, Tylko Górnik, KSG 1946. Zwłaszcza na Podgórzu i Białym
        Kamieniu. Na Podgórzu widzę w tym rękę kolegi J. zza wiaduktu. Na
        Białce ujebane nowiutkie elewacje, przecież sporo domów zostało tam
        ostatnio odnowionych. No i te nieszczęsne autobusy. Zdemolowane,
        podarte siedzenia, wlepki na kasownikach. Wlepki to chyba także
        domena ultrasów, prawda? Wszyscy jesteście siebie warci.
        • Gość: Kibic KSG Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.adsl.inetia.pl 14.06.09, 15:45
          Uwierz mi że od momentu jak ktoś widział jak była kopana starsza osoba wiele się
          zmieniło. Nie tylko w Wałbrzychu, w całej Polsce ruch kibicowski poszedł do
          przodu. Vlepki? a coż w tym złego każdy je może rozklejać i nie jest to tylko
          domena ultrasów.
          • Gość: antyfan Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 14.06.09, 19:15
            Ja ci nie wierzę. Wśród kibiców Górnika zawsze było duzo zwykłych prymitywów i
            wysiłki kilku osób które być może próbują coś obok tego zorganizować nic w tej
            kwestii nie zmieniają.

PS onegdaj często chodziłem na mecze nawet bywałem w młynie ale wyczyny co
            poniektórych nie mieściły się w mojej głowie dlatego dałem sobie z tym spokój
            • Gość: Kibic KSG Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.adsl.inetia.pl 16.06.09, 08:59
              Jak najbardziej masz prawo nie chodzić na mecze, ale są ludzie którzy chodzili,
              chodzą i będą chodzić:)
    • Gość: KSG FAN Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.07.09, 01:49
      Nie powiedziałeś w twarz to nie powiedziałeś nic przyjdż na stadion i powiec nam
      to prosto w oczy pedale jebany
      • Gość: góral Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.07.09, 05:13
        Co za prymityw
        • Gość: HIREK SWIDNICA Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.Red-88-7-236.staticIP.rima-tde.net 19.09.09, 21:26

JEBAC WAS INTERNETOWI INTELIGENCI
          • Gość: WKS Świdnica Śląska ! IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.09.09, 21:28
            Świdnica Śląska !!!!
            • Gość: HIREK SWIDNICA Re: Świdnica Śląska ! IP: *.Red-88-7-236.staticIP.rima-tde.net 19.09.09, 21:34

SWIDNICA JEBIE SLASKA
      • Gość: mam w dupie ksg Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.07.09, 11:33
        właśnie śmieciu przez takich jak ty mamy rozpieprzone autobusy i siarę w całym
        mieście jak się capy wszędzie panoszycie.
        • Gość: g Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 06.07.09, 20:50
          debile
      • Gość: gość Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.09, 11:44
        No i.....wszystko się potwierdza, to jeden z przedstawicieli
        prymitywów z górnika
        • Gość: hóligan hools Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 09.08.09, 12:15
          tylko gurnik nasz kaes jeszcze wam kó... pokarzemy
        • Gość: HIREK SWIDNICA Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.Red-88-7-236.staticIP.rima-tde.net 19.09.09, 21:28
          TEJ TY ZNASZ JAKIES INNE SLOWO NIZ PRYMITYW CZY TWOJ ZAKRES SLOW NA
          TYM SIE KONCZY
          INTERNETOWY INTELIGENCIKU
          POZDRO ZE SWIDNICY SWIDNICA ZAWSZE Z GORNIKIEM
          • Gość: Szlachta Wrocław Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.09, 21:31
            Zdecyduj sie pod jakim nickiem piszesz...
            • Gość: KSG Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.16.172.lan.e-wab.pl 14.12.09, 18:26
              CH... MNIE TO OBCHODZI CZY TY Z OPOROWSKIEJ CZY NIE, A JEŚLI TAK TO
              ZAJMIJ SIĘ BARANIE SWOIM PODWÓRKIEM- "lUDZIE zASAD"-HEHEHE - ŚMIECHU
              WARTE... TYLKO GÓRNIK!!!!A WY THOREZIACKIE KUNDELKI I BANDA MUŁÓW
              SIEDZĄCYCH ZA KOMPUTERAMI TEŻ ZAMKNIJCIE MORDY BO POJĘCIA O NICZYM
              NIE MACIE ALE ZA TO DUŻO I GŁOŚNO SZCZEKACIE...SZKODA ŻE TYLKO W
              NECIE...
              • Gość: ANTYGÓRNIK Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 14.12.09, 19:32
                JEŁOP JEŁOP po prostu JEŁOP i KRETYN
      • Gość: Anty Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.08.09, 20:33
        Przyjdź sam a nie z 40 kolegami. Cwaniaku w grupie. Co ty sobą prezentujesz? Nic
        nie wnosisz do społeczeństwa śmieciu, więc niszczysz to co inni tworzą. Nawet
        grać w piłkę nie umiesz, więc swoje braki umysłowe i brak umiejętności starasz
        się wywalczyć w bitwie? Lej się z takimi jak ty, pozabijajcie się i będzie
        więcej spokoju. Nie masz szacunku na nikogo i niczego. Jakbyś się coś znał na
        tym idioto, to byś wiedział, że gdybyście nie niszczyli miasta, to może
        znalazłyby się pieniądze na kluby sportowe, zamiast na renowację. Na tym zależy
        PRAWDZIWYM KIBICOM. ty nic sobą nie reprezentujesz. Jesteś wrzodem na dupie
        polskiego społeczeństwa i zajmujesz miejsce daleko niższe od kleru.
    • Gość: :) Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.09, 21:42
      Media wam wkuwają do swych tępych głów kibic zło ale wiele sie zmieniło przyjdź
      na mecz zobacz jak jest zmienisz opinie wrzucacie wszystkich do jednego wora
      każdy kibic jest chuliganem. Większość jest tylko napinaczami nie maja co robię
      więc sie napinają.Co do Zagłębia tak sie napinacie mówicie gdzie my będziemy jak
      będzie trzeba zapłacić za bilet a gdzie wy jesteście no powiedz gdzie zagłębie
      gra ale poza może 10 osobami nikt go nie ogląda "Semper Fidelis"
      • Gość: ja Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.07.09, 21:59
        Gość portalu: :) napisał(a):

> Media wam wkuwają do swych tępych głów kibic zło ale wiele sie
        > zmieniło przyjdź na mecz zobacz jak jest zmienisz opinie

i dalej

> Większość jest tylko napinaczami nie maja co robię
        > więc sie napinają.

Używając takiego języka, typu napinka itp. stajesz się takim samym
        prostakiem i prymitywem, jak twoi koledzy. Normalny kibic nie używa
        tych wyrazów, bo ich po prostu nie zna. To jest wasz kibicowski
        slang i tyle z mojej strony, prostaku.

> Co do Zagłębia tak sie napinacie

I znowu jazda na Zagłębie, a przeciez ty jestes normalnym kibicem.
        Swoją drogą jest mi niezmiernie szkoda kibiców Zagłębia, bo za
        wszelkie negatywne opinie o Górniku obciąża się właśnie ich, jak
        czytam zaledwie dziesięciu widzów. Od siebie dodam, że nie jestem
        kibicem Zagłębia i na pewno nim nie zostanę, bo mi piłka wisi i
        powiewa. Jednak to wlasnie wy kibice Gornika udowadniacie na kazdym
        kroku i każdym swoim postem, że niedawno zeszliscie z drzew i
        jestescie brakującym ogniwem w teorii Darwina.

• Gość: Mroz Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: 213.108.82.* 08.08.09, 21:12
          jebać sie od Górnika. Górnik rządzi i h...
          • Gość: ddgdgg Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.08.09, 21:32
            "Górnik rządzi i h... "...tobie w dupę
            • Gość: Zenon Nowak Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 08.08.09, 22:58
              Szły grupą dzisiaj prostaki po mojej ulicy i przeklinali i darli mordy.

Poszczułem psem hołotę
              • Gość: zdziwiony Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.08.09, 23:37
                Ja natomiast wylałem na nich z okna wiadro moczu. Zmienili po tym
                śpiewkę z Górnik Wałbrzych na Arka Gdynia, zupełnie nie wiem czemu?
                • Gość: dekoratorka Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 12.08.09, 17:44
                  bo to zwykłe głąby są
                  • Gość: Naśka Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.sattom.pl 30.08.09, 13:42
                    Już tak nie zarzekajcie na kibiców Górnika bo nie wszyscy tacy są . Owszem są
                    wyjątki którzy czepiają się za byle gó... . Ja jestem dziewczyną i jakoś nie
                    czuję się zagrożona gdy jeżdżę na mecze .Przecież nikt Was nie zmusza żebyście
                    przyjeżdżali lub tez przychodzili na mecze .
                    • Gość: ja Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.chello.pl 30.08.09, 14:28
                      A wczoraj z soboty na niedziele darli ryja pomiedzy Piaskowa i
                      Podzamczej o 3 rano.... Teksty tak prymitywne że obrazuje to moim
                      zdaniem ich obraz tępoty i krańcowego wręcz kretyństwa...
                    • Gość: ja Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 30.08.09, 19:08
                      O "wyjazdówka" się odezwała!
                      • Gość: break Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.09, 20:21
                        A czemu Ty o 3 w nocy nie spisz tylko sobie sluchasz co sie spiewa na ulicy? A
                        poza tym to myslales ze beda Turnaua spiewali albo innego Rubika?:-)
                        • Gość: Zenon Nowak Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 31.08.09, 18:05
                          Nie śpi bob gównażeria ryczy sam słyszałem jakoś tak : arka gdynia jakaś tam
                          świnia czy coś
                        • Gość: Naśka Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.sattom.pl 12.09.09, 14:13
                          Brawo dla Ciebie za mądre słowa hehe
                          Pozdrowionka Break ;*
                          • Gość: ZZ Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.as.kn.pl 12.09.09, 14:25
                            Humaniscie pozdrawiaja kibicow
                          • Gość: break Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.09, 14:27
                            Milo mi Naśka. Idziemy na mecz?:-).Zobaczymy "pomarańczową nawałnice"...Giganci
                            się znaleźli;-)
                            • Gość: kibic Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.09.09, 17:06
                              Głogów nas rozjedzie :(
                            • Gość: Naśka Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.sattom.pl 25.11.09, 22:08
                              Mi równiez break ;* Oj niestety za późno przeczytałam Twoją propozycję hehe Ta z nich tacy giganci jak z koziej d..y trąba :)Nie rozumie co im wszystkim to przeszkadza ???Żal im tyłek ściska ,że My mamy jakieś zainteresowania itp. Ale co na to poradzić ?? Wielkie Pozdrowionka Dla Kibiców Górnika;*;*;*
                              • Gość: kazio Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.09, 16:53
                                Zainteresowania macie, powiadasz dziecko? Zainteresuj się gramatyką tudzież
                                ortografią języka polskiego, skoro żyjesz w tym kraju.

Zainteresowania mają, hehehe, to dobre... czy też tragiczne?
                        • Gość: kazio Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.09, 16:55
                          Nie każdy lubi spać przy zamkniętym oknie, wdychając nieoczyszczone powietrze
                          przez sen. Skoro ma okno otwarte, to małpiątka go budzą, gdy ryczą na ulicy.
                          Pomyślałeś o tym, czy masz braki w logice?
    • Gość: rg Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 28.09.09, 22:05
      Kto zapłaci za tych debili kary
      • Gość: mieszkaniec Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.09, 22:34
        jak to kto zapłaci my mieszkańcy miasta zapłacimy ,bo co z tego że
        ktos nałozy kary na klub skoro on jest w 100% finansowany z budżetu
        miasta ,
    • Gość: Ultrasi Górnika Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.09, 13:25
      Szmatą to możesz sam się nazwać.My kibice nie dewastujemy autobusów!
      • Gość: m Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.chello.pl 23.10.09, 13:26
        gdy widze te tępe zakapturzone ryje i ich kretynski bełkot
        niedobrze mi sie robi.... prymitywy to za malo powiedziane..
      • Gość: WKS Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.10.09, 16:33
        Świdnica Śląska !!!!!!!!!!!
        • Gość: kazio Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.09, 16:56
          A ten znowu swoje. Zaciąłeś się po n-tym piwie?
    • Gość: Fan Gurnika Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 23.10.09, 17:15
      Morzecie nam nadmuchac w trombki!
      • Gość: anty kibol Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.chello.pl 23.10.09, 17:29
        Dwa powyższe posty tłumaczą temat wątku w zupełności i nie dotyczy
        to tylko kibiców Górnika. Tu nie chodzi o klub tu chodzi o
        ryczących , zakapturzonych tępych prymitywów z szalikami ! Zeby
        smród ich zniknął z naszego świata !
        • Gość: Ferdek Kiepski Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 23.10.09, 17:46
          Gość portalu: anty kibol napisał(a):

> Dwa powyższe posty tłumaczą temat wątku w zupełności i nie dotyczy
          > to tylko kibiców Górnika

Jak nie, jak tak? Innych szalikowców nie ma w Wałbrzychu.
          • Gość: Salem Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.146.14.52.nat.umts.dynamic.eranet.pl 23.10.09, 20:12
            Temat powinien być następujący:
            Dlaczego pseudokibice górnika to prymitywy?
            • Gość: Alicja Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 23.10.09, 23:03
              Zakapturzone buraki
              • Gość: góral Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.09, 09:36
                Kieby im w tym łysym łbie zrobić przedziałek ciupaską to by
                wyglądali jak siuraki
                • Gość: ksg Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.11.09, 23:04
                  Jestem jednym z kibicow ktorzy pojechali na mecz do Zabkowic i
                  wywiesilismy swoja flage. Nie dosc ze ta flage miejscowi prubowali
                  nam zerwac to jeszcze dostalismy po twarzy od decydentow Gornika i
                  to oni zabrali nam nasza flage. Tak robia prawdziwi kibice? Okradaja
                  swoich kolegow z flag i bija ich? Nie dalismy zerwac flagi
                  zabkowicom to ja wzieli i schowali nasi decydenci.
                  Oddajcie nam nasza flage Tylko Gornik. A na mecze juz wiecej nie
                  bedziemy chodzic bo wy jestescie niebezpieczni
                  • Gość: Nówka Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.09, 23:15
                    Powinniście kibicować jedynemu prawdziwemu Górnikowi temu z Nowego
                    miasta,mamy barwy biało niebieskie ,mamy swoją fane kiboli nie mamy
                    ale zato mamy pikników i oni wam flagi nie zabiorą ,na początek
                    zapraszam w niedzielę na kosza ,
                    pozdro dla prawdziwych kibiców
                  • Gość: Kibic KSG Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.adsl.inetia.pl 27.11.09, 07:18
                    Do tego "kibica" 2 posty wyżej.
                    Po 1. Pierwszy raz pojechaliście na wyjazd ze swoją, nigdy przez nikogo nie
                    widzianą flagą i o mało nie została stracona.
                    Po 2. Jak się jedzie na wyjazd na takiego partyzanta (np. w osoby 3)z flagą
                    (jakąkolwiek) to trzeba liczyć się z tym że w razie czego trzeba liczyć się z
                    konsekwencjami.
                    Po 3. Nie Wy obroniliście flagę tylko milicja.
                    Po 4. Pobić was nie pobito, no chyba że liścia nazywasz pobiciem.
                    Po 5. Sytuacje widziałem stojąc w klatce.
                    • Gość: gosc Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.11.09, 11:45
                      Ale wyjasnij mi prosze dlaczego jedni bija drugich za jakas flage? Co im to
                      przeszkadzalo, ze oni kibicowali swojej druzynie? Nie mozecie obejrzec meczu i
                      isc do domu? Trzeba sie lac po mordach?
                      • Gość: huligan Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.11.09, 12:11
                        U nas wszyscy nowi janusze dostaja po mordzie bo to ich chartuje
                        • Gość: Kibic KSG Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.adsl.inetia.pl 27.11.09, 21:39
                          huligan nie pierdziel takich głupot!!!

Do gosc: Najprawdopodobniej ponieważ pojechali na partyzanta i narazili na
                          szwank reputacje szalikowców Górnika. Nikt się po mordach nie leje. Kurcze można
                          kibicować, ale czegoś takiego jak oni zrobili się nie robi.
                          • Gość: minuta prawdy Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.11.09, 22:05

> narazili na
                            > szwank reputacje szalikowców Górnika

Narazili na szwank CO?????????
                            O ku..., umarłem lol + rotfl
    • Gość: Kamil Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.09, 08:46
      Tak naprawdę było od wieków. Kibole zawsze robili burdy i moim zdaniem jedynym
      sposobem na taką agresję jest ukierunkowanie jej w sport aktywny. Albo wojsko.

Poza tym- jak się kibole leją, to zwykle na stadionach. Dobrze, że nie na
      ulicach. A prymitywy były, są i będą w końcu 90% to potomkowie chłopów :P
    • Gość: mirek Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.6.14.vie.surfer.at 28.11.09, 10:43
      po kazdym festynie po kazdej dyskotece demolowane sa autobusy i
      przystanki ale to nie jest wazne w kazdej grupie znajdzie sie dwoch
      ograniczonych umysłowo wracałem wtedy z meczu i wandal został szybko
      doprowadzony do porządku kibice gornika nie popieraja takich
      zachowan i był to zniszczony tylko jeden autobus zdik zrobila
      falszywą propagande i we wszystkich uszkodzonych autobusach
      wywiesiła te kartki wystawiajadz wszystkie złomy z ta informacja na
      podstawowe linie komunikacyjne w wałbrzychu
    • Gość: KSG Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.11.09, 21:15
      serce białe, krew w błękicie a rozumu brak
    • Gość: Pączek Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 13.12.09, 22:49
      Intelektualiści, skąd Wy macie tyle kompleksów? Ciężkie dzieciństwo było??
      • Gość: Jan Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.bb.sky.com 14.12.09, 22:10
        Te zamieszanie z rozwalonymi autobusami przypomina jebana komunistyczna
        propagande. MZK jest tak biedne ze nie mialo na naprawy autobusow wiec te
        najbardziej potrzebujace naprawy wyslali na linie w ten dzien przez kierownictwo
        MZK z nadzieja ze jacys pijani wyrostkowie zdemoluja je. Tak tez sie stalo.
        Autobus ubezpieczony, zostal zapewne i tak tylko czesciowo naprawiony bo kase
        trzeba bylo do kieszeni napchac. Smieszna byla informacja na tych plakacikach ze
        szkody beda naprawione jak czesc potrzbne na modernizacje skas tam przyjda a do
        tego czasu lipa. Zwykle plyty pilsniowe musieli zamawiac ch... wie gdzie.
        Paranoja. A Wy cwaniaczki co nabijacie sobie glowy smieciami z gazet
        "wybiórczych" tvn i innych szmatlawcow nie wrzucajcie wszystkich kibicow Gornika
        do jednego kosza
        • Gość: brat Grzegorz Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.12.09, 22:18
          Wszyscy jestescie tacy sami. Jebać was.
          • Gość: kibic Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.09, 13:37
            O prosze , sam jestem kibicem ale widze ze pan " brat Grzegorz " tez nie jest idealny , najlepiej zwyzywac a sam pan jest prymitywem bo wierzy w głupoty gadane w tv . Kibic - Zło ? A zrobił cos ktos panu w szaliku Górnika ? Sam pan nas wyzywa nie patrzac na siebie
            • Gość: brat Grzegorz Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.12.09, 13:59
              Gość portalu: kibic napisał(a):

> A zrobił cos ktos panu w szaliku Górnika ?

Laskę. I to bardzo często.
              • Gość: kibic Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.09, 14:56
                Tym postem sam pan ukazuje ze jest prymitywem , ja piszac normalnie oczekuję
                normalnej odpowiedzi ale widze ze osoby piszace tutaj nie zbyt inteligentni (
                nomem omen wyzywajac nas kibicow od głupków )
                • Gość: ksg Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.12.09, 15:14
                  co ty kibic pie...sz prawdziwy kibic Gornika wybiera droge walki i
                  destrukcji. Tylko Gornik nasz KS jebac torez
                  • Gość: bolek ksg Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 16.12.09, 17:00
                    ole ole ole tylko gurnik nasz ks ole ole ole jeba.c zarzond
                    • Gość: kibic Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.09, 21:48
                      taa i pytanie czy wy jestescie kibicami - czyli napinajacymi sie dziecmi , który
                      mysli ze jak jest kibicem to jest wielkim chuliganem ...
                  • Gość: !!!! Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: 109.243.227.* 24.06.10, 12:53
                    co wy wiecie "kibice" o piłce. zaczynałem grać w piłke w 1987roku a
                    przez 13 lat grałem w "KP WAŁBRZYCH" i "GÓRNIKU ZAGŁĘBIE" i wczasie
                    jednego z meczów bardzo nie podobała mi się postawa kibiców Górnika
                    Wałbrzych którzy wyrzócili ze swijego młynu około 20 kibiców
                    Zagłębia Wałbrzych chociaż wtedy klub nazywał sie Zagłebie i graliśm
                    na Ratuszowej... Wtedy liczył sie dla nas doping zarówno ze strony
                    Zagłębia jak i Górnik...... KTO WIE TO NIECH SOBIE PRZYPOMNI
                    • ewa10-0 Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw 24.06.10, 13:21
                      Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymitywIP: *.243.227.*
                      Gość: !!!! 24.06.10, 12:53 Odpowiedz
                      co wy wiecie "kibice" o piłce. zaczynałem grać w piłke w 1987roku a
                      przez 13 lat grałem w "KP WAŁBRZYCH" i "GÓRNIKU ZAGŁĘBIE" i wczasie
                      jednego z meczów bardzo nie podobała mi się postawa kibiców Górnika
                      Wałbrzych którzy wyrzócili ze swijego młynu około 20 kibiców
                      Zagłębia Wałbrzych chociaż wtedy klub nazywał sie Zagłebie i graliśm
                      na Ratuszowej... Wtedy liczył sie dla nas doping zarówno ze strony
                      Zagłębia jak i Górnik...... KTO WIE TO NIECH SOBIE PRZYPOMNI

Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymitywIP: *.243.227.*
                      Gość: ;) 24.06.10, 12:31 Odpowiedz
                      chyba chciałeś powiedziec "kiedyś" przychodzili ok to sie zgodze ale
                      teraz? byliśmy ostatnio z paczką na meczu i widzieliśmy ilu was jes
                      haha z szalikami? koło 50 nawet nie takich zwykłych to więcej jak
                      was i co wyzywał was dziadek a wy co.... nic nawet nie
                      powiedzieliście a takich cwaniaczków zgrywacie a jak był mecz z
                      polonią świdnica to co było jeden z was zaczą śpiewać "TAŃCZYMY LABA
                      DA" a wy idioci się zaczeliście między sobą lać.... Kiedyś to byli
                      kibice a teraz same gó...arze po 16lat ŻAL MI WAS DZIECI!!!!

A dlaczego taki kibol,prymityw jak ty,zadaje pytanie na forum i sam sobie zaraz
                      za kilka minut odpowiada?
                      Widzisz,sam dałeś sobie PRYMITYWIE odpowiedź.
                      Zobacz na I.P

• Gość: ksg Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: 78.9.29.* 24.06.10, 22:37
                        Musisz być doprawdy prymitywną kobietą, jeżeli uważasz, że !!!! sam
                        sobie odpowiada. Przecież jego oba posty nie następują po sobie,
                        ślapa flądro. Gość !!!! Owszem pisał dwa razy, ale za każym razem
                        odpowiadał na inny post. Co za prymityw :(
                        • Gość: ktoś do ksg IP: 188.33.120.* 25.06.10, 11:35
                          Ty "ślapy"pacanie!
                          Jeżeli się nie znasz,to nie zabieraj głosu!
                          Takie same I.P może mieć tylko jeden użytkownik komputera.Jeżeli przeczytasz ze
                          zrozumieniem tamte posty,to przyznasz jej rację.
                          Jak widać,prymitywem jesteś ty.Może czytanie i rozumienie sprawia ci okropny
                          ból,to daj sobie na wstrzymanie.
                          --
                          • Gość: ksg Re: do ksg IP: *.ssp.dialog.net.pl 25.06.10, 11:45
                            ślapy? O bo jebnę ze śmiechu :D
                      • Gość: !!!! Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: 109.243.105.* 28.06.10, 13:44
                        umisz czytac? to ze ktoś chodzi na mecze to nie znaczy ze jest
                        kibolem chyba ze w twoim rozumieniu bo pewnie połowa tutaj co pisze
                        ludzi to chodzi na mecze a nie są kibolami!!!! kibice kibicami ale
                        nie tacy zli
                        • Gość: chłop Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.06.10, 19:48
                          Gość portalu: !!!! napisał(a):

> umisz czytac? to ze ktoś chodzi na mecze to nie znaczy ze jest
                          > kibolem

Tak se tlumacz. Dziwne ze kiedy jest zadyma to rusza do bitki
                          pienset chlopa caly mlyn a potem w internecie mozna czytac ze to
                          tylko jakies jednostki zaatakowaly a reszta sie z tym nie utozsamia
                          siedzisz w mlynie jestes winien !
                          • Gość: !!!! Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: 109.243.184.* 29.06.10, 12:44
                            (do chłopa) a wiesz ze na tym swiecie zyja jeszcze ludzie kturzy
                            chodza tylko ogladac mecze a nie sie bic?!
            • Gość: t Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.02.10, 18:25
              bo tacy sa
        • Gość: kazio Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 09:11
          Bardzo ładnie skleciłeś swoje wywody i poparłeś teoriami z niebios. Brawo!
          Jeżeli nawet tak jest, to czy usprawiedliwia to wasze zachowanie?

Nie.

Dla głupoty nie ma żadnego wytłumaczenia. Skoro kilku cymbałów zdemolowało
          autobus - w jakim by on stanie nie był - należy im się za to wyrok.

Czy skoro kamienice w Wałbrzychu rozpadają się, będziecie im pomagać i je
          burzyć? Z twojej logiki taki oto wniosek można wysnuć.

Tylko nie pisz nic o "tvn", bo nie oglądam. Z telewizji to raczej Discovery i
          Animal Planet.
          • Gość: kibic Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 11:20
            Na mecze przychodzi od 1 tys osob do nawet 4 tys - autobus rozwalilo kilku
            idiotów - myslący człowiek wie ze kilku to nie wszyscy - ale najlepiej jest
            wrzucic wszytskich do jednego wora i zawiazac i trzymac sie jak wół tej decyzji ....
            • Gość: beerman Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.12.09, 12:35
              > Na mecze przychodzi od 1 tys osob do nawet 4 tys - autobus
              > rozwalilo kilku idiotów

A reszta stała i przyglądała się biernie ... jasne, znamy to.
              Bydło jesteście i tyle.

• Gość: kibic Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.09, 23:15

Wez człowieku pomysl ! Rusz tą głową po coś ją masz !Jak 1 tys ludzi by Ci
                weszło do autobusu ? Jaka reszta ? Skad wiesz ilu ludzi jechało tym autobusem ?
                Robisz opinie 4 tysiącom ludzi wybrykiem kilku debili !
                • Gość: kazio Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 09:19
                  Czy to znaczy, że prawdziwi kibice Górnika nie jeżdżą autobusami?

Może pomykają rowerami?
                  • Gość: mlody Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.sattom.pl 18.12.09, 14:37
                    wy naprawde macie namieszane w głowach, Ci którzy założyli ten wątek!
                    Zastanawiam się czym wy sie wyrożniacie w życiu codziennym, że
                    jesteście tacy cwani w każdej kategori!
                    Polecam! www.youtube.com/watch?v=2srI_O8yu2M
                    Słowa wyrażone też do was tych cwaniaczków, nigdy pewnie nie
                    byliście na meczu, a wyrażacie swoje zdanie! Ciekawe co zrobicie jak
                    Górnik awansuje do II ligi i bedą "medialne" mecze, i co trzeci
                    będzie dreptał na mecz? I nie mówcie, że nic bo pewnie chętnie
                    byście sobie poszli porobić zdjęć na takim meczyku i następnie
                    wrzucić na nk i odbierać sweet komcie "ale z Ciebie hooligan"
                    • Gość: xxx Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.12.09, 15:07
                      Do II ligi ha ha ,ta II to jeszcze 2 lata wstecz to była 3
                      liga ,medialne mecze zastanów sie co mówisz , medialne to by były
                      gdyby zespół grał w ekstraklasie a nie miał zamiar awansować na
                      trzeci poziom rozgrywkowy .
                      • Gość: statystyk Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.12.09, 16:29
                        Tu sie akurat zgadzam z przedmowcą. Górnik gra obecnie na poziomie,
                        który w latach osiemdziesiatych okupowała Koksochemia, a sezon temu
                        KS grał w lidze, w której grały takie tuzy jak Budrol czy Semafor
                        hahaha.
                        • Gość: Zośka Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 18.12.09, 22:04
                          Bo to tępe zakapturzone osły!!! i bandziory
                          • Gość: kibic Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.09, 23:02
                            Brawo Zoska - błysnęłaś inteligencja a masz jeszcze jakieś określenia na nas -
                            kibiców ? te zakapturzone bandziory to juz się nam znudziły:)
                            pozatym ja jestem kibicem a nie nosze bluz z kapturem - tez jestem bandziorem
                            czy juz nie ?
                    • Gość: kazio Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.09, 13:10
                      Drogi "mlody":
                      Po pierwsze: kategorii
                      Po drugie: na meczu Górnika byłem nie raz. W II, IV i VI lidze - nie ważne na
                      jakim poziomie grali. Zapewniam cię, iż ostatnią rzeczą jaka przyszłaby mi do
                      głowy jest pójście na "młyn" i robienie sobie zdjęć z "prawdziwymi kibicami" i
                      "chuliganami". Nie mam aspiracji ku temu, by być identyfikowanym jako współwinny
                      bandytyzmu i rzeczy z nim związanych - a tak jesteście niestety postrzegani w
                      społeczeństwie. Jeżeli mienicie się prawdziwymi kibicami, to bez żadnego
                      problemu powinniście rozprawić się z bandą półgłówków demolującą autobusy czy
                      napadającą na Bogu ducha winnych widzów, którzy uważają się za ludzi nie
                      związanych z "ruchem kibicowskim"; wszak wszystkie te wybryki idą na wasze
                      konto. Skoro nie jesteście w stanie temu zapobiec - czy to z niemocy czy z
                      niechęci -jesteście za to współodpowiedzialni.

Za cwaniaczka się nie uważam - w odróżnieniu do większości wypowiadających się
                      na tym forum pod ksywkami typu "ksg" i "gurnik". W życiu też się niczym nie
                      wyróżniam i jakoś mi z tym dobrze, gdy widzę, co według ciebie i tobie podobnych
                      osób znaczy słowo "wyróżniać się".
                      • Gość: mlody Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.sattom.pl 19.12.09, 14:27
                        Osoby zostały "odnalezione" i dostały za swoje! To są przypadkowe
                        osoby, które poszły pierwszy raz na mecz i wypiły dwa piwa i udawali
                        wielkich cwaniaczków i "chuliganów".

Koniec tematu!
                        • Gość: Zoska Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 20.12.09, 09:54
                          hehehe moze jeszcze przez ciebie??? hehehe
                      • Gość: do kazia Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.12.09, 22:09
                        kilka lat temu to mogłeś być na meczach KP WAŁBRZYCH- spatkobiercą
                        GKS i KS. co historię chcesz zmieniać ?
                        • Gość: przecz.z.kibolami Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.chello.pl 21.12.09, 08:00
                          Nienawidze tych obrzydliwych zakapturzonych kutasów z ryczącymi głosami.
                          Ostatnio na Sobięcinie chcieli pobic mlodego chlopaka bo im sie jego koszulka
                          nie spodobała. Mam odruchy wymiotne jak widze tych sku...synów... prymitywy to
                          zbyt pochlebna opinia o nich
                          • Gość: hrh Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.09, 12:35
                            My tez Cie witamy . Podzielisz sie z nami swoimi problemami z dziecinstwa ?
                          • Gość: kot Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.sattom.pl 25.01.10, 00:25
                            na mecze gornika przyszlo by i 10tys widzow... niestety prawda jest
                            taka ze ludzie sie boja tych jak siebie okreslaja prawdziwych
                            wiernych kibicow ktorzy sa z klubem na dobre i na zle.chodzilem
                            kiedys na mecze ale po pownym incydencie z "prawdziwymi kibicami
                            gornika" (min.zabranie szalikow,uderzenie w twarz i
                            straszenie,mialem wtedy 14-15 lat,a goscie wygladali na 20-28) dalem
                            sobie z tym burdelem spokoj bo szkoda mojego zdrowia,dzis mam 24,i
                            szczerze bal bym sie zabrac syna na mecz zeby widzial takie czy inne
                            rzeczy.Tagze panowie "kibice" zdajcie sobie sprawe z tego ze to ze
                            ludzie nie przychodza na mecz to jest tylko wasza wina.Nie ma
                            ludzi,niema kasy dla klubu, zainteresowania
                            sponsorow,telewizji,niczego. Za taki stan rzeczy mozna obwiniac
                            tylko was "prawdziwych kibicow" to wy zniszczyliscie ten klub
                            bezwzgledu na to jaka tam sobie oprawe przygotujecie na mecz,
                            powinniscie raczej skupic sie na tym zeby zachecic ludzi do
                            przyjscia na stadion,lecz demolowaniem autobusow tego sie nieda
                            zrobic.uczcie sie od takich miast jak poznan, wroclaw, a wszyscy
                            bedziemy mieli z tego korzysc a klub najwiecej.
                            • Gość: kamil z białego Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 06.03.10, 11:10
                              to się zgadza
                      • Gość: KIBIC Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: 195.177.83.* 16.03.10, 12:20
                        > wszak wszystkie te wybryki idą na wasze
                        > konto. Skoro nie jesteście w stanie temu zapobiec - czy to z
                        niemocy czy z
                        > niechęci -jesteście za to współodpowiedzialni.

Wiele bzdur tu wyczytalem, ale takiej nie wypada skomentowac. Od
                        kiedy w polskim prawie istnieje cos takiego jak odpowiedzialnosc
                        zbiorowa?

Co mnie interesuje opinia spoleczenstwa? To co robie, robie dla
                        siebie i dla klubu, a nie po to aby sie przypodobac pani
                        rydzykownie, czy tez panu wielce oburzonemu kaziowi.

Idac pana tokiem myslenia i probie uogolniania i demonizowania
                        pewnych zachowan panie Kazio:
                        Czy pali pan papierosy?? Tak? to jest pan morderca, bo truje mnie
                        pan swoim odorem. Wie pan ile osob rocznie umiera jako bierni
                        palacze??

Jest pan kierowca?? Czy przekracza pan predkosc jako kierowca??
                        Nigdy ?? nie wierze. Wie pan ile osob na ulicach umiera rocznie z
                        powodu niedostosowania sie do przepisow?? Jest pan morderca... co w
                        stosunku do obitego jednego autobusu kilku wyrostkow jest zbrodnia
                        nieporownywalna.

• Gość: kibic Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.03.10, 22:25
                          Gość portalu: KIBIC napisał(a):

> Czy pali pan papierosy?? to jest pan morderca

> Jest pan kierowca?? Jest pan morderca...

Masz fiuta? Jesteś w takim razie gwałcicielem.

• Gość: KIBIC Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: 195.177.83.* 18.03.10, 10:00
                            Nie do konca rozumiem twoje podejscie, mam nadzieje ze zrozumiales
                            ironie i drwine, z mojego poprzedniego wpisu. Zakladam, ze tak wiec:

Gość portalu: kibic napisał(a):

> Gość portalu: KIBIC napisał(a):
                            >
                            > > Czy pali pan papierosy?? to jest pan morderca
                            >
                            > > Jest pan kierowca?? Jest pan morderca...
                            >
                            > Masz fiuta? Jesteś w takim razie gwałcicielem.
                            >

i tu ja dodam:

Jestes kibicem?? to jestes bandyta.

Wedlug mnie wszystkie te porownania sa blache, plytkie urągaja
                            inteligencji czlowieka, ktory glosi takie herezje...

Tylko ubolewac mozna, ze persony uwazajace sie za wzory etyczno -
                            moralne do nasladowania wypisuja i smieca fora takimi bzdurami.
                            • Gość: kibic Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.03.10, 10:33
                              Piszesz tu o odpowiedzialności zbiorowej. I słusznie. Dopóki
                              pięćsetosobową tłuszczą będzie rządzić czterech tak zwanych
                              kumatych, a cała reszta idzie za nimi jak baranki na rzeź i nie ma
                              ani jednego głosu sprzeciwu, tak długo powinna obowiązywać
                              odpowiedzialność zbiorowa. Jeżeli kumaty pan B. czuje się w młynie
                              bezkarnie, to znaczy że cała reszta akceptuje jego zachowanie i
                              utożsamia się z nim.
                              • Gość: KIBIC Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: 195.177.83.* 18.03.10, 15:46
                                No i teraz, juz wiem ze nie zrozumiales mojej wypowiedzi.
                                Jak dobrze wiesz nie ma czegos takiego jak odpowiedzialnosc zbiorowa
                                w polskim prawie.

Dzialajac tak jakby byla, to ewidentne lamanie przepisow prawa. W
                                tym momencie czymze rozni sie taka osoba, od tego kibica, ktory niby
                                lamie prawo??

czy naginanie prawa pod swoje wlasne widzimisie jest wlasciwe?? hmmm
                                jezeli tak, to skad pretensje do kibcow, ktorzy robia to samo. Nie
                                przestrzegaja przepisow, ktore wedlug nich sa ograniczaniem ich
                                wolnosci obywatelskich i konstytucyjnych.

A co do uogolniania i wrzucania wszystkich do jednego wora... glupi
                                czlowiek zobaczy jeden wybryk kibica... i zacznie mowic ze kibce to
                                bandyci. Ja tak samo moge wyolbrzymic sprawe kierowcow, ktorzy
                                narazaja zycie dzieci przekraczajac predkosc.

Glupie?? tak samo jak utozsamianie ruchu kibicowskiego z bandytyzmem.

Od przelomu lat 80/90 chodze na Gornika, nigdy nie zostalem pobity
                                jako dziecko, czy bylem z dziewczyna itd itd(oczywiscie mowie o
                                kibicach - wykluczam milicje, bo nie raz dostalem po lbie)... wiecej
                                przykrosci spotkalo mnie na ulicy. Wulgaryzmy?? Nie badzmy bardziej
                                swieci od swietych. Kto ich nie uzywa??

Nienawisc do milicji?? ma swoje merytoryczne podstawy. jakie?? jedz
                                na wyjazd i przekonaj sie sam z uprzejmoscia tych, ktorzy zwani sa
                                strozami prawa.
              • Gość: ;) Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: 109.243.227.* 24.06.10, 12:31
                chyba chciałeś powiedziec "kiedyś" przychodzili ok to sie zgodze ale
                teraz? byliśmy ostatnio z paczką na meczu i widzieliśmy ilu was jes
                haha z szalikami? koło 50 nawet nie takich zwykłych to więcej jak
                was i co wyzywał was dziadek a wy co.... nic nawet nie
                powiedzieliście a takich cwaniaczków zgrywacie a jak był mecz z
                polonią świdnica to co było jeden z was zaczą śpiewać "TAŃCZYMY LABA
                DA" a wy idioci się zaczeliście między sobą lać.... Kiedyś to byli
                kibice a teraz same gó...arze po 16lat ŻAL MI WAS DZIECI!!!!!
    • Gość: stary dziad 67 lat Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.10, 20:00
      upośledzone istotyy ;(
    • Gość: kibicII Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.10, 13:41
      nie zawsze!!!
      • Gość: KSG Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 27.01.10, 16:26
        gurnik olełolełole łole precz z zarzondem
        • Gość: kibic Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.01.10, 18:21
          wjebaliśmy siedem zero
    • Gość: egon Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.01.10, 23:37
      nie jest tak źle!!!naprawdę
    • Gość: idpl Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.adsl.inetia.pl 29.01.10, 19:35
      daj se chłopie luz
      • Gość: ania z Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 13.02.10, 12:25
        ja też nienawidze tych obrzydliwych zakapturzonych tępych mułów z ryczącymi
        głosami kaesgje
        • Gość: tak mi się zdaje Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.10, 13:52
          oni chyba krzyczą KS GEJE
          • Gość: zapłotowiec Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 13.06.10, 08:39
            Wczoraj w Świdnicy bydło pokazało do czego jest zdolne. Czy ktoś jeszcze ma
            wątpliwości?
            • Gość: kibol Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.06.10, 09:08
              Moglbys opisać, bo progornicze media morda w kubel i milcza.
    • Gość: ded Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 13.06.10, 09:14
      Fakt nasi niektorzy kibicie są specyficzni. Sam jestem dosc mlody i nie boje się
      isc na mecz bo wiem ze jak załoze koszulke GORNIKA WAŁBRZYCH (jak wasz dziecko
      zalozy taka koszulke , szalik, czapke) to napewno nikt nic wam nie zrobi, nie
      powie. Bo po co się czepiać swoich. Tak prawda! nie idzicie jako anonimowi
      kibicie, jak stojaki. Szalik w dłon dla dziecka i bedzie dobrze!
    • Gość: aa Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.chello.pl 03.07.10, 06:43
      ?
      • Gość: zniesmaczona Re: Dlaczego kibice Górnika Wałbrzych to prymityw IP: *.walbrzych.vectranet.pl 06.08.10, 10:49
        Znowu jakiś idiota w Żaganiu dał popis
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka