Dodaj do ulubionych

Lakarz który rozprawi sie z pasozytami

08.01.06, 23:00
poprosze o namiary na dobrego lekarza który skutecznie rozprawi sie z
pasożytami u mojego synka
z gory dziekuje
pozdrawiam
Obserwuj wątek
      • ewelina78 Re: Lakarz który rozprawi sie z pasozytami 15.02.06, 12:29
        Wiesz mam wrazenie ze we wroclawiu ciezko o prawdziwego lekarza specjaliste
        albo ja nie potrafie takiego znalezc, szukam i alergologa i parazytologa (od
        pasozytow) i nie znalazlam :( Ja lecze synka na lamblie u pediatry ale na
        efekty musze poczekac bo wyniki dopiero za tydzien bede robic. Korzystalam duzo
        z sugestii Sigvaris i innych dziewczyn z forum alergie. Jesli znajdziesc kogos
        dobrego daj znac moze byc na adres gazetowy.
        pozdrawiam
        • mamawrock Re: Lakarz który rozprawi sie z pasozytami 15.02.06, 13:32
          A czy mozesz mi napisac, czy leczysz te pasozyty poniewaz wyszly w badaniu kalu
          czy moze zdecydowalas sie na przeleczenie bez pokrycia w badaniach?
          Pytam o to, poniewaz nie wiem do konca co robic... Dzieciatko 2 latka od kilku
          m-cy zgrzyta zebami niemalze non stop, do tego jest bardzo pobudiwa, w nocy spi
          bardzo niespokojnie, lazi w kolko po calym lozku wokol wlasnej osi... do tego
          kaszel, ktory pojawil sie jakis czas temu i nie potrafimy go wyleczyc...
          Badanie kalu na razie zrobilam jedno - wynik ujemny. Dzis zanioslam druga
          probke do laboratorium... zrobie jeszcze ze dwa badania moze, ale jak wyjda
          ujemne to chyba zdecyduje sie na przeleczenie bez potwierdzenia w wynikach...
          Bo wiem, ze czasem trudno wykryc w kale pasozyty... trafic na ta kupke, w
          ktorej akurat sie cos znajdzie... No i tak zastanawiam sie, co robic...
          • ewelina78 Re: Lakarz który rozprawi sie z pasozytami 15.02.06, 21:20
            Witam!
            Gdzie robisz te badania? W jakim laboratorium? Bo rozumiem ze we Wrocławiu.
            Mi dziewczyny polecily laboratotium dr Adamskiego na Ul Staffa we Wrocławiu
            wyszly nam lamblie on podobno jest specjalista od lamblii. Jesli chodzi o np
            owsiki to wiem ze ciezko je znalezc w kale jest jakas metoda plasterkowa ale
            trzeba pytac w laboratoriach, ja tez chialabym dodatkowo na te owsiki synkowi
            zrobic bo w kale nie wyszlo nic, ale wiecej o tym mozesz poczytac na forum
            alergia np tutaj:
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=578&w=36528205&v=2&s=0
            Na tym forum jest ogrom tego typu postów wystarczy poszperac. Dziewczyny pisza
            tez ze sa lekarze ktorzy tylko na podstawie objawow lecza pasozyty ale ja
            niestety nie znam takich :(
            pozdrawiam
            • mamawrock Re: Lakarz który rozprawi sie z pasozytami 16.02.06, 08:31
              Tak, oczywiscie, we Wrocławiu. Material na grzyby i plesnie oddalam do
              sanepidu, Wroclaw ul. Składowa. Natomiast materiał na lamblie i robaki oddałam
              do Mediconceptu - to z racji tego, że mieszkam niedaleko tego laboratorium.
              Czy mogłabyś podać mi dokladny adres tego laboratorium dr Adamskiego? Z nr
              ulicy oraz nr telefonu, jesli posiadasz? Moze z pieczatki na wynikach? Bede
              wdzieczna. Oczywiscie, jesli uda mi sie trafic na lekarza godnego polecenia w
              tej kwestii bede pamietac o Tobie. Na pewno dam znac. Gdyby i Tobie udalo sie w
              miedzyczasie to samo, prosze o to samo. Serdecznie Cie pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka