Dodaj do ulubionych

poszukuję ekipy remontowej-Wrocław

24.07.07, 18:29
Chcę zrobić mały remont mieszkania, tzn. w jednym pokoju pomalować gładź
gipsową, w drugim zerwać tapetę i położyć gładź, zerwać boazerię w
przedpokoju i też gładź plus oświetlenie, wycyklinować i lakierować cały
parkiet (bezpyłowo najlepiej)- ok 40 m2 oraz wymienić drzwi w całym
mieszkaniu (5 sztuk). Znacie jakąś firmę godną polecenia, która nie spartaczy
roboty i jednocześnie zrobi to etapami (na czas robienia parkietu nie mam
gdzie wynieść wszystkich mebli). Proszę o namiary.
Obserwuj wątek
   • agnieszka18021 Re: poszukuję ekipy remontowej-Wrocław 09.08.16, 16:30
    Witam
    A ja przestrzegam wszystkich przed współpracą z firmą HOME DEPOT Pana Łukasza Kuźmy we Wrocławiu. Firma ta wykonywała u mnie remont łazienki i pokoju w 2014r. Pomijając drobniejsze niedociągnięcia, o których nie będę się rozpisywać, obecnie okazało się że wylewka pod parkiet, którą ta firma wykonała zaczęła pękać i odchodzić od podłogi wraz z deską. Wcześniej podłoga zaczęła skrzypieć i falować. Po wykonaniu odkrywki okazało się, że wylewka została położona nieprawidłowo, a pracownicy firmy Home Depot nawet nie pofatygowali się, aby porządnie wyczyścić podłoże przed wylewką. Pan który przyszedł do sprawdzić ten parkiet po dokonaniu odkrywki stwierdził, że jeszcze takiego „dziadostwa” nie widział. Firma Home Depot jest nieprofesjonalna, pracownicy na pewno nie są fachowcami, jakość ich prac jest niska a właściciel firmy w ogóle nie poczuwa się do odpowiedzialności, unika kontaktu.
    Agnieszka z Wrocławia
    • jezierski1977 Re: poszukuję ekipy remontowej-Wrocław 17.10.17, 11:10
     Nie mylcie firmy HOMEX Ewa Pomorska z Wrocławia (a dokładniej z Karwian) z firmą HOME DEPOT to zupełnie dwie inne firmy. 'HOMEX' jak najbardziej polecam każdemu. Robią mniejsze i większe remonty we Wrocławiu i okolicach w normalnych cenach i są swietni. Dają gwarancje na swoje usługi. Z resztą możecie sprawdzic ich opine na necie. Ich stronka: homex-wykonczenia.com.pl
     • irka550412 Re: poszukuję ekipy remontowej-Wrocław 18.10.17, 23:29
      A ja popieram jak wyżej i polecam firmę remontowo - wykonczeniową 'HOMEX' z Wrocławia - Karwiany /kontakt 537760237. Bardzo dobra i konkretna ekipa z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do klienta. Jakość usług rewelacja- można zobaczyć ich prace wcześniej. Pani Ewa zarządza całym zespołem (trzyma wszystko w 'ryzach') i troszczy się o zadowolenie klientów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka