Dodaj do ulubionych

wycinka drzew przy PKP

25.03.13, 21:18
Witam,
Czy ktoś może wie, czemu drzewa wzdłuż ul. Patriotów przy PKP zostały wycięte? teraz jest tam strasznie łyso i brzydko...
Obserwuj wątek
   • jack_orlando Re: wycinka drzew przy PKP 26.03.13, 12:07
    ponoć urząd wydał zgodę dla PKP na wycinkę 100 drzew.. dlaczego taka zgoda została wydana, to możemy się tylko domyślać..
    Ale nie dziwię się, że takie rzeczy mają miejsce jeśli mieszkańcy falenicy nie za bardzo interesują się co się dzieje w okolicy... wycieli i tyle...
    • jhbsk Re: wycinka drzew przy PKP 27.03.13, 08:55
     Niestety, nie widzę sposobu, by mieszkańcy Falenicy mogli w jakikolwiek sposób wpłynąć na urzędasów. PKP widocznie chciało się pozbyć drzew ( przeszkadzają, gubią jesienią liście i sprzątać trzeba). Zawsze można zamówić „ekspertyzę", że były stare, spróchniałe itd. Urząd to przyklepał i drwale mogli zacząć zarabiać. Skoro masakruje się drzewa w parkach, to tym bardziej tu.
     • jack_orlando Re: wycinka drzew przy PKP 27.03.13, 10:40
      Ok, rozumiem sytuację, że jak urząd chce coś zrobić, to zawsze jakiś przepis się znajdzie...
      nierozumiem jedynie postawy mieszkańców. Jestem tutaj nowa, wcześniej mieszkałam w józefowie i widzę bardzo dużą równice chociażby w tym, co dzieje się na forum - a nie dzieje się praktycznie nic. Jakby mieszkańcy falenicy przyzwyczaili się, że dzielnica ma nas gdzieś, że reprezentacyjne dla wawra to jest międzylesie czy radość, ale nie falenica.. a może czas to zmienić? Może właśnie zadając pytania, drażąc tematy można coś osiągnąć? Czy wiecie, że u nas nawet nie było wyborów do rad osiedla, bo nie było chętnych?:
      www.wawer.warszawa.pl/pl/strona/samorzad/rady-osiedlowe

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka