Dodaj do ulubionych

Dyrektor Magda Jethon nie ma swojej audycji

01.11.15, 02:05
Zastanawiałem się ostatnio dlaczego pani Jethon nie ma swojej audycji/stałego wejścia w Trójce? Sięgnąłem pamięcią wstecz i w zasadzie nie pamiętam żadnej stałej audycji, którą miałaby obecna dyrektor Trójki - ostatni trop to cykl, który znamy wszyscy "Pani Magdo Pani Pierwszej To Powiem". Mylę się? Poprawcie mnie od razu. I od razu wyobraziłem sobie jakby to było, gdyby pani Magda prowadziła np."Do południa"? Przyznaję, że sprawdzałbym, co się tam dzieje. Skąd moje zastanowienie? Przecież pani Jethon była od zawsze "regularną" dziennikarką i redaktorem, stąd uznałem, że powinna mieć swój stały wkład w istniejącą antenę.
Przyznaję, że jestem rozdarty w jej przypadku: z jednej strony uznaję ją za "człowieka Trójki" i bardzo ją lubiłem (nie zapomnę życzeń sylwestrowych składanych na antenie na przełomie 1999/2000-prowadził P. Kaczkowski), z drugiej nie mogę zapomnieć doniesień o wspieraniu przez nią pomysłów W. Laskowskiego (tak, wiem, że J. Sosnowski sądzi inaczej) i utrzymywaniu obecnej mówiąc delikatnie "mizerii".
Niemniej audycję/stałe wejście antenowe mogłaby mieć. Oczywiście od razu zaznaczam, że powód polegający na sporych obowiązkach związanych z dyrektorowaniem od razu odrzucam. Dziwi mnie, że nawet piętnastu minut nie ma dla pani dyrektor w ramówce? A może o czymś nie wiem/coś przeoczyłem?
Obserwuj wątek
      • t.o.m.e.k Re: Dyrektor Magda Jethon nie ma swojej audycji 02.11.15, 12:43
        > Szkoda, że jej dni w Trójce są policzone.

Może nie szkoda - przyda się po prawie 8 latach dopływ świeżej krwi, bo generalnie Trójka jakiś tam poziom trzyma, ale sprofilowana jest w dużej mierze na odbiorcę kobiecego, co sprawia, że wiele programów jest po prostu "niesłuchalnych". Ale taki profil jest pewnie skorelowany z oczekiwaniami reklamodawców, liczących na większe przychody ze sprzedaży kremów na grzybice pochwowe tudzież preparatów na nietrzymanie moczu...
        --
        "I dlatego ciągle jest, jak jest" (Janerka)
      • mediabrowser Re: Dyrektor Magda Jethon nie ma swojej audycji 02.11.15, 22:32
        To nie jest tylko kwestia powiedzenia: "zostawię miejsce innym". Rasowi radiowcy-a za taką osobę mam panią Dyrektor-mają choćby tylko 15 minut na antenie, ale mają, są obecni, obcują ze słuchaczami. K. Skowroński, P. Kaczkowski itd. - nie rezygnowali z obecności na antenie-ba, sądzę, że nawet aktywnie się na niej udzielali. Pani Magdy za to nie ma. Nie mogła poprowadzić np. wczoraj (1 listopada) audycji przedpołudniowej? Przyznaję, że odebrałbym to mile, i poczułbym bardziej odświętną atmosferę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka