Dodaj do ulubionych

Czytanie, pisanie, blogi, wymyślanie

04.03.18, 13:09

Witam

Od niedawna, około 2 tyg, postanowiłem spełnić swoje marzenie i zacząć prowadzić bloga. Pominę opowieści typu ,,mam lekkie pióro, pracowałem w SEO", bo to jest wysoce ocenne. W każdym razie plan jest prosty. Założyłem fanpage na facebooku, wykupiłem domenę i postawiłem bloga na wordpressie na swoim VPS, przy skromnej pomocy kolegi informatyka. Sam staram się nauczyć HTML"a i podstaw trzymania i szlifowania strony i idzie to jakoś. Troszkę mi przeszkadza wrodzony perfekcjonizm, ale plan zdaje się być zgrabny.

To tyle jeśli chodzi o wprowadzenie. Co do samych pytań. Chcę się dowiedzieć i zasięgnąć rady osób, które prowadziły lub prowadzą bloga na wordpressie. Chodzi mi ogólnie o czytelność strony jaka mi wyszła, a przynajmniej o jej dzisiejszy stan. Zastanawiam się też czy rację bytu ma projekt fanpage na FB + linki do tekstów na moim portalu czy lepiej jakoś to inaczej poprowadzić.

Do tego zastanawiam się też po jakim czasie udało się wam osiągnąć ilość ,,lajków" w granicach 1,000. Oczywiście daleki jestem od spamowania znajomych i wymuszania agresywnymi wpisami wszędzie lajkowania i zaglądania na moją stronę. Mam wrażenie, że jeśli jest to znośne (to co robię) i na w miarę dobrym poziomie to obroni się samo. Z czasem oczywiście. Ponad to byłbym wdzięczny za wszelkie rady co do czytelności i samego wizualnego podejścia do fanpage jak i samej stronki. Z góry dziękuje!

Strona www:
www.thewonderland.pl/
Fanpage:
www.facebook.com/TheWonderlandBlog/
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka