Dodaj do ulubionych

Co za Sopot! - galeria zdjęć

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:11
Dziewczyno już nigdy więcej nie śpiewaj bo nie zdzierżę.Jak musisz występować
to tańcz-tylko to potrafisz.
Obserwuj wątek
    • Gość: Mario z Marek Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:14
      Lepper na Prezydenta,Wiśniewski na Premiera,Mandaryna na Ministra Kultury i
      Sztuki i cały świat jest nasz.
      • Gość: koko Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.block.alestra.net.mx 05.09.05, 01:41
        > Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

> Przeczytaj komentowany artykuł ?
        Gość: Mario z Marek 04.09.2005 22:14 + odpowiedz

>Lepper na Prezydenta,Wiśniewski na Premiera,Mandaryna na Ministra Kultury i
        >Sztuki i cały świat jest nasz.

Gość: Mario z Mareknapisał powyżej
        Aja mówie.............

No podobni ludzie się przyciągają Lepper + Michał a dlaczego obydwóm chodzi tylko o kase Michał ma w d. kulture a Lepper w d. ludzi

Tylko że fotel premiera to jest zaklepany już dla Renaty Beger

czyli.....

Prezydent - Lepper
        Renata Beger premier
        Moze mandaryna ten minist Kult
        a michał podobno chce wygryść z fotela rzecznika praw dziecka tak pisali

• Gość: Jacek Czy Piasek nie wytępował w Gumisiach? IP: *.ip.pop.e-wro.net.pl 05.09.05, 17:32
          Patrzę na Piaska i odnoszę wrażenie że widziałem go w którymś z odcinków
          Gumisi. Taki jakiś podobny do nich.
        • Gość: dudi Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 12:02
          moi drodzy pamiętacie "latający cyrk Moyty Pajtona" to jest o niebo lepsze,
          jeżeli by zrobić z tego film niezłą kaskę by zarobił.
      • Gość: Wojciech K. Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 01:05
        Wystarczy Cimoszewicz, sam będe na niego głosował by dobić kraj dobijający mnie.
        Zwiekszyc rownosc kosztem wolnosci to jest cos czemu wszyscy tu wegetują, a ja
        czuje sie szczesliwszy pracujac w WB. Następna nowosc to bedzie akcyza na
        paliwo dla bogatych 90%, a dla biednych 1%, przeciez trzeba zrownac ich dochody.
    • heartpumper BullShit Festival 04.09.05, 22:26
      Powinni tak "to" nazwac i nikt by sie nie zorientowal ;)
      MARGARYNA RULEZ
      • Gość: Czlowiek Re: BullShit Festival IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 05.09.05, 17:10
        Hey Ty
        mysle ze skoro ci sie nie podobalo powinienes poprosic o zwrot pieniedzy za
        bilet i next time jechac na wycieczke np: do Ugandy.
    • Gość: Mariusz Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:27
      Panie Krzysztofie Kiljański!Któtka ale rzeczowa opinia Gordona Haskella na temat
      Pana występu jest więcej warta niż wszyskie sopockie słowiki.Nasza rodzina jest
      zafascynowana Pańskim głosem.
      • Gość: ewik Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 07:32
        Ja też jestem zafasgynowana Kiljańskim i to on powinien wygrać ale takie mamy
        jury,myślałam ,że chociaż ono sprawiedliwie oceni.Brawo Kiljański.
    • Gość: Konrad Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:28
      To co zobaczyłem i usłyszałem w wykonaniu Mandaryny przeszło moje najśmielsze
      oczekiwania,tak żenującego występu, chyba nie da się powtórzyć. Zaczynam wątpić
      czy studyjna wersja jej przeboju jest aby napewno jej , czy też dobrego
      komputera?
      • Gość: idavdk Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 13:47
        Oczywiście że dobrego komputera!!! I jeszcze lepszego realizatora!!! W studiu
        tez sie spiewa na zywo, tylko tyle ze nagranie jest potem poddawane obrobce. Na
        koncercie tego sie zrobic nie da, chyba ze sie nie spiewa, tylko leci z
        palyback-u:)))
        30 lat temu nie bylo takich mozliwosci technicznych jak dzis i Taka Mandaryna
        nie mialaby zadnych szans na to zeby zaspiewac cokolwiek, nie mowiac juz o
        zrobieniu kariery.
        Taki brak wstydu jest nawet godny podziwu, choc straszliwie zalosny...
    • Gość: Majka Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.05, 22:37
      Nawet mi sie jej zrobilo zal, bo wypadla bardzo zenujaco.
      Mysle jednak, ze i tak jej to nie zniecheci, zdobyla przeciez druga liczbe
      glosow w konkursie publicznosci...
    • Gość: MarioSzczecin Kiszka IP: *.ps.pl / *.tuniv.szczecin.pl 04.09.05, 22:43
      TVN idzie na psy! szczególnie jeżeli chodzi o realizatorów dzwięku i poziom
      artystyczny!
    • Gość: magda Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:44
      generalnie jest mi tylko szkoda Flinty i Kiljanskiego, bo jako jedyni z calej
      grupy wiedza, ze nie wystarczy "miec glos", a trzeba jeszcze umiec za jego
      pomoca cos wyrazac. Wystepu Mandaryny nie skomentuje, bo nie wiem nawet od
      czego zaczac:)
    • Gość: Asiulek Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:48
      byłam w ciężkim szoku po występie Mandaryny-żenada...To przykre, że ktoś
      pozwolil jej wejść na scenę...kompletnie nie umie śpiewać!!!Mi to lepiej
      wychodzi, a zawsze kulałam z muzyki:) W ogóle stacja TVN chyba zapomina o czyms
      takim , jak robienie DOBRYCH widowisk kulturalnych..Czego Polacy słuchają???
    • Gość: Asia Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 22:51
      Żenujący byl komentarz wstępny Dody przed piosenką "Znak pokoju"...Kobieto, rób
      z siebie tandetną różową lalę, ale nie próbuj wykorzystywać na swoja korzyść
      wątków związanych ze smiercią Papieża!!!
      • Gość: Igor Oburzające! IP: *.infocoig.pl / *.crowley.pl 05.09.05, 07:36
        Zgadzam się ta prymitywna dziewczyna zawsze usiłuje wykorzystać - niestosownie
        sytuację. Wstyd.
        • Gość: idavdk Re: Oburzające! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 13:52
          Ta prymitywna dziewczyna ma iloraz inteligencji 146 i umiejetnie go
          wykorzystuje do robienia kariery:)))
          Co prawda moj gust muzyczny miesci sie zupelnie w innej szufladce, ale to ze
          slucham innej muzyki nie oznacza, ze mam niesprawiedliwie krytykowac kogos, kto
          ma glos i potrafi z niego zrobic uzytek. A nad jej wyborem stylu zachowania
          proponuje sie zastanowic przez pryzmat intelektu, a wtedy bardzo ladnie widac,
          dlaczego wybrala wlasnie taki styl:)))
          • Gość: Martin Re: Oburzające! IP: *.chello.pl 06.09.05, 12:04
            Ta dziewczyna jest dokladnie dowodem na to jak absolutnie iloraz inteligencji
            nie musi byc tozsamy z byciem madrym czlowiekiem.
            Dlaczego?
            TVN powtarzal niedawno odcinek "Mamy Cie" z gwiazdka, ktora tak Cie zachwyca.
            Jezeli, Twoim zdanem, osoba inteligentna wyraza sie o sobie, ze sie zesrala i ma
            kisiel w gaciach to gratuluje!
            Jedyne prawdziwe co Doda powiedziala o sobie odbierajac Slowika od publicznosci
            to zdanie, ze ludzie postrzegaja ja jako osobe wulgarna - trudno inaczej...
    • Gość: Maggie Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 23:08
      Mam pytanie do wszystkich internautów.Co myśleli sobie Irena Santor i Gordon
      Haskell słuchając "występu" Mandaryny?
      • util Myśleli mniej więcej to: 04.09.05, 23:22
        Irena Santor: Niech mnie ktoś zabije!

Gordon Haskel: Shoot me!

Gość portalu: Maggie napisał(a):
        > Co myśleli sobie Irena Santor i Gordon
        > Haskell słuchając "występu" Mandaryny?
      • Gość: smutasek Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 20:28
        Może "Co ja tutaj robię?",a może nie wierzyli w to co słyszą.Przyznam,że mi
        również trudno było w to uwierzyć.Najgorsze jest to,że ktoś z zewnątrz-"dzięki"
        TAKIEJ MANDARYNIE- oceni nas jako naród pozbawiony słuchu,smaku i pojęcia o
        muzyce.Jestem załamana,że takie dno wpływa na nasz muzyczny wizerunek.A swoją
        drogą ciągle się zastanawiam czy ta "GWIAZDA"jest bardziej głupia,czy bardziej
        bezczelna?
      • Gość: smutasek Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 20:28
        Może "Co ja tutaj robię?",a może nie wierzyli w to co słyszą.Przyznam,że mi
        również trudno było w to uwierzyć.Najgorsze jest to,że ktoś z zewnątrz-"dzięki"
        TAKIEJ MANDARYNIE- oceni nas jako naród pozbawiony słuchu,smaku i pojęcia o
        muzyce.Jestem załamana,że takie dno wpływa na nasz muzyczny wizerunek.A swoją
        drogą ciągle się zastanawiam czy ta "GWIAZDA"jest bardziej głupia,czy bardziej
        bezczelna?
        • Gość: Martin Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.chello.pl 06.09.05, 12:24
          Nie obawiaj sie Kiciu jak nas postrzega Swiat - on jest pelen znacznie gorszych
          Mandaryn. I nawet tam jest miejsce i dla prawdziwych Gwiazd, dla ktorych
          spiewanie z playback'u jest czyms z pogranicza obciachu, i dla artystek
          plazowych, ktorych nieskompliowane utworki umilaja nam czas podczas wakacji.
          I jeszcze jedno:
          to, ze spiewanie nie jest najmocniejsza strona Mandaryny to jedna rzecz.
          Natomiast upublicznienie w Internecie zarejestrowanego podstepnie glosu podczas
          wykonywania piosenki z playback'u jestjuz zachowaniem absolutnie bez klasy.
          Absolutnie niepotrzebnym. Przeciez zycie - czyli wystep na zywo - i tak by to
          zweryfikowalo.
          No chyba, ze ktos mial w tym jakis cel - czy tez, byc moze (co wydaje sie troche
          kuriozalne) w jakis sposob sie tej nieszczesnej Mandaryny obawial...
          • Gość: smutasek Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 19:25
            Pewnie masz rację,że świat jest przepełniony Mandarynkami,Sabrinami,Samantami
            itd.(długo by wymieniać).Chyba nas poniosło,wiele hałasu o nic.I tu można mówić
            o sukcesie Mandaryny-śpiewać nie umie,a wszyscy mówią o jej śpiewaniu:)-
            FENOMEN!!!I chociaż zgadzam się z Twoją opinią,to i tak na plaży lubię
            posłuchać dobrej muzyki.
    • Gość: Elwood Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.bpoint.pl / 217.11.141.* 04.09.05, 23:19
      perfect lepszy niż scorpions!
    • Gość: golass Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.fastres.net 04.09.05, 23:29
      doda, brawo, wygladasz jak marysia sadowska!
      piatki, piatki pyzate, piatki dla mamy i taty!
    • kameleon53 Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć 04.09.05, 23:39
      Mandaryna nie rób wstydu Polsce.Nie masz głosu do spiewania.Załóż szkołę tańca
      dla dzieci to wyjdzie Tobie najlepiej.Proszę zejdż ze sceny. Co na to Twój mąż ?
      • Gość: cybul Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.05, 23:43
        MANDARYNA - POWINNI TEGO ZABRONIĆ
    • Gość: pałkers Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.chello.pl 04.09.05, 23:49
      Polakom gratulujemy mandaryny...
    • Gość: martyna193 Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.05, 23:52
      rany boskie jak mozna bylo wybrac taki kicz.czym ludzie sie kierowali??
      wielkoscia cyckow?czy depresja intelektu??przeciez ta cala doda nie potrafi sie
      nawet sensownie wypowiedziec.dzisiejsze polskie spoleczenstwo to banda
      polglowkow siedziacych w niedziele z rodzinami w supremarkecie.Najpierw
      ubostwaili disco-polo, (w koncu nie przez przypadek znalazlo sie w opolu
      jednego roku),nastepnie kochali ich troje,oraz lzy,a teraz fundujemy sobie doda
      (zrób nam...)i plastikowa, niezwykle sztuczna mandarynke(swietna
      ksywka)..DZIZUS Kur..nie chce zyc wsrod tak malo ambitnego spoleczenstwa..PO
      PROSTU JEST MI WSTYD.(czy wy nie slyszeliscie jak mandaryna falszowala?A
      dlaczego niby sie poplakala?)...EH..
      • Gość: asia Dlaczego Mandaryna się popłakała? IP: *.lowicz.mediaclub.pl 05.09.05, 00:02
        Ze wstydu.
        • Gość: drante Re: Dlaczego Mandaryna się popłakała? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 01:25
          a jabardziej przykre jest to, że polskiemu społeczeństwu jak coś się rzuci - to
          łyka jak wygłodniał parszywy pies. Publicznośc tak samo sie "bawiła" podczas
          występu Flinty, Diody czy Margaryny. Czy ludzie nie umieją odróżnić
          beznadziejnego kiczu od czegoś lepszego? Ale co się dziwić - wystarczy przejśc
          po szkołach i zobaczyc jak są prowadzone lekcje muzyki w szkołąch masowych.
          Później takie zawodząco-fałszujące wokalistki udają, że śpiewają i
          tacy "pseudomelomani" skaczą na ich koncertach (Sopot) jak małpki do tej
          kakofonii.
        • Gość: idavdk Re: Dlaczego Mandaryna się popłakała? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 13:56
          jakiego wstydu? to dla niej pojecie nieznane, skoro w ogole udaje ze spiewa
        • Gość: smutasek Re: Dlaczego Mandaryna się popłakała? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 20:36
          Czy ona ma odrobinę wstydu?!Gdyby tak było powinna popełnić sepuku:)
        • desancler Re: Dlaczego Mandaryna się popłakała? 06.09.05, 20:54
          Wiecie co dochodzę do wniosku, ze lepiej ogladać gwiazdy na niebie
          wieczornąporą, niz pseudo wielkie gwiazdy Dodę i Mandarynę. Za pieniądze można
          wszystko zrobic i stwarzać takie gwiazdy, wstyd i obrzydzenie, Już nie mam
          ochoty oglądaćtych kiczołowatych programów w TVN. Ewa
      • Gość: idavdk Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 13:55
        oj, mysle ze doda zakasowalaby cie w rozsadnych wypowiedziach...gdyby tylko
        chciala:)))Pozdrawiam
    • Gość: swider Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.gl.digi.pl / *.gl.digi.pl 05.09.05, 06:46
      też sie zgadzam z tą opinią!!!uwazam ze,pokarano paru naprawde dobrze
      spiewających PRAWDZIWYCH!! artystów!przykład:KILJAŃSKI ,FLINTA!A taka osoba jak
      mandaryna psuje renome festiwalu jakim jest SOPOT!!!
      • Gość: awigaj Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.mt.pl / 80.51.255.* 05.09.05, 08:03
        no dobrze, skoro tyle osób mysli tak jak my, to KTO głosował na p.Wiśniewską?
        • Gość: Majka Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.05, 11:49
          Jak bardzo chcie wierzyc, ze ludzie glosowali na Mandaryne i Dode po prostu dla
          jaj. Latwiej mi z mysla, ze moi rodacy maja poczucie humoru a nie puste glowy.
          Choc lepiej byloby spozytkowc SMS na gluchonieme dzieci....
          • Gość: kevin Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.local.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.09.05, 01:34
            kto wysylal smsy? nie zpominaj, ze mężowie tych dwóch kobiet sąponad
            przeciętnie majętni wiedząc jak bardzo każdej z nich zależy na wygranej -
            poustawiali siebie i ludzi na smsowanie do upadłego... proste jak kłębek
            sznurka w kieszeni :P
    • Gość: Michał Wiśniewski Znów mnie nie posłuchałaś - mówi mąż Mandaryny IP: *.centrum.punkt.pl / *.centrum.punkt.pl 05.09.05, 07:23
      po jej "występie" w Sopocie - miałaś trzymać mikrofon z daleka od buzi, co by
      nie było tak bardzo słychać, jak fałszujesz i byś nie zagłuszała chórków. A tak
      wyszła doopa. Dobrze, że choć nie ruszałaś tak nogami i rękami jak przy
      playbacku, bo byś jeszcze tekstu do reszty zapomniała.
      • Gość: maly69 sopot=zero IP: .72.* / 159.51.235.* 05.09.05, 08:06
        Co zrobiono z Sopotu. Stacjo TVN zero poziomu kulturalnego. Po co DODA i
        Mandaryna... dwie lolity jedna lepsza i madrzejsza niz druga.zalosne.
        Uklony dla pozostalych wykonawcow za poziom artystyczny i troche zal ze tak to
        przebiegalo- zwykla komercja zrobiona przez tvn.
        lalki Barbie rozowe i glosy przy "goleniu".... nie pchajcie sie juz wiecej na
        scene. Jedna dzo szkoly .. po wiedze... a druga do szkoly po glos...
        pozdrawiam
        maly69.
        ps. robcie to co umiecie najlepiej. :)
        • Gość: pp Re: sopot=zero IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 08:41
          teraz ja: festiwal jako całośc - samo dno! Konkurs żalosny, gdzie prawdziwi
          wokaliści konkurują z miernotami, które jakimś cudem trafiły na scenę. To wstyd
          gdy Flinta/ Kilj. czy Piasek nawet stoją obok nich na scenie! Toż to lata
          świetlne dzielą w/w od mandarynki. W porównaniu z Wiśniewską Doda (choć szczyt
          tandety!), ale głos wydawała w stosownych miejsach i we właściwym tonie. Jakim
          cudem wygrała tę Ptaszynę?!! Bo większość widzów "olała" głosowanie, zaś bycze
          karki czy pomocnice fryzjerek (tzn. elektorat Leppera ) zagłosowały na nią wg
          swego najlepszego gustu - wygląda tak, jak marzą tysiące - na wzór wymyslony
          przez "Zycie na gorąco" i inne podobne g...a! Co jeszcze? Ileż nudy poza
          muzyką ! Nieznośna Mołek durnowata i zachwycona swoim gadulstwem; miałem ją
          dotąd za sensowną, piękną i elegancką kobietę. Po Sopocie widzę, że od Doddy
          różni się rozmiarami stanika. Majewski się sprawdził, z błyskiem facet. Co
          jeszcze się podobało? Maryla, Po Prostu Czerwony, Markowski. Załuję ,że na
          festiwal zjechałem specjalnie z lasu.
          • nikka00 Re: sopot=zero 05.09.05, 11:36
            Cóż nie ukrywam, że jestem nieco oszołomiona wczorajszymi wynikami sopockimi.
            Zastnawia mnie tylko jedno.. co sobie myslała ta cała mandaryna przed
            festiwalem, że co nagle spadnie na nią łaska boska i będzie umiała śpiewać? Czy
            ona sobie nie zdawała sprawy że jest głucha jak pień? Strasznie to dla mnie
            dziwne. Przez chwile po jej wystepie kiedy płakała ze wstydu mialam cichą
            nadzieję, że po prostu dotarło do niej, że jest zwykła oszustką i moze odpuści
            sobie, ale potem przypomniałam sobie że ona jest przecież Wiśniewska, coś
            takiego jak wrażliwośc i duma w tej rodzinie nie wystepują..... Ja trzymałam
            kciuki za Krzysztofa kiliańskiego ale sms-a nie wysłałam, jak pewnie większość
            ludzi którzy słuchają takiej muzyki.. niestety pewnie mamy gdzieś zakodowany
            wstręt do telewizyjnych zabaw sms-owych... kojarza się z debilnymi audiotele w
            których nie zamierzam brać udziału... szkoda tylko, że jury tez było głuche.
        • Gość: idavdk Re: sopot=zero IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 14:01
          jezuuu, skoro juz musicie krytykowac dode, to przynajmniej ograniczcie sie do
          sfery muzycznej!!! Piszac o braku inteligencji dody, sami powinniscie udac sie
          po wiedze do szkoly. Doda jest cwaniara i wie, jak zrobic uzytek z odpowiednio
          zaprojektowanego szow!!! A to swiadczy o inteligencji, ktorej jej naprawde nie
          brakuje
          • Gość: Martin Re: sopot=zero IP: *.chello.pl 06.09.05, 12:43
            Mnie natomiast zastanawia, ze Ty jako jedyna na tym forum osoba tak zaciekle
            bronisz plastiowej Dody - niemalze panicznie obawiajac sie, ze stwierdzenie o
            jej inteligencji okaze sie jednak mitem i ze - o zgrozo - ludzie nagle zdadza
            sobie z tego sprawe!
            A cwaniactwo jest raczej blizej chamstwa niz inteligencji...
          • desancler Re: sopot=zero 06.09.05, 21:02
            Czy wiesz co to znaczy słowo inteligencja, Doda i inteligencja-bez
            komentarza.Ciekawa jestem jak długo będzie wielką gwiazdeczka, ale w Naszym
            Kraju co drugi to wielki gwiazdor. Doda 2
      • Gość: pOisOn Re: Znów mnie nie posłuchałaś - mówi mąż Mandaryn IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 09:07
        no cużżż Margaryna udowodniła, że śpiewać nie potrafi więc pewnie nici z
        rodzinnej tradycji występu na Eurowizji...ufffffff...jednak dobrze że ten Sopot
        jest bo teraz przynajmniej nikt jej tam nie wyśle :P
        heh...kobitka udowodniła, że bez komputerka i kumputerowych przeróbek ani
        rusz...nawet kasa mężusia nie pomoże :P zajmij się tańcowaniem przy boku męża-
        to najlepiej Ci wychodzi :)
        Pozd.
    • Gość: r. PRZECIEŻ ZA MARGARYNĘ NA PŁYCIE ŚPIEWA KTO INNY IP: *.rezist.com 05.09.05, 08:24
      NIE MA TU NIC DO RZECZY KOMPUTEROWA OBRÓBKA, TO BEZTALENCIE NIE POTRAFI
      ZUPEŁNIE ŚPIEWAĆ A JAJ WSIÓRSKI GŁOS MA SIĘ NIJAK DO TEGO Z PŁYTY
    • Gość: Ania Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 08:40
      Niejeden JANKO MUZYKANT umrze nie dożywając szansy wejścia na piedestał sceny
      muzycznej. Bo bieda spycha go w dół. Ale najwidoczniej i mając pieniądze, głosu
      nie można sobie kupić. I dobrze; niech się nie wydaje bogolom, że wszystko uda
      im się kupić. Są na szczęście rzeczy nie do kupienia. Margaryna ;((((
    • evula Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć 05.09.05, 08:43
      Ja nie moge, ale ja objechaliscie normalnie na maxa. Az mi sie szkoda tej
      dziewczyniny zrobilo. Dajcie jej juz spokoj, bo bidulka w depresje wpadnie. Ale
      ciekawi mnie w tym wszystkim jedno: nie znalazłam na temat jej występu ani
      jednej pozytywnej opinii. Wiec kto na nia glosował, skoro zajela 2 miejsce w
      konkursie slowika publicznosci czy jakos tak?:-) I tak troche z innej beczki:
      ogladalam jej fotki z sesji do gazety "Pani" i sluchajcie ona bez tego calego
      makijazu wyglada naprawde na bardzo sympatyczna dziewczyne, nie widac tych jej
      ciosanych rysów twarzy, wyglada o niebo lepiej niz jak ja wymaluja jak barbie.
      Tylko ten Wisniewski taki oblech, ze az slabo.
      • ms_34 Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć 05.09.05, 09:03
        Panie TY widzisz i ....
        podobno do konkursu były eliminacje, ciekawe czym niektóre zapłaciły ...?
        jak dotąd ja i moje dzieci lubiliśmy mandarynki, ale teraz na samą myśl, aż mnie skręca, szokuje mnie też "zwycięstwo" Dody w konkursie publiczności LUDZIE CO Z WAMI ?????!!!!!!!
        jak dla mnie nawet piasek nie zabłysnął

a moja cała rodzinka była za kiljańskim i flintą
      • Gość: loco Glosowania IP: *.tele2.pl 05.09.05, 10:16
        Te konkursy sms to sciema straszna. Wystarczy zaopatrzyc kilkanascie osob w
        karty pre-paid dac pare zlotych wynagrodzenia i mamy zwyciestwo w kieszeni.
        Nie chce byc posadzony o spiskowa teorie ale to jest fakt. Wytwornia przeznacza
        pieniadze np 50-100tys na sms i ma reklame jesli jej pupil wygra warta
        parokrotnosc wlozonej kwoty. Popatrzcie na fenomen ZAKOPOWER. Czy ktokolwiek
        przed festiwalem w opolu dawal im szanse i wogole slyszal co robia? Ja przyznam
        ze sie interesuje muzyka i nie dawalem tej przasnej, wtornej, kiczowatej kapeli
        szans. A tu nagle .. grand prix w Opolu. Ciekawe ze jakos to zwyciestwo zlozylo
        sie z promocja ich plyty (premiera 16 maja) . Bardzo ciekawe. To gigantyczna
        reklama warta sms za 200 tys.
        Szol biznes to jedna wielka sciema.
        Jesli chodzi o Mandaryne to wiadomo ze nie potrafi spiewac. W studio mozna nuta
        po nucie podciagac do odpowiedniej tonacji. Kazdy moze zaspiewac czysto. To nie
        istotne. Wszedzie tak jest na calym swiecie ze sa gwiazdy ktore wystepuja z
        playbacku zawsze bo wazniejszy jest szol niz umiejetnosci wokalne. Mysle ze
        Mandaryna zdawala sobie z tego doskonale sprawe, ale jednak sam fakt ze tyle
        ludzi o niej gada jest ogromnym sukcesem jej i jej doradcow od PR. Pokazala sie
        przed paromilionowa publicznoscia nie placac pewnie ani grosza. O tym sie teraz
        mowi. Jesli chodzo o Dode to niestety kruca bomba nie ma na nia haka. Pokazala
        ze potrafi spiewac. Jest tak cwana albo ma znowu doskonalych doradcow PR ze
        dokladnie wie jakie sa gusta spoleczenstwa. Wiedziala ze piosenka konkursowa
        nie zwojuje niczego (ponoc to plagiat jest). Wiedziala natomiast ze jesli
        pozamiata druga piosenka to ludzkosc bedzie glosowala nie na piosenke (takie
        byly zalozenia konkursu , najlepsza piosenka) ale na osobe. Dala szol
        doskonale, pokazala to co tygrysy lubia najbardziej, troszke swingu, troszke
        przasnosci aby sie nikt do niczego nie mogl przyczepic. Nawet jury ktore bylo
        maksymalnie skonsternowane :) . Doda jestes wiesniara ale medialne zwierze z
        Ciebie i za to masz 5.
        Najwiekszym przegranym jest Kilianski i Flinta ktorej bidulce cos sie w
        samplerach przestawilo i o maly wlos caly zespol by sie nie wywalil. Bardzo
        szkoda mi Makowieckiego bo ma fajny glos i fajna piosenke. Nic.
        Co do jakosci festiwalu to panowie od montazu powinni brac lekcje u panow z
        telewizji publicznej. Te obciachowe kady i ujecia , Wstyd po prostu.
        Koncze elaborat i pozdrawiam
        • Gość: ja Re: Glosowania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 14:47
          To niestety prawda z tymi ustawianymi wynikami i kartami pre-paid z wytworni,
          wiec jesli sie zastanawiacie jakim cudem Mandaryna zajeła 2gie miejsce i kto na
          nią głosował - to juz wiecie. Żałosne ale prawdziwe, niestety.
    • Gość: franek k. Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.w82-121.abo.wanadoo.fr 05.09.05, 08:48
      doda jestes wspaniala spiewaj dalej i nagrywaj swoje plytki!!!!!!! nieprzejmuj
      sie tym co ludzie pie.. my i tak cie kochamy!!!!!!
    • Gość: Roman Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 09:12
      Mandaryna po prostu potrafi robić show, a ludzie krytykując ją pokazują jak
      bardzo jej zazdroszczą. Udowodniła, że nie trzeba być wielkim talentem
      wokalnym, żeby śpiewać i dobrze się bawić, a przy tym być jedną z najlepiej
      zarabiających artystek w Polsce. I to chyba boli ludzi najbardziej.
      • Gość: liz Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: 213.17.246.* 05.09.05, 09:58
        Może i talentem wielkim byc nie trzeba ale fałszowanie podobno własnych pisenek
        na festiwalu rengi sopotu to juz gruba przesada. ponadto z tego co zauważyłam
        to nawet szanowne jury nie skomentowało i nie oceniło publicznie wystepu
        Mandaryny.... ciekawe dłaczego....
        jakiś czas temu pan wisniewski szukał wokalistki i pamietam jak pani w. smiała
        sie z ludzi którzy prezentowali swoje umiejetności....
        troche pokory i dystansu do samych siebie prosze państwa.....
        Mandaryna: fakt - robi świetne show ale śpiewać nie umie...

• Gość: Anka Do Romana IP: *.in.lublin.pl / 217.153.209.* 05.09.05, 11:38
        Co Ty piszesz ? "Wielkim talentem" ona nie ma go wcale.Takie wycie !!! daj
        spokoj,to juz Wisniewski ma 100 razy lepszy głos od niej.I tu nie chodzi o
        zazdrosc tylko o to ,ze prawdziwi artysci tacy jak np: K.Kiljanski przegrał z
        takim niczym.I tu mowa własnie o atystach a nie o tym,ze dasz kase i
        wygrywasz.Trzeba sie wykazac własnie głosem a nie portfelem.Pa
      • Gość: smutasek Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 20:55
        Oj Romciu,Romciu czy Ty nie jesteś Michałkiem,że tak bronisz Margarynki?
        Dlaczego chcesz wierzyć,że ludzie jej zazdroszczą'a nie w to ,że zwyczajnie
        mają odrobinę słuchu???Oczywiście miałeś prawo na nią głosować,ale nie
        ośmieszaj się tą zazdrością,a już tym bardziej"WIELKIM TALENTEM WOKALNYM"!
        Człowieku jakim talentem w ogóle?!
    • Gość: gosik BASISTA SCORPIONS POLAKIEM !!! IP: 82.139.8.* 05.09.05, 09:36
      Wiecie o tym ??? Bardzo dobry basista PAWEŁ MĄCIWODA :) pozdroo dla niego
      • Gość: Czlowiek Re: BASISTA SCORPIONS POLAKIEM !!! IP: 8.3.* / *.proxy.aol.com 05.09.05, 17:20
        Hey,
        Prawde mowicie, Pawel jest the best. ( i zawsze byl )
        jak sie ktos zna na muzyce to musi mi przytaknac albo nie wie kto to Pawel
        Maciwoda.
        Pawel tak trzymaj
        all the best
    • Gość: bruno Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.c154.petrotel.pl 05.09.05, 09:53
      KOBIETO !!! ZRÓB COŚ DLA MUZYKI - PRZESTAŃ ŚPIEWAĆ !!! A SHOW POKAZANE W
      SOPOCIE ŻYWCEM ŚCIĄGNIĘTE Z SHOW JAKIE ROBI MADONNA !!!
      • Gość: g Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 09:54
        o jezu,czepiacie się.

ja bym zerżnął mandaryne bardzo chętnie, i tyle mnie obchodzi jej śpiewanie.
        • Gość: kas Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 05.09.05, 10:21
          Uch,ty buraku! Zabieraj głos w innym miejscu!
        • Gość: Zenon Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.chello.pl 05.09.05, 12:10
          I utrafiles w sedno. Pani Owoc Tropikalny powinna jak najszybciej wrocic tam
          gdzie jej miejsce - na rure.
        • Gość: obserwator i to jest chyba najlpeszy komentarz do 'gwiazd'... IP: *.europe.hp.net 05.09.05, 13:02
          typu Mandaryny i inne Britney Spears...
        • Gość: idavdk Re: Co za Sopot! - galeria zdjęć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 14:09
          no to ci wspolczuje serdecznie...musisz byc strasznie zdesperowany...
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka