Dodaj do ulubionych

Protestuje przeciwko braku audycji Swat wg BP

IP: 212.14.16.* 04.10.05, 11:55
Protestuje przeciwko zdjeciu z anteny w nowej ramowce PR1 Audycji Beaty
Pawlikowskiej"Swiat wg. Beaty Pawlikowskiej" i protestuje przeciwko coraz
wiekszej obecnosci Pawla Kostrzewy w Pr 1.Czy znow musze szukac kolejnej
przyjaznej sluchaczowi stacji stacji radiowej???"Jedynka" przypomina mi dobre
stare czasy Dobrej Starej Trojki i od roku jestem jej sluchaczem.Spotykam
Glosy ktore opuscily 'trujke'.I teraz zaczyna dominowac Kostrzewa.Jesli tak
bedzie nadal to radio straci kolejnego sluchacza.Przyszedlem sluchac jedynki
dla Audycji Beaty Pawlikowskiej a zostalem wiernym sluchaczem progarmu.Teraz
sie to moze zmienic tylko dlatego ze dobre audycje zamienia sie na papke
muzyczna prezentowana przez Kostrzewe
Obserwuj wątek
    • Gość: Sewe Re: Protestuje przeciwko braku audycji Swat wg B IP: 212.189.1.* 04.10.05, 13:23
      Czy wszystko co wartościowe musi znikać z anteny radiowej? Najpierw Radio Zet,
      teraz Program Pierwszy Polskiego Radia. Program Pani Beaty Pawlikowskiej od lat
      przyciągał w Zetce słuchaczy. Po jej przejściu do Jedynki ruszyliśmy za jej
      ciekawymi opowieściam. Teraz, Jedynka za wszelką cenę chce być topowa, i w
      miejsce jednej z najwartościwoszych audycji w historii Polskiego Radia umieści
      jakieś niewiadomo co dla ogólnie pojętych mas. Czy zasada równania do średniaka
      ma także obowiązywać w mediach? Czy już nic poza reklamą, reklamą i jeszcze raz
      reklamą oraz łomotaniem dziwacznej muzyki nie może istnieć w eterze? Przecież
      program Pani Beaty dostarcza niesamowitej ilości ciekawostek i informacji na
      temat ludzi ich pasji poznawania świata. Pozwala tym, którzy nie mają takiej
      możliwości w rzeczywistości, chociaż przez krótką chwilę trwania audycji poczuć
      ten daleki podróżniczy świat, zamknąć oczy i być w nim. Przecież radio jest
      uchem na świat.... A przynajmniej było....
      Wyrażam swoje niezadowolenie, oraz ubolewanie nad tendencją, która coraz
      bardziej jest rozpowszechniona, staje się zamykanie dostępu do jakiej kolwiek
      wiedzy poznawczej. A chyba media są po to, żeby tą więdzę dawać....
    • Gość: Rob Re: Protestuje przeciwko braku audycji Swat wg BP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.05, 17:56
      Program Pani Beaty miał niepowtarzalny charakter, panował w nim tak wspaniały
      klimat. I nie chodziło tu tylko o niezwykle kojący głos Pani Beaty, ale o
      muzykę z różnych krańców świata, jaką podczas audycji raczyła swoich słuchaczy,
      a także o fascynujących gości, z którymi Pani Beata przeprowadzała niezwykle
      ciekawe, nieszablonowe rozmowy. Ta Audycja miała fantastyczny, niemal rodzinny
      klimat, który wielu słuchaczom się udzielał. Podczas Audycji można się było
      poczuć się naprawdę jak w innym, lepszym świecie.

Jeśli radio nie chce mieć na swojej antenie tak wspaniałego dziennikarza, jakim
      jest Pani Beata, to ja jako słuchacz nie mogę zrozumieć na co stawia ustalając
      swój program. Kiedyś miałem nadzieję, że stawia profesjonalizm oraz na dobro i
      zadowolenie słuchaczy, ale niestety się zawiodłem.
      Teraz radio straciło zapewne nie tylko wspaniałą Audycję i Dziennikarkę, ale i
      wielu słuchaczy, którzy słuchali Jedynki niekiedy tylko ze względu na tą
      Audycję.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka