Dodaj do ulubionych

Co się tu dzieje? Zagadka dot. forum+hipoteza.

05.03.06, 00:08
Zastanawia mnie dlaczego osoby o różnych nickach używają blizniaczego
słownictwa np.beobahter,tokełe(można by zrobić słownik).Albo jest to jedna
osoba(ograniczona),albo więcej-czytających podobną literaturę(też
ograniczone:)Obie hipotezy haczą o "spiskową" Tak się składa że używają
rynsztokowego słownictwa i przesiadują tu całymi dniami,żerując na
tolerancji.Czy to jakaś organizacja? :) Ktoś za to płaci? Niby głupi i nie
potrafi pisać a posty śle i nawet linki wkleja! A może ktoś śmieciami chce
przykryć treść?
Obserwuj wątek
            • Gość: wulgarny synoptyk Re: Co się tu dzieje? Zagadka dot. forum+hipoteza IP: *.chello.pl 06.03.06, 17:40
              Może jeden przykład takiego "nienawistnego" manifestu czcigodny i wielce
              szanowny adwersarzu Kurt. Byłbym niewypowiedzianie wdzięczny. Jak dotąd
              operujesz gołosłownym i prostackim szufladkowaniem co jest chwytem z reperuaru
              tak nienawidzonych przez ciebie faszystów. Stosujesz "bliźniaczą " metodologie
              kwalifikowania oponentów rodem z podręcznika agitatora NKWD lub NSDAP. Swoją
              drogą to wrecz kliniczny przykład bezradności argumentacyjnej, upchnąc
              wszystkich majacych inne zdanie do jakiegoś ekstremalnego wor, oetykietkować i
              dumnie wypiąc tors w poczuciu triumfu. Myśleć nie trzeba, argumentoać też a
              jakie poczucie satysfakcji z faktu domniemanej przynależności do grona osób
              o "wyższym" statusie moralnym. A jak rozumiem użycie przez co najmniej dwie
              osoby takich samych słow jest już powodem do wietrzenia złowrogiego spisku
              ciemnych sił dybiących na fundamenty demokracji. Ja też drogi Watsonie Kurt
              dostrzegłem to niepokojące zjawisko. Co najmniej w kilku różnych postach
              zauważyłem "bliźniacze" sformułowania np. Jakby, chyba, aczkolwiek, i temu
              podobne, wielce symptomatyczne. Sa tak charakterystyczne ze niewatpliwie
              znamionuja jednego autora , niechybnie opłacanego przez wraże siły
              Rydzykoidanych mediów. Bo przecież każdy kto ośmiela sie wyznawać coś ponad
              dogmaty paraliżujace twój umysł to ograniczony ksenofob nie potrafiacy nawet
              składać zdań. Ciekawa i postępowa definicja ograniczenia, masz jeszcze jakieś
              odkrywcze spostrzeżenia wymagające diagnozy?
              • Gość: Kurt odpowiem Ci synoptyk IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 06.03.06, 21:29
                Więc- często używasz słów nieprzyzwoitych spłycając inne wypowiedzi do swojego
                poziomu.By nie grzebać się niepotrzebnie w Twoich postach(co samo w sobie jest
                katorgą) proszę abyś przeczytał swoją odpowiedż na moje pytanie dot.
                krzywdzenia dzieci.Przekonuje mnie ona że jesteś osobą niezrównoważoną,więc
                dyskusja z Tobą będzie utrudniona.Ale nie niemożliwa:) Pozdrawiam
                • Gość: wulgarny synoptyk Re: odpowiem Ci synoptyk IP: *.chello.pl 06.03.06, 21:50
                  Kurt, znowu powołujesz sie na coś co nie istnieje, przytocz jedno słowo z
                  mojego postu wyżej które jest powszechnie uznane za nieprzyzwoite. To ze
                  czytanie zdań nieco bardziej złożonych od tych jakimi zwykłeś się posługiwać
                  jest dla takich prostych konstrukcji jak ty katorgą , nie watpie. Generalnie
                  czytanie a co za tym idzie pisanie sprawia ci widoczną udrękę więc nie wiem
                  skąd te skłonności masochistyczne. Nie stać cie na żaden racjonalny argument a
                  tylko żałosne etykietkowanie, inaczej próbowałbys zdobyć sie chociażby na
                  namiastkę merytorycznej polemiki. A post dotyczący molestowania to tylko taka
                  niewinna licentia poetica dla rozrywki. Jeśli cie dotknęła i wywołała jakieś
                  dręczace reminiscencje z przeszłości to szczerze ubolewam, naprawdę sądziłem że
                  to tylko mmoje fantazje.
                  • Gość: Kurt Co w głowie to na języku. Re:synoptyk IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 09.03.06, 00:10
                    Cieszę się że nazywasz mnie prostą konstukcją. Ty jesteś konstrukcją mocno
                    skrzywioną. Trudno o merytoryczną dyskusje z kimś takim jak Ty,jesteś typowym
                    malkontentem w dodatku płytkim i hamskim.
                    Twoje fantazje nie dotknęły mnie, więc się nie gniewam:)Trudno mieć żal do
                    osła, że kopie.
                    Przytaczanie Twoich słów jest zbędne i nieprzyjemne dla czytających. Dość
                    powiedzieć że "niewinny" post o którym mówisz,został usunięty z forum za
                    łamanie zasad i umieszczony w koszu.
                    Ze śmietnika wyszedł i w śmietniku skończył. Amen.

• Gość: wulgarny synoptyk Co w głowie to na języku. Re:synoptyk IP: 87.206.212.* 09.03.06, 12:47
                      Cieszysz sie Kurt z faktu że jesteś prostakiem i prymitywem. Trudno od prostaka
                      wymagac innej reakcji więc twoja infantylna radość z własnego kalectwa mnie nie
                      dziwi. Dalej nie jesteś zdolny do podania zadnego przykładu swoich wyssanych z
                      brudnego palca zarzutów więc miotasz sie jak spłoszona kura w kurniku. Polecam
                      ci też częstsze wizyty na lekcjach polskiego w szkole podstawowej. Sądzac po
                      poziomie twojej ortografii ("hamstwo" poraz kolejny) jesteś jeszcze daleki od
                      jej ukończenia. I zamiast na wagarach w kawiarenkach internetowych spędzaj
                      wiecej czasu w ławie szkolnej na repetowniu kolejnej klasy.Nie wątpie zresztą
                      że w tym masz dużą praktykę. Swiadczy o tym kolejna mozolna i nieporadna próba
                      konstruowania zdań w języku ojczystym. Pocisz sie, napinasz,aż prawie widać
                      twoje niziutkie pomarszczone czólko i wywalony z wysiłku języczek. Ale uporu
                      godnego ciołka pogratulować.
                      Widze że zgłaszasz już wątki dla siebie niewygodne do moderacji, brawo Watsonie
                      kurt, posiadłeś kolejną sprawnosc. Nie ma to jak ciągły progress intelektualny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka