Dodaj do ulubionych

Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek?

• Gość: szary Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 26.11.04, 22:22
      1. Mojego szacunku nie straci nigdy
      2. Czy ty, droga autorko wątku na codzień, np w pracy (jeżeli już pracujesz)
      zawsze jesteś "sobą", zawsze robisz wszystko według własnego uznania i po
      swojej myśli?. Wydaje mi się, że p. Marek jest pod pręgierzem jakiejś wyższej
      władzy, która to faktycznie kształtuje program muzyczny trójki. Trzeba
      przeczekać...
      pozdro
      • Gość: mSZ Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.04, 23:18
        Cieszę się, że nie jestem tu sam w polemice z tymi, którzy wszystko uznają za
        beznadziejne: "Beznadziejna muzyka, beznadziejni prezenterzy, beznadziejni
        dyrektorzy". No to co nie jest beznadziejne? Radełko, które się Tobie podoba,
        do którego ma dostęp niewielki procent słuchaczy? Jak można tym, którzy
        zauważają w Trójce coś pozytywnego odbierać i ten promyk, jak można obrzydzać
        komuś na siłę stację, której on akurat słucha? Bo beznadziejna, bo dno, bo
        dyrekcja siaka czy owaka? A co mają powiedzieć ci, którzy w Biszczadach mają
        może tylko "Jedynkę" czy jakąś czeską stację? Też mają powiedzieć, że w
        imię "beznadziejności stacji" wyłączą radio i wsłuchają się w ryk krów na
        łąkach? Nie każdy ma dostęp do tego, czego chciałby słuchać.
        Nauczmy się jednego - wydobywania dobra i pozytywów nawet z tego, co inni
        skazali już na pożarcie. A wielu uczyniło już chyba tak z Markiem Niedźwieckim.
    • Gość: Wiernasłuchaczka Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 15:49
      Halo! Panie Marku! Co Pan na tą całą dyskusję na Pana temat? Dostał Pan
      mnóstwo"dobrych" rad, gorzkich wyrzutów(chociaż ,jak mi Bóg miły, nie wiem za
      co). No ludzie to naprawdę mają pomysły, a jacy oni są mądrzy, jacy szlachetni.
      Poczytałam sobie posty i jestem mocno zniesmaczona. No ale forum jest po to, by
      każdy mógł się wypowiedzieć. Więc korzystam z tego prawa i mówię: szanuję Pana
      za to, że nie przeszedł Pan do stacji komercyjnej, szanuję za stałość
      poglądów,dziękuję za te wszystkie godziny z muzyką, którą Pan puszczał, bo
      teraz mam taki a nie inny gust muzyczny(po stokroć dzięki). Lubię Pana audycje,
      a słucham ich od dwudziestu lat. A jak się komuś nie podoba, zawsze może
      przełączyć. Czy jest obowiązek słuchania Trójki?
      • trollllll Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? 27.11.04, 18:13
        Gość portalu: Wiernasłuchaczka napisał(a):

> Czy jest obowiązek słuchania Trójki?

Obowiązku słuchania nie ma, jest za to obowiązek płacenia abonamentu.

A ostatnio pan Marek obok swojego kolegi Kostrzewy występuje w autoreklamówce
        pt. "muzyka jest moim życiem" czy jakoś tak... gdzie zachęca do słuchania
        swoich audycji, dzięki którym również leczy swoje doły i depresje. Rozumiem ,
        że "Markomania" nadawana w sobotnie popołudnia zagłusza żal po utracie porannej
        sobotniej "Markomanii" oraz również zagłusza wyrzuty sumienia (a co to
        takiego...?) po wywaleniu Kaczkowskiego z tej godziny.
        Misio hipokrytek!

--
        Bycie idiotą - to czynność w pewnych kręgach już kultowa!
          • trollllll Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? 27.11.04, 22:04
            Niedźwiecki był wielki! Jego zasługi dla polskiego radia i dla uczenia ludzi
            słuchania odrobinę ambitniejszej muzyki są olbrzymie.
            Ale się gościu zaczął rozmieniać na drobne. I to do tego stopnia, że nie ostał
            się złamany grosz z jego zasług, który nie byłby zdewaluowany i rozmieniony.
            Cóż... cena wygodnego życia i "dopieszczania przez dyrekcję".
            Z NAPRAWDĘ KOGOŚ stał się NIKIM - w moich oczach przynajmniej.
            I tyle na temat.

--
            • mazzi52 Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? 29.11.04, 18:25
              Wczoraj przeczytalam wszystkie komentarze na tym forum.I zastanawiam sie...jaka
              moze byc średnia wieku piszacych tu osob?Jestem rowiesniczka p.Marka i Trojki
              slucham 'od zawsze'.Pewnie niwiele osob pamieta czasy,jak wszystko sie zaczęlo
              a ewoluowalo przez te wszystkie lata.Trojka miala swoje lata świetnosci i
              gorsze okresy,tak juz w zyciu jest!Zabolaly mnie slowa skierowane pod adresem
              p.Marka.Ilu jest redaktorow z taka wiedza muzuczna,uczylismy sie razem z nim
              sluchac dobrej muzyki...Wtedy nie mozna bylo ot tak, wejsc do sklepu i kupic
              dobra plyte.Przywozili dla nas te perelki z zagranicznych podrozy,cieszyli
              sie,ze moga nam zaprezentowac kawalek swiatowej awangardy...To koneserzy muzyki.
              Mozna ich policzyc na palcach jednej ręki...Zagrywki personalne nie maja z tym
              nic wspolnego, a tym bardziej wcinanie sie w czyjes zycie osobiste.Ci,ktorzy
              chcieli przejsc do innych radiostacji,niech sobie ida.Pan Marek jest
              nieodlaczna częsci Trojki i z wielka radoscia slucham jego audycji.Lista na
              pewno nie jest tu najsilniejszym ogniwem...ale przeciez to sluchacze decyduja o
              jej poziomie,oddajac swoje glosy.Piotra Kaczkowskiego tez slucham,jego audycje
              sa jak zwykle niepowtarzalne i refleksyjne...i coz z tego,ze pojde nad ranem
              spac?Trojka to m.in. nipowtarzalni i niebanalni ludzie...wlasnie tacy jak:
              p.Marek N.,W.Mann,P.Kaczkowski... i dlugo,dlugo nic.Pamietam poczatki,wiec mam
              jakas skale porownawcza.Niektorzy sa oburzeni,ze p.Marek zamknal drzwi przed
              muzyka hip-hopowa.Mysle,ze wlasnie dlatego ,ze Trojka ma od lat
              swoj 'klimat',to klasyka rocka i klasyka wogole...Mlodziez ma Radiostacje,Vive
              telewizyjna, a pozostali maja RMF i inne ZETY...A MY mamy Trojke,taką jaka jest!
              A w Trojce mamy p.Marka Niedżwiedzkiego. Lubię go i szanuje,potrafi stworzyc
              klimat dla pieknej muzyki.Nigdy nie dociekalam jakie pelni funkcje w Trojce i
              jak sobie radzi w zyciu osobistym.Jego zadaniem jest co innego i z tej funkcji
              od wielu lat wywiazuje sie wspaniale.Jątrzycie...a niektorzy z Was przyznaja,ze
              urodzili sie ...'w polowie lsty'.I coz moga wiedziec o poczatkach???
              Moj komentarz nie odnosi sie tylko do tego, co napisal trollll,ale ogolnie do
              wszystkich,ktorzy sa "tacy oburzeni"...
              --
              • joneczka Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? 30.11.04, 08:42
                Zgadzam sie z Panią w zupełności. Z ust mi Pani wyjęła. W ogóle nie rozumiem
                tego zacietrzewienia niektórych forumowiczów. Z ich wypowiedzi wyraznie
                przebija już nie niechęć, ale wręcz nienawiść. A przecież wystarczy wyłączyć
                radio lub przełączyć na inną stację i już ulga dla niechętnych, prawda? A jeśli
                chodzi o hip-hop na przykład, to nie jesteście uważnymi słuchaczami, drodzy
                krytykanci. Proszę włączyć radio w piątek o godzinie 22.05, a przekonacie się,
                że nie macie racji. Ja słucham Trójkę od wielu lat, nie wszystko mi się podoba,
                ale, na litość boską, pokażcie mi choć jedną stację radiową lub telewizyjną,
                która całkowicie wystrzega się błędów? Panie Marku! Tak trzymać!
                • trollllll Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? 30.11.04, 09:26
                  joneczka napisała:

> A przecież wystarczy wyłączyć
                  > radio lub przełączyć na inną stację i już ulga dla niechętnych, prawda?

Po prostu ku..ca mnie bierze, jak czytam takie tłumaczenia!!!
                  Miałbym w dooopie całą tę trujkę, niedźwieckich, laskowskich i całą tę bandę
                  nieudaczników i amatorów, gdyby nie to, że jak na razie nikt mnie nie zwolnił od
                  płacenia co miesiąc haraczu za to góóóóó... A jakbym sam chciał się zwolnic z
                  płacenia, to zaraz mnie straszą kontrolami i innymi działaniami przymuszającymi,
                  o których można sobie poczytać na śmiechu wartej stronie
                  www.mediapublicznetak.pl , która obrazuje, jak to dyrektorstwo radia i
                  telewizji domaga się kasy, wygłasza wiele pseudomądrych i pseudouczonych
                  frazesów, ale w rzeczywistości uprawia bezczelne żebractwo, bowiem my, słuchacze
                  i telewidzowie z tego płacenia NIE MAMY NIC (np. ciekawy film dokumentalny o
                  Staline - można obejrzeć już pół godziny po północy, ale za to po teleekspresie
                  z radościa możemy śledzić losy klanu Lubiczów, buhaha, a potem zgadywać jaka to
                  melodia wraz z tandetnym zespolikiem muzyczno-wokalnym (?)).

> Ja słucham Trójkę od wielu lat,
                  Używamy DOPEŁNIACZA - TRÓJKI TRÓJKI!!!! słuchać - kogo lub czego! a nie - kogo, co.

> ale, na litość boską, pokażcie mi choć jedną stację radiową lub telewizyjną,
                  > która całkowicie wystrzega się błędów?
                  Można dążyć do doskonałości. Jakoś takie komercyjne TVN24 potrafi na przykład...

>Panie Marku! Tak trzymać!
                  Pan Marek pomimo dawnych zasług teraz zaprzedał się badziewiu i hołduje taniej
                  popularności. Jest żałosny i tyle.

--
                  • mazzi52 Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? 30.11.04, 10:15
                    Brak Ci taktu i dobrego smaku,z tego wnosze,ze nie jestes stalym sluchaczem
                    Trojki...Jesli nie masz argumentow, to czepiasz sie.Potrafimy odmieniac slowo
                    Trojka bez Twojej pomocy!Odmieniamy je w koncu od 30 lat.Uwagi pod adresem
                    abonamentu skieruj pod wlasciwy adres...Ta sprawa akurat nie ma zadnego zwiazku
                    z...muzyka w radiowej Trojce.p.Janko pozdrawiam :)
                    --
                    mazzi52
                  • joneczka Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? 30.11.04, 11:23
                    Ale musiał Panu straszną krzywdę zrobić pan Niedźwiedzki, skoro tak się Pan
                    piekli, panie Trolllll. Słusznie Pan zauważył, że palnęłam byka, ale proszę
                    przyjrzeć się swoim postom-pisane zapewne w złości, nie są wolne od błędów
                    ortograficznych, chyba ,że użył ich Pan celowo, np "trujka", by pomniejszyć
                    znaczenie stacji. Ale to juz tylko Pan wie. Odnoszę wrażenie, że to Pan
                    wygłasza pseudomądre, pseudouczone frazesy czepiając się Bogu ducha winnych
                    ludzi. Będę się upierać, że nikt nie każe słuchać nielubianych stacji
                    radiowych, jest przecież taki duży wybór. I już za słuchanie wybranych,
                    lubianych audycji warto płacić abonament. Przecież nie płacimy go tylko za
                    Trójkę. Pozdrawiam.
      • yacy Wierny słuchacz 27.11.04, 20:38
        Czytałem, czytałem i ... nie wytrzymałem. Ludzie o co Wam chodzi? Słucham PRIII od 82 roku i zaczęło się oczywiście od LISTY. Cały czas Pan Marek jest dla mnie kimś ważnym jeśli chodzi o muzykę, a że muzyka jest dla mnie bardzo ważna więc... Uważam że gdyby nir Marek Niedźwiecki to muzyka w Trójce wyglądałaby zupełnie inaczej... Nie przepadam za smooth jazzem, ale ... kupiłem nr 6. To dwie CD, na drugiej są piosenki z dzwoneczkami. C O Ś F A N T A S T Y C Z N E G O !!! i są to wynalazki Pana Marka. W tej chwili mam już wszystkie części i przy czytaniu samych ksiązeczek spędziłem ponad godzinę. Posiadam również książkę podsumowującą 600 list PR3. I tam są prywatne przemyślenia Pana Marka. Jest to fascynująca lektura ...

Podsumowując: Marek Niedźwiecki był i jest "kimś" w polskim radio.
        Pozdrawiam i wielki szacunek Panie MARKU
        • sarana Re: Wierny słuchacz 27.11.04, 21:27
          Oj, jak dobrze, ze slysze choć jeden pozytywny głos (może jest więcej, ale nie
          dałam rady przeczytać wszystkich wypowiedzi). Przecież audycje MN - markomania,
          smooth jazz, lista - to jedne z najlepszych radiowych audycji muzycznych i nie
          tylko ! A ten klimat, ktory Marek tworzy, ten luz i atmosfera bliskosci, jak by
          siedzial obok, a muzyka uzupelnia to wszystko. Ja tylko zaluje, ze nie moge w
          kazdy piatek i sobote sluchac jego audycji. A najbardziej lubie sobotnie
          popoludnia, gdy mam czas, lampke wina, cos tam sobie robie, czytam, a muzyka
          leci w tle i wypelnia mi godziny. Szkoda, ze to sie tak rzadko zdarza. A plyty
          smooth jazz tez mam zamiar kupic, bardzo bym chciala je wszystkie miec w swojej
          kolekcji.
    • neandertalski gratuluję trollllowi, szczerze choć nie wiem czego 30.11.04, 14:25
      naprawdę jestem pod wrażeniem, nie sądziłem, ze wygrzebanie ze śmietnika tego
      starego wątku może jeszcze ludziom aż tak pobudzić krążenie żółci w żyłach.
      Homo polonicus pomyjus, to naprawdę zdumiewające zjawisko, sprawiające, ze
      ludzie niczym w wilkołaki, przemienieni w zgrabne nicki szarpią zwierzynę,
      wypluwają i tak w kółko. I to jak się domyślam wszystko pod działaniem muzyki
      którą ciągle jeszcze Niedźwiedź puszcza w tym śmiesznym radyjku, to się nazywa
      oddziaływanie na wyobraźnię :-) Eh, ta nasza niepoprawna polska wrażliwość...
      • trollllll Re: gratuluję trollllowi, szczerze choć nie wiem 30.11.04, 15:02
        I ja sie troszkę dziwię, ponieważ, mocno wkurzony kolejną silną powtarzalnością
        pieśni "puszczanych" w radiu, po prostu chciałem dac wyraz swojemu jakiemuś tam
        niezadowoleniu.
        Wiem, że Niedźwiecki kiedyś potrafił i zaskoczyć, i ciekawie zaprezentować,
        słuchało się go z przyjemnością. Ale obecnie - ...i tutaj niech każdy sobie
        wpisze co chce... - i dlatego go nie trawię.
        Dlaczego taki Mann był i jest tym samym Mannem, Kaczkowski był i jest tym samym
        Kaczkowskim, Kosiński (jeden i drugi) był i jest tym samym Kosińskim, dlaczego
        Beksiński zawsze był tym samym Beksińskim, a Niedźwiecki jest obecnie zupełnie
        innym Niedźwieckim? A może to złudzenie?
        Co się takiego stało? Czy to faktycznie koniec świata prezenterów? A może tylko
        Niedźwiecki skończył swój świat prezentera, a jeśli tak, to kim jest w tej
        chwili? I co robi w radiu? Odnoszę wrażenie, że na swojej opinii muzycznego guru
        niestety nie ujechał daleko; a to, co robi w radiu teraz albo nudzi, albo
        irytuje. Mnie samego nudzi już dawno lista przebojów, która w zasadzie jest
        listą promowanych mniej lub bardziej usilnie wytwórnianych singli; nudzi mnie
        ciągłu chillout, nudzi mnie w kółko wałkowany "smooth jazz" , a irytuje
        playlista, od której Niedźwiecki sie odźegnuje jak może, ale tak naprawdę
        przykłada do niej łapę jak mało kto.

A piekiełko się rozpętało - jak zwykle. Choć możesz mi nie wierzyć - nie
        zabiegałem o to.

--
        "Miejcie odwagę posługiwać się rozumem."
        Immanuel KANT
        • Gość: bluesmanniak Re: gratuluję trollllowi, szczerze choć nie wiem IP: *.pkp.wroc.pl / 212.127.68.* 30.11.04, 17:15
          > Dlaczego taki Mann był i jest tym samym Mannem, Kaczkowski był i jest tym
          samym
          > Kaczkowskim, Kosiński (jeden i drugi) był i jest tym samym Kosińskim, dlaczego
          > Beksiński zawsze był tym samym Beksińskim, a Niedźwiecki jest obecnie zupełnie
          > innym Niedźwieckim? A może to złudzenie?

Zludzenie jest bardziej zludne niz nam sie wydaje... Wszyscy sie zmieniaja, nie
          tylko Niedzwiecki.

Kaczkowski BYL MOIM GURU w latach '70 i tak do polowy '80 a potem... sie
          zmienil. Zaczal zachwycac sie wszystkim co wynalazl, robic slodziutkie
          dlugachne wywiady i wprowadzac na antene atmosfere milusiej intymnosci
          doprowadzajacej do wymiotow... juz nie jest moim guru...

Mann tez sie zmienil. Kiedys robij jaja z czego sie dalo, smieszyl ale tez nie
          pokazywal, ze sie przejmuje sluchaczem. Muzycznie specjalnie sie nie zmienil,
          teraz tylko jest bardziej konsekwentny. Ale uwaga, Mann nie pracuje na etcie w
          PR! Moze sobie pozwolic na spory dystans do tego radia...

Niedzwiedz nie byl nigdy typem guru i nigdy nie udawal takiego - po prostu
          tylko/az potrafil zawsze wybrac ambitniejsza muzyke z szerokiej oferty rynku.
          Dlatego zauwazyl i pokazal ludziom np. smooth-jazz (obecnie tylko 1 godzina w
          tygodniu - wiec jak mozna mowic ze walkowany w kolko?!) czy lagodniejszy rock
          (radio California). W audycji autorskiej puszcza ambitniejszy, nie playlistowy,
          pop-rock.
          Co do Listy Przebojow, w wywiadach i na chatach wypowiadal sie, ze juz go to
          nie bawi, ale robi to, bo taka jest linia programowa PR3 i ludzie ciagle tego
          sluchaja. Nas, starszakow, juz to nie bawi - zgadzam sie, ale swiat sie
          zmienia...
          Czy Marek N powinien rzucic w cholere te Liste i caly PR3? Czy dzieki temu w
          Trojce byloby lepiej? Byloby jeszcze gorzej! Wtedy juz niepodzielnie panowalby
          DJ Kostrzewa i playlista trwalaby moze nawet 24 godziny na dobe! I nie byloby
          juz miejsca nawet na nocnej antenie dla Kosinskich, Kaczora czy Manna...

A gdzie mialby sie przeniesc MarekN? Gdzie daliby mu szanse zapuszczac to co
          lubi czyli ambitniejszy pop-rock czy ten smooth-jazz nie wspominajac o takich
          ekstrawagancjach jak salatka wlosko-francuska? Do Zetki, Rmfki? He, he, akurat
          by tam se pogral... Jedyna droga prowadzi prawdopodobnie do PR1 - juz sporo
          radiowcow-starszakow z dawnegp PR3 (takze z PR2 i Biski) tam wlasnie
          wyladowalo. I kto wie czy ja, jako sluchacz, tez tam w koncu nie wyladuje...

Niedzwiecki sie odzegnuje od playlisty - i widac niewiele wiecej moze zrobic.
          Sam nie wygra z machina skoncentrowana na mlodym, inteligentnym targecie...
          Wiemy zbyt malo o mechanizmach rynkowych objawiajacych sie w singlach
          promujacych, o firmach naciskajacych na reklamowanie jedynie slusznej muzy ani
          o metodzie doboru do playlisty. Ale o ile moge sobie wyobrazic DJ Kostrzewe
          doznajacego orgazmu przy ukladaniu playlisty o tyle MarekN nie pasuje mi do
          tego. I jesli "przyklada do tego lape" tzn. np. zatwierdza, to widac nie mozna
          nic z tym zrobic... tak to jest strategicznie poukladane... bo gdyby bylo mozna
          to by to zrobil.
          Opuscic tonacy okret latwo, szczegolnie gdy na horyzoncie jakas piekna wyspa.
          Trudniej pozostac i ratowac co sie da!

• Gość: zuzka Re: gratuluję trollllowi, szczerze choć nie wiem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 17:54
            dzieki bogu za głosy rozsądku!dlaczego w naszym kochanym kraju kazdy ma zdanie
            na każdy temat,tylko najgorsze,ze nie ma pojęcia o czym pisze.....Trójki słucham
            dla przyjemności bo dosyć mam już tego chłamu na RMFie czy w zetce.....nie
            mówiąc o opanowaniu Radiostacji przez Sean Paula....a tak fajnie już
            było.....proponuję,jak ktoś nie może słuchać p.Marka czy innych
            prezenterów,zmienić stację i przestać lać wodę bo to takie typowe dla nas.....
            • Gość: bluesmanniak Re: gratuluję trollllowi, szczerze choć nie wiem IP: *.pkp.wroc.pl / 212.127.68.* 01.12.04, 09:15
              > Marek Niedźwiecki jest kierownikiem redakcji muzycznej Programu III Polskiego
              > Radia.

to tylko suchy fakt - przeceniasz jego znaczenie
              bylem kierownikiem dzialu projektowego - myslisz ze moglem projektowac co chce
              i jak chce? bzdura - jest dyrektor ktory nadzoruje i dopilnuje zebym realizowal
              jedynie sluszne projekty a slusznosc okresla centrala w W-wie
              kierownikowanie czesto sprowadza sie do roli administracyjno-organizacyjnej,
              zarzadzania "aparatem wykonawczym" i pole manewru na wlasne pomysly jest wtedy
              bardzo ograniczone...
                • neandertalski Re: gratuluję trollllowi, szczerze choć nie wiem 01.12.04, 14:09
                  może sie mylę ale wg mnie układanie plejlisty z jego pozycji to po prostu
                  muzyczna poczta ukf, masz pakiet iluś tam piosenek które dostajesz z góry i
                  możesz sobie z nich skomponować wiązankę na dany dzień. Ten pakiet nie wynika z
                  widzimisię kierownika od muzyki, tylko jest przydzielonym przez tych którzy
                  decydują o profilu danej stacji i są jej rzeczywistymi szefami. Jak się nie
                  mylę Niedźwiedź nie prfoluje tego radyjka a nawet jeżeli na początku wydawało
                  mu się, ze tak będzie to teraz już wie, że tak nie jest. Założenia kształtu
                  radia wynikające z opracowanych przez fachowców od śpiewu i mas wytycznych
                  przygotowuje się chyba na samej górze. Jego miejscer kierownicze jest chyba
                  dużo niżej, a że g...o zawsze spada na sam dół jest w praktyce tylko tym kim
                  jest, czyli ma za zadanie spełniać zadania jakie otrzymuje od szefa, każdy ma
                  jakiegoś szefa. Swoją drogą mi np ciężko uwierzyć w to, że Kaczkowski z
                  potrzeby serca np swego czasu puszczał nowe nagrania Maanamu albo Kombi czy
                  innych wspominanych tu Wilków i robił to rzeczywiście wolny od zadań do
                  wykonania.
                  Może błędnie znowu rozumuję ale dla mnie Niedźwiedź w plejliście przypomina
                  lekarza w jakimś polskim szpitalu na peryferiach, który ma do wyboru albo
                  operować tym co ma albo pacjentów nie operować wcale. Może przy tym wcale nie
                  musi angażować się w walkę związaną ze stanem służby zdrowia, może po prostu
                  próbuje robić co może tym co ma, bo lubi swoją pracę i utrzymuje się z niej.
                  Czy naprawdę nie może tego robić? Musi podać się do dymisji i dopiero jak już
                  naprawdę nie będzie miał nic do gadania i tak jak w oddziale wojska będzie miał
                  jak wszyscy chu.owo ale jednakowo to będzie fajnie i w porządku? Ciekawe ilu z
                  Was krytyków umiało tak w życiu postąpić i gdy w robocie nie zgadzało się z
                  szefem po prostu się zwolnić, w wieku 50 lat albo przynajmniej poprosić o
                  niższe stanowisko.
                  • yacy Re: gratuluję trollllowi, szczerze choć nie wiem 01.12.04, 15:50
                    NIC DODAC NIC UJĄĆ. ZGADZAM SIĘ ZE WSZYSTKIM. A PORÓWNANIE Z LEKARZEM BARDZO OBRAZOWE!!! WŁAŚNIE WYŁĄCZAM TRÓJKĘ ABY POSŁUCHAĆ SMOOTH JAZZ CAFE, POTEM PUSZCZĘ SOBIE MINIMAX.PL2. WIECZORKIEM PIOTR STELMACH PREZENTUJE - 3MAJ Z NAMI I KOLEJNA CZĘŚĆ SJC 6 - PIOSENKI Z DZWONECZKAMI - ŚWIETNE WYNALAZKI PANA MARKA.

WBREW POZOROM TO NIE JEST REKLAMA TRÓJKOWYCH CD - A JEDYNIE CHCĘ NAPISAĆ ŻE PO ZA SŁUCHANIEM TRÓJKOWEJ PLAYLISTY MOŻNA SŁUCHAĆ WŁASNYCH CD...

P.S. JUŻ JEDZIE DO MNIE POCZTÓWKA Z KARPIEM...
    • znawoj Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? 02.12.04, 16:42
      jestem juz dosyć starszawym słuchaczem trójki. Było to kultowe radio mojego
      pokolenia. W głośniku radiowęzła w akademiku, póżniej w pracy, w samochodzie,
      na wczasach itp. tylko trójka. Od 2 lub 3 lat zauważyłem, że zdradzam trójkę
      dla innych stacji. Robiłem to mechanicznie, bezwiednie, ale gdy zacząłem się
      nad tym zastanawiać to doszedłem do wniosku, że po tylu latach udanego pożycia
      to nie ja tylko tylko "trójka" dopusccza się zdrady!!!!!
    • Gość: karla Re: Czy Marek Niedżwiedzki stracił wasz szacunek? IP: *.ci.uw.edu.pl 03.12.04, 13:42
      Nie wiem o co Ci chodzi! Moim zdaniem,właśnie dzięki tym dziennikarzom,których
      wymieniłaś tzn.Niedżwieckiemu i Strzyczkowskiemu, Trójka ocaliła dawny klimat
      pomimo niekorzystnych zmian w stronę komercjalizacji.Pomyśl co by było gdyby
      Niedżwieckiego nagle zabrakło!(katastrofa).Wtedy już w ogóle nie dałoby się
      słuchać tej stacji.To prawda,że Trójka się zmieniła,ale na pewno nie rzutuje to
      na wizerunek samego M.N. Nadal bardzo go cenię i szanuję właśnie za to,że nie
      uciekł z Trójki,gdy ta przechodziła poważny kryzys i że ciągle walczy o
      pozytywny wizerunek stacji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka