Dodaj do ulubionych

Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską satyrę

IP: *.promax.media.pl 10.05.06, 20:26
Super, nareszcie gazeta zauważył JM. fajne są takie strony, które spuszczaja powietrze z balonu dmuchanego przez naszych polityków i nie tylko
Obserwuj wątek
    • Gość: Doktor No Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską satyrę IP: 195.205.190.* 10.05.06, 20:50
      Kilka kwiatków z JM:

*Krótko po zawaleniu się hali w Katowicach, umieszczono przetworzone zdjęcie przedstawiające tłum niosący transparent „Nie sprzątać śniegu z dachu Sejmu IV RP!!”
      www.joemonster.org/article.php?sid=5605

*Połączenie do JoeMonster.pl.
      Artykulik o znamiennym tytule "10 oznak, że jesteś nieudacznikiem", w którym pojawiło się zdanie "4. Twój brat bliźniak jest prezydentem". www.joemonster.org/article.php?sid=5558

*Artykuł pt. „Zobacz na żywo przeprowadzkę Prezydenta IV RP!”, w którym zdjęcie przedstawiające rzekome miejsce z którego można było podziwiać tytułową przeprowadzkę. Cały „dowcip” miał polegać na tym, że na zdjęciu widać było dwa miejsca do oglądania, gdzie w tym za 30$ znajdowała lornetka, a na tym za 30000$ karabin snajperski. www.joemonster.org/article.php?sid=5389

Poziom dowcipu trzeba przyznać, bardzo wysoki.
      • Gość: klakson Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 00:43
        Poziom dowcipów o bliźniakach nie może być wysoki, musi dostosować się zarówno
        do wzrostu, jak i formatu wyżej wymienionych
        • kaczomowa Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s 11.05.06, 02:03
          Nie to co dowcipy o Giertychu...
          • frant3 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s 11.05.06, 07:05
            Albo o Romanie... których u mnie jak na lekarstwo.

--
            Frant - humor, satyra, krytka
            • pozlotemu Gazeta wypuscila gazy, czyli umacja swoja pozycje 11.05.06, 13:10
              Gazeta wypuscila gazy, czyli juz nic wiecej nie moga.
              GWno umacnia swoja pozycje na rynku brukowcow.
              • Gość: KaT Gazeta wypuscila gazy, wdychaj to dobrze.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 19:52
                ... robi na rozgrzane głowy, takie jak Twoja. A skoro nie lubisz koszernego
                GWna to idź powytrząsać łupież gdzie indziej...

"Niech będzie pochwalony Lech i brat jego Jarosław zawsze dziewica"
                • pozlotemu Re: Gazeta wypuscila gazy, wdychaj to dobrze.... 11.05.06, 21:29
                  "Agora ogłosiła wyniki za I kw. 2006 r.
                  pi, reuters 11-05-2006, ostatnia aktualizacja 11-05-2006 09:57

W pierwszym kwartale 2006 roku zysk netto grupy Agora SA spadł do 0,8 miliona
                  złotych z 43 milionów w analogicznym okresie roku ubiegłego - podała spółka"
                  Wdychaj to dobrze moze cos dojdzie do twojego spustoszonego propaganda lewacka
                  mozgu
            • Gość: XXX Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 11.05.06, 15:33
              www.joemonster.org/article.php?sid=5881 - to mnie wrecz ujelo ;)
        • Gość: dowcipas.z.giewu Hehe! a co z "O b r z e z a n y m Jakałą" :)))))) IP: 67.64.202.* 12.05.06, 08:51
        • Gość: dowcipas.z.giewu Hehe! a co z "O b r z e z a n y m Jakałą" :))))) IP: 67.64.202.* 12.05.06, 08:52
      • Gość: Jaszyn Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.pppoe.mtu-net.ru 11.05.06, 01:29
        > *Artykuł pt. „Zobacz na żywo przeprowadzkę Prezydenta IV RP!”, w którym
        > zdjęcie przedstawiające rzekome miejsce z
        > którego można było podziwiać tytułową przeprowadzkę. Cały „dowcip” miał
        > polegać na tym, że na zdjęciu widać było dwa
        > miejsca do oglądania, gdzie w tym za 30$ znajdowała lornetka, a na tym za
        > 30000$ karabin snajperski. www.joemonster.org/article.php?sid=5389

No prosze, nie wiedzialem, ze Kaczynski prezydent do Moskwy sie przeniosl!
      • Gość: nerd drNo - nie masz pojęcia o czym bełkoczesz IP: *.toya.net.pl 11.05.06, 12:30
        stek bzdur
        • Gość: wysoki Re: drNo - nie masz pojęcia o czym bełkoczesz IP: *.dsl.irvnca.pacbell.net 11.05.06, 20:13
          Serwis fajny. A co do artykułu i zdjęć to nie dziwota że GW nazywają Wybiórczą
          • Gość: bojowniczka JM Re: drNo - nie masz pojęcia o czym bełkoczesz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 22:24
            Ojca Redaktora tfu... to jest naszego ukochanego redaktorka będziemy bronić
            własną piersią:))
      • Gość: Marzena Ciekawe, że GW zainteresowała się JM dopiero, kied IP: *.proxy.bosbank.pl / *.bosbank.pl 11.05.06, 12:34
        ... kiedy zaczął usilnie i ustawicznie atakować PiS...

Żałosne, naprawdę.

Niestety, poziom żartów na JM obniżył się straaaasznie ostatnio. I tak w sumie
        to chyba właśnie ze względu na tę nachalną propagandę anty-PiS w JM ta formacja
        zaczęła mnie interesować, a później ją wspierać. Czyli efekt raczej odwrotny do
        zamierzonego.
        • Gość: www A ja po żartach o Rasiaku zostalem jego... IP: *.azpexim.com.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.06, 13:15
          A ja po żartach o Rasiaku zostalem jego NAJWIĘKSZYM FANEM!!!

A tobie współczuje poglądów
          • Gość: klesni Re: A ja po żartach o Rasiaku zostalem jego... IP: *.chello.pl 12.05.06, 00:42
            A ja Tobie współczuje współczucia:))))
    • Gość: narciarz_17 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 22:32
      Hehe, nie bez powodu jest to najlepsza strona w necie, polecam ją z całego
      serca jako jeden z Bojowników do walki z powagą ;)
    • Gość: człowiek Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.05.06, 23:26
      Trudno nie zauwazyc, że dziennikarzyny z "Wybiórczej" interesuje głównie jeden temat z tego skądinad świetnego serwisu - mianowicie żarty o Kaczyńskich i PiS-ie. Zastanawiam się, czy szanowni redaktorzy nie zauważają, że coraz więcej ludzi ma dość taniej propagandy, opierającej się sie nie na konkretnej krytyce rządu, ale na chamskich żarcikach, dogryzaniu itp. Podobno jesteście poważną gazetą informacyjną, a zamianiacie się w tani brukowiec, ziejący pogardą i nienawiścią.
      • ireo Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował 11.05.06, 00:01
        Gość portalu: człowiek napisał(a):

> Trudno nie zauwazyc, że dziennikarzyny z "Wybiórczej" interesuje głównie
        jeden temat z tego skądinad świetnego serwisu - mianowicie żarty o Kaczyńskich
        i PiS-ie. Zastanawiam się, czy szanowni redaktorzy nie zauważają, że coraz
        więcej ludzi ma dość taniej propagandy...
        >

otóż właśnie rzecz polega na tym, że wcale nie mają dość. kochają to
      • Gość: Kasia Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.aster.pl 11.05.06, 00:38
        Ja też kocham te żarty!
        A jak Ci sie nie podoba, zjeżdzaj z tego forum. One jest z założenia dla
        czytelników GW.

Tylko wsioczki pisioczki mówią "wybiórcza".
        • Gość: Dawid Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 10:00
          Gość portalu: Kasia napisał(a):

> Ja też kocham te żarty!
          > A jak Ci sie nie podoba, zjeżdzaj z tego forum. One jest z założenia dla
          > czytelników GW.
          >
          > Tylko wsioczki pisioczki mówią "wybiórcza".

No ja jestem czytelnikiem GW. Chyba, że Polakom nie wolno kupować tej gazety. Kiedyś były knajpy "nur fur Deutsche", teraz gazety "tylko dla liberałów, gejów i europejczyków"
        • Gość: Moherowy Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 17:44
          >A jak Ci sie nie podoba, zjeżdzaj z tego forum. One jest z założenia dla
          czytelników GW.
          > Tylko wsioczki pisioczki mówią "wybiórcza

I ujawnił się cały "lyberalyzm" czytelnika GW
          Ja na przekór tobie posiedzę tutaj i poględzę i dostosowując poziom dyskusji
          powiem - do garów babo bo zupę przypalisz...
    • Gość: dix Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.dsl.pipex.com 10.05.06, 23:36
      "Na tym zdjęciu prezes PiS założył nogę na nogę, dzięki czemu widać jego buty -
      nie tylko strasznie zaniedbane, ale też w komiczny sposób zamotane szczątkami
      sznurowadła. Zdjęcie, opatrzone w serwisie tytułem "Jednak mamy program tanie
      państwo", jest autentykiem nadesłanym przez agencyjnego fotoreportera, ale
      wzbudziło w internecie liczne dyskusje osób przekonanych, że to jednak musi być
      fotomontaż."

Hehe, to już wiemy, czemu "wicepremier" Lepper zainwestował 1300 zeta w buty z
      Chmielnej !.. ;-))
      • Gość: gosc Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.hrl.com 11.05.06, 00:34
        prosze pnstwa Adobe Photoshop byl podstawowym programem do robienia reklam na
        Macu pod koniec lat 80tych w USA, pozniej zostal wyparty przez Ilustrator i
        oprogramowanie na PC. takie cudenka jak naga dziewczyna plywajaca w filizance
        rosolu, czy tez slon na empire building robilismy na codzien
        • lucusia3 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s 11.05.06, 09:11
          To miło, że robiliście na codzień. Pochwaliłeś się. Teraz też niektórzy mogą robić. Kompleksów sie nie nabawią. Tak jak nie nabawi się mój syn, który odkrył niedawno z kolegami JOEMONSTERA, gdy rodzice oglądali już te żarty już wieczność. Jednak nie będziemy się chwalili, że znaleźliśmy pierwsi przed naszym 11-latkiem.
        • prawy.prosty Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s 11.05.06, 19:14
          > prosze pnstwa Adobe Photoshop byl podstawowym programem do robienia reklam na
          > Macu pod koniec lat 80tych w USA, pozniej zostal wyparty przez Ilustrator i
          > oprogramowanie na PC. takie cudenka jak naga dziewczyna plywajaca w filizance
          > rosolu, czy tez slon na empire building robilismy na codzien
          hm... Illustratror chłopie to grafika wektorowa, choć być stawał na głowie
          Phosthopa nie zastąpi... Shame on you.
        • Gość: :) Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: 82.139.30.* 11.05.06, 22:51
          trzeba być zaiste Amerykańcem, żeby w jednym krótkim zdaniu tak się ośmieszyć
          :))))))))))))) Typical :P
    • Gość: durex87 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.zvid.net 11.05.06, 00:35
      Joe Monster rządzi, Joe Monster radzi, Joe Monster nigdy Cie nie zdradzi :)

to mówiłem ja, durex87, bojownik drugiej kategorii ;)
      z 3 letnim stażem ;) pozdrowienia dla bojownictwa;) :cyk
      • Gość: kenjin - bojownik Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.telpol.net.pl 11.05.06, 00:36
        Bo Durex znowu ma racje! JM and nothing else matters:C
        • Gość: durex87 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.zvid.net 11.05.06, 00:38
          to jak, otwieramy tutaj drugie HP :D?
          taka filia zagraniczna :D
          • Gość: kenjin Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.telpol.net.pl 11.05.06, 00:39
            Takie malusie hp, takie tycie lokalne:D
            • Gość: durex87 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.zvid.net 11.05.06, 00:40
              a gdzie jest reszta bojownictwa??
              Ogłaszamy Oficlajny Spis Bojowników Na Forum Wyborczej :D
              1. :durex w liczbie 1 (słownie: jeden) zgłasza się
              • Gość: kenjin Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.telpol.net.pl 11.05.06, 00:42
                W sumie to też jestem.

Gazeto Wasze forum zostalo przejęte przez frakcję śląskich odziałów młodzieży
                powstańczej JM. Sorry.
                • Gość: asta87 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.zgora.dialog.net.pl 11.05.06, 01:05
                  3. asta87
                  Forum oficjalnie uważam za przejęte:C
                  • Gość: Kujon_pg Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.ds.pg.gda.pl 11.05.06, 01:24
                    4. Jestem :)

Toż to prawie jak zabawa w partyzantów i innych takich :D

Takie ciche :cyk, bo w końcu to nie nasze forum i nie nasz las

Jeszcze przyjdzie gajowy i wszystkich wyrzuci :D

To mówiłem ja, nieuk :D

:C:C:C:C
                    • Gość: [i] [i] [i] Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.man.bydgoszcz.pl 11.05.06, 04:03
                      nie bawcie się jak onetowcy :)
                      Zaraz pojawią sie wpisy - wpisujcie swoje miasta itd :))))))))))

%-)

pzdr
                      www.tapety.tapety.glt.pl
                      • frant3 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s 11.05.06, 07:07
                        Bawcie się jak odlotowcy - wisujcie długość swoich ptaszków.

--
                        • Gość: Soultaker Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.06, 07:54
                          To może Charakterek zrobi bonusowy odcinek o tytule "Gazetowcy" ;)
                      • Gość: Alter_Egon Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.siedlce.cvx.ppp.tpnet.pl 11.05.06, 15:36
                        Wpisujcie swoje miasta ;P
                    • Gość: b00g13 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.net.bgfl.org 11.05.06, 11:36
                      Nosz kurde, gdzie nie spojrze tam JM... otwierac lodowke?
                • beddragon Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s 11.05.06, 13:33
                  Serdetschnie posdrafiam fszystkich Bojovnikuf i Bojovnitschki!
              • warczys Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s 11.05.06, 08:30
                :Warczys trwa od rana!
              • Gość: Talbot Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.crowley.pl 11.05.06, 09:19
                Talbot, bojownik od roku obecny :-)
              • Gość: Gregor Grappa z JM Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: 83.238.103.* 11.05.06, 09:43
                Ja też kiedyś byłem bojownikiem JM. O ile pamiętam od połowy 2002r. Szczególnie
                lubiłem dopisywać komentarze do artykułów kontynuujące wątek główny, z czego
                czasami powstawały dość zabawne przedłużenia i dyskusje gdy dołączali inni.
                "Alternatywna historia Gwiezdnych Wojen", "Najcieńsza książka świata",... - oj
                sporo tego było. :))
                Gdzieś pod koniec 2003r. spora część "starych" bojowników zaniechała lub bardzo
                ograniczyła działalność, ich miejsce przejęli inni, których wkład ograniczał się
                do wydawania odgłosów typu "hehe" lub "niezłe", albo "pierwszy", "drugi" itd.
                Dużo emotów, mało fechtunku słowem. Wtedy też zniechęciłem się i zawiesiłem swój
                udział.
                Cieszę się, że JM nadal wiedzie prym w demaskowaniu i absurdyzacji
                rzeczywistości, a pochłaniając coraz szersze rzesze odbiorców realnie i
                pozytywnie wpływa na kondycję Społeczeństwa. Lepiej niż tzw. "reforma służby
                zdrowia".
                W końcu wszyscy wiemy, że Powaga Zabija Powoli... ;)

Pozdrowienia dla Wielebnego Joe [czesc] - o ile wciąż nosi i posługuje się tym
                tytułem.
              • Gość: micbea Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: 62.6.139.* 11.05.06, 14:22
                Ja tez jestem - a dla tych wszystkich malkontentów - Joe Monster to nie tylko
                zbiór dowcipów politycznych. Tam jest cala masa (nie)zwyklych kawalow, ktore
                dupe urywaja. I koniec. (przepraszam za brak polskich zanczkow ale z pracy na
                wyspach pisze, a tu dziady nie zainstalowly polskiego jezyka na kompie :D )
              • Gość: grempes Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 14:30
                i ja i ja ichacha
              • sopel55 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s 11.05.06, 18:48
                Witam,

Bojownik-sopel55, dwuletni staż.

Pozdrowienia dla wszystkich bojowników JM.
              • behemot68 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s 11.05.06, 19:19
                yari - zgłaszam się - pieprzyć powagę !!
      • Gość: Zdradzony Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.first.waw.pl / *.first.waw.pl 11.05.06, 13:55
        A jednak :durex87, idziesz się mylić... JM może Cię zdradzić :( Powaga zabija
        powoli?? jasne... To redakcja JM pewnie już niestety nie żyje, bo mają powagi
        więcej niż koniostopy minister...

Nie życzę Ci, byś się przekonał o tym na własnej skórze, ale... wspomnisz moje
        słowa :)
    • Gość: sexi_dziadek ;) Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.marwit.gliwice.pl 11.05.06, 04:32
      Czemu ikonki z HP jeszcze nie działaja ;) Moderatorzy Gazety, co jest? ;)
      :cyk
      • Gość: elma Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 13:36
        Cześć Benny :D
    • Gość: bwie Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.chello.pl 11.05.06, 07:17
      www.joemonster.org/article.php?sid=5915
    • cinek08 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s 11.05.06, 07:52
      Czekamy na pełen oburzenia komentarz galby - prawicowego fanatyka, który nie
      rozumie że satyra jest przejawem wolnego państwa
      • levy Galba zaraz powie, że JM też jest "z układu" :-) 11.05.06, 09:11

• Gość: Ma Przecież jest. IP: *.proxy.bosbank.pl / *.bosbank.pl 11.05.06, 12:46
          Poważnie.

• Gość: Bolobolo Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.06, 08:52
      Jestem stałym czytelnikiem JoeMonstera i muszę powiedzieć, że zaspokaja moje (dość wybredne) poczucie humoru. Uważam, że fotoszopki i artykuły o Panu Prezydencie nie są obrazą stanowiska Głowy Państwa tylko innym spojrzeniem na osobę Pana Kaczyńskiego, tym bardziej, że Joe zamieszczał podobne materiały o przeciwnej opcji politycznej. Sądzę, że portal jest wyrazem wolności słowa i NAPRAWDĘ dobrego humoru.
      Z wyrazami poważania Bolobolo.
      • Gość: Retsnom Musialy Kaczory wygrac, zeby GW dostrzegla Joe M. IP: *.localdomain / 195.117.155.* 11.05.06, 12:40
        - jak sobie jaja robil z Kwacha i LSD, to bylo grobowe milczenie.
      • Gość: YaBasta Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.05.06, 21:25
        > (d
        > ość wybredne)
        ?????????????
        To sa zarty na poziomie podstawowki - ojej dorn w kostiuie sado-maso hahahihihoho jakie to smieszne normalnie sie zesikam...
        Hahahaha 2514 dowcip na temat kaczek ale jaja chyba umre ze smiechu...
        zalosne zalosne
    • Gość: milo Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 09:44
      dla mnie natchnienie i wzorzec nie do doścignięcia

---
      www.buhaha.pl
    • Gość: michał Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.wielun.tzg.pl 11.05.06, 10:00
      Cieszę się że o joe jest coraz głosniej bo to napawdę wentyl bezpieczenstwa po ciężkim dniu pracy. Odwiedzam joe od pierwszego roku jego istnienia. I zauważam, że ten serwis wciąż się rozwija. A aktulaność to tutaj norma. I np gdy oglądam Szymona to moge powiedziećz usmiechem eeee było na joe;) Pozdrawiam wszystkich miłosników tej strony, ja odwiedzam ją codziennie. Tak naprawdę to faktycznie tak jakbym spotykał się z gronem przyjaciół o róznych poglądach. Najfajniejsze na tej stronce jest to, że nie ma chamstwa i można naprawdę odprężyć się i uśmiechnąć czasem złowieszczo;)Pozdrawiam Michał
      • Gość: :dupablada Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.ftt.wolbrom.pl / *.ftt.wolbrom.pl 11.05.06, 17:00
        Bobesh, hono tu :>
    • Gość: szafolag Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: 212.160.159.* 11.05.06, 10:11
      Ja jako bojownik od Jun 12 2003 również się ujawniam na gazetowcach. :) Ostatni
      bojownik zarejstrowany za free :)

:gw - to chyba skrót od Gazeta Wyborcza? :>

-----------------
      umieć trzeba potrafić
    • Gość: f Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 10:50
      fantadeus - obecny od minus nieskjończoności!
    • Gość: MK Wybiórcza, wybiórcza... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.05.06, 10:52
      To już jest nudne. To prawda,że to joemonster to ciekawy serwis, ale z tą
      nachalną propagandą antyPiSowską to już starczy..ilez można. Dlaczego niby w
      artykule mówi się przede wszystkim o czym innym, a zdjęcia obok to tylko satyra
      na PiS? Badźcie wreszcie obiektywną gazetą!
      • b999 Re: Wybiórcza, wybiórcza... 11.05.06, 12:25
        Bananek999 - na posterunku ;)
        • hepinka Re: Wybiórcza, wybiórcza... 11.05.06, 13:30
          happy się melduje :D no to :cyk
      • Gość: kolnay Re: Wybiórcza, wybiórcza... IP: 193.151.48.* 11.05.06, 12:57
        Nie łapię. Narzekacie na brak wolności słowa, a sami próbujecie komuś zabronić o
        czymś mówić.
        :dno

--
        Bojownik od 22 czerwca 2004
      • Gość: bbirdy Re: Wybiórcza, wybiórcza... IP: *.adsl.inetia.pl 11.05.06, 18:38
        MK - GW obiektywną gazetą :rotfl:rotfl:rotfl
      • Gość: KaT Re: Wybiórcza, wybiórcza... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 19:57
        Króciutka pamięć, oj króciutka albo za mało JM ..... A natrząsać się trzeba z
        każdego, choćby po to aby taki pajac jak ty miał co komentować ;-)
    • gsmkomis wielcy przegrani odreagowują swoją porażkę 11.05.06, 13:23
      uciekła im kasa i wypłakują się w mankiety internutów,przescigają się w
      tworzeniu karykatów,obelg itd
      • Gość: fogel JM teraz a kiedyś IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.05.06, 13:36
        teraz JM jest słabe, bardzo obliżył się tampoziom dowcipów i ogólnie wstawainych
        materiałów. Ale może dlatego, że średnia wieku tzw. bojownictwa zbliża się do 17
        lat :)))
        • beddragon Re: JM teraz a kiedyś 11.05.06, 13:43
          Dominik siedź cicho, bo Ci tego orzecha za oknem podpalimy :}}}
          • Gość: f Re: JM teraz a kiedyś IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.05.06, 14:50
            what the f**? :))
            • beddragon Re: JM teraz a kiedyś 11.05.06, 15:29
              "Nie nękajcie niewinnych!"

/z listu św. Pawła Apostoła do prześladowców/ :}}}
    • wlodeusz Para przepiękna.... 11.05.06, 13:40
      tylko czemu panna taka stara?...
      • Gość: michallll Re: Para przepiękna.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 13:52
        Wszystko fajne tylko czym tu się egzaltować? Zabawami z fotoszopem? Wybaczcie,
        ale to dobre dla dzieci.
        Zgadzam się, że to żadna obraza majestatu, ale robić z JM zjawisko pokoleniowe
        czy coś to już lekka przesada.
        Zbiór głupot i zawsze tępię tych co to rozsyłają mailem. Nic odkrywczego. A
        czemu akurat JM jest najsłynniejszy? Bo wszyscy o nim gadają! I tyle. Samo się
        napędza. A gadają o tym dlatego, że ... wszyscy inni o tym gadają. I tak w
        kółko. PR ma świetny.
    • Gość: Kubabass Pamietam... IP: 195.205.147.* 11.05.06, 13:49
      Pamietam jeszcze moment kiedy JoeMonster byl malo znany i prawie padl. Nazwali
      to chyba reanimacja. Pokazywal sie monit informujacy, ze bez pomocy internautow
      nic nie da sie zrobic. Jednak upor dal efekt. Teraz o Joe glosno i tak powinno
      byc! Zycze dlaszych sukcesow
      • Gość: panq Re: Pamietam... IP: *.ftt.wolbrom.pl / *.ftt.wolbrom.pl 11.05.06, 15:14
        Niniejszym jeszcze raz przepraszam, żeśmy z Bobeshem kilkukrotnie ów stary
        serwer zapchali. Nie spodziewałem się,że z tego się teraz afera zrobi :>

btw a moglibyście w końcu stać się bardziej prawomyślni. Każdy w tym kraju
        niedługo będzie myślał jak PiSda :>
    • Gość: mee... era don millera...minela IP: *.hsd1.nj.comcast.net 11.05.06, 13:55
      ...i glupio skonczy...usadzi go chlop...w duecie wspaniale wyksztalconym
      duzym romkiem...
    • Gość: Michał Jeszcze więcej takich IP: *.aster.pl 11.05.06, 13:58
      tekstów a kolor czerwony przy akcjach agory będzie gościł częściej.
    • Gość: lowca_lunatykow Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.wisla.sdi.tpnet.pl 11.05.06, 13:59
      :cyk :sex :zuber
      no teraz czuję się jak na JM:C
    • pozlotemu Poczatek Konca 11.05.06, 14:32
      Agora ogłosiła wyniki za I kw. 2006 r.

złotych z 43 milionów w analogicznym okresie roku ubiegłego - podała spółka

Analitycy ankietowani przez agencję Reutera oczekiwali zysku na poziomie 11,1
      miliona złotych.
      • Gość: polo No to sikaj z radosci. Wysikaj "kocham PiS" ;) IP: 217.77.224.* 11.05.06, 15:57
        • pozlotemu Poczatek konca GW. Zaczyna byc nerwowo. 11.05.06, 16:09
          Agora ogłosiła wyniki za I kw. 2006 r.

złotych z 43 milionów w analogicznym okresie roku ubiegłego - podała spółka

Analitycy ankietowani przez agencję Reutera oczekiwali zysku na poziomie 11,1
          miliona złotych.

Zaczyna byc nerwowo
          • frant3 Re: Poczatek konca GW. Zaczyna byc nerwowo. 11.05.06, 16:32
            A jakiś nerwowy czarnowidz w kółko wypisuje to samo i jeszcze się podnieca.

--
          • Gość: ? Re: Poczatek konca GW. Zaczyna byc nerwowo. IP: 82.139.30.* 11.05.06, 22:52
            a spuszczasz się za każdym wysłaniem tego?
      • Gość: Aradian Re: Poczatek Konca IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 11.05.06, 16:06
        "Gazeto" z tych danych wynika, że podcinasz sobie gałąź,na której siedzisz!!!
    • Gość: bandyta Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: 83.238.163.* 11.05.06, 14:47
      JM bardzo dobra stronka. www.bandyci.org też nie gorsza ;)
    • Gość: faraday Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.astral.lodz.pl 11.05.06, 14:51
      Taa, pozdrowienia dla Bojownictwa. Joe zawsze był na czasie, a ja polecam moją
      serię obrazków Maiteny. :D :cyk.
    • Gość: natalka85 Re: Jak "Józio Potwór" zrewolucjonizował polską s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.06, 15:21
      denerwuje mnie że tam trzeba płacić żeby się zalogować. ale ogólnie stronka
      jest spoko.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka