Dodaj do ulubionych

Ewa Szumańska powinna wrócić do Trójki

11.05.07, 19:49
Po wyroku TK nie ma innej opcji.
Obserwuj wątek
        • airborell Re: P. Szumańska pracowała w Trójce ? Kiedy ? 13.05.07, 07:41
          un1 napisał:

> Była w Trójce, wszyscy ją słyszeliśmy. Powinna móc wrócić. Jeśli zechce.

Robicie z igły widły.
          Pani Szumańska _sama_ ogłosiła, że odchodzi z Trójki. Nikt jej stamtąd nie
          wyrzucał, chciała tylko urządzić demonstrację. No i teraz przez tę demonstrację
          znalazła się w dość głupiej sytuacji wobec swojego pracodawcy (czy
          zleceniodawcy, zwał jak zwał). Oczywiście fajnie by było, gdyby wróciła.
          • astat5577 Re: P. Szumańska pracowała w Trójce ? Kiedy ? 13.05.07, 10:29
            Ja tam mogę i kombajn bizon z tej igły:)
            W głupiej sytuacji to jest każdy pracodawca, który bezmyślnie kazał się
            podporządkowywać pracownikom bzdurnej nawet w oczach laika ustawie. Zaś każdy
            pracownik, który nie zwyczajnie wzruszył ramionami i dla świętego spokoju,
            linii najmniejszego oporu oraz zachowania pracy/pozycji/stanowiska itd.
            niepotrzebne skreslić, zareagował normalnie, czyli na możliwy dla siebie sposób
            pokazując dezaprobatę - na pewno nie jest w głupiej sytuacji.
            • piotr7777 Re: tak naprawdę to wierzchołek góry lodowej 13.05.07, 17:17
              Polskie Radio przeprowadziło lustrację już jesienią, bez podstawy prawnej.
              Kazano pracownikom zwrócić się o żaświadczenia z IPN. Wielu potraktowalo to
              jako niezobowiązujący apel i dziś już nie pracuje w radiu. OCzywiście preteksty
              zwolnienia zawsze były inne.
              Na razie przynajmniej Czabański & co. nie pozbęda się niewygodnych komentatorów
              czy choćby Jacka Fedorowicza (zakładam, że Artur andrus jako człowiek
              przyzwoity będzie go nadal zapraszał). Natomiast ich zasada "radio publiczne
              musi być na prawo bo dzieki temu jest obiektywne" się nie zmieni.
                • qqiz Re: tak naprawdę to wierzchołek góry lodowej 15.05.07, 12:39
                  mi szkoda mlodej lekarki jak nie wiem co

smutno bez niej

ale zgadzam sie z bartoszewskim, ktory nazwal zachowanie geremka niepotrzebna
                  demonstracja. To samo moglbym odniesc do szumanskiej. Nie lubie obecnej wladzy,
                  ale to nie powinno rzutowac na szacunek do prawa. Dura lex sed lex.
                  Ile razy w ciagu calego zycia wpisujemy w kwity swoj adres. Co wiec szkodzi
                  kilka razy napisac deklaracje o wspolpracy badz jej braku?
                  • astat5577 Re: tak naprawdę to wierzchołek góry lodowej 15.05.07, 13:43
                    No i to jest najważniejsze, znaczy się to clou programu:)
                    Kiedy demonstracje są potrzebne - to do airborella też.
                    Dla mnie jak jest w nawet w pojedynczym człowieku potrzeba a przede wszystkim
                    wiara w to czemu się przeciwstawia - to trzeba. O ile myśli...

buntownik bez powodu (?)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka