Dodaj do ulubionych

Ciupazka, co Ty tu robisz?

14.05.04, 08:13
Zdawało mi się, że radośnie, spakowana i szczęśliwa wyjechałaś do Hiszpanii
łapać opaleniznę i chłonąć świat? :o)
Obserwuj wątek
      • mrb4 Re: Ciupazka, co Ty tu robisz? 18.05.04, 13:26
        Co za ciekawa zbieżność! Kilka lat temu wpadłem na pomysł, aby nasze
        członkostwo w UE powitać wyprawą z Lublina do Lizbony. Tyle, że ja chciałem
        dokonać tego wędrując częściowo pieszo, a częściowo skorzystać z autostopu.
        Niestety, z braku czasu i środków raczej nie uda mi się zrealizować tego
        projektu w tym roku. (Chociaż jeżeli chciałby ktoś zorganizować taką ekspedycję
        w drugiej połowie lipca lub w sierpniu, to mógłbym przemyśleć przyłączenie się
        do niej :)).

Życzę Ci - Ciupazko - udanej wyprawy! Rób zdjęcia i zamieść je gdzieś w
        internecie, żebyśmy także mogli je obejrzeć. W Portugalii masz ciepło, a u nas
        zimno. Jak w niedzielę pojechałem do Dębna, to strasznie przemarzłem.
        • ciupazka Re: Ciupazka, co Ty tu robisz? 19.05.04, 00:19
          Dzisiok Sewilla, cudne miasto , w ogole Andaluzja b. mi sie podoba, jestem
          zachwycona tym, co po raz pierwszy widze, a tak jest... Fatima - niezatarte
          wrazenie zrobilo na mnie uczestnictwo w spektaklu: ¨swiatlo i dzwiek ze
          swiecami i piekny koncert piesni na czesc Maryji nocom . Pamietalam i o Was.
          Tu trzeba koniecznie kiedys przyjechac i samamu tego dotknac. Pozdr.
          • ciupazka Re: Ciupazka, co Ty tu robisz? 21.05.04, 00:06
            Dzisiok Wos pozdrowkom z Gibraltaru i Torremolinos (tu nocleg) W takim korku
            na autostradzie z Gibraltaru do Torremolinos downo nie jechalak, zamiast
            120km w 2 godzimy , bylo w styry. Zatrzymujey sie tu w centrum w otelu
            Cristal na dwa noclegi i stad zwiedzanie Malai, Grenady, Toledo, potem do
            Cordoby , nast€pnie MAdryt i Warszawa( LOT), i dalyj w chate. Polecom
            takom wycieczke. Pogoda bezbledna, ni ma turystow duzo, przed sezonem, w
            Hiszpanii, Portugalii piekna wiosna, piekna zielen i zwiedzac dobrze, poza tym
            tansze hotele(pokoj 2- osobowy ok. 70-80 euro ze sniadaniem. Zbiorowo troche
            taniej. Telo. Pozdr.
              • ciupazka Re: Ciupazka, co teraz robisz? 21.05.04, 22:15
                Padam na pysk, jutro Grenada , chodzimy bardzo duzo, mordki spieczone,
                troche z sil opadamy, hale narazie dajemy rade( powiedzenie rolotomasi).
                Hej!
                Telo.Pozdr.
                p.s.
                Nie wiem, czy jutro bedzie dostep do kompa, narazie zegnam!A u Was cieplej?
                Jak tu wracac?
                • ciupazka Re: Ciupazka, co teraz robisz? 03.06.04, 19:16
                  No, nie powiem, ze nie była to podróż życia. Piękno az przytłaczało i nie
                  wiadomo jak o nim mówić, czy pisać... nie odda tego co oczy widziały a i
                  uszy słyszały . Teraz namawiają mnie na wypad do Irkucka (2 tygodnie, ale
                  przeraza mnie podróż 4-ro dniowa jazda pociągiem tam no i to samo z
                  powrotewm. Zawirowało mi znów w głowicce... nie powiem. (od 2 do 16 lipca)
                  Ech... jutro trza dać odpowiedź(bo wizy!). Do naszych rodakow tam z
                  rewizytą. Wiąże się to z zaproszeniem ich następnie do siebie na święta..
                  Głowa mnie rozbolała na nowo i nie dziwota, koszt ok. 2000 PLN plus
                  zielone . A może zalatwia choć w jedną stronę samolot? Usiłują... A czy to
                  warto, pytam sie WAS.He? Nei widzicie co robie , zaś dumam... a za
                  niecały tydzień w Poroninie chcę i muszę być. Hej!
                  Telo.Pozdr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka