Dodaj do ulubionych

...Tolerancja i poszanowanie dla innych....

IP: *.it-net.pl 14.07.03, 08:24

Co o tym sądzicie?
Obserwuj wątek
      • ceper_pepper Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... 11.08.03, 11:05
        Dlaczego nie mówimy o tym, co nas boli otwarcie
        Budowa ściany wokół siebie marna sztuka
        Wrażliwe słowo, czuły dotyk wystarczą
        Czasami tylko tego pragnę, tego szukam

Na miły Bóg
        Życie nie tylko po to jest by brać
        Życie nie po to by bezczynnie trwać
        I aby żyć siebie samego trzeba dać

Problemy twoje, moje, nasze, boje, polityka
        A przecież każdy włos jak nasze lata policzony
        Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci
        Daleko raj, gdy na człowieka się zamykam

Na miły Bóg
        Życie nie tylko po to jest by brać
        Życie nie po to by bezczynnie trwać
        I aby żyć siebie samego trzeba dać
        • Gość: Ciupazka Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... IP: *.it-net.pl 12.08.03, 21:37
          ceper_pepper napisał:

> Dlaczego nie mówimy o tym, co nas boli otwarcie
          > Budowa ściany wokół siebie marna sztuka
          > Wrażliwe słowo, czuły dotyk wystarczą
          > Czasami tylko tego pragnę, tego szukam
          >
          > Na miły Bóg
          > Życie nie tylko po to jest by brać
          > Życie nie po to by bezczynnie trwać
          > I aby żyć siebie samego trzeba dać

> Problemy twoje, moje, nasze, boje, polityka
          > A przecież każdy włos jak nasze lata policzony
          > Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci
          > Daleko raj, gdy na człowieka się zamykam
          >
          > Na miły Bóg
          > Życie nie tylko po to jest by brać
          > Życie nie po to by bezczynnie trwać
          > I aby żyć siebie samego trzeba dać

Peperku! Cy syćka na jednom melodyje momy śpiywać, cy musimy śpiywać?
          Przecie nie, Prawa prawami , hale nie syćkie prawa musom rządzić nami. Kie
          natura mo swoje prawa, ba cłek ik nie stłamsi, to te prawa, ftore cłek
          ustanowio, musom uwzględniać i sanować prawa natury , hale ni mogom ci z
          tyk rzodkich przypodków w naturze narzucać prow nom . Telo. Pozdr.
                • trudny2002 Dlo innyk? 13.08.03, 12:46
                  Biere sie z tego co musis mieć go i dlo sobiye.
                  Kie ni ma , kie sie ni ma jako patrzyć w łoci sobiy somemu, to jakos sukać i
                  drugiygo?
                  I nie fce sie i zabocone to co hej...
                  Ino kie się ino na sobie patrzyć fces to tyz mało.
                  Downi z jednego sie piło i sło jak septocek i nie stawało. Dzisiok mozna i
                  uwidzieć co sie wadzom i dlo septocka i dlo śklonki. Kieby i wiyncy ik było...
                  trudny
                  • ceper_pepper Re: Dlo innyk? 13.08.03, 17:50
                    Czy jestem tolerancyjny?? Chyba tak. Z drugiej strony chyba są jakieś
                    granice, a te potrafią być płynne. Czy potrafię tolerować odmienność
                    seksualną?? Wydaje mi się, że tak. Jeden z moich znajomych jest
                    homoseksualistą. Bardzo dobry kumpel. Postanowił kiedyś powiedzieć mi
                    o tym. Jak sam twierdził, bał się przyznać, z drugiej strony czuł
                    potrzebę powiedzenia mi prawdy o sobie. Wydawało mu się, że nie jest
                    wobec mnie szczery i ja nie wiedząc o tym mogę czuć się oszukany.
                    Prawdę mówiąc nic nie zmieniło się w kontaktach między nami. Poza
                    tym, ze jemu jest lżej na duszy - tak mi powiedział. A tak wogóle,
                    poczciwy z niego człowiek. I gdyby nie ta nasza rozmowa, nigdy w
                    życiu nie podejrzewałbym go o odmienną orientację seksualną. :)
                    Kiedyś spróbuję porozmawiać z nim o tym, co sądzi na temat propozycji
                    zawierania małżeństw przez osoby tej samej płci. Może zdam później
                    relację na forum.
                    • Gość: Ciupazka Re: ..Z kamerą wśród.... gejów.... IP: 212.182.27.* 13.08.03, 18:26
                      Peppe. przeczytałeś ten post wikula o powyższym tytule?

Dotyczy wprowadzenia specjalnego programu dla gejów i lesbijek w TVP i
                      dyskusję wokół tego tematu przestawicieli telewizji POLSAT i TVN. A może to
                      znów temat zastępczy dla głupich, maluczkich, swary i spory i skierowanie
                      opinii społecznej na boczne tory... Nawet Rada Programowa TVP wyraża
                      zdziwienie i ma zastrzezenia co do pomysłów jednego z parlamentarzystów, pana
                      Gadzinowskiego (SLD). Przeczytaj o tych pomysłach. Swoisty terror można
                      zastosować nawet w stosunku do dzieci i młodzieży, już nie mówie o
                      skrzywieniu ich psychiki. Niestety, czytam, czytam i mieszane uczucia
                      mam... Widzisz, co sie robi, aby zostać posłem w przyszłości? Tylko patrzeć,
                      jak założa partię gejów i lesbijek... W tym durnym kraju wszystko możliwe.
                      • Gość: Rumcajs Re: ..Z kamerą wśród.... gejów.... IP: 80.72.65.* 13.08.03, 20:41
                        Szukalem i nie znalazlem, ale przyszlo mi inne rozwiazanie: po co bawic sie w
                        erzatze, niech od razu maja swoj kanal TV i to rozwiaze sprawe, bo kazdy kto
                        nie ma zyczenia go ogladac moze zastrzec program (w pakiecie kablowki,
                        zakodowac na odbiorniku satelitarnym itd.- sa sposoby o ile sie CHCE), np.
                        tylko po to, aby dzieci nie mialy do niego dostepu. Moze jestem brutalny, ale
                        wydaje mi sie, ze RM+TVTrwam liczebnie odpowiada rzeszy osob o odmiennej
                        orientacji. Kto bedzie to finansowal? Oczywiscie ze oredownicy sprawy (i ich
                        sponsorzy w szerokim slowa znaczeniu). I wilk syty i owca cala. Juz widze ataki
                        na moj pomysl, ale ja tylko tak sobie glosno mysle, bo widze ile kasy idzie na
                        rozne poronione pomysly - wytwory chorych mozgow zzeranych na dodatek
                        grandomania ich "braci w symbiozie". Jezeli na to sa pieniadze to tym bardziej
                        znajda sie na podobny projekt. Jestem przyzwyczajony do sytuacji poniewaz w
                        moim srodowisku zawodowym az roi sie od ludzi o odmiennej orientacji seksualnej
                        i w wiekszosci sa to wspaniali ludzie na ktorych zawsze mozna liczyc i nie
                        wstydze sie powiedziec, ze sa moimi przyjaciolmi od wielu lat. Ich problem
                        powinien zostac uregulowany, ale - poniewaz sa mniejszoscia - niekoniecznie za
                        cene pozostalej czesci spoleczenstwa.
                        • Gość: Ciupazka Re: ..Z kamerą wśród.... gejów.... IP: *.it-net.pl 13.08.03, 21:34
                          Patrz: autor( u mnie po raz pierwszy)wikul- skutki "tolerancji" zboczeńców,
                          post 117., lub na F. Aktualności ten sam autor i tytuł. Przeczytać warto.

Ja osobiście mam mieszane uczucia, a już kiedy Rumcajsie ty widzisz Radio
                          Maryja i TVP TYRWAM O. Rydzyka, to wybacz, ale ja nie wytrwam, hehe. i
                          buchne śmiechem...cha cha cha. Wyuzdana perfidia.
                            • ciupazka Re: ..Z kamerą wśród.... gejów.... 13.08.03, 22:34
                              Czy ty naprawdę nie widzisz o co chodzi parlamentarzyście z SLD?
                              A nie zaprzeczysz chyba ,ze tym tematem, to jak kijem w mrowisko - będą nas
                              karmić mas media, w zasadzie już nas karmią przez dłuższy okres czasu, tak
                              jak aferą Rywina, a przy okazji aferki się pochowa, o la boga...
                              A ja już nie chce tego słuchać, zbiera mi sie na wymioty. Niech sobie oni
                              wszyscy inni bedą, bo oni są, ale po jaką cholerę ja mam być tym
                              terroryzowana. Sietniok, to sietniok, pedał to pedał, niek se bee,przecie w
                              końcu tyz pomrze, hale beze mnie... Jo ik nie morduje sobom, a oni niek
                              nie mordujom mnie.
                              Są to tematy zastępcze, dawno był kułak, potem przestępca gospodarczy,
                              teroz afery, inksy SEX i tak sie robi ludziom wode w mózgach.

Manipulacja - tak to się nazywo? Debaty w Sejmie, w Senacie, wadzenie sie,
                              gierki politycne, ba jako, a moze stworzom nowom partie lesbijek i gejówe.
                              Syćko w tym durnowatym kraju możliwe. Jednym słowem : WIELGIE BICIE
                              PIANY jaze do wyborów. DZIEL i RZĄDŹ.
                              • Gość: Rumcajs- Cynicznie-ironiczny: ..Z kamerą wśród...gejów.... IP: 80.72.65.* 14.08.03, 00:05
                                Drodzy Forumowicze! Ten temat to jeszcze wiekszy szajs niz temat immunitetow
                                senatorsko-poselskich na tle wydarzen aktualnych i te de. Uwazajmy, zebysmy sie
                                nie poslizgneli na wlasnym gownie. "Oczywiscie"! Wszelkie polemiki mile
                                widziane, ale nie zapominajmy ze moda niby sie zmienia, a mimo to "plaszczyki"
                                dalej sa na topie!
                                P.S. Pozwole sobie na jeszcze jeden "cynizm" rumcajsowy - jak maja byc jaja na
                                skale ogolna, to niech przynajmniej beda prawdziwe! Do tej pory rzadzili nami
                                supermani (tylko prosze bez dupnych mysli)... Moim zdaniem bardzo pseudo! Bedac
                                i tak krolikami doswiadczalnymi sfer rzadzacych na przestrzeni wiekow (ostatnio
                                XX/XXI - to nie malo czasu), przy wszystkich obecnych lewych interesach(!) -
                                czy nie lepiej zeby rzadzili nami lewi z prawdziwego zdarzenia? Roznica miedzy
                                lewymi i lewica zasadnicza, ale wierze, ze Polacy nie gesi i obce jezyki znaja
                                i wica lingue sie dopatrza...
                                • trudny2002 Casu na cytanie syćkiego ni mom 14.08.03, 01:14
                                  i ani mi sie fce.
                                  Bo i o cym godocka?
                                  O pedałak. Jo jes tolerancyjny co hej, ino pedałow jakosi nie lubiem.
                                  I jesce sie mi widzi co kie fto fce o nik godać i jesce fciołby dlo nik co, to
                                  niek im do. Som. I moze im o tym som cichuśko syćko rzec. Co fce.
                                  Mie sie nie widi coby dlo tolerancji patrzyć na cyjom rzyć, bo to rzyć
                                  mnijsości.
                                  Kie ik jes mało to niek sie mnożom mieyndzy sobom. Bedom z tego mieli i dudki,
                                  a syćka inksi bedom mieli ucieche. I jo tyz.
                                  A godajom cyrwoni o pedałak? No pewnie, a o cym majom godać. Godajom o tym co
                                  lubiom i co im pasuje. Słowa złego o nik nie powiym , znacy sie o pedałak, ino
                                  pokoze go psu. Pies lubi goniacke i do rzyci biere sie wartko...
                                  Jesce roz godom co jo tolerancje widzem po piyrse i przedesyćkiem, ino po ...
                                  trudny
                                  • Gość: Ciupazka Re: Casu na cytanie syćkiego ni mom IP: *.it-net.pl 14.08.03, 11:24
                                    No wies trudny, ze Ty to Ty i nazywo sie do Cie, downo nie uśmiołak sie tak,
                                    choć to, coś napisoł, to syćko prowda, to cemu jo sie z tyj prowdy telo
                                    śmieje, he? Przyłónacyłeś tak PO NASEMU! Bars piyknie! Jesce mi sie śmoc
                                    fce, hehe. Choć jedyn mądrze napisoł, i nie bees klon, kie to syćko cytos?
                                    He? Ba jako!!! Jo by jesce poscuła psem, wrrrr wrrrr, how, how,how! Hej!
                                      • Gość: Ciupazka Re: ..imiona męskie...z komentarzem... IP: 212.182.27.* 24.09.03, 17:04
                                        ADAM - nudny i ma małego pyrdka, suchar, nie myje uszu
                                        ADRIAN - ogląda kreskówki, a gdy nikt nie patrzy, biega w damskich ciuszkach
                                        ALBERT - uroczy i śmieszny, ale niestety pedał
                                        ALEKSANDER - ładnie i mądrze mówi, łasy na łapówki
                                        ALFONS - imię instytucja, niedomyty, ulizany krętacz
                                        ALFRED - zawodowiec w dziedzinie masturbacji
                                        ALOJZY - oślizgły typ, pewnie zoofil
                                        AMBROŻY - samotnik z brodą, miejscowe dziwadło
                                        ANDRZEJ - wie co w życiu najlepsze, jada wieprzmaki, chodzi jak gej
                                        ANATOL - od urodzenia łysy i w pinglach, szuja
                                        ANTONI - nudny i wali mu z pod pachy, często bezrobotny
                                        ARKADIUSZ - pierdoła, myśli że go wszyscy lubią, a w rzeczywisto¦ci jest na
                                        odwrót
                                        ARNOLD - mięczak i ciota, nosi damską bieliznę
                                        ARTUR - miły, koleżeński, pomaga innym, totalny frajer
                                        BARNABA - dobre imię dla osła, uczynny, miły wieśniaczek
                                        BARTŁOMIEJ - myśli że jest cwany, ale nieświadomie daje wszystkim dupy
                                        BARTOSZ - pustak jakich mało, ale dupy na niego lecą, śmiertelnie boi się
                                        robactwa
                                        BAZYLI - totalny zakręt z zadupia, straszny nudziarz
                                        BENEDYKT - straszny lamus, zazwyczaj ksiądz
                                        BENJAMIN - żyd z koszernym fiutem, nigdy nie porucha
                                        BŁAŻEJ - dziecinny i nudny, pracuje na trzy zmiany
                                        BOGDAN - typowy polaczek, lubi się najebać i dać komuś w mordę
                                        BOGUSŁAW - twardy skurwiel, dupy się do niego klejˇ
                                        BONIFACY - dobre imię dla kota, straszny z niego ciułacz i sknerus
                                        BORYS - wbrew pozorom, ląduje pod stołem po pierwszym piwie
                                        BOŻYDAR - niesłychany sztywniak, wcześnie chodzi spać
                                        BRONISŁAW - totalny lamus, zwykle mistrz gminy w oraniu pola
                                        BRUNON - zacny człowiek, pierdoła w stosunku do dziewczyn
                                        CEZARY - wkurwiający i dziecinny arogant, ma zjebane imię
                                        CYPRIAN - romantyczna dusza, pisze wiersze, do końca życia prawiczek
                                        CYRYL - okoliczna menda, wyrucha cię do cna, a ty nawet się nie zorientujesz
                                        CZESŁAW - fajny kumpel, jak przezwyczisz się do jego chujowego imienia
                                        DAMIAN - osiedlowy cwaniaczek, jezdzi do dupy za miasto, niedokochany
                                        DANIEL - uroczy gość, ale brzydal, sypia z facetami
                                        DARIUSZ - paser i krętacz, interesy z nim to przyjemność (tylko dla niego)
                                        DAWID - osiedowy kutafon, uwielbia kartofle i nigdy nie zamyka ryja
                                        DIONIZY - mądry facio, ale za duży sztywniak
                                        DOMINIK - frajer, wpieprza czekoladę kilogramami i zapycha kibel
                                        EDMUND - dobry z fizy, marszczy freda na klopie
                                        EDWARD - chciałby dużo poruchać, ale nie może, bo jest frajer
                                        EDWIN - Cicha woda, ma dużego pytona, ale laski go nie dostrzegajˇ
                                        EMIL - kumpel z zadupia, przyjeżdza do miasta poruchać miejscowe panienki
                                        ERNEST - Z pozoru spoko facet, ale debil jak dłużej pogadasz
                                        ERWIN - straszny skurwiel, dla kasy sprzedałby własną matkę
                                        ERYK - regularnie targa dziada, dużo podróżuje
                                        EUGENIUSZ - wstydliwy na trzezwo, po pijaku przerżnie nawet drzewo
                                        FABIAN - przystojny, ale w gruncie rzeczy frajer
                                        FELICJAN - straszny narcyz, z pozoru pedał, chociaż w rzeczywistości też gej
                                        FELIKS - twardy skurczybyk, umie dać po gębie, zaliczył każdą babę w swojej
                                        wsi
                                        FERDYNAND - zgrywa szlachcica, ale to zwykły wieśniak
                                        FILIP - domowy cwaniaczek, ciągle tnie na komputerze, straszny leszcz
                                        FLORIAN - sprzedaje warzywa na bazarze, syn kominiarza
                                        FRANCISZEK - krępa ciapa, często w okularach, wygląda jak borsuk
                                        FRYDERYK - tępak z siłowni, obżera się w mc'donaldzie
                                        GABRIEL - szaleniec, dużo gada, ale same głupoty, strasznie pobożny
                                        GODZISŁAW - ma wielgachną pałę, ale nie potrafi zrobić z niej użytku
                                        GRZEGORZ - tęgi frajer, mieszka na wsi i wali mu z gara, postrach krów w
                                        oborze
                                        GUSTAW - szlacheckie imię, wpieprza chleb ze smalcem
                                        HIERONIM - tępy szpanerek, regularnie męczy bena
                                        HILARY - lubi dupy z małymi szparkami, chodzi w pinglach
                                        HIPOLIT - zboczeniec, lubi się obnażać przed dziećmi
                                        HENRYK - cnotliwy i szlachetny, ma słabość do najtańszych jaboli, niedogolony
                                        HORACY - dobre imię dla konia, końskiego ma też fiuta
                                        HUBERT - dużo gada, ale w grunicie rzeczy spoko kumpel, lubi polować
                                        IGNACY - żadkie imię i zacne, ale to pedofil
                                        IGOR - cwany skurwiel, wie jak robić ciemne interesy
                                        ILDEFONS - przystojny, czuły, romantyczny zoofil
                                        IRENEUSZ - tęgi burak, obżera się na kolację, śmiesznie biega, pedał
                                        IZYDOR - Bezrobotny, ale nie umie pić, zwykle zbiera złom
                                        JACEK - WStydliwy i spokojny, rzadko myje nogi, lubi podglądać gołych chłopców
                                        JAKUB - DObre imię dla chomika, twardy skurwiel, każdemu nakopie, mimo że żyd
                                        JAN - samotnik, lubi torturować zwierzaki (najzęściej pytona)
                                        JANUSZ - Wąsaty kutas, myśli że wszystko wie, jezdzi polonezem
                                        JAROSŁAW - spokojny gość, lubi poruchać strsze panie
                                        JEREMIASZ - twardziel, żydowski charakter, żyłka do ciemnych interesów
                                        JERZY - BRzydal, brzydal, brzydal, do tego śmierdzi mu z pod pachy
                                        JOACHIM - żydowskie imię, żydowski charakter, straszny sknera
                                        JONASZ - smakosz śledzi, rzadko się myje, śpi w skarpetach
                                        JÓZEF - robotnik z fabryki, chleje jak słoń, jezdzi komarkiem, ale to równy
                                        facio
                                        JULIAN - Zniewieściały pantofel, mistrz w zmywaniu naczyń
                                        KACPER - myśli że jest sexowny, straszny pozer, leszcz na liścia
                                        KAJETAN - dobry pływak, kocha wodę, popuszcza w majty
                                        KAMIL - paker, dobry kierowca, idiotycznie się śmieje
                                        KAROL - myśli że jest cwany, ale to dupa na posyłki
                                        KAZIMIERZ - lubi poruchać wiejskie laski, zjada pomidorówkę, pierdzi przy
                                        jedzeniu
                                        KLAUDIUSZ - łysy pedał, myśli że jest spryciarz, a tak naprawdę straszny
                                        frajer
                                        KLEMENS - dobre imię dla kota, śmierdzący dziad i totalny frajer
                                        KLEOFAS - patrz alfons, do tego zamulacz
                                        KONRAD - twardziel, ale ma małego kutasa, wali tylko od tyłu
                                        KORNEL - cwaniaczek z nocnego, ma małego ptaka, ale rucha często
                                        KRYSPIN - rozpieszczona ciapa, mimo że ma kasę, laski go olewają
                                        KRYSTIAN - robi w supermarkecie, straszna złotówa, zamulacz
                                        KRZYSZTOF - równy chłop, żłopie piwsko hektolitrami i kradnie w delikatesach
                                        KSAWERY - słucha muzyki poważnej, lubi skórzane ciuszki, zboczeniec
                                        LECH - wąsaty buc, często wędkuje, lubi strzelić minetę
                                        LEON - pedał, zwykle łysy, ćpun i huligan, nie podciera tyłka
                                        LEONARD - wkurwiający palant, udaje że wszystko wie
                                        LEOPOLD - nocuje po rowach, złota rączka, przyjmuje zapłatę w naturze
                                        LESZEK - czuły i romantyczny, zwykle kierowca miejskiego autobusu, oszust
                                        LONGIN - cwaniak, wie jak kręcić wałki, intensywnie się poci
                                        LUCJAN - panienka w męskim ciele, podnieca go balet
                                        LUDWIK - dobry kumpel (do bicia) jezdzi fiatem 125p
                                        ŁUKASZ - geniusz w kilku dziedzinach, kiepski w szkole, nocuje pod
                                        delikatesami
                                        MACIEJ - menda społeczna, zgrywa cwaniaka, w rzeczywistości palant
                                        MAKSYMILIAN - wszystko maksymalne, tylko pyrdek minimalny
                                        MAREK - cichy i grzeczny, ale jak się najebie , wszystko rozpierdala
                                        MARCIN - przystojny i inteligentny, codziennie ostrzy pinokia
                                        MARIAN - robol fizyczny, ubiera się w lumpexach, rzadko trzezwy
                                        MARIUSZ - ma miłą mamę, codziennie bzyka ... gumową lalę, straszny prostak
                                        MATEUSZ - wysportowany, inteligentny, przystojny, pedał
                                        MAURYCY - uroczy, robotny wie¦niak, żeni się z najbrzydszą babą we wsi
                                        MARCELI - dziecinny frajer, zjada kozy, gejowo się ubiera
                                        MELCHIOR - typowy włóczykij, zwykle z wielką brodą, lubi cebulę i straszy
                                        dzieci
                                        MICHAŁ - przystojny dusigrosz, do tego pierdoła, wpieprza chińskie zupki
                                        MIECZYSŁAW - wali po mordzie (zwykle dziewczyny), pada dopiero po 2 litrach
                                        wódy
                                        MIESZKO - zacne, starodawne imię, częściej śpi po rowach niż w łóżku
                                        MIKOŁAJ - wieczny myśliciel, zdycha jako prawiczek, wcale nie lubi dzieci
                                        MIRON - dobry kumpel spod delikatesów, trochę tępy, zbiera butelki
                                        MIROSŁAW - jezdzi kraść do niemiec, ciˇgle najebany, lubi owłośone panienki
                                        MIŁOSZ - Strasznie miły gość, ale nigdy nie ruchał i nigdy pewnie nie porucha
                                        NIKODEM - sprytny naciągacz, ma małego pyrdka i fajną furkę
                                        NORBERT - blokers, jara trawę przed śniadaniem, myje dupę raz w tygodniu
                                        OKTAWIAN - rozpieszczona ciota, zadufany w sobie cieć
                                        OLAF - blondyn z krzywymi zębami, brzydal, jezdzi rowerem
                                        OSKAR - duża pyta, pusto w głowie, dobre

• Gość: Ciupazka Re: ..imiona męskie...z komentarzem...c.d. IP: 212.182.27.* 24.09.03, 17:11
                                          OSWALD - dobre imię dla sutenera, przemądrzały frajer
                                          OLGIERD - miły, uczuciowy, chętnie wyruchałby ci siostrę
                                          PANKRACY - nikt się tak nie nazywa, to się znalazło tu przez przypadek
                                          PATRYK - Bardzo chciałby poruchać, ale panienki go olewają, bity w szkole
                                          PAWEŁ - dobry kolega, dużo rucha a potem opowiada kumplom, trochę ciapa
                                          piotr - inteligentny, ale nigdy nie porucha bo onieśmiela panienki i trochę
                                          przynudza
                                          PRZEMYSŁAW - pyskaty skurwiel, nigdy się nie zamyka, zjada salceson na śniadanie
                                          RADOSŁAW - zimny skurwiel dla kumpli, dla dziewczyn pantofel
                                          RAFAŁ - objada się białym serem, dużo zarabia i wszystko wydaje na dziwki
                                          RAINER - ma chatę w berlinie, jezdzi najnowszym merolem, zboczeniec
                                          RAJMUND - szczerbaty frajer, sprzedaje w kiosku, jezdzi daewoo
                                          REMIGIUSZ - dobry z matmy, chętnie wyruchał by ci matkę, strasznie się poci
                                          ROBERT - cichy, sztywny, w łóżku podobnie, lubi wielkie cyce, szybki inaczej
                                          ROCH - ma dzianych starych, kawał rozpiszczonego kutafona
                                          ROMAN - arogancki buc, beznadziejny w łóżku, a myśli że jest ogierem
                                          RUDOLF - totalny frajerzyna, chodzi na tirówki piechotą
                                          RYSZARD - równy chłop, lubi się zdrowo najebać, rucha sąsiadki,
                                          SEBASTIAN - ma małe jajca i żadnych kumpli, do tego śmierdzi czosnkiem
                                          SERGIUSZ - robi ciemne interesy, rucha się tylko na zwierzaka, maminsynek
                                          SEWERYN - szuja i krętacz, wyruchałby ci psa, goli się pod pachami
                                          SŁAWOMIR - mięczak, pije na krzywy ryj, oszust i trochę skurwysyn
                                          SŁAWOJ - chętnie by poruchał, ale nie ma czym, ksiądz lub katecheta
                                          SOBIESŁAW - ma smykałkę do interesów, jezdzi drogimi furami, rucha się po ciemku
                                          STANISŁAW - przystojny, inteligentny, dużo podróżuje, mało rucha
                                          STEFAN - sprzedaje w warzywniaku, zamulony frajer z zadupia, gra w totolotka
                                          SYLWESTER - lubi szpanować, ale ma małego i rucha tylko raz w roku
                                          SZCZEPAN - miłośnik pietruszki, frajer, chodzi w sandałach
                                          SZYMON - śmiedzący kudłacz, ciągle wisi komuś kasę, trochę zamulający
                                          TADEUSZ - łysawy, tęgi buc, myśli że jest najmądrzejszy, zapalony działkowicz
                                          TEODOR - miewa myśli samobójcze, pewnie z powodu małego fiuta
                                          TEOFIL - oślizgły zboczeniec, nie myje kutasa, do tego łamaga
                                          TOBIASZ - frajer, obżera się konserwami, pędzi bimbel w piwnicy
                                          TOMASZ - dużo imprezuje, zna dużo ludzi i wszystkim wisi kasę, zajebiście gra w
                                          nogę
                                          TOMISŁAW - szmugluje alkohol przez czeską granicę, ma pedalską fryzurę
                                          TYCJAN - przystojny, inteligentny, oszwabi cię tak, że nawet się nie połapiesz
                                          TYMOTEUSZ - przystojny, milutki, trochę pedałowaty, ale panienki się o niego
                                          biją
                                          TYTUS - dobre imię dla psa, straszny pantoflarz, ale dupy go lubią
                                          WACŁAW - Pyskaty cwaniak z dużym pytonem, mimo że brzydal laski na niego lecą
                                          WALDEMAR - zarozumiały i obrażalski, ciągle siedzi w kryminale
                                          WALERIAN - szarmancki wobec kobiet, preferuje wino w plastikowych kubeczkach
                                          WALTER - górnik z górnego śląska, śmierdzi i cwaniakuje że ma rodzinę w
                                          niemczech
                                          WIESŁAW - ciapa jakich mało, krzyżówka żółwia z człowiekiem, mała pyta
                                          WIKTOR - rusek pełną gębą, wysoki, przystojny ale non stop najebany
                                          WILHELM - myśli że zdobędzie wszystkie dupy, ale i tak nigdy nie porucha
                                          WINCENTY - konkretny twardziel, chociaż niepozorny, lepiej z nim nie zadzierać
                                          WIT - dzielny, waleczny, prawożądny osobnik, ma słabość do panienek z wąsami
                                          WITOLD - straszna szuja, ale jak się najebie świetny kumpel, robi na budowie
                                          WŁADYSŁAW - lubi zaglądać do kielona, fajny gość, lubi grube baby z dużymi
                                          cycami
                                          WŁODZIMIERZ - cieć komunista, obżera się mielonymi, jezdzi ładą
                                          WOJCIECH - typowy sołtys, próżny tępak, mały pyrdek i duży bęben
                                          ZBIGNIEW - potulny, miły, po prostu ideał, szkoda tylko że pedał
                                          ZDZISŁAW - cichy, z wˇsem, mieszka na zadupiu, jezdzi maluchem
                                          ZENOBIUSZ - docent, niedomyty, arogancki brzydal, do tego mało zarabia
                                          ZENON - ma prawko na kombajn, lubi się najebać, na lato kisi ogórki
                                          ZIEMOWIT - typowy rolnik, choduje świniaki, chodzi w kaloszach
                                          ZYGFRYD - zboczeniec, wali gruchę w windzie, uwielbia golonkę
                                          ZYGMUNT - lubi browary, zapalony krzyżówkowicz, bzyka tylko klasycznie

Jak wam się podobają? Ściągnięte z netu.Hehe, jak to się ludziska wysilają...
                                          A czy to tolerować???
                                          Telo.Pozdr.
                                                  • hanys_hans ..imiona żeńskie...z komentarzem... 24.09.03, 20:51
                                                    Ela - jes rubo jak bela
                                                    Mirka - je chudo jak szpilka
                                                    Agnieszka - wypuszczo skowronki z mieszka
                                                    Izabela - w portki srzela
                                                    Ana - cygana,zamknij sklep, pszidzie policja do ci w łeb. Psziszua policja nic
                                                    niy daua, ino Ana połechtała.
                                                    Aniela - kamela jutro bydzie niydziela
                                                    Gertruda - mo pysk jak buda
                                                  • hanys_hans Re: ..imiona żeńskie...z komentarzem... 24.09.03, 21:09
                                                    Gość portalu: Ciupazka napisał(a):

> A o mnie nic ni ma? Hehe...Widze, ze nieźle sie bawicie, dobrze, ze nie
                                                    > wiym jakie mocie syćka imiona,hehe...
                                                    > Cekoj, cekoj, jednego z wos wiym, hehe...
                                                    > Hej!

Tan´cowaua Magda z Wickiym,
                                                    Wybiua mu zymby cyckym.
                                                  • hanys_hans Re: ..imiona żeńskie...z komentarzem... 24.09.03, 21:29
                                                    Mariko - ty staro kryko. Mosz tyn zadek jak wertikoł!
                                                    Marijola - je chudo jak fasola
                                                    Maugocha - macocha, co dzieci niy kocha, lecz bije i katuje, a potym całuje
                                                    Marta - niyporzoondno je Marta, bo mazeloonkau niyj podarta.
                                                    Maryla - mo nos jak z badyla, a w nim soom kozy, duge jak powrozy.
                                                    Maryna - Maryna cup, cup, uwarziua garniec krup. hodziyła po izbie, a co trocha
                                                    puk!
                                                    Rebeka - Ta nasza Rebeka wpadła do waszbeka.
                                                    Regina - tak sie wygina jak w tan´cu Regina.
                                                    Rozalija - chudo jak lelija.
                                                    Sabina - mo ostro mina.
                                                    Tekla - mo zadek z papyndekla.
                                                  • sabine o przepraszam... 25.09.03, 21:14
                                                    hanys_hans napisał:

> Sabina - mo ostro mina.

Wypraszam sobie :(
                                                    Jestem urocza i z reguły się uśmiecham.
                                                    Hanys'hans-ie ty łobuzie, nie psuj mi reputacji...
                                                  • ciupazka Re: ..imiona żeńskie...z komentarzem... 25.09.03, 15:59
                                                    --------------------------------------------------------------------------------
                                                    Agata - to zimna suka, która daje dupy tylko bardzo bogatym s****ielom.
                                                    Agnieszka - to cicha woda, udaje cnotkę, a jest nimfomanką.
                                                    Aldona - to typowa matka Polka. Bzyka się 2 razy w życiu i ma z tego
                                                    dwójkę dzieci.
                                                    Alicja - cicha, grzeczna, kulturalna, ale jak się na***ie, robi
                                                    striptease na stole.
                                                    Alina - lubi chodzić do koleżanek na pierdy. Wszystkim rąbie dupę, a
                                                    najbardziej interesuje ją to, kto z kim śpi i kto kogo z kim zdradza.
                                                    Aneta - jest otwarta na świat i nowe wyzwania - nie ma takiego dużego
                                                    członka, którego nie próbowałaby włożyć sobie do buzi. Uwielbia odbijać
                                                    chłopaków koleżankom.
                                                    Aniela - to potencjalna zakonnica.
                                                    Anita - wszystkich podpuszcza, a potem nikomu nie chce dać, no chyba że
                                                    po ślubie.
                                                    Anna - to ładna dupa, ale pasożyt, każdego faceta wycycka do ostatniego
                                                    grosza.
                                                    Asia - jest przemądrzała i inteligentna, wie komu dać, a komu nie.
                                                    Barbara - to laska, z którą jest coś nie tak. Czeka godzinami na swojego
                                                    faceta, a gdy ten juz przyjdzie, nie chce mu dać dupy. I jak z taką
                                                    wytrzymać?
                                                    Beata - lubi pozycję na pieska, głośno krzyczy w czasie orgazmu.
                                                    Bernadeta - jest nudna i ma wąską cipkę, jest lesbijką.
                                                    Bogna - jest strasznie dziecinna. Co do ręki, to do buzi.
                                                    Bogusława - rzadko się myje, a potem się dziwi, że faceci nie chcą jej
                                                    zrobic minetki.
                                                    Bożena - jest strasznie pobożna, lubi leżeć krzyżem, a wtedy możesz z
                                                    nią robić wszystko.
                                                    Dominika - to krótko mówiąc alkoholiczka.
                                                    Donata - to kobieta, której strasznie śmierdzi *****.
                                                    Danuta - całe życie wszędzie szuka bolca, a na końcu zostaje starą
                                                    panną.
                                                    Dorota - jest ładna i elegancka, bez prezerwatywy jej nie
                                                    przelecisz.Wskazany wyciąg z konta.
                                                    Edyta - to nudziara i lodziara, dobra na raz, w dodatku tylko po
                                                    pijanemu.
                                                    Eliza - jest perwersyjna i mało inteligentna, wyznaje zasadę: byle z
                                                    kim, byle gdzie.
                                                    Elżbieta - całą kasę wydaje na ciuchy, ale majtek raczej nie nosi.
                                                    Emilia - lubi się masturbować i często goli sobie cipkę.
                                                    Ewa - wykorzystuje każdą okazję do uprawiania seksu. Wierna to ona nie
                                                    jest.
                                                    Gosia - jest arogancka, patrzy z pogardą na wszystkich facetów mających
                                                    ****a krótszego niż 20 centymetrów.
                                                    Grażyna - jest wysoka, ma małe cycki i duże kompleksy z tego powodu.
                                                    Halina - ciekawy jestem, kto cię dyma, jak mnie ni ma?
                                                    Hanna - jest słaba w łóżku i w kuchni, ale za to dobra, jeśli chodzi o
                                                    wydawanie cudzej kasy.
                                                    Helena - jest cholernie w****iająca, ubiera się w lumpeksie.
                                                    Honorata - jest światową kobietą, dużo podróżuje i waliła się już na
                                                    wszystkich kontynentach.
                                                    Ilona - szuka ciągle kandydata na męża, marzy o solidnym bolcu, ale nie
                                                    daje dupy.
                                                    Irena - dobra z francuskiego, lubi szybkie numerki w samochodzie, uwaga:
                                                    łapie na ciążę.
                                                    Iwona - jest malutka, wesoła, nie stroni od zabawy i uciech cielesnych.
                                                    Iza - złośliwa, obrażalska, nie wie, czego chce, a chce tylko kasy,
                                                    głośno jęczy w czasie uprawiania seksu.
                                                    Izabela - złośliwa, obrażalska, nie wie, czego chce, a chce tylko kasy,
                                                    głośno jęczy w czasie uprawiania seksu.
                                                    Jadwiga - znasz może przysłowie: komu wsadzi, jak nie Jadzi? Nie martw
                                                    się, Jadziunia, ktoś ci w końcu wsadzi...
                                                    Janina - ma staroświeckie imię i staroświeckie poglądy, bzyka się od
                                                    święta i tylko po bożemu.
                                                    Joanna - jest przemądrzała i inteligentna, wie komu dać, a komu nie.
                                                    Jola - późno zaczyna życie seksualne, erotomanka- gawędziarka.
                                                    Jolanta - późno zaczyna życie seksualne, erotomanka- gawędziarka.
                                                    Julia - to romantyczna cipeczka. Czeka na swego Romeo, by w końcu w
                                                    strachu przed staropanieństwem wyjść za Zdzicha-pijaka.
                                                    Justyna - to straszna zdzira. Leci na kasę, a gdy już gościa wycycka do
                                                    cna, rzuca go dla bogatszego.
                                                    Kamila - chciałaby, żeby ktoś ją w końcu wydupczył, ale ma małe szanse,
                                                    bo jest bardzo brzydka, lubi przebierać się za facetów.
                                                    Karina - daje się obmacywać w tańcu i w ogóle lubi być macana.
                                                    Karolina - ma zadatki na dziwkę.
                                                    Katarzyna - lubi pozycję na jeźdźca, nie nosi stanika, chociaż ma duży
                                                    biust.
                                                    Kinga - to ładna laska z jędrnymi cycuszkami i fajną dupeczką. Wszystko
                                                    chce wiedzieć, a nie wie, z kim rypie się potajemnie jej facet.
                                                    Klara - to poczciwa stara klempa, z olbrzymimi, obwisłymi cycami.
                                                    Klaudia - to miła dziewczyna, ale nikt jej jeszcze porządnie nie
                                                    wyruchał i chyba już nie wyrucha.
                                                    Krystyna - jest wesoła i rozrywkowa, faceci ja lubią (zwłaszcza ruchać).

Lidia - to mała *****, ale lubi facetów z dużymi fujarami.
                                                    Lidka - to mała *****, ale lubi facetów z dużymi fujarami.
                                                    Lucyna - jest lekko opóźniona w rozwoju. Późno zaczynają jej rosnąć
                                                    cycuszki, a jeszcze później pojawia się u niej owłosienie łonowe.
                                                    Nadrabia inicjatywą, łatwo namówisz ją nawet na bardzo wyszukane numery.

Łucja - to poważna kobieta, nie lubi się dymać, woli zostać dłużej w
                                                    pracy."};
                                                    Magdalena - lubi się opalać topless i wcale się z tym nie kryje.
                                                    Małgorzata - jest arogancka, patrzy z pogardą na wszystkich facetów
                                                    mających a krótszego niż 20 centymetrów.
                                                    Maria - to cichodajka, nikt na prawdę nie wie, ilu miała facetów i
                                                    dlaczego tak dużo.
                                                    Marianna - to ćpunka i miłośniczka mózgo***ów.
                                                    Mariola - myśli, że wszyscy ją lubią, a wszyscy ją dymają i się z niej
                                                    śmieją.
                                                    Marzena - lubi robić lody i robi to dobrze.
                                                    Maryla - to gruba krowa z wielką pipą, rozwaloną od notorycznego
                                                    ruchania się z facetami obdarzonymi dużymi *****ami.
                                                    Marta - lubi się rypać z małolatami.
                                                    Milena - niby chce się pieprzyć, ale jak przyjdzie co do czego to
                                                    *******la.
                                                    Mirosława - ma męskie imię, to typowy babochłop, przeklina i pije wódę.
                                                    Monika - to pyskata dziwka i tyle.
                                                    Natalia - to typowa pracoholiczka. Zapierdala od rana do wieczora, a
                                                    rypie się tylko w soboty.
                                                    Olga - ma ruskie imię i ruski temperament. Stosuje też ruskie ceny: w
                                                    paszczu trista, w ruru piatsa.
                                                    Patrycja - jest ładna, cycata i wesoła, nie za bystra, ale dobra w łóżku
                                                    i lubi ten sport.
                                                    Paulina - ma duży, jędrny biust, daje się obmacywać, ale nie chce dawać
                                                    dupy.
                                                    Renata - to gaduła i plotkara. Jest kiepska w łożku, ale przynajmniej ma
                                                    duże cycki i często daje.
                                                    Róża - lubi przyrodę, śpi nago i najchętniej kocha się w kwiatach lub w
                                                    krzakach.
                                                    Sabina - ma ładne imię, ale dla psa, a nie dla kobiety
                                                    Sylwia - jest przyjacielska, wesoła, naiwna, wszyscy ją ruchają
                                                    Teresa - jest bardzo gadatliwa, swoim gderaniem potrafi każdego
                                                    wyprowadzić z równowagi. Lubi spać w bardzo prześwitujących koszulkach
                                                    nocnych, ale
                                                    przeważnie na podpuszczaniu kończy się jej życie erotyczne.
                                                    Urszula - jest bardzo wstydliwa, bzyka się tylko po ciemku.
                                                    Wanda - łatwo zachodzi w ciążę. Co rok to prorok. Fajna babka: i do
                                                    tańca i do ***ańca.
                                                    Weronika - jest ładną kobietą i faceci na nią lecą, ale ona woli
                                                    dziewczyny.
                                                    Wioleta - to cipulka, która uwielbia pozycję na jeźdźca. (Wio! Leta!)
                                                    Zdzisława - wie, jak trzymać faceta za jaja.
                                                    Zofia - ma dużą kolekcję wibratorów.
                                                    Zuzanna - ma duże cyce i pusty łeb.

Coby panowie nie culi sie urazyni, momy cosi i dlo nos, hehe.
                                                    Pytomy piyknie o tolerancje przy cytaniu!!!
                                                    Hehehe, dobry zart tynfa wart, a teroz o to coroz trudniyj... no sami
                                                    powiycie....kie przecytocie. Teroz wy panocki, gazdy i my gaździny, panie som
                                                    kwita. Pośmiyjcie sie zaś z nos.

• ciupazka Re: Casu na cytanie syćkiego ni mom 28.11.05, 16:26
                                    trudny2002 napisał:

> i ani mi sie fce.
                                    > Bo i o cym godocka?
                                    > O pedałak. Jo jes tolerancyjny co hej, ino pedałow jakosi nie lubiem.
                                    > I jesce sie mi widzi co kie fto fce o nik godać i jesce fciołby dlo nik co,
                                    to
                                    > niek im do. Som. I moze im o tym som cichuśko syćko rzec. Co fce.
                                    > Mie sie nie widi coby dlo tolerancji patrzyć na cyjom rzyć, bo to rzyć
                                    > mnijsości.
                                    > Kie ik jes mało to niek sie mnożom mieyndzy sobom. Bedom z tego mieli i
                                    dudki,
                                    > a syćka inksi bedom mieli ucieche. I jo tyz.
                                    > A godajom cyrwoni o pedałak? No pewnie, a o cym majom godać. Godajom o tym co
                                    > lubiom i co im pasuje. Słowa złego o nik nie powiym , znacy sie o pedałak,
                                    ino
                                    > pokoze go psu. Pies lubi goniacke i do rzyci biere sie wartko...
                                    > Jesce roz godom co jo tolerancje widzem po piyrse i przedesyćkiem, ino po ...
                                    > trudny
                                    A jak odsłoniom pewne rzecy to na Łoślom ławke! na ty przykłod to z FK:
                                    "PRAWDA O HOMOSEKSUALISTACH i PEDOFILACH.
                                    Autor: magnusg
                                    Data: 28.11.05, 13:11 + dodaj do ulubionych wątków

Volker Beck,demonstrujacy w sobote przed polska ambasada w Berlinie i
                                    honorowy gosc organizatorow Parady Rownosci w Warszawie,a jednoczesnie
                                    czlonek Bundestagu z ramienia zielonych i szef frakcji tej parti w Bundestagu
                                    w swojej ksiazce,ktorej byl wspolautorem "Der Pädosexuelle Komplex"
                                    Wydawnictwo Foerster,Berlin 1988 domaga sie odkryminalizowania
                                    Pedoseksualnosci i dyskusji czy czynnosci seksualne z dzieckiem sa dla niego
                                    szkodliwe.
                                    I ktos taki chce pouczac Polakow o demokracji i prawach obywatelskich??

Holenderska organizacja gejow i lesbijek COC na swojej stronie internetowej
                                    dumnie sie chwalila,ze dzieki ich naciskom udalo sie obnizyc wiek dzieci z
                                    ktorymi czynnosci seksualne sa teraz legalne do lat 12.

Holenderski psycholog Theo Sandfort,ktory w latach 80-tych publikowal swoje
                                    rozwazania o "pedofilnych zwiazkach jako alternatywny styl zycia dla dzieci"
                                    byl do 2001 roku szefem wydzialu zajmujacego sie studiami gejowsko-
                                    lesbijskimi na Uniwersytecie Utrecht.

Helmut Graupner-jeden z najwazniejszych liderow ruchu gejowskiego w Austrii
                                    opublikowal na swojej stronie internetowej list,w ktorym domaga
                                    sie "seksualnej Autonomi dla dzieci"!!!Graupner domaga sie legalnosci
                                    pedofilli,jezeli zwiazek doroslego z dzieckiem opiera sie na wzajemnosci.
                                    Graupner byl szefem powolanej przez UE !!!!!!"Grupy ekspertow do walki z
                                    dyskryminacja z powodow orientacji seksualnej".

W tym kontekscie bardzo polecam listopadowe wydanie "Detektywa",gdzie opisane
                                    sa inne grupy pedofilow i uklady je wspierajace.

I jeszcze jedno.Kiedy w koncu organizatorzy warszawskiej parady rownosci
                                    zajma stanowisko w sprawie zaproszenia Pana Becka na ich parade???
                                    I co nam powie Pani Jaruga i Pan Nałęcz,ktorzy razem z Beckiem maszerowali
                                    ramie w ramie na tej paradzie??
                                    STOP PEDOFILOM

Tótó wej tótó, tu prowda !
            • Gość: ola-f Re:..Tolerancja i poszanowanie dla innych... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.04, 07:25
              O tolerancji

"Edukacja obywatelska wśród młodzieży - tolerancja i przełamywanie uprzedzeń
              wobec mniejszości" - to tytuł pięciodniowego seminarium, zorganizowanego w
              Kościelisku. Spotkanie zakończy się w piątek 16 stycznia. Podczas seminarium
              został przedstawiony projekt przygotowany przez Stowarzyszenie Młodzieży SMART.
              Dotyczy on głównie problemów związanych z nietolerancją w stosunku do
              mniejszości narodowych. Młodzież bierze udział w warsztatach, sesjach i
              debatach. Odbywają się też zajęcia w grupach międzynarodowych, które mają na
              celu integrację młodych ludzi. W seminarium biorą udział studenci i młodzież ze
              szkół średnich z Polski, Ukrainy, Białorusi i Rosji. Projekt powstał na bazie
              dotychczasowej współpracy z różnymi organizacjami z krajów Europy Wschodniej.
              Po zakończeniu spotkania młodzież - w swoich środowiskach lokalnych - zajmie
              się rozpowszechnianiem programu informacyjnego o tolerancji w stosunku do
              mniejszości narodowych. Zostanie też utworzona lista dyskusyjna w Internecie,
              która pozwoli na stały kontakt między uczestnikami seminarium.

jof

Dobrze, że się choć o tym trochę pogada.
              Jest większa nadzieja na tolerancję w przyszłości - bo teraz...
                  • ciupazka Re:..Tolerancja i poszanowanie dla innych... 27.06.04, 08:25
                    No to nom przyłozyli za brakn tolerancji dlo gejówe i lesbijek po ik
                    paradzie w Berlinie. Dlo mnie to maskarada, haj , a dlo Europy - głosy
                    wyborce, hehe. Fcieliby tak i u nos mieć takie poparcie w wyborach
                    przez homoseksualistów , hale coz, kie ik za mało , nei stąd tyn
                    głośny krzyk, a jesce do tego brak tolerancji wśród społeczeństwa
                    dziwoków. Jee, jak sie ta som nie usanujys, to ta nie wymogoj od
                    innyk coby cie sanowali. Niek se bedom inksi, jakiegoś Panie Boze
                    stworzył, takiygo mie mos. Hale tacy rządzić nami nie bedom, haj.

info.onet.pl/942059,12,item.html
                    • laband Re:..Tolerancja i poszanowanie dla innych... 27.06.04, 11:21
                      Niych se lotajom jako chcom choby i sagate i niyh sie tam bydom chop z chopym i
                      baba z babom, ale niych sie niy dziwiom jak ludzie sie z nich lachajom.

Co to sie na tym swiecie wyrobio. Niydugo baba babie bajtla zrobi a chop bydzie
                      we cionzy.

We tyn czas mom nadzieja mie juz niy bydzie na tym swiecie.
                      • ciupazka Re:..Tolerancja i poszanowanie dla innych... 27.07.04, 19:39
                        laband napisał:

> Niych se lotajom jako chcom choby i sagate i niyh sie tam bydom chop z chopym
                        i
                        >
                        > baba z babom, ale niych sie niy dziwiom jak ludzie sie z nich lachajom.
                        >
                        > Co to sie na tym swiecie wyrobio. Niydugo baba babie bajtla zrobi a chop
                        bydzie
                        >
                        > we cionzy.
                        >
                        > We tyn czas mom nadzieja mie juz niy bydzie na tym swiecie.

A co powiesz Labandzie o człowieku nikczemnym, który wkłada mi w
                        usta , używając mojego nicku i oczernia zboczeniem prawdziwe nazwisk
                        jednej z obywatelek miasta Zakopanego, a to jest nieprawda? Jak tych
                        ludzi nazwać???
                        Telo.Pozdr.

• ciupazka Re:..Tolerancja i poszanowanie dla innych... 03.12.04, 23:26
                            Senat za rejestrowaniem par homoseksualnych

Prawa dla polskich homoseksualistów (03-12-04, 03:00)
                            kid, pap 03-12-2004, ostatnia aktualizacja 03-12-2004 18:53

Senatorzy SLD przeforsowali projekt ustawy przyznający homoseksualistom prawo
                            rejestracji związków w Urzędzie Stanu Cywilnego. Prawica zapowiada, że projekt
                            z Sejmu nie wyjdzie.

Pod projektem opracowanym przez Marię Szyszkowską (SLD) podpisało się 36
                            senatorów SLD-UP i wicemarszałek z Bloku Senat 2001 Kazimierz Kutz. W Senacie
                            ustawa przeszła, ale choć SLD ma tu 59 głosów, a projektem było tylko 38 osób
                            (przeciw było 23 senatorów, 15 wstrzymało się od głosu).

SLD i SdPl zapowiadają, że w Sejmie poprą projekt. Krzysztof Janik (SLD) chce
                            go jednak zmienić tak, by dotyczył także konkubinatów. Przeciwko temu na pewno
                            będą PO, PiS i LPR, prawdopodobnie również PSL i Samoobrona.

- Takie regulacje wynikają z przekonania, że za wszelką cenę trzeba
                            manifestować własną odrębność seksualną - uważa Jan Rokita (PO). Zdaniem PiS
                            projekt jest sprzeczny z konstytucją, która chroni małżeństwo, rodzinę i
                            rodzicielstwo. Przeciw ustawie protestuje także ponad 300 kierowników USC.
                            Deklarują, że nie będą rejestrować związków osób tej samej płci.

Według Szymona Niemca, szefa Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek, w Polsce jest
                            około 600 tys. homoseksualistów zainteresowanych zarejestrowaniem swoich
                            związków w USC.

Zarejestrowanie związku w USC umożliwiłoby dziedziczenie po zmarłym partnerze
                            oraz dałoby prawo do alimentów po wyrejestrowaniu związku. Partnerzy mogliby
                            ustanowić wspólność majątkową, ale nie mogliby się wspólnie opodatkować. Osoba
                            w związku partnerskim mogłaby dowiadywać się o stan zdrowia partnera
                            przebywającego w szpitalu i decydować o sposobie jego leczenia. Mogłaby
                            odbierać korespondencję partnera i powoływać się na prawo odmowy zeznań (jak
                            małżonek).

Partnerzy nie mieliby prawa adopcji, ale mogliby wychowywać dzieci jednego z
                            partnerów. Osoby w zarejestrowanym związku nie mogłyby zawrzeć małżeństwa.

Rejestracja związku nie byłaby uroczysta, a partnerzy nie mogliby przyjąć
                            jednego nazwiska. W rozwiązaniu związku nie uczestniczyłby sąd, wystarczyłoby
                            złożenie oświadczenia.

Telo.

• ciupazka Re:..DZIEŃ TOLERANCJI . 15 marca 18.03.05, 13:18
                              A tak się wychowuje młodzież:

"Tolerancja na żywo"

W wyjątkowej lekcji tolerancji będą uczestniczyć uczniowie Gimnazjum w Łapszach
                              Niżnych. Upłynie ona pod znakiem wielonarodowościowego i wielowyznaniowego
                              spotkania, do szkoły zaproszono bowiem przedstawicieli różnych religii i
                              różnych kolorów skóry.
                              Podczas Dnia Tolerancji mowa będzie również o uprzedzeniach, zarówno wobec osób
                              niepełnosprawnych jak i reprezentujących inne wyznania i rasy.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu przyjął pochodzący z Indii, a mieszkający na
                              Podhalu Ashok Kumar Singh, a także ksiądz greckokatolicki z Osturni na Słowacji
                              Radoslav Toth, Japonka Akiko Miwa z Dębna, pochodzący z Mongolii, a na co dzień
                              mieszkający w Nowym Targu doktor medycyny naturalnej Myagmargarig Erdenejar
                              oraz rabin z Jerozolimy Aron Halberstam. Gimnazjum chce również zaprosić
                              pochodzącą z Mali w Afryce Fatimę. Gościem będzie też wójt gminy Łapsze Niżne
                              Antoni Kapołka, Grażyna Rabiasz z nowotarskiej Delegatury Kuratorium Oświaty i
                              Ewa Jaworowska-Mazur - dyrektor Zespołu Zamkowego w Niedzicy. To
                              wielonarodowościowe i wielowyznaniowe spotkanie ma być okazją do dyskusji na
                              temat tolerancji i uprzedzeń w stosunku do osób innych wyznań, innego koloru
                              skóry czy osób niepełnosprawnych, podzielenia się własnymi doświadczeniami,
                              spostrzeżeniami i odczuciami.

Uczniowie łapszańskiego Gimnazjum specjalnie przygotowywali się do "Dnia
                              Tolerancji", zdobywając informacje na temat różnych religii, ras ludzkich.
                              Przygotowali też krótkie scenki, powiązane tematycznie z organizowanym
                              spotkaniem. Będzie to także okazja, by rozstrzygnąć konkurs przygotowanych
                              przez uczniów plakatów na temat tolerancji i zaprezentować miejscowy folklor, w
                              planach jest bowiem występ zespołu regionalnego. Na tym jednak "Dzień
                              Tolerancji" się nie skończy. Zaproszeni goście wezmą udział w lekcjach
                              wychowawczych.

Jutrzejsze spotkanie rozpocznie się o godz. 11. Jest ono jednym z elementów
                              realizowanego przez łapszańskie Gimnazjum unijnego programu "Sokrates", w
                              którym partnerują mu zagraniczne szkoły z Austrii, Estonii, Słowenii oraz
                              Finlandii. Głównym założeniem projektu jest uczenie młodzieży tolerancji i
                              likwidowanie uprzedzeń. (TEZ) Dz.P.

Dunajec sie uciesy! Brawo Łapsze!
                              • ciupazka Re:..DZIEŃ TOLERANCJI . 15 marca 01.04.05, 11:09
                                ..Dunajca to akurat obchodzi... Hale wiecie , co Wom powiym, to Wom powiym,
                                ze rusyła mnie dyskusja na F.Kraj na temat Jana Pawła II. I nie wiym , cy
                                to powinni my to tolerować. Moze niek beskurcyje nieftore zamilcom ,
                                pasowałoby dzisiok , przecie to nas Rodak, Polak. Zodnyk ogranicyń? Tu
                                cenzury ni ma?! Wstyd!
                                • Gość: c_n Re:..DZIEŃ TOLERANCJI . 15 marca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.05, 12:42
                                  Cenzury nie ma i nie będzie, takie prawa demokracji.
                                  Apelować można co najwyżej o autocenzurę wszystkich piszących i mówiących o
                                  Papieżu i jego chorobie. FK to ściek i jako taki powinien być traktowany, ale to
                                  co robią media z telewizją na czele ,moim zdaniem przekracza wszelkie granice
                                  zwykłej ludzkiej przyzwoitości. "Reality show" z Papieżem w roli głównej jaki
                                  serwują nam od wielu dni, prześcigając się w pomysłowości i "dokładności"
                                  relacji po prostu przeraża. Skomercjalizowano i wystawiono na pokaz gawiedzi ból
                                  i cierpienie człowieka, robiąc z tego niekończącą się transmiję jak z zawodów
                                  sportowych.
                                  Brak w tym widowisku autentycznego współczucia, pochylenia się nad ludzkim
                                  cierpieniem, powagi i milczenia w obliczu tego co ostateczne...
                                  Tzw. NEWS i poziom oglądalności stały się wszechwaładnymi bożkami. Najbardziej
                                  intymne ludzkie przeżycia postawiono przed kamerami, mikrofonami i wtłoczono
                                  pomiędzy bloki reklamowe...

Może więc obok Dnia Tolerancji należałoby ogłosić DZIEŃ NIETOLERANCJI dla
                                  ludzkiej bezduszności, głupoty i zezwierzęcenia obyczajów?

Ceper

• ciupazka Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... 15.04.05, 20:06
        A "Zgorsyniu" cytołeś? Jakoz by nie!

Zgorsynie

Ew.podług Sw. Marka 42-49.

"42 Fto był przycynom grzychu dlo jednego s tyk małyk, co wierzom, temu byłoby
        lepiyj uwionzać kamiyń młyński u syje i wrócić do morza. 43 Kie twoja rynka
        jest dlo cie przycynom grzychu, utnij jom, lepiyj jest dlo cie ułomnym wyjść do
        zycio wiecnego, jako s dwoma rynkami iść do piekła w giyń nieugasony. 45 I jak
        twoja noga jest dlo cie powodym grzychu, utnij jom; lepiyj jest dlo cie chromym
        wyjść do zycio wiecnego, jako s dwoma nogami wruconymi do piekła. 47 Jak twoje
        oko jest dlo cie przycynom grzychu, wydłub go, lepiyj jest dlo cie jednookim
        wyjść do królestwa Bozego, jako z dwojgiym oców być wróconym do piekła. 48 Kany
        chrobok ik nie umiyro i ogiyń nie gaśnie. Bo kozdy ogniem bedzie posolony. 49
        Dobro jest sól; ale jak sól swój smak straci, cym jom przyprawicie?. Miyjcie w
        sobie sól i zachowujcie pokój miyndzy sobom!"

Kazik, som widzis, ze sól jest potrzebno dlo nieftoryk.traktuj to jako sól,
        hehe...
    • ciupazka Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... 16.04.05, 09:58
      Jo nie od sądzynio... Znos EW.podług św. Mateusa 10-20 o "Prowdziwyj
      niecystości"?

10 Słuchokcie i pojmujcie: 11 "Nie to co wchodzi do gymby, robi cłeka
      niecystym, ale co z gymby wychodzi, to go robi niecystym". Ftej przystompiyli
      ku Niemu ucniowie i pedzieli: " Cy wiys, ze faryzeuse sie zgoesyli, kie słyseli
      to słowo?" 13 On zaś odpedzioł: "Kozdo roślina, co jyj nie sadziył mój Ociec
      niebieski, bedzie wyrwano. 14 Ostowcie ik! To som ślepi przewodnicy ślepyk. Jak
      ślepy wiedzie ślepego, oba wpadnom do dołu".

15 Ftej obezwoł sie Pieter i pedzioł do Niego: "Wytłumoc nom tyn przypowieść!"
      16 On pedzioł: "To i wyście tego jesce nie pojyni? 17 Nie wiycie, ze syćko ,
      co wchodzi do gymby, dostaje sie do wnuka i pote je wydolone do pola. 18 Ale
      to, co s gymby wychodzi, pochodzi ze serca , i to robi cłeka niecystym. 19 Ze
      serca pochodzom złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa , cyny nierzondne,
      kradzieże, fołsywe świadectwa, przeklyństwa. 20 Tóto robi cłeka niecystym.
      To, ze sie je nieumytymi rynkami, nie robi cłeka niecystym.

Nei kaziku nie wymogoj ode mnie cobyk była niecysto i sądziyła inksyk, nie
      dawoj fołsywego świadectwa o bliźnim, tak godo biblia, co nie znacy ze
      jo mom syćkiemu przytakiwać i syćko popiyrać. Tak nie napisali nika! Haj!
      Telo.Pozdr.
      • Gość: kazik Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 16.04.05, 17:17
        ja prosilem o twe zdanie,a nie o osady.piekne cytaty biblijne,ktore daja nam
        tym bardziej do zrozumienia,by sie Biblia karmic[nie tylko samym chlebem]i umiec
        wydawac owoce Ducha,tak nasza mowa jak i uczynkami.tego oczekuje Jahwe[Jehowa]
        Bog od kazdego czlowieka po calym okregu ziemi.dlatego tez Jego Syn Jezus
        oswiadczyl,ze ta Dobra Nowina,bedzie gloszona az po krance ziemi,ludziom na
        swiadectwo.aby nikt nie byl bez wymowki.
        • ciupazka Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... 17.04.05, 15:16
          Moje zdanie? Naprowde fces znać? To jedno: - precki z takimi. Oni ni mogom
          mi być wzorcem zywobycio ani nom syćkim. Ni mogom oni nos tyz
          terroryzować swojom inksościom i tyz w ramak stosunku ik do nos i
          tolerancji nos - tycy sie to nie nos, ba ik, hehe...
          Telo.Pozdr.
          • Gość: kazik Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 17.04.05, 16:34
            dziekuje za wpis.jednak nalezy rozumiec co to jest milosc do blizniego,nawet do
            nieprzyjaciela.Biblia nas uczy,by nie nawidziec zlo,a nie czlowieka.kazdy ma
            prawo byc takim czy innym.kazdy ma wolna wole.a czy ta wola jest zgodna z boza,
            to mozna samemu zauwazyc majac sumienie wycwiczone na podstawie Biblii.wiemy
            wtedy jaki koniec czeka tych,co odrzucaja wole boza.z naszej strony mozemy
            pomoc gloszeniem Dobrej Nowiny,po przez wskazanie takim ludziom na wole Boga,
            zamieszczona w Biblii dla korzysci kazdego czlowieka.dlatego za przykladem
            Jezusa i apostolow,jezeli chcemy byc Ich nasladowcami,idzmy do ludzi ze
            Slowem Bozym i proponujmy Im darmowe studium Biblii.jak sie ktos zgodzi,to
            ogromna nadzieja na poznanie prawdy dla czlowieka i dostosowywania zycia do
            woli Stworcy,na porzucenie tego co nie biblijne,min.homoseksualizmu.Jezus tez
            sie obracal posrod roznych ludzi i cieszyl sie bardzo,kiedy znalazl kogos co
            byl swiadomy pomocy i przyjal ja ze szczerym sercem.wskazywal rowniez swymi
            czynami na blogoslawienstwa Krolestwa Bozego,jakimi bedzie ludzkosc korzystac
            w tysiacletnim tego Krolestwa panowaniu na ziemi po Armagedonie.Jezusa czyny,
            jak i proroctwa sie wypelniajace,ogromna nam rekojma w tym,ze Biblia jest
            rzeczywiscie Slowem Bozym,najwyzszym autorytetem w zyciu czlowieka na codzien,
            na wiecznosc.[2Tym.3:16,17].jest takze rekojma zwyciestwa nad najgorszym wrogiem
            czlowieka,nad smiercia [Obj.Jana 21:4],a tym samym nad zwyciestwem Jahwe[Jehowy]
            Boga nad Jego przeciwnikiem i potwarca,Szatanem Diablem.
            • Gość: Ciupazka Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... IP: *.it-net.pl 22.04.05, 15:55
              Marsz Tolerancji odwolano!!!
              Był jednym z ważniejszych punktów programu trwającego właśnie
              festiwalu "Kultura dla tolerancji", którego organizatorem jest krakowski
              oddział Kampanii Przeciw Homofobii. Jednak po śmierci Papieża kampania wycofała
              się z pomysłu.
              - Pogrążony w żałobie Kraków nie jest teraz właściwym miejscem dla publicznej
              dyskusji o prawach społeczności LGBT - tłumaczyli przedstawiciele KPH i
              odwołali manifestację.
              Z tą decyzją nie zgodziła się część środowiska gejów i lesbijek, a organizację
              marszu wzięła na siebie Fundacja LGBT. Wladze miasta Krakowa także nie
              wyraziły zgodę , ze względu na brak programu i wcześniejszych uzgodnień.

I cóż kaziku, te marsze tez popierasz w imię miłości bliźniego???
              • Gość: kazik Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 25.04.05, 22:23
                marsze te nic nie maja wspolnego z miloscia blizniego.milosc do bliznich ma
                byc wyuczona na podstawie woli Boga.milosc do blizniego,i do tego co on czyni,
                to dwie zupelnie inne sprawy.a Biblia wyraznie mowi[czyli Bog],co jest koncem
                kazdego co nie idzie droga posluszenstwa wobec Stworcy.nie jestesmy sedziami
                ludzi[nawet Jezus bedac na ziemi tego nie czynil].sad nalezy do Boga,poniewaz
                nie ma nikogo powyzej Boga.lecz okazujac milosc blizniemu,mozemy mu pomoc w
                rozny sposob,a najwieksza pomoca jaka mozna blizniemu udzielic,to zwrocenie
                jego uwagi na Krolestwo Boze,ktore rozwiaze wszelka ludzka bolaczke na calej
                ziemi,czego 100%towe dowody dal Jezus bedac w swym czasie na ziemi.
                  • ciupazka Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... 05.07.05, 14:20
                    Oddalibyście swoje dziecko pedałom, lesbom na wychowanie w razie zajścia
                    takiej sytuacji??? Mom miysane ucucia w adopcji dzieci bez takik
                    dewiantów. Cy ludziska chetki zatraciyli juz instykt samozachowawczy w
                    nieftoryk krajak Europy, cy jako? Do cego im to "scęście" jest potrzebne?
                      • Gość: Ciupazka Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... IP: *.it-net.pl 20.11.05, 01:38
                        Poznań 19.11.05 - "klęska i wstyd, zamach na demokrację, wolność - mocne
                        słowa, wrogość zamiast równości..." To jedna strona medalu. Uczestnicy Parady
                        Równości postawili na swoim, doszło do szarpaniny z policją . Policja zrobiła
                        porządek, zgodnie z zarządzeniem wojewody. Czy homoseksualiści mają prawo
                        nas terroryzować? Zakłócać spokój? Czy ulica służy do manifestacji swoich
                        odmiennych postaw do życia? Napewno NIE! Pytań moc. Czy władze miasta ze
                        względu na zapewnienie bezpieczeństwa dla innych mają prawo nie wyrażać zgody
                        na tego typu marsze? TAK!
                        • ciupazka Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... 27.11.05, 10:40
                          Re: A ja się nie boję.
                          acorns 25.11.05, 21:37 + odpowiedz

Na przykład to:

chadzboyz.com/gaypride/galleries/pride2004/dyke/img_6674.htm

demoralizowanie małych dzieci

www.boyzone2.com/chadzboyz/pride/2003/boyz/136_3699_r1.htm

znieważenie symbolu narodowego

www.chadzboyz.com/gaypride/galleries/pride2005/boyz/img_0818.htm
                          Czy tak wygląda normalność?

Czy myślisz, że oni tam w Kanadzie od tego zaczynali? Pewnie tak jak i u nas -
                          tylko kolorowo, z transparentami, niby nic strasznego, ale z czasem pokażą
                          swoje prawdziwe oblicze. Uczmy się na błędach innych."

Przytaczam głos w dyskusji związany z tolerancją "Parady równości"
                          Czy naprawde wszysy wiemy komu i czemu przytakujemy? Odnosze wrażenie, że
                          nie. Może te głosy refleksji tutaj przytoczone z Forum dyskysyjnego na temat
                          państwa policyjnego, niektórym to uprzytomnią. Policja ma takich chronić i o
                          nich dbać, zeby im ktoś krzywdy nie zrobił? Paranoja... Czy musimy
                          małpować z zachodu wszystko to co cuchnie?

"Paradni" maszerują równo... przez całą Polskę. Są oni również
                          organizatorami, prowokatorami wszelkiej maści, a potem dziwią się niektórzy,
                          ze im poparcie w społeczeństwie spada przed wyborami.

Puknijcie się syćka w colo, jak go mocie, pokiel cas. Przecie jakosi
                          granica i tu musi być. KJraj , ftory wydol Jana Pawła II takie brewerie
                          w Polsce toleruje... Ka rozum. do rozumu, no ka???

• ciupazka Re: ...Tolerancja i poszanowanie dla innych.... 28.11.05, 10:24
                            Barometr tolerancji:

Jesteśmy generalnie przeciwni małżeństwom homoseksualistów. Za umożliwieniem
                            ich zawierania opowiada się tylko 21 proc. Polaków, 24 proc. Słowaków, 25 proc.
                            Węgrów i 37 proc. Czechów - wynika ze wspólnego sondażu przeprowadzonego w
                            czterech krajach. Polacy są wśród wymienionych nacji największymi przeciwnikami
                            adopcji dzieci przez pary homoseksualne (84 proc. odpowiedzi ?nie?). Nieco
                            mniejszy sprzeciw notuje się na Słowacji (77 proc.), w Czechach i na Węgrzech
                            (po 71 proc.).

• Gość: Ciupazka Re: .Geje kontra Wszechpolacy.. IP: *.it-net.pl 28.04.06, 15:30
                Marsz homoseksualistów i ich sympatyków odbywa się w ramach Festiwalu "Kultura
                dla Tolerancji" / INTERIA.PL

W centrum Krakowa spotkają się dzisiaj dwie manifestacje. Przez miasto
                maszerują geje i lesbijki oraz wszechpolacy. Ci ostatni zapowiadają, że
                będą "pokojowo" blokować marsz równości.
                Marsz homoseksualistów i ich sympatyków odbywa się w ramach trzeciej edycji
                Festiwalu "Kultura dla Tolerancji". Jego uczestnicy przejdą spod Barbakanu,
                Plantami i ul. Szewską na Rynek Główny. Tam mają na nich czekać członkowie i
                sympatycy Młodzieży Wszechpolskiej, którzy wyruszyli sprzed Collegium Novum UJ,
                by ul. Gołębią iść na Rynek.

Dwa marsze

Wszechpolacy deklarują, że będą się zachowywać spokojnie. Chcą blokować marsz
                tolerancji "pokojowymi" metodami. Sami czują się zagrożeni - wystąpili do
                policji o ochronę, a do prezydenta Krakowa i wojewody małopolskiego o zakazanie
                marszu równości. Ci jednak odmówili.

- Chcemy się sprzeciwić terroryzowaniu polskiego społeczeństwa przez małą i
                nieznaczącą grupkę homoseksualistów. Protestujemy przeciw "homoterroryzmowi" -
                oświadczył sekretarz Młodzieży Wszechpolskiej Mariusz Tomczak. Demonstranci
                niosą transparenty: "Stop dewiacji", "Leczcie się", "Rynek krakowski nigdy
                gejowski" i krzyczą "Chłopak, dziewczyna, normalna rodzina". Manifestacja
                odbywa się pod hasłem "Rodzina daje życie".

Dwa lata temu obie manifestujące grupy spotkały się pod Wawelem. Geje i
                lesbijki szli legalnie, Młodzież Wszechpolska - nie. W stronę marszu równości
                posypały się jajka i kamienie. Zamieszki przeniosły się na Rynek. Kilka osób
                zostało rannych. Policja zatrzymała 20 agresywnych sympatyków wszechpolaków.

fakty.interia.pl/lok/malo/news?inf=743352

• ciupazka Re: .Geje kontra Wszechpolacy.. 28.04.06, 17:15
                  Uczestnicząca w Marszu Tolerancji b. wicepremier Izabela Jaruga- Nowacka
                  mówiła, że z roku na rok przychodzi na tę manifestację coraz więcej osób. I pod
                  jyj patronatem sie pobili?

"Kordon kilkudziesięciu policjantów rozdzielił odbywające się w Krakowie w
                  piątek po południu dwie manifestacje. Jedna to zorganizowany przez Młodzież
                  Wszechpolską Marsz Tradycji i Kultury, druga - Marsz Tolerancji organizowany
                  przez środowiska gejowskie. Policja użyła pałek, najbardziej agresywni
                  uczestnicy manifestacji są zatrzymywani....."

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3313564.html
            • ciupazka Re:Tolerancja i poszanowanie dla innych - Lesbijki 01.06.06, 08:43
              Duńskie lesbijki i kobiety samotne będą mogły skorzystać ze sztucznego
              zapłodnienia - zdecydował parlament Danii, choć zaledwie większością jednego
              głosu.
              Projekt odpowiednich zmian w duńskim prawie wniosły partie opozycyjne;
              centroprawicowy rząd i prawica zapowiadały sprzeciw. Ostatecznie jednak
              czterech deputowanych z rządzącej Duńskiej Partii Liberalnej głosowało za, a
              pięciu wstrzymało się od głosu i projekt przeszedł stosunkiem głosów 53-52.

Homoseksualiści od lat byli dyskryminowani przez publiczny system opieki
              zdrowotnej - powiedział Kamal Qureshi z Socjalistycznej Partii Ludowej, która
              popierała projekt. - Teraz się to skończyło. Lesbijki i równouprawnienie
              odniosły dziś w Danii zwycięstwo".

Terminu wejścia w życie nowej ustawy jeszcze nie ustalono; najpierw podkomisja
              parlamentarna musi zdecydować, czy rząd będzie płacił za sztuczne zapładnianie
              lesbijek, tak jak płaci za to w przypadku kobiet heteroseksualnych.

Dotychczasowe prawo stanowi, że lekarze mogą dokonywać sztucznego zapłodnienia
              tylko w przypadku kobiet zamężnych bądź pozostających w związku partnerskim z
              mężczyzną.

Za sprawą luki prawnej ustawą ograniczającą sztuczne zapłodnienie nie zostały
              objęte położne i od siedmiu lat prywatne kliniki położnicze oferują duńskim
              lesbijkom sztuczne zapłodnienie.

Dania jako pierwszy kraj na świecie usankcjonowała w 1989 roku związki
              partnerskie homoseksualistów. Państwowy Kościół luterański uznaje te związki,
              ale ślubów homoseksualistom nie udziela. (sm)
                  • ciupazka Re:Tolerancja i poszanowanie dla innych 01.06.06, 20:59
                    A tu jakiyj tolerancji trza na tyk wycisonyk pedofilów w Holandii?!
                    O zgrozo...

Holandia: Pedofile zakładają partię polityczną

Holenderscy pedofile zakładają partię polityczną, która ma dla nich wywalczyć
                    obniżenie z 16 do 12 lat granicy wieku nieletnich, od której współżycie
                    seksualne byłoby dozwolone.

Nowa partia Dobroczynność, Wolność i Różnorodność (NVD), która planuje
                    przeforsować w holenderskim parlamencie także m.in. liberalizację przepisów
                    dotyczących pornografii dziecięcej i sodomii, zostanie zarejestrowana w
                    środę - zapowiada witryna NVD.

"Zakaz współżycia poniżej 16 lat wzbudza u dzieci ciekawość wobec seksu.
                    Chcemy uczynić pedofilię przedmiotem debaty" - powiedział jeden z założycieli
                    partii Ad van den Berg dziennikowi "Algemeen Dagblad". Holenderscy pedofile
                    uważają, że posiadanie pornografii dziecięcej nie powinno być karane,
                    aczkolwiek opowiadają się za zakazem handlowania takimi materiałami. Uważają,
                    że filmy pornograficzne należy dopuścić do wyświetlania w telewizji przez
                    cały dzień, z wyjątkiem materiałów zawierających sceny przemocy.

Założyciele NVD opowiadają się za edukacją seksualną dzieci i młodzieży, oraz
                    obniżeniem do 16 lat granicy wieku, od którego można występować w filmach
                    pornograficznych lub wykonywać zawód prostytutki. Uważają, że zalegalizowana
                    powinna zostać również sodomia, z wyjątkiem przypadków, w których zwierzęta
                    zostają skrzywdzone.

Ich program zakłada również prawo do pojawiania się nago w miejscach
                    publicznych, pełną legalizację miękkich i twardych narkotyków oraz...
                    bezpłatne przejazdy koleją dla wszystkich.

Zdaniem van den Berga, pedofilia stała się w jego kraju tabu po sprawie Marca
                    Dutroux z sąsiedniej Belgii, który w latach 1995-96 porwał, molestował,
                    torturował i zgwałcił osiem dziewcząt w wieku od 8 do 19 lat, z których
                    cztery zmarły.

"Zostaliśmy uciszeni. Jedną drogą pozostaje parlament" - mówi założyciel
                    pedofilskiej partii.

A Wy sie ciupazkom przejmujycie , hehe...Do cego to dosło. Syćkiemu
                    winowate PO, hehe i ta ta demokracyjo.
                    • ciupazka Re:Tolerancja i poszanowanie dla innych 10.06.06, 23:12
                      Przejrzyści tyz, cy jako, na tyj piknikowyj demonstracji we Warsiawce?

Uczestnicy Parady, w większości młodzi ludzie, nieśli hasła: "Każdy inny,
                      wszyscy równi", "Stop homofobii", "Każda miłość jest świętością", "Łże-elita
                      kaczki wita", "Prezydencie Kaczyński - gej jest twoim bratem", "Nie wierzę
                      Wierzejskiemu", "Model rodziny: Jarek plus kot", "Miriam ma ptaka, a Kaczka
                      kota". "Chodźcie z nami!" i "Kochamy was inaczej!". Na to z jednego z okien
                      wychyliły się dwie kobiety i na uczestników marszu poleciał deszcz ulotek
                      reklamujących dom publiczny. Na Marszałkowskiej wielu przechodniów machało i
                      pokazywało wzniesione do góry kciuki. Uczestnicy Parady gwizdali, grali na
                      trąbkach.

Atmosfera manifestacji przypominała piknik, słychać było muzykę techno, w takt
                      której podrygali uczestnicy i policjanci. W Paradzie wzięło udział wielu
                      obcokrajowców: Niemców, Szwedów, Holendrów, Amerykanów i Irlandczyków. Widać
                      było tęczowe flagi i kolorowe baloniki. - To nie tylko sprawa polska, ale
                      międzynarodowa, cały świat patrzy - powiedział nam londyńczyk Craig Nelson,
                      który do Warszawy przyjechał specjalnie z Anglii na jeden dzień.

Grupa skinheadów kilkakrotnie obrzuciła uczestników Parady Równości jajkami,
                      raz w stronę manifestantów poleciały kamienie. Doszło też do przepychanek
                      między uczestnikami Parady i jej przeciwnikami. To najpoważniejsze incydenty,
                      jakie zakłóciły manifestację środowisk homoseksualnych, która przeszła spod
                      Sejmu na Plac Teatralny. Według policji wzięło w niej udział ok. 3 tys. osób,
                      zdaniem organizatorów znacznie więcej. Ochraniało ich 2 tys. policjantów.

Na zakończenie Parady przemawiała m.in. Klaudia Roth, szefowa współrządzących
                      niemieckich Zielonych: - Dzisiaj jest dzień praw człowieka, wielkie święto
                      demokracji. Polscy geje zawsze mogą liczyć na swoich przyjaciół z Europy.
                      Manifestujący, to was sukces! Jak długo będzie potrzeba, będziemy wspierać
                      polskie parady.

Szef Kampanii Przeciw Homofobii Robert Biedroń ocenił w rozmowie z
                      dziennikarzami, że demonstracja była "entuzjastycznym świętem
                      różnorodności". "Przyszło mnóstwo osób. Pokazały, że nie wszyscy głosują na
                      Kaczyńskich i Giertycha, że mają inne poglądy, a w różnorodnym kraju na te
                      poglądy jest miejsce" - powiedział. Podziękował też warszawiakom za "przychylne
                      przyjęcie" parady.

Specjalnie i jo tam sie wybrałak coby tyk "przejrzystyk", za ftorymi stoi SLD,
                      tyz uwidzieć. Nei co? Nei, godajom, ze ciekawość to piyrsy stopiyń do
                      piekła, nie inacyj. Więcej szumu, jako wej to syćko worce. Teroz przydałaby
                      sie parada choryk na raka. na syfa, na aids, na Aizheimera, syćkik
                      niepełnosprawnyk, ba przestępców i więźniów, cemu nie, to tyz ludzie i
                      fcom być dowartościowani paradom po Marszałkowskiej, przecie takie same
                      majom prawa. Syćka paradujmy... Paranoja globalna, cy jako?

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3408396.html
                      • Gość: Ciupazka Re:Tolerancja i poszanowanie dla innych w PE IP: *.it-net.pl 23.06.06, 15:30
                        W Sejmie spór o odpowiedź na rezolucję Parlamentu Europejskiego dotyczącej
                        rasizmu i homofobii w Europie. W tym kontekście wymieniona została także
                        Polska. Posłowie koalicji twierdzą, że rezolucja PE krzywdzi nasz kraj i jest
                        szkodliwa. Opozycja zarzuca rządowi, że nie zrobił nic, by bronić dobrego
                        imienia naszego kraju i toleruje skrajne wypowiedzi niektórych jego
                        przedstawicieli.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3436615.html#dalej
                        Nagodali sie syćka na tyn temat...:
                        hehe...forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=44074442
                            • Gość: Ciupazka Re:Tolerancja i poszanowanie dla innych IP: *.it-net.pl 26.07.06, 13:22
                              Tego jesce nie było... Na gejak mozno zarobić, hehe...Chicago szykuje się do
                              roli gospodarza igrzysk olimpijskich w 2016 roku. Na razie - w ramach treningu -
                              gościło igrzyska gejów - informuje dzisiejszy "Dziennik".

VII Gay Games, czyli zawody osób o odmiennej orientacji seksualnej, zgromadziły
                              na starcie 12 tysięcy sportowców z 70 krajów. Przez osiem dni rywalizowano w 30
                              konkurencjach. Poza tradycyjnymi dyscyplinami olimpijskimi, jak lekkoatletyka
                              czy koszykówka były i takie jak jazda figurowa na lodzie par tej samiej płci.

Pieniądze na rywalizację gejów wyłożyły takie firmy jak New York Times, Ernst &
                              Young czy American Airlines. Publiczność miała wstęp wolny na większość
                              zawodów. Bilety na najpopularniejsze pokazy, takie jak kulturystyka, rozeszły
                              się błyskawicznie. Impreza przyniosła zysk po raz pierwszy od 1982 roku.

Troche gorzej wyglądała kwestia osiągniętych wyników sportowych. Michael Burke
                              z Kaliforni zdobył złoty medal w biegu na 110 metrów przez płotki pokonując ten
                              dystans w czasie.. 19.1 s.
                              wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,3504541.html

I jako tu sie nie osmioć. Gębusia sama sie ozwiyro...No, wiycie, wiycie,
                              pedzielibyście, prowde godajom , ze na g... tyz mozno zarobić.
                              • Gość: Ciupazka Re:Tolerancja i poszanowanie dla innych IP: *.it-net.pl 08.09.06, 12:37
                                Pedofilia w sieci mo sie dobrze?!

Istnieją radia internetowe dla pedofilów, podejrzane organizacje charytatywne
                                zbierające pieniądze na obozy dla dzieci z Europy Wschodniej, a nawet
                                internetowe firmy jubilerskie handlujące wyrobami dla wtajemniczonych.
                                W kwietniu dwie grupy znajomych dyskutowały w internecie na temat pracy na
                                koloniach letnich. „Czy ktokolwiek z was wie coś o obozach dla dziewcząt, na
                                których chcą zatrudnić dorosłych mężczyzn?” – pytał rozmówca z pierwszego
                                forum. Uczestnicy drugiej dyskusji wyrażali tymczasem swą radość na wieść o
                                tym, że jednemu z nich powierzono funkcję opiekuna grupy chłopców.

Na pierwszy rzut oka te dwie rozmowy wyglądają niewinnie, wręcz pospolicie.
                                Nikogo z rozmówców nie interesowała jednak sama praca. „Mam nadzieję, że
                                będziesz miał okazję zobaczyć nagich chłopców – powiedział mężczyzna
                                przedstawiający się jako PPC. – Powodzenia w powstrzymywaniu się od
                                jakichkolwiek czynów” – dodał.

Obie grupy tworzyli zdeklarowani pedofile – pierwsi zainteresowani
                                dziewczynkami, drudzy chłopcami. Takie rozmowy toczą się na okrągło w różnych
                                czat roomach, serwisach ogłoszeniowych i stronach internetowych przeznaczonych
                                dla ludzi odczuwających pociąg do dzieci. Tyle, że nie jest to już jedynie
                                zwykła pogawędka. To, co niemal dwadzieścia lat temu zaczęło się jako system
                                wymieniania się materiałami z pornografią dziecięcą, przerodziło się w
                                ostatnich latach w złożoną i zróżnicowaną społeczność internetową.

Dziś pedofile znajdują w sieci porady, jak dostać się bliżej dzieci. Opowiadają
                                sobie historie o codziennych spotkaniach z nieletnimi. Posługują się
                                internetem, aby rozpowszechniać swoje poglądy. Rozsyłają między sobą książeczki
                                dla nieletnich wychwalające zalety seksu z dorosłymi. Publikacje te można
                                wydrukować i rozdawać dzieciom.
                                Pedofile tworzący społeczność internetową postrzegają siebie jako awangardę
                                rodzącego się ruchu, którego celem jest legalizacja pornografii dziecięcej i
                                złagodzenie przepisów dotyczących wieku przyzwolenia na seks. Ludzie ci chcą
                                być bojownikami o prawo dzieci do nawiązywania kontaktów intymnych z dorosłymi.
                                Swoją walkę porównują do ruchu praw człowieka. I mimo że ich wysiłki przynoszą
                                marne skutki, to ostatnio mieli powody do świętowania. W maju tego roku grupka
                                Holendrów utworzyła partię pedofilów, a holenderski sąd zezwolił na jej
                                rejestrację.c.d.:
                                wiadomosci.onet.pl/1357302,720,2,kioskart.html
                                I to też mamy szanować i tolerować? Precki!

• Gość: . Re:Tolerancja i poszanowanie dla innych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.06, 12:58
                                  hehehhe.. przez stulecia wszystkiemu byli Żydzi. I dzisiaj od czasu do czasu tez
                                  tak toś beknie. Kiedyś ćwiartowano homoseksualistów, dzisiaj Elton sciska się z
                                  Lechem za to huzia wszyscy na dorosłego Józia jeżeli zainteresuje się małolatą?
                                  Kto, kim jest małolata?. Wiadomo, w społecznosci cygańskiej 14, 15 latka to
                                  kobieta, tak samo w "ciepłych" krajach -granica płynna...

PS Nie jestem za wykorzystywaniem dzieci, to jest moralne fuj, ale widze,ze
                                  dziennikarze i nie tylko znaleźli sobie temat i bombardują społeczeństwo a może
                                  i edukują, bo przecież opowiadają o sponsoringach rożnych dziadków i łatwym
                                  zarobku małolata. Te opisy panów redaktorów to prawie jak pornografia.. jak
                                  dotykał, gdzie dotykał...fuj literatura.
                                  • ciupazka Re:Tolerancja i poszanowanie dla innych 10.01.07, 10:53
                                    Gość portalu: . napisał(a):
                                    hehehhe.. przez stulecia wszystkiemu byli Żydzi. I dzisiaj od czasu do czasu
                                    tez tak toś beknie..

Nei, co? Wyziyro teroz, ze nie inacyj. Nei ka ta tolerancja dlo syćkik
                                    Zydów w Kościele Katolickim, i nie ino, he? Przecie sie widzi zmasowany atak
                                    na nik , Zydokomune i księży pochodzenia zydowskiego. A co nolepse w tym
                                    syćkim to toto, ze godajom, ze to Oni sami to robiom. No wiecie, wiecie...

Telo nietolerancyjni nawet sami dlo sobie? Cemu?