Dodaj do ulubionych

miecugow grzegorz, syn brunona

21.10.10, 20:34
pozwolił sobie na taki oto komentarz w odpowiedzi na dość ostre (istotnie zbyt ostre) wypowiedzi kaczyńskiego na temat mediów a szczególnie krytycznie przejechał sie po szkle kontaktowym:

Życzę prezesowi zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Jeśli odstawił lekarstwa to niech do nich wróci, a jeśli nie odstawił, to niech pomyśli nad ich zmianą

prezes jak zwykle troche przagiął pałe. ale miecugow tą pałe w sposób niezwykle chamski i poniżający dla adwersarza złamał w conajmniej 3 miejscach. Nie przystoi dziennikarzynie obsługującego show big brother wygłaszać takich oto prywatnych opini publicznie

warto wspomnieć, że tatuś grzegorza bruno podpisał sie pod Rezolucją Związku Literatów Polskich w Krakowie w sprawie procesu krakowskiego. Podpisana przez 53 sygnatariuszy - członków Związku Literatów Polskich, wyrażająca poparcie dla stalinowskich władz PRL po aresztowaniu pod sfabrykowanymi zarzutami duchownych katolickich. Skazano ich w sfingowanym procesie pokazowym zwanym procesem księży kurii krakowskiej.

niedaleko pada grzesio od brunonka

Obserwuj wątek
  • patchinko Re: miecugow grzegorz, syn brunona 21.10.10, 22:14
   wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Dziennikarz-TVN24-niech-prezes-PiS-wroci-do-lekow,wid,12781511,wiadomosc.html
   Pięknie pani redaktor zredagowała artykuł:

   Podczas wystąpienia w sejmie Jarosław Kaczyński nie zostawił suchej nitki na mediach. Powiedział, że widzów którzy źle wypowiadają się o PiS w programie "Szkło kontaktowe" w TVN24 "należy eliminować" z wizji.

   Nie znam orginału ale włożenie w cudzysłów "należy eliminować" pięknie wpisuje się w całość.
   • wioocha co rzekł Kaczyński, co Miecugow i co z tego wynika 21.10.10, 23:44
    Z obu tych wypowiedzi wynika, że - paradoksalnie z pozoru pomimo potoku, wręcz zalewu, słów i obrazu w matrixmediach na temat historii polaryzacji nastrojów, pogardy, arogancji, aż do eskalacji tychże - absolutnie nic się nie zmienia.
    Widzę tu toczka w toczkę kontynuację dobrze w Polsce wypróbowanych i skutecznych technik prania mózgu.
    Po przesterowaniu, jakie wszyscy przeżyliśmy 19/10 powrót do normy, być może z planowanym naniesieniem bieżących korekt w reakcji na reakcję mas - to się okaże.

    Podsumowując: "wyeliminować ich" vs. "niech się leczy".
    Oto miękka, dobrze przyswajalna kwintesencja prostego "Pozabijajcie się nawzajem z nienawiści" w klasycznym wydaniu wybitnych prestidigitatorów, zaklinaczy umysłów, hipnotyzerów.

  • sendivigius Towarzysz Grzegorz Brunowicz... 22.10.10, 01:39
   ... probowal jednak kontynuowac tradycje rodzinna, ale niestety zszedl na pozycje kapitulancko burzuazyjne i przystal do junty Spawacza jako propagandzista rezimowego "Zapraszamy do Trojki". Tam systematycznie agitowal za uczestnictwiem w pochodach 1-majowych argumentujac ze juz tyle razy byl na pochodzie wiec nie wyobraza sobie aby i tym razem nie isc, co bylo oczywista nieprawda bo do ZOMO przyjmowali tylko pelnoletnich.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka