Dodaj do ulubionych

Dykiel o Komorowskim - grabi Polakow razem z PO

27.04.15, 07:43
„Łączy nas Polska” – pod takim hasłem Komorowski podsumował swoją prezydenturę.

- Łączy, jeżeli jest to nowoczesny patriotyzm, który u prezydenta polega na tym, że razem ze swoją formacją grabi nas, Polaków. Bo czym można nazwać afery z OFE, wiek emerytalny 67 lat, zabranie twórcom kultury 50 proc. zysku, a wiadomo jak pracujemy - od Sasa do Lasa. Policja, która nie strzeże nas, tylko na nas poluje, miasta, gdzie nie można zaparkować, ponieważ miasta są miastami słupków, które produkuje – podejrzewam – szwagier itp. itd. – zaczęła ostro Bożena Dykiel.

niezalezna.pl/66102-komorowski-denerwuje-znana-aktorke-dykiel-bedac-w-tvp-uderzyla-mocno-i-na-zywo

smile smile smile smile smile smile smile smile
Obserwuj wątek
    • glupi_jasio Re: Dykiel o Komorowskim - grabi Polakow razem z 27.04.15, 10:24
      Zaraz grabia... partyjni funkcjonarisuze obsiedli panstwowa kase, dystrybucje eurodotacji, wszelkie mozliwe urzedy i adminnistracje, zadluzaja panstwo na potege MIMO zajumania ludziom udzialow w OFE, kasa plynie szeroka rzeka do zagranicznych koncernow i zaprzyjaznionych firm, praktycznie nie ma juz polskich bankow, mediow, nawet sklepow polskich juz prawie nie ma, ale zeby od razu mowic, ze ktos cos "grabi"?

Zwykly EUropejski postkolonialny kapitalizm polityczny w postkomunistycznym, slabym i skorumpowanym panstwie. A Komorowski jest, jedynie, emanacja i jednym z gwarantow zachowania tego status quo.

• klip-klap pisarz Miloszewski o Komorowskim 27.04.15, 19:56
      "Do różnych urzędników zajmujących się kulturą, którzy dziś przyszli na imprezę ludzi kultury: macie państwo niezły tupet."

"Zostałem skandalistą po odebraniu paszportu „Polityki”. (…wink Byłem zszokowany, że nie zostało to zrozumiane. Po odebraniu paszportu, wiedziałem, że na sali są różni oficjele. Trzeba być bezczelnym, by w obecnym stanie polskiej kultury przyjść grzać się w blasku fleszy na imprezie kultury. Chciałem obrazić pana prezydenta, a nie panie, które pracują w bibliotece w Białej Podlaskiej"
      wpolityce.pl/polityka/231042-miloszewski-znow-szokuje-mainstream-na-gali-polityki-chcialem-obrazic-bronislawa-komorowskiego-to-jest-pytanie-czy-chcemy-byc-spoleczenstwem-taniej-sily-roboczej
      wpolityce.pl/kultura/229582-zamiast-poklepywania-po-plecach-macie-panstwo-niezly-tupet-miloszewski-do-prezydenta-i-minister-kultury-na-gali-paszportow-polityki

Przy okazji polecam kryminaly Miloszewskiego.
    • leny20-4-7 Oto POlska właśnie 27.04.15, 21:19
      www.kontrowersje.net/pan_b_g_wi_cej_dla_polak_w_zrobi_nie_mo_e
      Ministrowi sprawiedliwości udowodniono, że posiada lewe pozwolenie na broń i nadal jest ministrem. Inny minister sprawiedliwości co do, którego też mam szereg zastrzeżeń, ale intelektualnych, nie kryminalnych, dla celów politycznych będzie stawiany przed Trybunałem Stanu. Dwa dni temu Sejm Rzeczypospolitej uczcił minutą ciszy śmierć Barbary Blidy, która posiadała w domu nielegalną amunicję i pieniądze pożyczone od niejakiej „Alexis”. Parę lat wcześniej odmówiono przyznania Orderu Orła Białego rotmistrzowi Pileckiemu. W areszcie od kilku miesięcy siedzi człowiek, który był uczestnikiem wypadku, bilingi potwierdziły, że zadzwonił na 112 i poinformował odpowiednie służby o tragedii. Sędzia wypieprzył, bo nawet nie wyprosił, z Sali sądowej wszystkich dziennikarzy i przedstawicieli Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, by na utajnionym posiedzeniu dołożyć człowiekowi następne miesiące, w sumie Polak przesiedzi w areszcie pełen rok. Były szef CBA dostał 3 lata bezwzględnej kary pozbawienia wolności, za udowodnienie, że złodziej i łapówkarz G. traktował ludzi, jak śmieci, a posłanka PO kręciła lody na szpitalach i przyjęła łapówkę. Tę ostatnią uniewinnił Sąd Najwyższy, powołując się na nieistniejącą zasadę prawną „owoce z zatrutego drzewa”.

Obecny szef CBA jest szantażowany taśmami „Sowy” i sam szantażuje ABW, dlatego nadal jest szefem. Nagrodę „Złoty paragraf” odebrał sędzia Wojciech Łączewski, do niedawna smarkaty asesor, który narobił bałaganu w zapyziałym rejonowym sądzie, ten sam kabotyn wyczuwający polityczne wiatry wydał spektakularny wyrok na byłego szefa CBA, bo teraźniejszego nie miałby odwagi dotknąć. Żeby było śmieszniej szanowne jury uzasadniło wybór: „za bezkompromisowość, odwagę oraz brak koniunkturalizmu”. Niegdysiejszy kierownik PGR Noteć i później Strzelce, sprywatyzował się i postawił sobie szczękę, w której piekł kurczaki. Zbankrutował, zapisał się do Unii Wolności, przeszedł do Platformy Obywatelskiej i ma w swoim CV stanowisko podsekretarza stanu w ministerstwie gospodarki. Jak się nazywa? To Adam Szejnfled, nieoceniony komentator życia politycznego, ekspert od przedsiębiorczości i wolnego rynku. Dwa dni temu umarł 93 letni starzec Władysław Bartoszewski, w przypływie szczerości paru dygnitarzy RP III przyznało, że staruszek klepał, co popadnie i wszyscy się bali, że nigdy nie skończy. Ten mitoman średnio wykształcony przez 25 lat skutecznie udawał profesora, Powstańca Warszawskiego i więźnia Auschwitz i to właśnie on zablokował przyznanie Orderu orła Białego rotmistrzowi Pileckiemu, który dobrowolnie został więźniem Auschwitz i z obozu uciekł.

------
      jako pointa: 1mln osób, które zadeklarowało, że wybiera się teraz na emigrację!

bonus: stojeipatrze.blogspot.com/2015/04/srednia-paca-w-polsce.html
      • klip-klap to nie Polska, to IIIRP 28.04.15, 12:07
        Polacy glosuja nogami. Wskaznik lepszy niz PKB.

Naprawde rozbawilo mnie kretactwa w sprawie licencji na bron ministra sprawiedliwosci. I gosc ciagle jest ministrem. A jak ladnie go traktuja prokuratorzy: zapraszaja do zlozenia zeznan, i to jako swiadka.
        • leny20-4-7 narodowy program „Powrót do domu” 28.04.15, 14:18
          Patrzę sobie w program wyborczy PO z 2007 r., naiwny/pamiętliwy jestem(?), i widzę tam takie kwiatki jak w temacie. Tym większe kuriozum, gdy ma sie przed oczami najnowszy raport, z którego wynika, że ponad 20 proc. Polaków aktywnych bądź potencjalnych uczestników rynku pracy jest gotowych wyjechać za granicę, jeżeli tylko pojawi się taka możliwość. Jeszcze bardziej zdeterminowanych jest 6,4% Polaków(a więc około 1,25 mln osób), którzy są zdecydowani wyjechać za granicę w tym roku i to jest aż o 250 tysięcy osób więcej niż w roku ubiegłym!

Tym większe zdziwienie, gdy "nie ma winnych" tego stanu rzeczy, poza oczywiście Kaczafim, który jest z założenia do bicia, a nasza forumowa żmija odgraża się nawet, że dla niej i tak liczy się tylko, aby Kaczafi nie wygrał.

Tymczasem w tle widac, że trwają przygotowania do przemeblowanie! Jedna z większych szych PO - minister sprawiedliwości - mający nie pamietam, ale zdaje się, że ok 30% stronników w partii, NAGLE zostaje obwieszczony KŁAMCĄ/oszustem. Ot tak! akurat teraz!!!
          Jednocześnie (chyba wczoraj poszedł njus) Balcerowicz(nie trzeba przedstawiac), Petru(ekonomista) i ktoś trzeci, ale zapomniałem kto, ZAKŁADAJĄ niezależną (ciekawe od czego/kogo) partię/stowarzyszenie...czyli taka nową Platformę. Ależ koincydencja, prawda!
          Tym bardziej, że upubliczniono ciekawy sondaż, z którego wynika, że tylko/aż(?) 72% elektoratu PO...popiera rząd Kopaczowej! a en masse rząd popiera 31% społeczeństwa (spadek o 6 p.p. w ciągu miesiąca).

Wujo Bronio, który w tej chwili jest już tylko od składania podpisu* pod z góry przygotowaną treśc, z murowanego faworyta, byc może będzie miał z kim przegrac, wybory, których nie miał prawa nie wygrac!

No ciekawie. Szkopuł w tym, że masterplan, wujo wygrywa, PO się zastępuje partią X, a winny był/jest i będzie...wiadomo kto...może się udac. Ale to tym gorzej dla miejscowej ludożerki.

-----------------

* rozmawiałem ostatnio z pewnym koleżką, który powiedział mi w żartach ( bo tylko tak można jeszcze się czegoś dowiedziec od rządowych), że prezydent Komorowski swoją rolę zaczyna i kończy od..."podpisac czytelnie, czy parawka wystarczy".
          Ja się jeszcze do wczoraj, gdy wyszło, że "ktoś" przygotował tresc kondolencji prezydenta dla zmarłego W. Bartoszewskiego (niech Bóg okaże mu swoje miłosierdzie) i p. Komorowski tylko je podpisał, tylko z tego śmiałem. Teraz nachodzi mnie trwoga. Jaki ośrodek potrzebuje aż takiego...taką...ok siarę niech będzie, jako twarzy dla swoich działań, to strach się nie bac. Ale oj tam, oj tam...bo ważne jest tylko to, aby Kaczorowi kot zdechł, mleko się wylało, sól wysypała i lustro zbiło. To jest ta jasna POlska, z której kto nie ma sieczki w głowie, to...ucieka.

• klip-klap Re: narodowy program „Powrót do domu” 28.04.15, 15:06
            leny20-4-7 napisał:

> Patrzę sobie w program wyborczy PO z 2007 r., naiwny/pamiętliwy jestem(?), i wi
            > dzę tam takie kwiatki jak w temacie. Tym większe kuriozum, gdy ma sie przed ocz
            > ami najnowszy raport, z którego wynika, że ponad 20 proc. Polaków aktywnych bąd
            > ź potencjalnych uczestników rynku pracy jest gotowych wyjechać za granicę, jeże
            > li tylko pojawi się taka możliwość. Jeszcze bardziej zdeterminowanych jest 6,4%
            > Polaków(a więc około 1,25 mln osób), którzy są zdecydowani wyjechać za granicę
            > w tym roku i to jest aż o 250 tysięcy osób więcej niż w roku ubiegłym!

O PO to mi sie nawet nie chce pisac. Szkoda czasu na propagande. Jesli ktos chce powrotu emigrantow, to zmienia kraj: obnizka podatkow, likwidacja kodeksu pracy, zmiana filozofii rzadzenia na filozofie sluzenia, zmiana sadownictwa. Tyle wystarczy na poczatek.

> Tymczasem w tle widac, że trwają przygotowania do przemeblowanie! Jedna z więks
            > zych szych PO - minister sprawiedliwości - mający nie pamietam, ale zdaje się,
            > że ok 30% stronników w partii, NAGLE zostaje obwieszczony KŁAMCĄ/oszustem. Ot
            > tak! akurat teraz!!!

Moze, mnie to tak nie podniecaja walki wewnatrz politycznej mafii.

> Jednocześnie (chyba wczoraj poszedł njus) Balcerowicz(nie trzeba przedstawiac),
            > Petru(ekonomista) i ktoś trzeci, ale zapomniałem kto, ZAKŁADAJĄ niezależną (ci
            > ekawe od czego/kogo) partię/stowarzyszenie...czyli taka nową Platformę. Ależ ko
            > incydencja, prawda!

Kolejna proba, wynikajaca z tego, ze na rynku establishmentu politycznego nie ma partii, ktora oferuje wolny rynek. Balcerowicza z gory skazuje na porazke. Ale kto wie, w sumie byli dzialacze UW (Komorowski i Duda) so w miare popularni wink.

> * rozmawiałem ostatnio z pewnym koleżką, który powiedział mi w żartach ( bo tyl
            > ko tak można jeszcze się czegoś dowiedziec od rządowych), że prezydent Komorows
            > ki swoją rolę zaczyna i kończy od..."podpisac czytelnie, czy parawka wystarczy"

Nie zdziwilbym sie gdyby tak rzeczywiscie bylo. Jednoczesnie nie moze byc az takim idiota skoro utrzymal sie w polityce przez tyle lat i zostal preziem.
              • glupi_jasio Re: rewolucyjna czujnosc pogrąża Wuja 04.05.15, 17:59
                leny20-4-7 napisał:

> Znajomy powiedział dokładnie w ten sposób...z emfazą wręcz. To nie moja wina, ż
                > e wujo Bronio ma problemy z językiem polskim. Ale przynajmniej raz się przydałaś.

Ona nie moze byc prawdziwa smile

Zeby glupiej parawki nie ogarnac, a pisac o polityce i gospodarce, to trzeba chyba pracowac dla pewnej gazety wink

• leny20-4-7 Re: rewolucyjna czujnosc pogrąża Wuja 05.05.15, 14:28
                  Sam wiesz, że nie dośc, że istnieje, to akurat w niej, jak w soczewce czy "szkiełku kontaktowym", cała mizernosc "rządowych" jest zawarta. To całe miotanie obelg, szydera, hipokryzja, małostkowosc, złudne poczucie własnej siły, czy budowanie swojej wartosci na...poniżaniu/porównywaniu się z dołami/słabszymi od siebie.

Ale nie o tym chciałem teraz. Ten znajomy, co to mu się powiodło i ma dostęp do tzw. elity władzy, to był kiedyś kolega, wręcz przyjaciel. Odkąd "życie" wywindowało go niemal na szczyt, to stał się skryty, nieufny, wykastrowany intelektualnie, bez własnego zdania. Ok, coś za coś, uczciwy trade! Ale to, że śpiewa jak mu zagrano, to szkoda, bo "nic nie może wiecznie trwac", i co wtedy? No szkoda.
      • dorota_333 Po co cytować takie szmatławce? 28.04.15, 12:26
        > Dwa dni temu umarł 93 letni starzec Władysław Bartoszewski, w przypływie szczerości
        paru
        > dygnitarzy RP III przyznało, że staruszek klepał, co popadnie i wszyscy się bali, że nigdy
        > nie skończy. Ten mitoman średnio wykształcony przez 25 lat skutecznie udawał profesora,
        > Powstańca Warszawskiego i więźnia Auschwitz

Ile trzeba mieć w sobie zapiekłej żółci, żeby tak napluć na porządnego człowieka. To jest aż śmieszne - ponieważ dowodzi całkowitej bezsilności.

Totalnie brak wam klasy i dlatego w większości wyborców budzicie odruch wymiotny tym agresywnym opluwaniem. 7 (czy 8, nie pamiętam) wyborów przegranych z rzędu powinno wam to uświadomić, ale przecie nie chodzi o zdobycie władzy i zmianę Polski, tylko o plucie. To jest istota i jedyny cel; odreagowanie psychiczne.

No to plujcie dalej, na zdrowie. Każdemu taki sens życia, na jaki zasługuje.
      • dorota_333 kard. Stefan Wyszyński do Władysława Bartoszewskie 04.05.15, 11:13
        Kardynał Wyszyński napisał w 1974 odręczny list do Bartoszewskiego dziękując mu za pierwszy egzemplarz książki "1859 dni Warszawy". List zakończył: "Wyrazy czci i oddania przesyłam i z serca błogosławię".
        Więcej na ten temat:
        www.rp.pl/artykul/1197668.html

A psy i tak będą szczekały, bo taka ich natura, prawda?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka