Dodaj do ulubionych

Widzicie - jak zwineli gore strony z mottami?

15.02.19, 08:35
Jak myslicie - ile to bylo godzin pracy programistow w GW?
I dlaczego to zrobili?
Myslicie, ze to przez przypadek?
Bo ja nie mysle.

Ile innych forow w Polsce ma takie motta na samej gorze?
Komu to przeszkadzalo?

Komu przeszkadzalo zalinkowanie swiadka wydarzen w Jedwabnem? Hm?
Komu przeszkadzalo zalinkowanie klamliwego raportu z IPNu?

I nie mowcie mi - ze to jest wszystko przypadek.
To nie jest przypadek.

TO JEST WOJNA

Obserwuj wątek
    • bieda_inwestor Re: Widzicie - jak zwineli gore strony z mottami? 15.02.19, 10:06
      > Jak myslicie - ile to bylo godzin pracy programistow w GW?

Sama funkcja nie tak duzo - natomiast zaplanowanie wszystkich zmian, badania, testy jednostkowe i go-live (ogolnie caly projekt) pewnie dosc sporo.

> I dlaczego to zrobili?

Chcieli przystosowac strone do ogladania w tabletach i na telefonach. Poruszanie sie na stronie rozni sie dosc mocno w zaleznosci od tego czy poslugujesz sie myszka czy jezdzisz palcem po ekranie. Z tego same powodu zwiekszyli odstepy miedzy watkami (latwiej wybrac palcem). Ostatnio coraz mniej ludzi uzywa PC do przegladania internetu.

> Myslicie, ze to przez przypadek?
      Nie, nie przypadek. Ergonomia pracy na tabletach i smartfonach. Oczywiscie mozesz wierzyc w co chcesz, ale mnie nie przekonasz, ze to z innego powodu. Zbyt dlugo siedze w IT.
      • sendivigius Re: Widzicie - jak zwineli gore strony z mottami? 15.02.19, 17:22
        bieda_inwestor napisał:

> Chcieli przystosowac strone do ogladania w tabletach i na telefonach. Poruszani
        > e sie na stronie rozni sie dosc mocno w zaleznosci od tego czy poslugujesz sie
        > myszka czy jezdzisz palcem po ekranie. Z tego same powodu zwiekszyli odstepy mi
        > edzy watkami (latwiej wybrac palcem). Ostatnio coraz mniej ludzi uzywa PC do pr
        > zegladania internetu.
        >
        > > Myslicie, ze to przez przypadek?
        > Nie, nie przypadek. Ergonomia pracy na tabletach i smartfonach. Oczywiscie moze
        > sz wierzyc w co chcesz, ale mnie nie przekonasz, ze to z innego powodu. Zbyt dl
        > ugo siedze w IT.

This is the end.

Zmiany wygladaja ohydnie; co do przyczyn to zgoda. A sa one dlatego ze forum zostalo zakwalifikowane do "trivia" czyli jest na rowni ze smiesznymi filmikami, kawalami sprzed pol wieku i njusami o dwuglowym cieleciu w Paragwaju, ktore sie przeglada w tramwaju pomiedzy przystankami.

Wnet dyskusje beda na watku: Mam dolara!
        odpowiedz; WOW
        2 odpowiedz: LOL
        i tak dalej - powazna "Polityka i Gospodarka"

To oznacza uwiad powaznych i rozwijajacych dyskusji a wiec odplyw powaznych ludzi i o to chodzi. Swiat durnieje w tempie wykladniczym, a scisle mowiac szybciej bo jest to mechanim autokatalityczny - wsrod debili tylko debil przezyje i tylko debil moze rzadzic. Wbrew temu co mowia krytycy swiat wcale nie rozwija sie liniowo naprzod. W bardzo dlugim okresie tak, ale w okresach porownywalnych z czasiem zycia ludzi sa dlugie okresu upadku i degeneracji. Sredniowiecze najlepszym przykladem. Rzymskie drogi zarosly chwastami, analfabetyzm stal sie powszechny, budowle zaniedbane sie rozpadly, wszedzie wojny, epidemie i feudalny zamordyzm. Bedzie to samo.

• herr7 Re: Widzicie - jak zwineli gore strony z mottami? 16.02.19, 21:41
          sendivigius napisał:

> This is the end.
          >
          > Zmiany wygladaja ohydnie; co do przyczyn to zgoda. A sa one dlatego ze forum zo
          > stalo zakwalifikowane do "trivia" czyli jest na rowni ze smiesznymi filmikami,
          > kawalami sprzed pol wieku i njusami o dwuglowym cieleciu w Paragwaju, ktore sie
          > przeglada w tramwaju pomiedzy przystankami.

Spoiwem demokracji jest ludzka głupota. Mądrzy ludzie są wobec władzy bardziej wymagający, a żadna władza nie lubi jak patrzy się jej na ręce.

> To oznacza uwiad powaznych i rozwijajacych dyskusji a wiec odplyw powaznych lud
          > zi i o to chodzi. Swiat durnieje w tempie wykladniczym, a scisle mowiac szybcie
          > j bo jest to mechanim autokatalityczny - wsrod debili tylko debil przezyje i ty
          > lko debil moze rzadzic. Wbrew temu co mowia krytycy swiat wcale nie rozwija sie
          > liniowo naprzod. W bardzo dlugim okresie tak, ale w okresach porownywalnych z
          > czasiem zycia ludzi sa dlugie okresu upadku i degeneracji. Sredniowiecze najlep
          > szym przykladem. Rzymskie drogi zarosly chwastami, analfabetyzm stal sie powsze
          > chny, budowle zaniedbane sie rozpadly, wszedzie wojny, epidemie i feudalny zamo
          > rdyzm. Bedzie to samo.

Władza jest obecnie bardziej sprawna w manipulowaniu ludźmi. A pozy tym na świecie jest hierarchia. Rządzący w Warszawie to w sumie małe rybki. Duże rekiny są gdzie indziej. Nasze "małe rybki" posiadają jednak instynkt samozachowawczy i starają się uniknąć "pożarcia", co zresztą i tak co jakiś czas ma miejsce, choćby za sprawą "kelnerów i ich taśm".
      • przycinek.usa Re: Widzicie - jak zwineli gore strony z mottami? 16.02.19, 09:28
        To bardzo dobre wyjasnienie. Ma sens. Generalnie bardzo przekonujace. Mnie jednak nie podoba sie to, ze nikt nas o tym nie poinformowal, nie ma mozliwosci wylaczenia tej funkcji, a co wiecej - na innych forach ta funkcja nie ma zastosowania, poniewaz nie ma takich rozbudowanego mot. Zastanow sie nad tym.

Mowiac inaczej funkcja rozwin/zwin ma male zastosowanie w obrebie calego kompleksu forum.

Specjalnie przegladnalem wiele innych list i widze, ze czasem "rozwin" jest a czasem nie - w zaleznosci od ilosci linijek. Jednak we wszystkich przypadkach jakie widzialem funkcja zwin zamyka tylko kilka linijek, czasem tylko jedna linijke - co jest z punktu widzenia przegladania bez znaczenia, a z punktu projektowego tworzy nieuzasadniona funkcjonalnosc.

Ta funkcja - ktokolwiek ja zaprojektowal - zrobil to wlasnie tak, jakby chcial celowo wplynac na zawartosc naglowka strony. Nasze forum ma rozbudowany naglowek, a inne nie. To jak ja mam inaczej wnioskowac?

• lastboyscout Re: Widzicie - jak zwineli gore strony z mottami? 15.02.19, 17:41
      Bez watpienia.

Widocznie rozowe zabagnianie forum wulgarnym syfem i personalnym rzygiem i nie wystarczylo.

To wyglada wrecz na prowokacje.
      Bo kazda wojna zaczyna sie od prowokacji.
      Chocby takimi jakie wzmagaja Zydzi, wczoraj Netanjahu, wczesniej Rada Zydow.

forum.gazeta.pl/forum/w,17007,161745272,161745272,poczatek_wielkiej_hossy_na_srebrze.html?p=161874556

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka