Dodaj do ulubionych

PiS kupuje samoloty F-35. Ale dla kogo?

29.06.19, 20:36
Z dokumentacji i przecieków eksperckich portali (w tym również wielce poważanego WikiLeaks) wynika, że super-nowoczesne samoloty F-35, które PiS chce zakupić rzekomo dla Polskich Sił Zbrojnych... nie są przeznaczone dla Polski, lecz dla Izraela!

WikiLeaks dotarł do tajnych dokumentów oraz stenogramów z negocjacji pomiędzy delegacją Polski a delegacją izraelską w Tel Avivie (dokument dostępny na stronach portalu WikiLeaks).
Według portalu: Polska w taki sposób chce w części zaspokoić ogromne roszczenia żydowskie wynikające z treści ustawy JUST 447.

Z doniesień oraz wypowiedzi niezależnych ekspertów wynika, że samoloty F-35, za które zapłaci Polska - wcale nie trafią do Polski - ale trafią bezpośrednio do Izraela!

Dlatego producent tych samolotów nie udostępni Polsce tzw. "kodów źródłowych", niezbędnych do remontu i serwisu.

Ale " kody źródłowe" do F-35 posiada Izrael. Izrael otrzyma już za darmo od Stanów Zjednoczonych 25 sztuk F-35 - i jeszcze otrzyma za darmo 50 sztuk. Według Izraela liczba 75 sztuk F-35 nie zaspokaja bezpieczeństwa tego państwa. Dlatego, to właśnie Polska - zdaniem syjonistów - powinna sfinansować następne potrzebne samoloty F-35 dla Izraela w dodatkowej liczbie 50, które Izrael już nie otrzyma w prezencie od Stanów Zjednoczonych.

Izrael nawet zagroził, że jeśli Polska będzie ociągać się z przekazaniem polskich F-35 - to zablokuje te samoloty poprzez impuls elektromagnetyczny, ponieważ posiada dostęp do "kodów źródłowych".

Jeśli Polska zakupi dwie lub trzy eskadry bojowe F-35A - to z łatwością obezwładni cały rosyjski atak samolotowy i rakietowy; bez większych problemów zyskałaby dominacje w powietrzu, do chwili nadejścia odsieczy sojuszników z NATO.
Ale to jest tylko teoria, którą czarują politycy PiS - niczego nie świadome polskie społeczeństwo!

Nie trzeba wcale sięgać do odległych czasowo przykładów:
Dekadę temu Polska weszła w posiadanie 48 samolotów F-16. Jak na owe czasy były skuteczne i groźne. Nie wiele państw europejskich mogło pochwalić się tak zaawansowaną wersją tych maszyn. Polska wydała na nie ogromne sumy wraz z wyszkoleniem polskich pilotów w USA. Zbudowano nowe hangary oraz obiekty towarzyszące....

Obecnie polskie Ministerstwo Obrony Narodowej oficjalnie twierdzi, że lotnictwo posiada tylko kilkanaście sprawnych samolotów F-16 !
Jeszcze raz:
Polskie lotnictwo bojowe posiada tylko kilkanaście sprawnych maszyn!

Ale to nie jest prawdą!

Generałowie oraz czynni piloci twierdzą, że polskie MON kłamie! Bo sprawnych F-16 jest tylko kilka!

Jak powszechnie wiadomo, ze względu na fatalne cięcia kosztów na wojsko przez PiS, fikcyjnie wyremontowane polskie Mig-29 (w polskich zakładach). Wyremontowane Mig-29 w ogóle nie spełniają norm bojowych a nawet, nie spełniają norm bezpieczeństwa określonych dla pilotujących je oficerów!

Wszystkie polskie Mig-29 są "uziemione" a piloci są bez zajęcia!

Zostało więc tylko kilka polskich F-16 do obrony polskiej przestrzeni powietrznej!
Nie zupełnie....
Te kilka sprawnych F-16 są utrzymywane tylko po to, aby pokazywać je z okazji uroczystości
państwowych z udziałem wojska polskiego... gdzie obecni są, Kaczyński, Duda-Juda i reszta nieudaczników z PiS.

No ale dlaczego tylko kilka, z ogólnej liczby 48 sztuk?
Ponieważ PiS nie przeznaczył żadnych środków z budżetu dla MON na reperację i stałe lub cykliczne przeglądy tych samolotów! Dochodzi do sytuacji, że nie dokonuje się obecnie żadnych zakupów części zamiennych... wyjmuje się je z innych F-16 i montuje w kilku sprawnych F-16 (najmniej zużytych)... używanych tylko do pokazów lotniczych lub tzw. "dwójek dyżurnych" wymaganych przez NATO.

Co to są "kody źródłowe"?

Jest to zespół programów maszyn obliczeniowych (komputerów, serwerów, etc.) określających ich kompetencje oraz zasób zadań, które powinny wykonywać. [Dokładny opis m. in. w Wikipedii]

Każda nowoczesna maszyna wojenna posiada wiele komputerów, a każdy z nich posiada swój "kod źródłowy" (np. komputer do urządzeń optycznych; komputer do wyboru amunicji; komputer do korekty trajektorii lotu pocisku przy uwzględnieniu warunków atmosferycznych; komputer do kodowania i dekodowania danych pola walki i komunikacji; komputer interpretacji obrazu radaru; komputer odczytu szyfrowanego GPS; komputer kontroli bezpośredniej pola walki, komputer kwalifikacji 'swój-obcy'; komputer zarządzania używający sztucznej inteligencji ... oraz wiele, wiele więcej).

Samolot F-35 zalicza się do jednostek bojowych o największym nasyceniu elektronicznym - jako autonomiczna maszyna. Zamontowane w nim komputery to dzieła sztuki współczesnej techniki, które jeszcze przez dekady będą limitowane i chronione przed cywilnym klientem.

Każdy z zamontowanych w nim komputerów posiada skomplikowane "kody źródłowe" liczące od tysięcy aż do milionów linijek zapisanego programu.
"Kody źródłowe" to pilnie strzeżona tajemnica każdego producenta.

Tysiące samolotów F-16, F-14, F-15, F-18 zostało sprzedanych przez Stany Zjednoczone sojusznikom z NATO oraz kilku innym państwom. Wraz z nimi przekazano dokumentacje techniczne maszyn.... Ale nigdy nikomu nie udostępniono "kodów źródłowych". Żaden z sojuszników USA nie mógł samodzielnie wymienić komputerów, ani wprowadzać swoich poprawek.
Zresztą, nawet gdyby próbował to bez znajomości PIN-ów spowodowałby tylko kompletne wykasowanie programu, a nawet mechaniczne zniszczenie dysków twardych.

Ale tylko raz w historii USA zrobiło wyjątek i udostępniło swoje kody źródłowe do F-16... już w XXI wieku.

Komu?
Izraelowi udostępniło.

Fakt:
w roku 2014 Izrael sprzedał Gruzji drony szpiegowskie, które Gruzja miała wykorzystać w wojnie przeciw Rosji. Gruzja zapłaciła spore pieniądze Izraelowi, choć państwo prowadziło konflikt zbrojny i nie było zbyt zasobne.
Żydzi sprzedali Gruzji drony bez dostępu do "kodów źródłowych" przez Gruzinów... a następnie zwrócili się do Rosjan z ofertą odsprzedaży tych "kodów źródłowych". Rosjanie oczywiście przyjęli ofertę i zapłacili Izraelowi za te "kody". W efekcie Rosjanie puścili z dużej odległości impuls elektromagnetyczny z wirusem w kierunku izraelskich dronów zakupionych przez Gruzinów i je zablokowali (uziemili). Drony te stoją już bezużyteczne w gruzińskich hangarach kilka lat - nie mogą ich odblokować do chwili obecnej, ponieważ Izrael nie chce Gruzinom dać dostęp do "kodów źródłowych".
Źródło: WikiLeaks oraz liczne publikacje prasowe - również polskie.

Fakt:
Rosjanie sprzedali Iranowi rakiety przeciw-lotnicze średniego zasięgu, ale bez dostępu do "kodów źródłowych". Dowiedział się o tym zakupie Izrael i udał się do Moskwy z ofertą.... W efekcie Izrael otrzymał od Rosjan "kody źródłowe" do rakiet sprzedanych Iranowi, który groził nimi Izraelowi.
Źródło: WikiLeaks oraz liczne publikacje prasowe - również polskie.

Fakt:
Saudowie kupili od USA samoloty bojowe F-15 oraz F-16 za ogromne pieniądze. Problem w tym, że Stany Zjednoczone nie udostępniły Saudom "kodów źródłowych" do tych samolotów. W efekcie kiedy saudyjskie F-15 i F-16 zbliżają się do granic Izraela to generowany jest impuls elektromagnetyczny z Izraela, który wyłącza po kolei różne systemy bojowe tych samolotów. Eksperci twierdzą, że jeśli saudyjscy piloci zignorują te ostrzeżenia to impulsy wysyłane z Izraela są w stanie wyłączyć nawet
silniki tych samolotów bojowych! Przecież Izrael oficjalnie posiada dostęp do "kodów źródłowych" samolotów F-15 oraz F-16.
Źródło: WikiLeaks oraz liczne publikacje prasowe - również polskie.

Konkluzja:

• Nie jest aż takim problemem, że "kody źródłowe" są w dyspozycji USA.

• Problemem jest, że "kody źródłowe" są w dyspozycji Izraela!

Przeczytałeś tylko 40% całości tego artykułu (z uwagi na ograniczenia liczby znaków tego Forum). Jeśli chcesz przeczytać resztę artykuły odwiedź Bloga / KLIKNIJ TU:
mr-navigator.strikingly.com

Do hejterów: te śmiecie co piszecie - to jesteście nimi 100 raz
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka