Dodaj do ulubionych

dość wariactwu Jachiry

28.09.19, 08:27
Nie mogę zrozumieć spazmatycznych happeningów opozycji, dlaczego nie skupić się na rzeczowym krytykowaniu PiSowskich zmian, a nie na poniewieraniu naszych narodowych symboli, zawłaszczonych tak chciwie przez nową władzę. Rozumiem, że liberalna część naszego społeczeństwa jest zdruzgotana nieudolnością rządzenia poprzedniej ekipy (ciepła woda w kranie), co sprytnie wykorzystał PiS (luka VAT, mafia paliwowa i ubóstwo dzieci - PO zaczęła je odbierać matkom z powodów ekonomicznych). Czas się otrząsnąć i stanąć do uczciwej walki, a nie do głupiego kabotynierstwa.
Obserwuj wątek
   • zimna-wodka Re: dość wariactwu Jachiry 29.09.19, 13:17
    No tak... Jachira ma usłużnych dziennikarzy. Tony wazeliny wydalane przez TVP czy wpolityce.pl to obiektywne dziennikarstwo jak twierdzi Matouszek i inni wyznawcy kaczyzmu.
    Jachirę różni od ww. parę rzeczy.
    - poziom intelektualny. Może niewysoki ale jednak znacząco wyższy od braci Karnowskich czy "Centrum Medialnego" (polecam!).
    - Jachira nie produkuje się za pieniądze podatników
    - Jachira nie bierze pieniędzy podatników za pilnowanie czyjejkolwiek moralności i etyki.
    - Jachira nie tonie w oceanie dewocji i hipokryzji.
    -Jachira nie jest wysokim urzędnikiem państwowym
    - Jachira nie lata rządowymi samolotami,
    - dzieci Jachiry (o ile je posiada) nie odbywają stażu jako prezesi spółek skarbu państwa.
    - Jachira nie pogardza niepełnosprawnymi. Także nie pogardza nauczycielami, lekarzami, sędziami, artystami, profesorami i w ogóle wszystkimi których IQ przewyższa poziom posła Suskiego.
    i tak można długo.

    Pogardzana "ciepła woda w kranie" została zastąpiona dumnym hasłem "Polacy głosują portfelami".

    Fakt - patriotyzmu i uwielbienia sukienkowych u Jachiry nie uświadczysz. Ale trudno jest konkurować w tych dziedzinach z waaadzą. Prezydent tysiąclecia równy królom i Piłsudskiemu, brat tegoż chroniony przez zastępy komandosów i wszelkie służby jakimi dysponuje państwo, premier co osobiście dowodził pod Grunwaldem i kryształowo uczciwy burdeltato rżnący Polskę na podatkach - są nie do przebicia. O dewocji nie ma co nawet wspominać - nie sądzę żeby Jachira mogła dorównać budżetowi państwa w ofiarności na rzecz ojcadoktoradyrektora, pląsała w rytm jego przyśpiewek wzorem Matouszka czy leżała krzyżem w przerwach pomiędzy jedną podłością a następną.

    Swoją drogą to ciekawe. Jedyniesłuszna partia co podporządkowała sobie cały aparat państwowy, upolityczniła wszystko co się dało i kieruje Polską w imię własny doraźnych interesów co chwila wypina Du*ę i jęczy, że ta jest obolała od razów wymierzonych przez resztki niezależnych ludzi. Ale to Jachira ma być kabotynem.

    Jachira jest postacią na miarę obecnych czasów. A że czasy są chujowe to nie jej wina ani zasługa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka