Dodaj do ulubionych

o Rydzyk o ekologach eko-terrorystach i G Ghunberg

13.01.20, 12:25
wiadomosci.wp.pl/o-tadeusz-rydzyk-o-grecie-thunberg-dziecko-ktore-powinno-sie-uczyc-a-nie-manipulowac-innymi-dziecmi-6467205634340993a
-nic dodać nic ująć tylko się pod tym podpisać. O Rydzyk jak zwykle trafia w sedno i dlatego tak go atakują..
Obserwuj wątek
  • zimna-wodka Re: o Rydzyk o ekologach eko-terrorystach i G Ghu 13.01.20, 12:59
   Nic dziwnego, że atakują. W Polsce duchowny zna się na wszystkim, jest ekspertem, w każdej dziedzinie. Mniej oświeconym wydaje się, że biskup czy nawet NajważniejszyGrzyb specjalizują się wyłącznie w seksuologii. Owszem, wiedzą w tej materii wszystko; nawet jak się wieloryby pierdolą. Ale tylko niewielki element. I dlatego (wyłącznie) waaadza inwestuje w duchownych. Z moich podatków inwestuje. Bo niby kto miałby płacić za te oceany mądrości jak nie ja.

   --
   pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

   kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.
   • najezyn Re: o Rydzyk o ekologach eko-terrorystach i G Ghu 13.01.20, 16:56
    Nie chcę Rydzyka bronić, ale skoro może się znać na wszystkim polityk - ot, taki lekarz Grodzki czy leśnik Szyszko - to niby czemu ksiądz ma być głupszy? Pewnie jest mądrzejszy o tyle, że jako ksiądz na więcej czasu, zbija bąki, nudzi się, więc może sobie latami studiować media i względnie literaturę fachową i nabywać wiedzy, której doktor zasuwający w szpitalu nie nabędzie, bo operuje. Więc skoro potem taki doktor czy inny zootechnik może być posłem czy ministrem - nie ma powodu, by księdzu odmawiać równej biegłości w tematach politycznych. A "tematy polityczne" = facet zna się na wszystkim i wszystko w państwie reguluje.
   • cojestdoktorku Re: o Rydzyk o ekologach eko-terrorystach i G Ghu 19.01.20, 11:34
    ee tam, rydzyk sie nie zna bo jest pisowski
    jakby był opozycji jak kinga rusin i borys szyc to by sie znał, liczą się poglady polityczne a nie to kto co ma pod kopułą

    a wracajac do tych celebrytów i puszczy:

    "Kornik drukarz, który zniszczył w Puszczy Białowieskiej ponad 7 milionów metrów sześciennych drzew, degraduje sąsiadujące z Puszczą lasy prywatne."
    www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-11-23/kornik-wciaz-grozny-milion-hektarow-lasu-zagrozonych/

    szyszko chciał wyciąć 0,18mln i był krzyk, na teraz mamy martwe 7mln i inwazja kornika sie rozkreca
    juz ponad 10% polskich lasów zagrożonych
    www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-11-23/kornik-wciaz-grozny-milion-hektarow-lasu-zagrozonych/

    szyszko miał racje bo był profesorem nauk lesnych, ale z niego kpiono bo przeciez jest pisiorem wiec profesura sie nie liczy
    takoz nie miałoby znaczenie gdyby rydzyk miał kompetencje, nie liczyłyby sie i tak i tak bo jestbardziej pisowski niz pis


    --
    diabeł w swych metodach kuszenia do grzechu używa przede wszystkim wizji przyszłości. Nigdy nie skupia się na teraźniejszości, na opisie tego co jest, bo opisując to co będzie, jest mu najłatwiej kłamać i oszukiwać. Ma wolność w kreowaniu sądów, bo jakże można zaprzeczyć czemuś, co się jeszcze nie wydarzyło?
  • sygnalista123 Re: o Rydzyk o ekologach eko-terrorystach i G Ghu 16.01.20, 10:30
   Musimy pamiętać, że problem ten rzeczywiście występuje. Globalne ocieplenie to fakt, którego skutki obserwujemy na całym świecie. To, że u nas w Polsce co najwyżej nie było śniegu, nie oznacza, że poza granicami nic się nie dzieje. Prostym przykładem jest Australia, gdzie pożary od wielu lat rosną na sile, a teraz osiągnęły poziom krytyczny. Jeśli nie interesują nas piękne tereny, dzięki którym mamy tlen, to zwróćmy uwagę chociaż na zwierzęta, które umierają tam licznie.

   Problem jest ogromny. Sami sobie niszczymy dom, którego już nie odbudujemy. Ważne jest, żeby o niego dbać. Dlatego jeśli widzicie, jak ktoś tworzy sztuczne wysypiska, bądź pali śmieciami w kominku - reagujmy, bo od tego zależy nasze zdrowie i życie. A nie trzeba wiele, wystarczy zdjęcie wysłane przez aplikację Sygnalista. Proste zgłoszenie, które może przynieść ogromne zmiany!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka