Dodaj do ulubionych

Afera 447 z polskim złotem w tle!

13.01.20, 17:11
Glapiński, Kościński i J.P.Morgan montują największy ”przekręt” finansowy powojennej Europy. Afera 447 z polskim złotem w tle.
NBP nie sprowadził żadnego złota do Polski! Fikcyjny transport złota to zwykła ustawka!

Nowy minister finansów Tadeusz Kościński, gościu ”nie wiadomo skąd”, bez życiorysu, bez historii, bez Résumé… przybłęda z Londynu, o nie-polskim pochodzeniu, związany z syjonistycznymi bankami w City of London – został ”przywieziony w teczce” z Izraela.
Ciekawe jak nazywał się Kościński przed zmianą nazwiska z żydowskiego?
Pamiętacie? Kiedyś towarzyszy ministrów i towarzyszy I sekretarzy PZPR ”przywożono w teczkach” z Moskwy (byłego ZSRR).
Jak widać nic się nie zmieniło! Dalej do Polski ”przywozi się w teczkach” ministrów i premierów - z tą różnicą, że obecnie przywozi się ich z Izraela.

Szczegóły największej afery finansowej w Europie od zakończenia II wojny światowej:
Rozpoczyna się - przy zmowie milczenia dziennikarzy, ekspertów i finansistów - największy ”przekręt finansowy” w historii Polski, a nawet największy przekręt w powojennej Europie. Ogromny skok na kasę budżetu Rzeczpospolitej Polski odbywa się za cichym przyzwoleniem polskich służb:
• Komisji Nadzoru Finansowego
• Prokuratury
• Centralnego Biura Antykorupcyjnego
• Agencji Bezpieczeństwa Narodowego
• Centralnego Biura Śledczego
• Polskiego Wywiadu i Kontrwywiadu Wojskowego
Czy któraś z wymienionych służb państwowych (rzekomo polskich) albo ekspertów lub dziennikarzy (rzekomo rdzennych Polaków i w dodatku rzekomo ”nieprzekupnych” i ”niezależnych”) odważyła się napisać choćby niewielki artykuł... choćby raport w sprawie ”Afery 447”?
Czytaliście coś w tej sprawie? W gazetach? W Internecie? Widzieliście coś w TV?
Nie?
Oczywiści, że nic nie czytaliście i nic nie widzieliście!
To chroniona tajemnica o najwyższej klauzuli tajności.

Szczegóły ”Afery447” są znane tylko niewielkiej liczbie osób z najściślejszego grona PiS oraz zarządu syjonistycznego banku J.P. Morgan Poland.
Polskie służby wywiadu i kontrwywiadu oraz inne komórki powołane rzekomo do ochrony interesów Polski i Polaków – są przecież zarządzane z Izraela (pośrednio właśnie przez Mossad) już trzy dekady, czyli od roku 1989. Nic się nie zmieniło od czasów ustaleń przy Okrągłym Stole.
UWAGA:
Setki, a może nawet i tysiące funkcjonariuszy i agentów - zatrudnionych do ochrony Polaków i polskich interesów – kompletnie nic nie robią w obliczu tak ogromnej afery!
Skandal!
Ci funkcjonariusze i agenci (rzekomo Polacy) są przecież zatrudnieniu do ”ochrony” Polski i są opłacani ze Skarbu Państwa RP… czyli z danin Polskich Obywateli! Dostają przywileje i liczne premie. Nawet posiadają prawo do wczesnego przejścia w stan spoczynku zachowując prawo do wysokich uposażeń pieniężnych (po 25 latach pracy) – to wszystko ze zrzutek Polaków, którzy ciężko pracują!
I nic ci quasi-Polacy (funkcjonariusze i agenci) nie robią nic aby ochronić Polskę przed przestępczym roszczeniom żydowskim!
Dlaczego?
Bo są lojalni już od 75 lat żydo-komunie! Czyli swoim ziomkom.
Teraz żydo-komuna przeniosła swoją kwaterę główną z Warszawy do Izraela. W Izraelu właśnie szykowane są już medale i odznaczenia dla niepolskich ”Polaków”, którzy opierd...lają Skarb Państwa Polskiego.
… A potem jakieś niedojeb...ne Sejmowe Komisje Śledcze znów wmówią zidiociałym Polaczkom: że państwo zawiodło; że procedury zawiodły; że instytucje kontrolne nie były wyposażone w narzędzia, itp., itd. A na koniec oznajmią, że winnych trudno ustalić….
Pamiętacie to?
Już to było!
Kto bezpośrednio kieruje tą ogromną kradzieżą z budżetu polskiego?
• Prezes Narodowego Banku Polskiego - Adam Glapiński (Żyd)
• Minister Finansów - Tadeusz Kościński (Żyd)
• J.P. Morgan - oraz J.P. Morgan Poland (Żydzi)
• przy wsparciu logistycznym Mossadu (Żydzi)

Jaki jest cel tej bezprecedensowej kradzieży?
• wyciągnięcie w sposób nielegalny oraz w tajemnicy przed obywatelami Polski ogromnych środków płatniczych (tych, które już są w budżecie i tych, które do polskiego budżetu będą wpływały przez następnych wiele lat)
Jaka jest kwalifikacja takiego czynu według prawa?
• Zorganizowana grupa przestępcza
• Spisek i konspiracja
• Paserstwo na wielką skalę
• Nielegalne przelewy, obrót i wywóz nielegalnie zdobytych środków finansowych z pominięciem obowiązujących procedur
• Kradzież ogromnych środków i doprowadzenie do niewypłacalności Rzeczpospolitej Polski
• Kradzież środków prywatnych i konsumenckich z kont bankowych Polaków
• Zawyżenie polityki fiskalnej (wzrost podatków) wobec Polaków i doprowadzenie do ubóstwa a nawet skrajnej nędzy
• Wywłaszczenie Polaków z większości form własności
• Doprowadzenie do upadku spółek Skarbu Państwa, pozbawiając Polaków w nich udziałów

Co ma wspólnego zakup przez NBP 100 ton złota z ustawą Act447?
To jedna z wielu form ‘wydojenia’ polskiego budżetu na rzecz ustawy Act447 – na urojone oczekiwania Żydów.
100 ton złota kosztowało NBP, a raczej podatników polskich 18,3 miliardów PLN. W wyniku tzw. inżynierii finansowej Glapiński i Kościński wyprowadzili te 18,3 miliarda PLN z budżetu państwa Polskiego i przekazali do syjonistycznego banku J.P. Morgan.
Bank J.P. Morgan posiada swoją główną centralę w City of London, czyli dokładnie tam, gdzie składuje się sztaby złota.
• W zapisach giełdowych w ogóle nie istnieje żadna wzmianka o transakcji tzw. ‘polskiego złota’…. Jedyna wzmianka w protokole giełdowym mówi enigmatycznie o ETF-ach.
• Natomiast na otwarte rachunki bankowe kilku banków izraelskich pomiędzy wrześniem a listopadem bieżącego roku wpłynęła kwota 5,5 miliarda dolarów – czyli dokładnie odpowiadająca kwocie 18 miliardów PLN przelanych z Narodowego Banku Polskiego!
A co stało się ze złotem?
Złota w ogóle nie było!
Chodziło tylko o wyprowadzenie pieniędzy! To mistyfikacja, zakrywająca ‘dojenie’ polskiego budżetu na rzecz syjonistycznych środowisk żydowskich aby zaspokoić Act447.
I to wszystko!
Ale tylko do tej pory….
Otóż z nieoficjalnych przecieków dowiadujemy się, że w następnych latach Polska planuje zakup następnych dużych ilości złota… też w City of London… korzystając z pośrednictwa syjonistycznego banku J.P. Morgan – bo po to właśnie bank został sprowadzony do Polski przez PiS.
Oznacza to kolejne wydatki NBP na zakup fikcyjnego złota!
Bo nie o złoto tu wcale chodzi! A tylko o okradanie Polski! I to przez długie lata.

Narodowy Bank Polski chwali się wszędzie, że sprowadził polskie złoto z Londynu…. Oczywiście Glapiński ślini się do telewizji publicznej, jak sprawnie przeprowadził całą akcję przywozu złota.

Przecież NBP nigdy nie kupił fizycznego złota, tylko kupił ETF-y!
Co to są ETF-y?
To jest tzw. kolejne syjonistyczne ”narzędzie finansowe” udające złoto! Chociaż złotem nie jest!
• Jest zwykłą kartką papieru z jakimiś znakami, podpisami i stemplem instytucji finansowe, która go wyemitowała. To wszystko.
• ETF-y mają wartość zwykłej kartki papiery, na której są naniesione cyfry fikcyjnego (wirtualnego) i nieistniejącego złota.
• ETF-y nie są zabezpieczone żadną rezerwą w złocie lub w czymkolwiek.

To więc co sprowadzono do Polski z londyńskiego City?
Pierwsza odpowiedź: Nic nie sprowadzono. Samoloty przywiozły tylko powietrze.
Druga odpowiedź: Sprowadzono sztaby wolframu zamiast sztab złota.
Fałszowanie sztabek złota to powszechny proceder w systemach finansowych kierowanych przez syjonistów, ale skrzętnie ukrywane przez media, w większości syjonistyczne.

Przeczytałeś tylko 50% artykułu (ze względu na ograniczenie FORUM).
Całość przeczytasz tutaj:
mr-navigator.mystrikingly.com

Idioci i syjoniści nie komentujcie... wasze tekst
Obserwuj wątek
  • damkon Re: Afera 447 z polskim złotem w tle! 13.01.20, 18:40
   Navigatorze,
   wszyscy tutaj mamy świadomość, że każdy szanujący się forumowy mędrzec dobrze wie, że za wszelkie zło tego Świata odpowiada nie kto inny, tylko masoneria a Balcerowicz musi zwyczajnie odejść...
   jednak ostrzegam Ciebie, że wszelkie wpisy o podłożu antypolskim, antyamerykańskim, antyniemieckim, antysemickim, antyarabskim czy tym podobne, będą na tym forum po prostu usuwane...

   --
   Pozdrawiam,
   DK
   • lastboyscout Re: Afera 447 z polskim złotem w tle! 13.01.20, 19:50

    ..."wszelkie wpisy o podłożu antypolskim, antyamerykańskim, antyniemieckim, antysemickim, antyarabskim czy tym podobne, będą na tym forum po prostu usuwane..."... Damkon

    Czy ty cieciu w ogole zdajesz sobie sprawe co ty mowisz ?! wink

    KAZDA wypowiedz, KAZDY POGLAD aby mial JAKIKOLWIEK SENS zawiera bo musi zawierac sprzeciw przeciwko komus lub czemus, cos negowac, byc anty.

    Ty masz mentalnosc zombie/ameby/niewolnika i masz tak trepiarsko zryty beret, ze nie tylko nie potrafisz rozroznic inflacji od menstruacji czy kanalizacji ale nie masz nawet czym dyskusja czy to forum.

    ----
    dorota_333 11.09.12, 20:45 napisala: ..."Jakoś inaczej patrzę dzisiaj na tych ludzi skaczących z 29 piętra w garniturach. Należało się wam, k.... wasza jankeska mać

    --
    Babcia i Dziadzia na wakacjach ! smile smile
    ibb.co/nD2mfbS
    www.tax-freedom.com/TaxYourAss.htm
  • cojestdoktorku Re: Afera 447 z polskim złotem w tle! 13.01.20, 20:48
   >żydo-komuna

   możesz mi zdradzić dlaczego nazywasz ich "komuna"?
   dlaczego "żydo" to rozumiem, ale komuna nie bardzo, komunisci wsadzali do gułagów, strzelali w tył głowy, niewolili ale raczej nie zajmowali się fałszowaniem złota i machinacjami finansowymi
   gdybyś pisał o żydo-kapitalistach, żydo-finansistach to bym nie pytał
   ale ta "komuna" do tej działanosci jakoś zupełnie mi nie pasuje


   --
   diabeł w swych metodach kuszenia do grzechu używa przede wszystkim wizji przyszłości. Nigdy nie skupia się na teraźniejszości, na opisie tego co jest, bo opisując to co będzie, jest mu najłatwiej kłamać i oszukiwać. Ma wolność w kreowaniu sądów, bo jakże można zaprzeczyć czemuś, co się jeszcze nie wydarzyło?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka