Dodaj do ulubionych

Rosja ma Polsce wypłacić odszkodowania wojenne

26.01.20, 15:32
Otóz to:

nczas.com/2020/01/26/postulat-wyplaty-odszkodowan-dla-polski-wywolal-w-moskwie-wscieklosc-biora-nas-na-huki/

Rzeczywiście w stosunku do oficjalnego przekazu historycznego z czasów Związku Sowieckiego jest to „rewizja”. Problem w tym, że Rosja nie dokonała obrachunku ze swoją historią. Obowiązuje tam nadal wizja sowiecka z wmontowanymi elementami imperializmu z czasów caratu.

Nic dziwnego, że tamtejsi politycy wychowani na takiej propagandzie oburzają się na ostatni wywiad Jarosława Kaczyńskiego. W rozmowie dla „Bilda” prezes PiS powiedział, że Rosja też powinna zapłacić Polsce reparacje wojenne.

To jest ten moment że gdy juz myślałeś że jestes na dnie to okazuje sie że może być gorzej.

Mija juz czwarta rocznica od ogloszenia przez Kaczynskiego żadania odszkodowan wojennych od Niemiec.

Wypłacono: 0 (słownie zero)

Ale ile sie nagadano. A posel Mularczyk stal sie gwiazda. Ile wydano na liczenie tych odszkodowac to sie nie dowiemy nigdy, ale pewnie pare fajnych willi pod Warszawa juz postawiono.

Sprawa z odszkodowaniami ruskimi jest nawet lepsza. Nie bedzie dyskretnych dyplomatycznych sygnalow zeby lepiej sie zamknac bo nastapi "wypierpol". Rosja jest celem fajnym. Rusofobia jest standardem polityczngo savoir vivru. Samograj.

Ciekawe jest natomiast jak to zostanie policzone. Bo w zasadzie to zniszczenie Wrocławia czy Gdanska raczej nie wchodzi. W koncu niszczyli miasta ktore podowczas byly na terytorium Rzeszy.

A moze rzecz idzie nie tylko o odszkodowania wojenne ale powojenne. Ciekawe. Ja sie tez zglaszam. Od V klasy podstaowowki mnie rusyfikowano 2 godz tygodniowo. Kazano sie uczyc na geografii gdzie jest Ural a gdzie plynie Jenisej. Na akademii spiewalismy Miedzynarodowke czyli sowiecki hymn do 44 roku. Dodatkowo ogladac musielismy bajki o Wilku i Zajacu.

Dopiero demokracja mi przyniosla wolnosc od pracy i wplywu na cokolwiek w kraju. I jeszcze da mi rente.

Tylko teraz jest taki problem, jak to mowia marksisci wewnetrzna sprzecznosc. Czy tym co zostali skomunizowanie przez hordy sowieckie nalezy sie odszkodowanie najwieksze czy tez zadne? W koncu to oni najbardziej ucierpieli.

Naszczescie banalne sprawy jak energetyka, sluzba zdrowia, czy klimat mozna zostawic tym nieokrzesancom ktorzy nie wiedza gdzie leza prawdziwe polityczne konfitury.

Tow. Stalin sie kiedys zapytal "Ile papież ma dywizji"? A ile ma Kaczynski?
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka