Dodaj do ulubionych

Zolte mra na grype

31.01.20, 17:00
olte pono mja swiatu przewodzic, jeszcze przed rokiem 2030.

Mocarstwo zoltkow przejmie role lidera swiata naszego. Uhm.

Na razie padaja jednak na grype, biedne brudasy. Bo nie myja zoltawych lapek I wycieraja dupe palcem. No I mamy efekty.
Wczoraj wchodze do przychodni City MD bo mnie zlapal lekki bonchit, ale nie chce mi sie do miasta rwac do mojego lekarza. A w poczekalni maski, spraye, chuje- muje. Jednego odwoza od razu ambulansem na noszach do szputala 😊, panica …. Pytam pol zartem, co to Korona?
Lekarz sie smieje, ze panika dla idiotow. Umieraja tylko zolte brudasy, oslabieni, tluczeni po ryjkach brakiem podstawowej higieny, no I glownie upiorne ageszczenie wiec to gowno sie szerzy. Ale, mowi, sam w sobie ten wirus jest mniej grozny niz nieco agresywniejszy przypadek grypy. Nikt tu na to umieral nie bedzie , w naszych US. Chyba ze ma jakas inna dolegliwosc i to go dobije.
Zabija tylko ich brud, smrod I ubostwo.
Tak wiec zobaczymu my tego “lidera”, w obsranych portkach, z maska na ryjku, poconym niskim bladym czolkiem jak zasuwa z lotniska do subway numer E, ktorym pojedzie na Manhattan, napchac puste walizki chlamem Made in ….China 😊
Bo chclam ktory sami dla siebie robia w Chinach, rozpada sie doslownie w rekach. Dlatego stad woza….
Liderzy, kurwy ich macie.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka