Dodaj do ulubionych

Kinga Duda w Londynie

05.02.20, 17:13
Jak donosi prawicowe pisemko N. Czas:

Kinga Duda ma nową pracę! Córka prezydenta Andrzeja Dudy wyjeżdża do Londynu.

Kinga skończyła prawnicze studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Później ukończyła studia podyplomowe z prawa amerykańskiego na katolickim uniwersytecie Columbus w Waszyngtonie oraz zrobiła tam jeszcze kilka kursów.

Jak podaje portal “Pudelek.pl”, na stanowisku konsultanta prawnego w Londynie Kinga może zarobić nawet ponad pół miliona złotych rocznie.

alaluna.pl/wiadomosci/kinga-duda-dostala-prace-w-londynie-wiadomo-ile-bedzie-zarabiac/
I co?

Odpowiadam.

1. Gospodarka realna nie ma sensu, dobrobyt przynosi sie tylko spekulacja finansowa i prawnicze mambo-jumbo.
2. Polska jest terenem geograficznym dla swiatowej oligarchi finansowej i najlepszym celem zyciowym w Polsce jest zostac dokoptowanym do niej. Ci ktorzy juz sa dokoptowani nie czuja, nie maja i nie widza celu w rozwoju terytorium gdzie niby to sa elita.
3. Jedynym rozwiazaniem dla klasy robotniczej aby wyzwolic sie spod ucisku jest rewolucja proletariacka

Proletariusze wszystkich krajów łączcie się!

Obserwuj wątek
    • dorota_333 "Nie będą nam w obcych językach narzucali... 07.02.20, 22:09
      … jaki ustrój mamy mieć" - powiedział onegdaj prezydent Duda do ludu powiatowego. Pobudzony i wzmożony.

Myślałam, żeby informację o rozwoju kariery Kingi Dudy dołączyć do wątku "PiS jako stan umysłu". Bo jest rewelacyjna ilustracją pisowskiej hipokryzji. Zgoła himalajskiej. Ale mnie uprzedziłeś.

No więc nie będą nam w obcych językach mówili, ale mogą nam w obcych walutach płacić. To samo ćwiczą przecież europosłowie pisowscy, którzy na szczęście nie znają języków.

Ale to temat dużo głębszy niż oburzenie, że dzidzia tuż po studiach i kursach będzie ustawiona przez tatusia na takim poziomie. Oto wyrasta nam nowa elita. Finansowa i (pożal się Boże) intelektualna. Wyrasta nam stąd, skąd nogi nam wyrosły; z dudy.

Żeby od razu rewolucja proletariacka, to może nie. Ale szybko się te elity skończą, same z siebie.
    • pigeon_shit_dust Troche bzdur jest w tym artykule 08.02.20, 00:52
      Pierwsze primo, to normalka ze dzieci kosza profit z zyciorysu rodzicow.
      Popatrzcze na Chelsea Clinton chocby.
      Co, Kinia Duda ma zmienic nazwisko i zapytalac gdzies na kasie? Dopiero by miala przesrane w Polsce.
      Bidna Kinga przy Chelsea zarobi zreszta 50 razy mniej. To znaczy zaplaca jej, nie tyle zarobi.
      Co do dyplomyu zagranicznej uczelni to Kinia ma, ale dyplom szczepinia na ospe wietrzna i rozyczke, wymagane na amerykanskich uczelniach. Plus tzw certificate ukonczenia czegos tam.
      W krajach anglosaskich praktykuje sie common law. Skonczenie uczelni w krahjach gdzie go nie ma, nie daje nic lub niewiele.
      Co oczywiscie w przypadki Kini nie jest takie wazne, po zatrudniono ja jako corke polskiego Prezydenta.
      Jak Duda przegra, to Kinia poyleci. Zakladacie siem?
      • dorota_333 Re: Troche bzdur jest w tym artykule 08.02.20, 10:12
        > W krajach anglosaskich praktykuje sie common law. Skonczenie uczelni w krahjach
        > gdzie go nie ma, nie daje nic lub niewiele.

Daje dokładnie nic (jeśli chodzi o anglosaski system). Dlatego robiła jakieś "kursy" w Stanach - ale to przecież nie są studia. Czyli: tabula rasa.

Co do jej dalszej kariery: ja mam nadzieję, że wróci do kraju, żeby odwiedzać ojca siedzącego w więzieniu. Pomysł odpowiedzialności Dudy przed Trybunałem Stanu jest absurdalny; powinien odpowiadać karnie (tak jak reszta tej grupy przestępczej).

• sendivigius Re: Troche bzdur jest w tym artykule 08.02.20, 19:05
          dorota_333 napisała:

> Co do jej dalszej kariery: ja mam nadzieję, że wróci do kraju, żeby odwiedzać o
          > jca siedzącego w więzieniu.

A popatrz Doroto, dzieci Putina w Rosji, Ławrowa tez. Postawiono sprawe jasno. Noblesse oblige, nawet w tej pogardzanej przez was Rossyi.

A teraz odpowiedz na pytanie dlaczego Anglosasi mieliby zamknac Dude do wiezienia. Bo chyba nie sadzisz aby mozna wbrew woli imperium takie numery trzaskac.
          • dorota_333 Re: Troche bzdur jest w tym artykule 10.02.20, 10:15
            No tak, w sytuacji gdy Rosja jest własnością Putina byłoby bezsensowne, żeby jego córki mieszkały gdzieś po świecie. Rosja jest dla nich teraz najlepszym żerowiskiem. Mam nadzieję, że w Polsce do takiego uwłaszczenia się na państwie jednak nie dojdzie.
            Choć PiS usilnie do tego dąży.

> A teraz odpowiedz na pytanie dlaczego Anglosasi mieliby zamknac Dude do wiezienia.
            Oczywiście nie Anglosasi smile
            • jorl Re: Troche bzdur jest w tym artykule 10.02.20, 11:34
              dorota_333 napisała:

> No tak, w sytuacji gdy Rosja jest własnością Putina byłoby bezsensowne, żeby je
              > go córki mieszkały gdzieś po świecie. Rosja jest dla nich teraz najlepszym żero
              > wiskiem. Mam nadzieję, że w Polsce do takiego uwłaszczenia się na państwie jedn
              > ak nie dojdzie.

A w do 2014 roku Rosja nie byla jeszcze wlasnoscia Putina?

wiadomosci.onet.pl/swiat/masza-putin-corka-wladimira-putina-uciekla-z-holandii/8nt2e
              Tam byla, i nalezy sie domyslac, co najmniej wg tej gazety, ze jakby ten MH17 nie byl zestrzelony to by dalej w Holandii mieszkala.
              Czy myslisz droga d_333 ze Putin przejal wlasnosc nad Rosja dopiero pozniej?

--
              Pozdrowienia

czizus dnia 12.12.17, 13:17 napisał:
              > Czy Polak zawsze musi udowadniać że jest kompletnym idiotą???
                • jorl Re: Troche bzdur jest w tym artykule 10.02.20, 13:49
                  dorota_333 napisała:

> To się wzajemnie nie wyklucza. Wobec zmiany okoliczności zewnętrznych wybrala j
                  > ednak miejsce, gdzie mogła się mocno uwłaszczać na państwowym. Do Szwajcarii ni
                  > e wyjechała.

Czyli uwazasz ze w Holandii byla i jak ten MH17 zestrzelono, tak pisza w onecie, uciekla do Rosji?

--
                  Pozdrowienia

czizus dnia 12.12.17, 13:17 napisał:
                  > Czy Polak zawsze musi udowadniać że jest kompletnym idiotą???
    • bite-me Re: Kinga Duda w Londynie 19.02.20, 15:05
      Kinga Duda w Londynie .
      No własnie Kinga Duda w Londynie, a przecież Pisowcy z Dudusiem na czele zapowiadali, że Polacy już nie będą wyjeżdżać z kraju, a przeciwnie będą wracać masowo do Polski! To zastanawiające, że córka Dudusia po 5-ciu latach prezydentury ojca, decyduje się na emigrację. Jeżeli jest tak dobrze za czasów rządu PiSu to dlaczego córka Dudusia wyjeżdża z Polski? Wyjazd córki prezydenta przeczy słowom Dudy i PiS !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka