Dodaj do ulubionych

"reformy" po białorusku

07.02.20, 17:51
dzisiaj mieliśmy wyjątkowy ponury pokaz buty i arogancji, jakiegoś partyjnego kacyka, który ostentacyjnie porwał uchwałę zebrania sędziów, tylko dlatego, że nie była ona po myśli pseudo-reformatorom z rządzącej szajki.

Coś obrzydliwego...

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25675842,bunt-sedziow-w-olsztynie-wezwali-nowackiego-by-nie-utrudnial.html#s=BoxOpMT
--
Pozdrawiam,
DK
Obserwuj wątek
    • deluc Re: "reformy" po białorusku 07.02.20, 19:22
      W "kopce nad i" dziennikarz GW opowiadał jak to tłumaczył synowi o co chodzi w reformie sądownictwa ... młody człowiek przyznał rację PIS ... dla "oczadziałych i bezpośrednio zainteresownych" jest to oczywiście żaden argument ... tylko, że mam wrażenie, że ten sprzeciw sędziów kreuje taki burdel prawny ... że wystarczy o min mówić w TV a sędziów będą wywozić na taczkach ... + taki Juszczyszyn robi z siebie pajaca, a jedna rzeczy która nie przystoi sędziemu to pajacowanie

• damkon Re: "reformy" po białorusku 07.02.20, 20:03
        że ten sprzeciw sędziów kreuje taki burdel prawny

doprawdy chcesz mi Deluc wmówić, że pseudo-reforma Ziobry i jego szajki okazała się swoją kartkaturą przez "wywrotową" działalność środowiska sędziowskiego w Polsce???? Naprawdę to chcesz mi wmówić?

--
        Pozdrawiam,
        DK
        • deluc Re: "reformy" po białorusku 07.02.20, 20:32
          Ale przecież "druga strona" chce status quo ... dlaczego nie ma merytorycznej dyskusji + przedstawienia własnej ustawy? Dlaczego w zamian jest przysłowiowe "kablowanie zagranicą i darcie ryja ..." ? I jak to jest, że jest grupa, która stawia się ponad prawem? Dlaczego zwykły obywatel "nie sędzia, nie celebryta" dostaje za ten sam czyn o wiele wyższy wyrok niż wspomniani? Przypadek Najsztuba!!! Pomroczność jasna syna Wałęsy ... itd, itd ... Przecież to jest kpina ... to jest plucie przez takich sędziów zwykłemu Kowalskiem w twarz! Wymiar sprawiedliwości dwóch standardów ...
          • damkon Re: "reformy" po białorusku 07.02.20, 21:01
            takich właśnie pseudo-argumentów, jak Twoje używa pisowska propaganda, tzn. pokazując pojedyńcze, naciągane przykłady patologii w wymiarze sprawiedliwości próbuje przeforsować zmiany, które zamiast je wyeliminować prowadzą jedynie do ich eksplozji.

Powtórzę jeszcze raz, jedynym celem pisowskich reform jest upartyjnienie i podporządkowanie sobie sądownictwa w Polsce.

--
            Pozdrawiam,
            DK
            • deluc Re: "reformy" po białorusku 07.02.20, 23:57
              Guzik ... prawda, jak pytam o konkrety to uciekasz w slogany ... propagandowo, amerytorycznie ...
              Ok. to daje też do myślenia*

PS "Forum zwolenników wolnego rynku, uczciwości i zdrowego rozsądku ..."
              * ot np taki Balcerowicz ... najpierw był komuchem a potem został liberałem ...
              • damkon Re: "reformy" po białorusku 08.02.20, 09:17
                Deluc, o jakich konkretach mówisz? To co wypisujesz, to nie są żadne konkrety, tylko bezmyślne powielanie partyjnej propagandy. Natomiast co ma współnego Balcerowicz z tępą pisowską propagandą, tego już zupełnie nie rozumiem?

--
                Pozdrawiam,
                DK
    • dorota_333 Re: "reformy" po białorusku 07.02.20, 20:02
      Damkonie - pytam tutaj, bo wątku "Regulamin" prawdopodobnie nie czytasz. Jak jest z tą "nieusuwalnością" Oszołoma - czy faktycznie istnieją nicki niemożliwe do zbanowania? Kto tym zarządza? Na jakim szczeblu? Bo sam się przyznał, że z forum "Kraj " go wywalili, więc jeśli to działa, to nie wszędzie.
      Pytam, bo to rozwiązanie systemowe, a to jest samo w sobie ciekawe.

Gdybym była złośliwa, to spytałabym też, czy z wyrzucaniem mnie (pod poprzednim nickiem) mieliście takie opory, jak z Oszołomem. Bo Twój nabożny namysł, czy wywalić gada jest po prostu wzruszający smile

Co zaś w kwestii meritum wątku: przekraczamy niemal każdego kolejnego dnia kolejne bariery. PiS zaczyna się zachowywać jak okupant. Na tym poziomie arogancji.

Może to być jednak przejaw strachu przed rozstrzygnięciem TSUE - mam na myśli sprawę zabezpieczenia tymczasowego.

Spokojnie, nie dać się sprowokować swołoczy.
      • damkon Re: "reformy" po białorusku 07.02.20, 20:21
        Jak jest z tą "nieusuwalnością" Oszołoma - czy faktycznie istnieją nicki niemożliwe do zbanowania?

trudno wypowiadać mi się na temat wszystkich nicków piszących tutaj osób. Z pewnością tego nicku nie mogłem zablokować, przynajmniej z poziomu moich uprawnień

--
        Pozdrawiam,
        DK
          • zimna-wodka Re: "reformy" po białorusku 07.02.20, 22:38
            damkon napisał:

> teraz znowu spróbowałem go zablokować i się udało. Zupełnie nie wiem od czego t
            > o zależy...
            >

Od razu lepiej. Teraz tylko trzeba przewietrzyć...

--
            pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.
          • zimna-wodka Jeśli o trollach mowa..... 08.02.20, 01:29
            damkon napisał:

> teraz znowu spróbowałem go zablokować i się udało. Zupełnie nie wiem od czego t
            > o zależy...
            >

Tak sobie czytam na wp o p. Nowackim. No i to co pod artykułem o p. Nowackim. No i widzę, że o godz. 21:07 p. Zbigniew napisał tak:

Witam Państwa. Jestem młodym człowiekiem. Przedstawiam ogromne rozczarowanie KO, PSL i lewicą w kwestii OGROMNEJ SOWIETYZACJI W ŻYCIU POLITYCZNYM. Przykłady w Radzie Europy nasi przedstawiciele totalnej opozycji razem z Rosyjskim przedstawicielem i wnioskują wnioski i krytykę przeciwko nam Polsce. Grodzki chociaż nie jest uprawniony to spotyka się z ambasadorem rosyjskim jakby chciał uzyskać instrukcje przeciw Polsce
            - skandal. SN podejmuje uchwałę przeciw konstytucji, naszej racji stanu kompromitując siebie. Ci sędziowie muszą wrócić do przedszkola i rozpocząć naukę. Niniejszym zawieszam i rezygnuję z poparcia PO, PSL i Lewicy jako wyborca. DOŚĆ KOMPROMITACJI.

W tej sprawie wypowiedział się o godzinie 21:17 p. Kamil. I rzekł tak:

Witam Państwa. Jestem młodym człowiekiem. Przedstawiam ogromne rozczarowanie KO, PSL i lewicą w kwestii OGROMNEJ SOWIETYZACJI W ŻYCIU POLITYCZNYM. Przykłady w Radzie Europy nasi przedstawiciele totalnej opozycji razem z Rosyjskim przedstawicielem i wnioskują wnioski i krytykę przeciwko nam Polsce. Grodzki chociaż nie jest uprawniony to spotyka się z ambasadorem rosyjskim jakby chciał uzyskać instrukcje przeciw Polsce
            - skandal. SN podejmuje uchwałę przeciw konstytucji, naszej racji stanu kompromitując siebie. Ci sędziowie muszą wrócić do przedszkola i rozpocząć naukę. Niniejszym zawieszam i rezygnuję z poparcia PO, PSL i Lewicy jako wyborca. DOŚĆ KOMPROMITACJI.

To nie pomyłka. Wkleiłem dwie "różne" wypowiedzi.

--
            pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.
            • damkon Re: Jeśli o trollach mowa..... 08.02.20, 09:05
              takie narzędzia propagandy daje Internet i niestety nie mamy na to większego wpływu. Bulwersujące w Twoim przykładzie jest jednak zupełnie co innego, tzn. kto inspiruje taką tępą propagandę, bo co do intencji to jest chyba zupełnie oczywiste i kto to finansuje?

Na marginesie dodam tylko, że przeklejanie propagandowych treści na różnych forach pod różnymi nickami to raczej robota botów starszego typu. Oszołom przy czymś takim to jak oprogramowanie całkowicie nowej generacji. To jak Deep Blue na tle innych starszych programów szachowych... smile

--
              Pozdrawiam,
              DK

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka