Dodaj do ulubionych

zadętki kontra hejnał marjacki

18.03.20, 12:11
Dzisiaj, 18 III, w chwili gdy to piszę, zamiast hejnału możemy w programie 1. polskiego radja posłuchać pana prezydenta państwa.

Walka z Tradycją, to się nazywa.

*

Któryś już raz nadają gadaniny dostojników państwowych zamiast hejnału. Pisałem ze dwa razy o takich sytuacjach.
Pan profesor Grodzki, hańba Polski, pasuje o tego towarzystwa doskonale.
Zadęte ważniaki.

*

U. E.
Wystarczy.

P. S.

Teraz pan Morawiecki.
Eh.
Obserwuj wątek
    • zimna-wodka Re: zadętki kontra hejnał marjacki 18.03.20, 14:25
      pepe49 napisał:

> Dzisiaj, 18 III, w chwili gdy to piszę, zamiast hejnału możemy w programie 1. p
      > olskiego radja posłuchać pana prezydenta państwa.
      >
      > Walka z Tradycją, to się nazywa.
      >
      > *
      >
      > Któryś już raz nadają gadaniny dostojników państwowych zamiast hejnału. Pisałem
      > ze dwa razy o takich sytuacjach.
      > Pan profesor Grodzki, hańba Polski, pasuje o tego towarzystwa doskonale.
      > Zadęte ważniaki.

To ja już nie wiem. Grodzki to hańba Polski bo Du*a wygłosił orędzie w południe? To ciekawa zagrywka Du*y bo jakby wygłosił to samo o innej godzinie to Grodzki byłby godzien szacunku.

--
      pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

kadi napisał:To staraj sie Pan.Bo ja to pierdole.
      • pepe49 Re: zadętki kontra hejnał marjacki 18.03.20, 16:57
        zimna-wodka napisał:

> pepe49 napisał:
        >
        > > Dzisiaj, 18 III, w chwili gdy to piszę, zamiast hejnału możemy w programi
        > e 1. p
        > > olskiego radja posłuchać pana prezydenta państwa.
        > >
        > > Walka z Tradycją, to się nazywa.
        > >
        > > *
        > >
        > > Któryś już raz nadają gadaniny dostojników państwowych zamiast hejnału. P
        > isałem
        > > ze dwa razy o takich sytuacjach.
        > > Pan profesor Grodzki, hańba Polski, pasuje o tego towarzystwa doskonale.
        > > Zadęte ważniaki.
        >
        > To ja już nie wiem. Grodzki to hańba Polski bo Du*a wygłosił orędzie w południe
        > ? To ciekawa zagrywka Du*y bo jakby wygłosił to samo o innej godzinie to Grodzk
        > i byłby godzien szacunku.
        >

Pan prof. G. jest hańbą Polski, bo jest człowiekiem mafji, łapówkarzem i zadętym durniem (w tej kolejności), który zajmuje stanowisko, na którym powinien pracować ktoś zasługujący na szacunek.

Pan prezydent Du.a, pisze Pan.
        Ten sam, który w zeszłym roku obiecał się postarać o zapis w konstytucji państwa o "wiecznym" członkowstwie Polski w U. E.
        Pana prezydent.
        Pan jest naprawdę pewien, że nieszczęsna pani Kida jest lepsza?

Wiadomo, mafja. Ale oprócz tego. Wstyd.

Marnowanie czasu, takie gadanie. Musimy odbębnić ten rytuał.

Proszę, mam temat dla Pana. Z marcowego "Kur/j/iera Wnet". Artykuł pana Stefana Truszczyńskiego "Na chama".
        Jak urzędy okradają ludzi. Kradną ziemię, interesy. Np. pod pozorem drogi.

To jest źródło tematów a nie problemy godnościowe paru utytułowanych durniów.

*

P. S.

Nie ważne, o której N-ta Osoba W Państwie przemawia.
        Ważne, że program 1. Polskiego Radja ma o 12.00 transmitować hejnał marjacki.

Brzydkie słowa na określenie tego, który kazał skasować hejnał.

Ponieważ to już któryś raz nastąpiło, więc łatę dostaje rząd PiS.

Tradycję traktują użytkowo.

Rozumie Pan co to może znaczyć?
        Że w innych sprawach dotyczących naszej Tradycji też kłamią?

Czyli, że nie bronią szczerze naszej tożsamości kulturowej.

Czyli, że są do pokonania. Za jakiś czas zadowolą całkowicie i Partję Pedałów i zwolenników zabijania dzieci, starych i chorych; i przyjaciół imigracji.
        I co tylko Pan chce.
        Bo powody swojego istnienia jako waadza traktują jako żarty.

Zostaje jeszcze ekonomja. Umacnianie polskich firm.
        Jeszcze ten argument został.

I drugi. Jeżeli nie oni, to mafja.
        Kiepski wybór.
        Życie, nie?

*

U. E.
        Warto i opłaca się z tego wyjść.

• zimna-wodka Re: zadętki kontra hejnał marjacki 18.03.20, 17:34
          Ja jestem parti(j)a pedałów, zabójców dzieci nienarodzonych i eutanazji.
          A z inwektywami wobec Grodzkiego radzę poczekać. To jest zbyt grubymi nićmi szyte nawet jak na pis/dzielsk/ą propagandę.

PS. Każdy prezeydent będzie lepszy od Du*y. Bo Du*a nie jest prezydentem tylko Du*ą.

--
          pepe napisał: Póki więc można, warto się starać.Już prawie nie można, nie zauważył Pan?

• pepe49 mus to mus 18.03.20, 19:49
            zimna-wodka napisał:

> Ja jestem parti(j)a pedałów, zabójców dzieci nienarodzonych i eutanazji.

Akurat. Nie sądzę. Pan myśli. I nie wolno obrażać. Nawet siebie.

> A z inwektywami wobec Grodzkiego radzę poczekać. To jest zbyt grubymi nićmi sz
            > yte nawet jak na pis/dzielsk/ą propagandę.

Pan wierzy w to, co pisze?

>
            > PS. Każdy prezeydent będzie lepszy od Du*y. Bo Du*a nie jest prezydentem tylko
            > Du*ą.
            >

To i ja mogę napisać o K..dzie.
            I co z tego?
            Lepiej mi nie będzie.
            Poza tym - Pan jest zdyscyplinowany, Pan pójdzie zagłosować na tą biedaczkę.
            A ja nie mam swojego kandydata.

Ogólnie rzecz biorąc dawno temu zauważyłem, że im więcej słucham jakiegoś kandydata tym mniejszą mam ochotę na niego głosować.

Do głosowania na p. Dudę najbardziej zachęcają mnie jego kontrkandydaci.
            On sam wychodzi ze skóry, żebym został w domu.

Rada Djalogu - nie zwołuje.
            NIE podpisanie ustaw sądowych.
            Zwolnienie p. Kurskiego.
            U. E. w konstytucji.

Jedyny plus - dogadał się z panem Trumpem. Nie zaprzepaścił starań wielu ludzi.

Nie kompromituje swoim wyglądem i zachowaniem.
            Na tle poprzedników to rewelacja.

Trzeba się trzymać podjętej wcześniej decyzji. Rozum powinien decydować.

Muszę powiedzieć, że dyscypliny Panu zazdroszczę.

*

.

• zimna-wodka Re: mus to mus 18.03.20, 22:02
              pepe49 napisał:

> zimna-wodka napisał:

> > Ja jestem parti(j)a pedałów, zabójców dzieci nienarodzonych i eutanazji.
              >
              > Akurat. Nie sądzę. Pan myśli. I nie wolno obrażać. Nawet siebie.

Właśnie tak jest bo myślę. I jestem tak zadufany w sobie i tym myśleniu, że siebie nie obrażam. Jeśli już to obrażam pepego.
              > > A z inwektywami wobec Grodzkiego radzę poczekać. To jest zbyt grubymi ni
              > ćmi sz
              > > yte nawet jak na pis/dzielsk/ą propagandę.
              >
              > Pan wierzy w to, co pisze?

Tak.

> > PS. Każdy prezeydent będzie lepszy od Du*y. Bo Du*a nie jest prezydentem
              > tylko
              > > Du*ą.
              > >
              >
              > To i ja mogę napisać o K..dzie.

Miała okazję pokazać czy będzie podnóżkiem jakiegoś nadprezesa? Nie miała więc o co chodzi. Z resztą ludzi tak pozbawionych ambicji, honoru, tak biernie przyjmujących plucie w pysk przez "przyjaciół" nie ma wielu. Taki nam się trafił i pewnie dlatego się trafił. Gdyby w nim była choć odrobina przyzwoitości pewnie nadprezes by go nie namaścił.

> Poza tym - Pan jest zdyscyplinowany, Pan pójdzie zagłosować na tą biedaczkę.

A kto powiedział, że na nią? I dlaczego biedaczkę? Prosiła kogoś o litość? Pepego na przykład? I skąd pomysły o dyscyplinie? Czy mały umysłek pepego nie ogarnia, że ludzie mogą mieć własne poglądy niekoniecznie takie jak ma pepe?

> A ja nie mam swojego kandydata.

To problem pepego. Wyłącznie.

> Do głosowania na p. Dudę najbardziej zachęcają mnie jego kontrkandydaci.
              > On sam wychodzi ze skóry, żebym został w domu.

Bo jest durny i ma jeszcze głupszych doradców. Na mądrzejszych nadprezes nie dał zgody.

> Zwolnienie p. Kurskiego.

Kurski nie został zwolniony. Został przeniesiony do innego gabinetu a Du*a został wyruchany. Jak zawsze.

> Nie kompromituje swoim wyglądem i zachowaniem.

Tyle się kompromituje swoim (nie)działaniem, że niemycie nóg jest zbędne.

> Muszę powiedzieć, że dyscypliny Panu zazdroszczę.

Pepe, zacząłem z tobą rozmawiać jak z człowiekiem. Może nie do końca sapiens ale już homo. Ale jak uparcie wbijasz mnie w szeregi jakiejkolwiek armii i imputujesz radosne uczestnictwo w musztrze to muszę cię pożegnać jak zawsze:

PEPE, NIE-PI-ERDO-LL
              >

--

• dorota_333 Re: zadętki kontra hejnał marjacki 18.03.20, 20:10
          > Pan prof. G. jest hańbą Polski, bo jest człowiekiem mafji, łapówkarzem i zadęty
          > m durniem (w tej kolejności), który zajmuje stanowisko, na którym powinien prac
          > ować ktoś zasługujący na szacunek.

Marian Banaś? Stanisław Karczewski?

Nie wiem, czy Pepemu to powiedziano, ale PiS próbował swego czasu kupić Grodzkiego oferując mu stanowisko konstytucyjnego członka rady ministrów. Ministra zdrowia konkretnie.

Czyżby subtelny, wyrafinowany plan eutanazji narodu? smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka