Dodaj do ulubionych

Przyczyny zacofania gospodarczego ukrainy

01.04.20, 22:09
Witam. Opowiecie mi o nich? Zwłaszcza o zapaści w latach 1992-1999 na ukrainie i w rosji. Również czy terapia szokowa Balcerowicza by tam pomogła?
Obserwuj wątek
    • lastboyscout Re: Przyczyny zacofania gospodarczego ukrainy 01.04.20, 22:38
      To teriapia Balcerowicza komukolowiek w czymkolwiek pomogla? wink

Niby nowe rozowe czasy a jakze stare, czerwone he, he smile, inaczej mowiac czasy sie zmieniaja a pana zawsze w komisjach wink

Bo mnie na maturze z Nauki o Spoleczenstwie zapytali: ktore organizacje mlodziezowe najbardziej rozwijaja mlodego czlowieka i dlaczego to jest wlasnie ZSMP, i Harcerstwo.
      No wiec odpowiedzialem, ze trzeba jeszcze troche poczekac aby dac na ta odpowiedz poparta dowodami i poprosze o nastepne pytanie.
      Zapytano mnie wiec czy kiedykolwiek nalezalem do jakiekolwiek organizacji mlodziezowej.
      Na co odpowiedzialem, ze nie poniewaz wciaz usiluje sie do nich przekonac.
      Wiec dostalem troje za zbyt male zaanagazowanie w rozwoj takiego spolecznestwa co mi zreszta do dzisiaj zostalo
      czego tobie rowniez serdecznie zycze!

--
      We are a fucked up generation ...
      www.youtube.com/watch?v=3X6Fzzb2s2M
      www.youtube.com/watch?v=e-EMQI1igLY
      • lastboyscout Re: Przyczyny zacofania gospodarczego ukrainy 02.04.20, 20:38
        Leniwy kretynie, NIE MA odpowiedzi na pytanie o TERAPII szokowej Balcerowicza bo nigdy nie bylo takiej TERAPII.

Wez ty sie lepiej do ciezkiej pracy/nauki/myslenia pierdolony mileniansie a nie tu przychodzisz sepic aby kosztem innych kiwnac swojego nauczciela ...

Damkon, wez zablokuj tego palanta (bez usuwania watku jako nauke dla jemu podobnych debili)

--
        We are a fucked up generation ...
        www.youtube.com/watch?v=3X6Fzzb2s2M
        www.youtube.com/watch?v=e-EMQI1igLY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka