Dla tych, co ciagle nie rozumieja

27.04.20, 16:08
Do czego, komu, po co sluzy aktualna pandemia lub pandemonium jak kto woli:

"The storage of contact data (including names, phone numbers and postcodes) beyond a device makes it theoretically possible to abuse that info, or for an intruder to access it. There’s also the question of how Australia will enforce its data protections. A legislative directive to enshrine those limitations is only due to be proposed in May. The government has also vowed to delete information on its end when the pandemic is over, but that’s not completely reassuring when there isn’t a clear end in sight."

U nas na razie zaarta dyskusja, czy mozna uzywac ajfonow i zamzungow do szpiegowania ludzi . Ale jestem pewien, ze mozna.
No przeciez trzeab ustalic, kto z kim mial kontakt, kto z kim rozmawial i o czym oraz w jakim celu.
Kto do kogo wyslal txt a kto komu wczoraj wsadzil w dupe palec.
Pozdro z epicentrum paranoi.
    • pigeon_shit_dust Test= DNA 27.04.20, 18:27
      Pan burmistrz byl wyaraznie zaklopotany....gadal 15 minut tylko zamiast 2 godziny.
      Krotko i z niesmakiem odpowiedzial na kilka pytan.
      O co poszlo?
      Wiec miasto ma juz 8 miejsc do testowania. Moze przrleciec na stojaco 5000 osob dziennie.
      I cio? W jeden dzien przyszlo nieco ponad 1000 osob smile
      A 3 tygodnie temu mdleli w kolejkach do szpitali zeby sie przetestowac. Jednaj juz nawet najglusi sie polapali, ze cus nie klapi. Bo te "nowe" testy sa zlozone z dwoch czesci. Wymaz z nosa + slina smile
      Najwyrazniej po tescie wymaz z nosa nie nie nadaje sie juz do wprowadzenie do globalnej bazy DNA, wiec splunac trzeba dodatkowo.
      Najbardziej mnie badruje, kto za tym wszystkim stoi? Przeciez nie administracja Trumpa.
      Kupa smiechu to bedzie dopiero, jak sie okaze ze wilgoc i temperatura kompletnie zabija Kowida smile Hehe. Co wtedy oni zroobia ?????

    • pigeon_shit_dust Narkomafia traci biznes ? 01.05.20, 16:37
      www.latimes.com/california/story/2020-04-29/coronavirus-slows-money-laundering-to-a-crawl?utm_source=pocket-newtab
    • oka_blysk vlog z Chin 01.05.20, 20:18
      Nie wiedziałem gdzie to wstawić, więc padło na ten wątek.

      --------------------------------------
      Poniżej nagranie z vloga na Youtubie w formie "mówię, co mi się wydaje". Oglądając to nie skupiajcie się na tym, czy mówi dobrze, czy źle. To nieważne. Potraktujcie autora jak przekaźnik, który powiela odczucia samych Chińczyków w stosunku do otaczającego ich świata. Wiele takim króciutkich miniinformacji w całym tym monologu.

      (Autor z amerykańskim paszportem 10 lat temu przyjechał do Chin i zajmuje się tam handlem/obsługą eksportu z Chin na świat).



Pełna wersja