Dodaj do ulubionych

Polski naukowiec jak "ruski uczony".

10.05.20, 16:58
Po luja sie wyrywacie z takimi idiotyzmami?
Naukowcy tacy, jak caly system edukacji. Bochaterski ,urwa mac.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,25933906,polscy-naukowcy-stworzyli-kalkulator-ryzyka-zgonu-z-powodu-covid-19.html?v=1&pId=57261300&send-a=1#opinion57261300
Znow bedzie z Polactwa polew.
Tym bardziej ze kalkulator oparty jest na z gory blednych zaloeniach.
Ani nadcisnienie ani leki obnizajace takowe nie maja wplywu na prebieg chinskiego wirusa ani jego koncowy wynik dla pacjenta, , kalectwo, trumna, etc.
www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMe2012924
A w ogole to zeby stworzyc poprawnie dzialajacy taki instrument, trzeba by zbadac probke co najmniej 10 000 ludzi a moze wiecej.
Obserwuj wątek
    • zimna-wodka Re: Polski naukowiec jak "ruski uczony". 10.05.20, 18:30
      A mnie się taki kalkulator podoba. Jest optymistyczny. Jak wprowadziłem, ze mam 90 lat i wszystkie choroby to wyszło, ze z prawdopodobieństwem 57,33% umrę na coś innego niż wirus. Czyli w sumie mogę spokojnie i bez specjalnych obaw czekać na amputację nogi czy udar (cukrzyca), opiaty (nowotwór), wylew (nadciśnienie) a nawet wymarzony zawał.
      Bo wesołe jest życie staruszka a i przyszlość przed nim obiecująca.
    • pigeon_shit_dust Tu tez gowno pod czapka zreszta 12.05.20, 00:15
      Idiota dowodzi, ze ludzie po chinskim UMIERAJA 10 lat wczesniej. Doslownie, juz , kurwa umieraja.
      Jakbysmy mieli rok 2030-33.

www.yahoo.com/gma/people-coronavirus-dying-10-years-earlier-naturally-study-092745564--abc-news-topstories.html
      People with coronavirus are dying 10 years earlier than they would have naturally: Study
      [Good Morning America]
      PRIYA AMIN

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka