Dodaj do ulubionych

Masks On, Clothes Off

20.05.20, 08:00
Biznes erotyczny w który mocno uderzył zbrodniczy coronawirus jakoś musi sobie w nowej sytuacji radzić. W stanie Wyoming, w ramach "odmrażania" gospodarki otwarto ostatnio pierwszy w USA lokal erotyczny. Personel jednak musiał się dostosować do ogólnych przepisów, stąd i pojawiło się hasło podkreślające, że prawo nie będzie łamane - Masks On, Clothes Off. Stąd klienci mogą sobie obejrzeć gołą dziewczynę tańczącą "na rurze", ale za to z maseczką.
Inna firma z tej samej branży reklamuje swoje usługi w następujący sposób - "obsługujemy naszych klientów wyłącznie w maseczkach". Na mieście pojawiły się też dowcipy na podobny temat, np. mąż do żony - kochanie, może zrobilibyśmy dziś wieczorem małe "bara-bara"? Na to, żona - Stasiu, z radością, poczekaj tylko minutkę aż założę maseczkę".

www.zerohedge.com/health/masks-clothes-first-strip-club-america-reopens
Obserwuj wątek
  • pigeon_shit_dust Maski "spadna" juz za tydzien :) 26.05.20, 14:46
   Z twarzy i buz...
   Przemadrzale, podstarzale piedalstwo pyskujace innym by nosili maski, nie przewidzialo bata nadciagajacego na wlasna zuzyta dupe.
   Wilgotnosc powietrza. Nawet nie tyle temperatura ale wilgotnosc.Wczoraj bylo 75% i maseczki nagle poszly na ucho a na chodnikach pojawili sie zgieci wpol cieezko dyszacy osobnicy z pre- existing conditions. Np, astma....
   No, to poczekajmy na 32C i wilgotnosc 100%.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka