Dodaj do ulubionych

59,39 zlotego polskiego.

21.05.20, 22:19
Pokazuje ten obrazek . Tyle ma kosztowac tego lata nocleg w Sopocie.
Ja place po znajomosci 250 zlotych w hotelu wprawdzie, gdzie normlany klient daje za noc 360 . Dawal, w 2019.
Miejsce na parkinu ( na samochod) kosztowalo tam w 2019 roku 56 polskich zlotych, 50 dla goscia hotelowego.
3 zote mniej niz w 2020 ma kosztowac miejsce noclegowe dla Polaka . Samochod pewnie wiec jakies 90 groszy ?

podroze.gazeta.pl/podroze/7,114158,25964003,bon-turystyczny-1000-na-razie-bez-wplywu-na-ceny-noclegow.html
Osoba ktora to pisze albo ktora to czyta i wierzy w oczywisty sposob cierpi na kurwice mozgu.
Polacy bojcie sie o siebie. Juz czas na was.

--
www.youtube.com/watch?v=l9EzK-719aE
www.youtube.com/watch?v=LYcNa2w-HYI
Obserwuj wątek
      • pigeon_shit_dust Really? 25.05.20, 21:25
        cheyenne20 napisał:

> Wszystko jest w porządku. Ceny oszacowano na podstawie podatków płaconych przez
        > branżę.
        > Ceny nie mogły być wyższe, bo wpływy podatkowe musiałby być też wyższe. Ot co.

Czyli polskie hotele zanizaja do celow podatkowych ceny swych uslug?
        Wypisuja mi rachunek na koniec pobytu, na kwote 250 zl za dobe a do Urzedu Skarbowego podaja, ze skasowali mnie powiedzmy 80 zlotych? No bo chyba nie wiecej, skoro w takim Sopot srednia cena noclegu jest 60, to musza byc miejsca ktore kasuja znacznie mniej. 20 zlotych powiedzmy.
        Btw, patrzylem na prywatna kwatrere w Brzeznie, pokoik zrobiony w garazu, bez szafy, szafki, weszaka nawet i spiewali sobie 300 PLN.

--
        www.youtube.com/watch?v=l9EzK-719aE
        www.youtube.com/watch?v=LYcNa2w-HYI

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka