Dodaj do ulubionych

Trup nie może składać wniosku

26.05.20, 14:07
nczas.com/2020/05/26/20-lat-za-niewinnosc-za-rzekome-zabojstwo-osoby-ktora-jednak-zyla-wstrzasajaca-relacja-leszka-szymowskiego/

Na początku traktowałem to z przymrużeniem oka – każdy w więzieniu uważa, że został skrzywdzony a czasu ma na tyle, że chętnie opowie o tym dziennikarzowi. W tym przypadku, gdy tą relację zweryfikowałem, włosy stanęły mi dęba na głowie. Historia, którą tu opiszę, jest jedną z bardziej wstrząsających, jakie słyszałem w życiu. Mówi to dziennikarz śledczy z kilkunastoletnim stażem pracy.
...
Policjanci zwalniają pana X a ten pędzi do sądu i składa wniosek o wgląd w akta. Przewodniczący wydziału nie wie co z tym zrobić. Formalnie pan X jest w sprawie pokrzywdzonym, powinien mieć wgląd w akta ale formalnie nie żyje a trup nie może składać wniosku.
...
Odwiozłem go na lotnisko w Modlinie. Wcześniej odwiedził na Cmentarzu na Wólce grób swoich rodziców. „Moja noga więcej nie postanie w tym ubeckim kraju” – powiedział mi na pożegnanie.

Z innego powodu daje ten link niz myslicie.

Oto czlowiek, ktory jest niewatpliwie ofiara tzw. "wymiaru sprawiedliwosci" panstwa "demokratycznego" i "kapitalistycznego", ktory odsiedzial 20 lat za bezdurno, uwaza że jego nieszczesciu winna jest komunistyczna UB ktorej juz nie ma od 50 lat. Tak gleboko w waszych mózgach jest indoktrynacja.

Chocby was trzymali i 100 lat, chocby was okladali kijem i glodzili, chocby wam zabraniali wszystkiego co normalny czlowiek robi, wy powiecie ze winna jest komuna, Stalin, łagry, Ruskie i pochody 1-majowe. Dlatego was mają i dlatego nic nie możecie.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka