Dodaj do ulubionych

Bohatera narodowego wam obsrali.

03.06.20, 01:20
Na zdjeciu jest pomnik Tadeusza kosciuszki ulokowany Washington DC. Niedaleko Bialego Domu.
Pominkow bohatera obojga narodow w USA jest wiecej, podobnie jak nazwanych jego imieniem mostow, ulic, parkow etc.
Polskim nawiedzonym liberalom, milosnikom "wolnosci" i wszystkim innym a pierdolnietym mocno w glowe idiotom dedykuje to zdjecie. Poapatrz, jeden z drugim na okryta szmata bandycka , czarna morde stojacego pod tym pomnikiem i czytajac jebana, polska propagande miejscie to zdjecie przed oczyma, ok?

Aha, zgadnijcie, drodzy, komu i na co zapisal Kosiuszko swoj majatek.
Obserwuj wątek
    • dorota_333 "NAM"??? 03.06.20, 09:35
      To kim Ty jesteś?

1. To był również bohater Ameryki, tak? Walczył o niepodległość Stanów.

2. Ten przykry incydent pokazuje tylko to, jak absolutnie nędzny jest poziom wykształcenia przeciętnego Amerykanina. Protestujący po prostu nie wiedzieli kim był Kościuszko. To obelga dla Ameryki, nie dla Polski. Ludzie nie znają historii własnego kraju.

3. Gdyby nasza durna propaganda miała choć trochę oleju w głowie, to teraz szła by akcja informacyjna na temat Kościuszki. Bo to jest doskonała okazja, żeby się wypromować. te wszystkie Reduty Dobrego Imienia (czy jak im tam) mogłyby się wykazać.

A tak przy okazji to powiem: cieszysz się z tego? Masz z czego się cieszyć?
      • pigeon_shit_dust Wam, wam. 03.06.20, 14:33
        dorota_333 napisała:

>
        > A tak przy okazji to powiem: cieszysz się z tego? Masz z czego się cieszyć?

Ja sie ciesze z tego ze ta dewastacja moze pozwoli 1% Polakow sie przez chwileczke zastanowic podczas czytania kretynskich raportow w kretynskich mediach nt sytuacji w USA. I pozniejszego wylaweania krokoldylich lez nad rasizmem, przesladowaniami, bezpieczenstwem etc. Gdy powidem calej zawieruchy jest pospolity bandyta i zwykly kryminalista.
        Bo wy dalej mentalnie jestescie zasciankiem za slawojka, nie umiecie czytac w jezykach obccy i interpretowac tekstow oraz przyswajac wiadomosci. Lykacie kazdy mul jak zaba, szczegolnie gdy plynie z USA......

Kim ja jestem?
        Ja jestem osoba, ktora potrafi przeczytac i zrozumiec tekst w jezyku tak polskim jak i iangielskim.
        • dorota_333 Kadi, oprzytomnij. CO się dzieje w Stanach? 03.06.20, 15:55
          > Bo wy dalej mentalnie jestescie zasciankiem za slawojka, nie umiecie czytac

… etc. etc. Rozmawiamy o sytuacji w USA, a Ty ciągle o tym samym: o polskim zaścianku smile

No dobra, jesteśmy zaściankiem. Uspokoiło Cię przyznanie tego? To wróćmy do tematu - i powiedz mi, CO się do cholery dzieje w USA. W innym miejscu linkuję Ci mieszkankę Minneapolis, która mówi o "ataku obcych" na jej miasto. O podpalaniu domów mieszkalnych.

Przestań na chwilę obszczekiwać Polskę i wyjaśnij mi to.
    • pigeon_shit_dust Swoj tez obsraliscie. 03.06.20, 14:36
      No chyba ze Murzyni przyjechali do Wawki na goscinne wystepy.
      BLM. W Polsce, skad kazdy co rozsadniejszy Mulat wieje po pierwszym wpierdol od kiboli.

metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,25998401,zniszczony-pomnik-kosciuszki-w-warszawie-napisy-nawiazuja-do.html#s=BoxOpImg4
        • pigeon_shit_dust Re: Swoj tez obsraliscie. 03.06.20, 16:20
          dorota_333 napisała:

> To mnie zaskakuje. Jakaś Antifa albo jakie inne lewicowe odchyły.

Nie mysle. Polski wandal zobaczyl repotraz z USA, ze mulaci zniszczyli pomnik Kosciuszki, to tez poszedl zniszczyc pomnik Kosciuszki. Widocznie jest jeszcze glupszy niz wandal amerykanski.
          Ale daje to nadzieje. Jak poleci np news, ze mulaci w USA sie chlastaja , to moze polski mulat umyslowy pojdzie dalej o krok i sie od razu powiesi ?
          • dorota_333 Dosyć zabawnie się z Tobą rozmawia, Kadi 03.06.20, 19:25
            … bo od kilku dni staram się dowiedzieć czegoś o sytuacji w Stanach. A słyszę od Ciebie ciągle o Polsce.

Ja o Minneapolis, Ty o sławojce. Kadi, wyjdź wreszcie z tej polskiej sławojki i zapnij się mentalnie smile Jeszcze raz: co się stało w Ameryce? Czy to rewolucja? Skąd tyle gniewu? Czy ktoś to inspiruje - a właściwie na jakim poziomie ktoś to inspiruje?
            • pigeon_shit_dust Re: Dosyć zabawnie się z Tobą rozmawia, Kadi 03.06.20, 19:34
              dorota_333 napisała:

> … bo od kilku dni staram się dowiedzieć czegoś o sytuacji w Stanach. A słyszę o
              > d Ciebie ciągle o Polsce.

O Ameryce ??? A co ja mam Ci o Ameryce powiedziec ???
              Czerp swe informacje z mediow polskich. Podejrzewam, ze znasz angielski, ale wy, chlopscy gudlaje o mentalnosci sprzed 500 lat, wolicie jak wam gotowa sieczke dla idiotow podadza. No to masz. Lagodnych Olbrzymow, gniew ludu, rewolucje, powstanie. Co wiecej chcesz?
              Co ja mam napisac? Ze wrocilem od lekarza na Manhattanie, na 5 ave i w sklpepach wlasnie wstaiaja nowe szyby? Ze policja ma pelna kontrole nad sytuacja w miescie a bandyci niszcza wlasnie Bronx, na ktorym wiekszosc z nich mieszka? No przeciez to nie sa informacje ktoryc chcesz sluchac?
              Czytaj swoja seiczke dla idiotow w polskich mediach, to lepsze dla Ciebie .
              Nardod idiotow powinien sluchac i czytac przeslanie dla idiotow a nie prawde.
              • dorota_333 Re: Dosyć zabawnie się z Tobą rozmawia, Kadi 03.06.20, 19:43
                > O Ameryce ??? A co ja mam Ci o Ameryce powiedziec ???

Media są mniej ciekawe niż media przepuszczone przez wiedzę tubylca + własne obserwacje. Dlatego pytam Ciebie, media mogę sobie sama poczytać.

> Podejrzewam, ze znasz angielski, ale wy chlopscy gudlaje o mentalnosci sprzed 500 lat

Podejrzewam, że znam. I znowu to samo: chłopscy gudłaje etc.

> Co ja mam napisac? Ze wrocilem od lekarza na Manhattanie, na 5 ave i w sklpepa
                > ch wlasnie wstaiaja nowe szyby? Ze policja ma pelna kontrole nad sytuacja w mie
                > scie a bandyci niszcza wlasnie Bronx, na ktorym wiekszosc z nich mieszka? No pr
                > zeciez to nie sa informacje ktoryc chcesz sluchac?
                > Czytaj swoja seiczke dla idiotow w polskich mediach, to lepsze dla Ciebie .
                > Nardod idiotow powinien sluchac i czytac przeslanie dla idiotow a nie prawde.

Wydusiłeś z siebie kilka zdań, dobre i to, dzięki.
                • sendivigius Re: Dosyć zabawnie się z Tobą rozmawia, Kadi 03.06.20, 19:59
                  dorota_333 napisała:

> > O Ameryce ??? A co ja mam Ci o Ameryce powiedziec ???
                  >
                  > Media są mniej ciekawe niż media przepuszczone przez wiedzę tubylca + własne ob
                  > serwacje. Dlatego pytam Ciebie, media mogę sobie sama poczytać.

Nic sie nie dzieje Doroto, spij spokojnie. Takich zadym widzialem tu pare tuzinow i nic. Policja rocznie zabija troche ponad 1000 rocznie (yes, wiecej niz okrutny PRL w calej swojej historii) i nic nikogo to nie obchodzi oprocz roznych nawiedzonych uniwersyteckich pieknoduchow. Niedaleko mnie kiedys byl sklep "komunistyczny" sprzedawali Lenina i takie tam rozne. Zbankrutowal. Teraz jest tam szewc, ale tez biznes idzie chyba na dotacji od miasta, bo gosciu zajmuje sie glownie wysiadywaniem przed sklepem i jaraniem czegos skreconego w bibulke. Ma kaszkiet i gra na organkach (nawet niezle). I nie powiem jakiej jest rasy bo ja jestem "color-blind". Jak sie wnet zrobia trzycyfrówki (F), to sie nawet rewolucji odechce.
                  • pigeon_shit_dust Sa jeszcze motywacje ukryte glebiej 03.06.20, 20:10
                    Tak mysle.
                    Polskie media staja po stronie "rewolucji", Lagodnego Olbrzyma, solidaryzuje sie z ruchem.
                    Czy to ma co niby zmienic w oczach swiata? Polski przekaz, po polsku?
                    Komiczne.
                    Nikt przeciez w Polsce zdania nie zmieni. Opinie macie jednoznaczna, jako rasisci, bigoci, uprzdzeni etnicznie do innych .Murzyn ktory ma szczescie przez tydzien nie zostac opluty lub wyzwany na polskiej ulicy, z radoscia z Polski wyjezdza, ze mu sie tym razem udalo.
                    Dalej rzucacie banany na boisko gdy w druzynie przeciwnika gra czarny, a pracownik kanjpy z kebabed rytunow dostanie od czasu do czsu po pysku po zakonczeniu nocnej zmiany.
                    Standard.
                  • dorota_333 Re: Dosyć zabawnie się z Tobą rozmawia, Kadi 03.06.20, 20:40
                    Naprawdę takich zadym widziałeś tuzin? W kilkudziesięciu miastach, z podpalaniem domów mieszkalnych, z wymianą zdań między prezydentem a sekretarzem obrony na temat wykorzystania wojska do tłumienia zamieszek? Skoro tak mówisz...

> spij spokojnie.

Ja to mogę, ale Wy? To nawet nie chodzi o jakieś realne zagrożenie osobiste. Ale jakby wyszły na wierzch podskórne konflikty, których się gazem nie rozpędzi. Wasz świat zatrzeszczał w spojeniach.
                    • sendivigius Re: Dosyć zabawnie się z Tobą rozmawia, Kadi 03.06.20, 21:07
                      dorota_333 napisała:

> Naprawdę takich zadym widziałeś tuzin?

Stary jestem, pamietam nawet Rodney Kinga. To byl dym. Nie wszystkie zadymy sa federalne, ale lokalnych jest sporo bo zawsze kogos ktos zastrzeli. Trudno powiedziec czemu raz jest dym a kiedy indziej nie ma.

en.wikipedia.org/wiki/List_of_incidents_of_civil_unrest_in_the_United_States

Miejsca na pomniki by nie starczylo a jakby obchodzic rocznice to jakas by byla codziennie. A i tak wymieniono te co przebily sie do mediow ogolnokrajowych. A wy ze swoim Gdanskiem i Radomiem chcecie na kims zrobic wrazenie. "Everything is big in America".
                      • pigeon_shit_dust Naliczylem 7 z pamieci :) 03.06.20, 23:30
                        Rodney King.
                        Abner Louima.
                        Amadou Diallo.
                        Sean Bell.
                        Oscar Grant.
                        Eric Garner.
                        I ten ostatni bandzior teraz.

To te wieksze zakonczone smiercia albo rozerwaniem odbytu, bo tak zakonczyla sie historia bandziora Amadou Louimy smile Od przepychaka do kibla .
                        KAzdy z powyzszych byl bandyta. Lista skazan i aresztowan zajela by tu kilkaset stron. Oczywiscie, lepeij byloby gdyby zabili ich koledzy po fachu, albo zmarli od narkotykow, co bylo prawdopodobnie powodem smierci tego ostatniego bandziora. Polecam watek LBS z autopsja.
                        Oczywiscie sa i inne, lokalne, na LI w zeszlym tylko roku bylo tego kilka, ale to tylko w pape bierze bandzir a nie konczy na cmyntorzu.
                        • pigeon_shit_dust 7+21 03.06.20, 23:39
                          Bandyta Michael Brown tez.

pigeon_shit_dust napisał:

> Rodney King.
                          > Abner Louima.
                          > Amadou Diallo.
                          > Sean Bell.
                          > Oscar Grant.
                          > Eric Garner.
                          > I ten ostatni bandzior teraz.
                          >
                          > To te wieksze zakonczone smiercia albo rozerwaniem odbytu, bo tak zakonczyla si
                          > e historia bandziora Amadou Louimy smile Od przepychaka do kibla .
                          > KAzdy z powyzszych byl bandyta. Lista skazan i aresztowan zajela by tu kilkase
                          > t stron. Oczywiscie, lepeij byloby gdyby zabili ich koledzy po fachu, albo zmar
                          > li od narkotykow, co bylo prawdopodobnie powodem smierci tego ostatniego bandz
                          > iora. Polecam watek LBS z autopsja.
                          > Oczywiscie sa i inne, lokalne, na LI w zeszlym tylko roku bylo tego kilka, ale
                          > to tylko w pape bierze bandzir a nie konczy na cmyntorzu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka