Dodaj do ulubionych

będą liczyli głosy

28.06.20, 21:39
Parę razy coś o cudach tu wspomniałem. Np. tu:

forum.gazeta.pl/forum/w,17007,167030387,167030387,Cudowna_Warszawa.html

Teraz pepe się wzrusza. Deja vu:

"...Rolą przewodniczącego Obwodowej Komisji Wyborczej nr 283 w Warszawie pochwalił się na Twitterze sam zainteresowany - Arkadiusz Szczurek. To nie pierwszy raz, kiedy aktywista Lotnej Brygady Opozycji przewodniczy OKW.

Dziś znowu jestem przewodniczącym OKW NR 283. Siwy dym!!!! O 9tej..."

Bojówkarz kandydata przewodniczącym komisji.
Idą cuda.

wpolityce.pl/polityka/506750-szczurek-przewodniczacym-komisji-wyborczej-w-warszawie

"... Chodzi o przewodniczącego komisji w szczecińskim Warszewie. Jest to Łukasz Olejnik, miejscowy działacz Komitetu Obrony Demokracji. Jak informował szczeciński oddział „Gazety Wyborczej”, w 2018 roku Olejnik „ubrał” pomnik Lecha Kaczyńskiego w koszulkę z napisem „konstytucja”.

Koszulkę z tym samym hasłem założył na wybory. Jest przewodniczącym komisji nr 168 w Szczecinie. ..."

wpolityce.pl/polityka/506775-przewodniczacy-komisji-w-koszulce-z-napisem-konstytucja

"... Czy wszyscy działacze KOD-u i Lotnej Brygady Opozycji przewodniczą obwodowym komisjom wyborczym? Okazuje się, że nie tylko Arkadiusz Szczurek pełni tę funkcję. Szefem jednej z łódzkich komisji jest Franciszek Jagielski „Farmazon”.

„Farmazon” zasłynął swoimi agresywnymi zachowaniami podczas wieców opozycji na przestrzeni ostatnich lat. W połowie stycznia br. Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Jagielskiemu. Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty, m.in. ataku na dziennikarkę TVP.

Okazuje się, że nie przeszkadza to w objęciu funkcji przewodniczącego Obwodowej Komisji Wyborczej nr 116 w Łodzi. „Farmazon” stoi na jej czele.

wpolityce.pl/polityka/506763-ujawniamy-farmazon-szefem-komisji-wyborczej-w-lodzi

*

Uczcie się jak robić politykę, drodzy działacze Prawa i Sprawiedliwości.

Nie - wolno - się - wstydzić!

A tymczasem - lanie.

Pojęli?

*

U. E. musi zostać zakończona.
Wcześniej opłaca się i warto, żeby Polska z tego wyszła.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka