Dodaj do ulubionych

Przestępstwa przeciwko dzieciom

11.07.20, 06:59
Udowodniono że semeko z budzetowka, Redpolem i zboczencami usiłowali zabójstw i celowo działali przeciwko zdrowiu oraz życiu klientow Gdyńskiego dewelopera. Dokonywali przestępstw na terenie Gimnazjum nr 2 w Gdańsku od 2006 roku. Wszystkie działania to tysiące preparowanych oraz falszowanych dokumentów. Ta pedofilska organizacja posługuje się tabletkami gwałtu, narkotykami, pawulonami, psychotropy i i różnego rodzaju truciznami. Wszystko wskazuje że dokonali tysiące przestępstw przeciwko dzieciom, tysiące kradzieży oraz tysiące innych przestępstw. Cały pedofilski biznes wspiera budżetowka, policja, prokuratura i sędziowie. Przestępstwa dokonują setki a może nawet tysiące ludzi. Gwałty, zabójstwa, samobójstwa, zejścia w szpitalach, pobicia i molestowanie dzieci, kradzieze. Wszystko opiera się na miliardowy przepływie pieniędzy z budzetowka.
Mirosław Dunst
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność
Kiedy ruchasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.
Obserwuj wątek
  • damkon Re: Przestępstwa przeciwko dzieciom 11.07.20, 12:38
   pedofilia to jedno z najbardziej obrzydliwych i odrażających przestępstw, ponieważ dokonywane jest na najbardziej bezbronnych i nieświadomych członkach naszych społeczności. W dzisiejszej Gazecie.pl ukazał się krótki artykuł o zatrzymanym na gorącym uczynku pedofilu w Indonezji, któremu grozi najwyższy wymiar kary:

   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,166611,26119390,indonezja-aresztowano-francuza-podejrzanego-o-wykorzystanie.html#s=BoxOpImg6

   Jak widać, w jednych krajach za pedofilię grozi kara śmierci, zaś w innych pedofilów się ułaskawia... sad
   • pepe49 nie do wiary 11.07.20, 17:10
    damkon napisał:

    > pedofilia to jedno z najbardziej obrzydliwych i odrażających przestępstw, ponie
    > waż dokonywane jest na najbardziej bezbronnych i nieświadomych członkach naszyc
    > h społeczności. W dzisiejszej Gazecie.pl ukazał się krótki artykuł o zatrzymany
    > m na gorącym uczynku pedofilu w Indonezji, któremu grozi najwyższy wymiar kary:
    >
    > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,166611,26119390,indonezja-aresztowano-francuza-podejrzanego-o-wykorzystanie.html#s=BoxOpImg6
    >
    > Jak widać, w jednych krajach za pedofilię grozi kara śmierci, zaś w innych pedo
    > filów się ułaskawia... sad
    >

    Nie do wiary!
    GW sugeruje wsadzenie pana Polańskiego do więzienia. Albo egzekucję...

    *

    U. E.
    Wystarczy.
   • nauczycielwalczyzkorupcja Re: Przestępstwa przeciwko dzieciom 21.07.20, 00:38
    W Polsce pedofilia, korupcja, kradzieże, bicie i molestowanie oraz znęcanie się nad dziećmi jest norma ponieważ przestępstwa są powiązane z kastami, biznesem, politykami, klerem czyli Polska "smietanka". A te przestępstwa najczęściej popełnia budżetowka. We wszystkich przestępstwach seksualnych biorą udział psychiatrzy i szpitale psychiatryczne a Ci zboczency wystawia kwitki na zlecenie oprawcy. W Polsce jest korupcja i nietykalna kasty gdzie zboczency i przestępcy są na piedestale. Niech pan spojrzy co robi władza, kościół, budżetowka i duży biznes a szpitale psychiatryczne i psychiatrzy im podlegają. Pedofile, zboczency i przestępcy posługując się tabletkami gwałtu, narkotykami, pawulonem, psychotropami i truciznami zawsze powiązani są z psychiatrami i szpitalami psychiatrycznymi. Procesy mafii i gwalcicieli dzieci ustawiają psychiatrzy i psychiatryki.
    Do czego te przyczolki zostały stworzone. Nie do leczenia. Do usowania ofiar i swiadkow. Nie ma potrzeby udowadniać winy jak ma się psychiatrów. Nie musisz mieć obrońców pomimo dowodów jak masz w kieszeni psychiatrów. Możesz brać łapówki i gwalcic dzieci jak masz psychiatrów. Zabójca na zlecenie nie wyda zleceniodawców jak masz psychiatrów. Dlatego wisi Ania z Gimnazjum nr 2 i Adam przy SP 45 a także nie żyje Prezydent, Anan i wiele innych osób zabitych we współpracy z pracownikami szpitali psychiatrycznych i smietanka przy władzy.
    Mirosław Dunst
    Spartan Warriors Complete Competence
    Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
    Śladami pedofili
    Polska Polityka. Czas na normalność
    Kiedy ruc*asz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka