Dodaj do ulubionych

Dorota uważaj, TVN!

13.07.20, 21:20
Pepe rano posłuchał sobie radja Wnet. Jeden z wypowiadających się opowiedział o relacji TVN. Pokazali fragment wypowiedzi powyborczej, p. Dudy, w którym dziękował politykom PiS za wsparcie, po nazwiskach.
Kaczyński, Morawiecki itd.
Po czym TVN pokazał powyborczą wypowiedź p. Trzaskowskiego, w której dziękuje wszystkim.

Szczujnia zatchnęła się na powyborczą chwilę, po czym ruszyła.

Więc zamieszczam ten pościk. Pani Doroto, panie damkonie, panie z-w, uważajcie.
Jesteście szczuci bez chwili przerwy. Telewizja żywi się emocją. TVN żywi się emocją; najsilniejszą emocją jest nienawiść. Dostajecie więc nienawiść.
Takie postępowanie kiedyś sobie wybrali i tego się trzymają.

A, że szczujnia to kłamstwo, dostajecie więc kłamstwo. Pan Duda w przywołanej wypowiedzi dziękował również panu Trzaskowskiemu. To było spokojne przemówienie.

Pokazując coś złego powinienem pokazać alternatywę.
Jest mi trudno. Może Polsat, który wydaje się chwilowo wyłamywać z czerwonego frontu propagandowego.
Na pewno radjo Wnet.

W każdym razie - uważajcie Państwo.
Jesteście szczuci i okłamywani.

*

U. E.
Wiadomo.
Obserwuj wątek
    • damkon Re: Dorota uważaj, TVN! 13.07.20, 22:46
      Więc zamieszczam ten pościk. Pani Doroto, panie damkonie, panie z-w, uważajcie.
      Jesteście szczuci bez chwili przerwy. Telewizja żywi się emocją. TVN żywi się emocją; najsilniejszą emocją jest nienawiść. Dostajecie więc nienawiść.

czyli domyślam się, że powinienem wiedzę o Polsce i Świecie czerpać, jedynie z niezależnych mediów Jacka Kurskiego?

Doprawdy, gratuluję Pepe dobrego samopoczucia smile
        • zimna-wodka Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 11:07
          herr7 napisał:

> Ja tego tak nie zrozumiałem. Powinien Pan korzystać z własnej głowy a nie z "go
          > towców" spreparowanych przez media wolne i niewolne.

No ale korzystanie z własnej głowy jest kwalifikowane jako zaczadzenie TVN-em a korzystanie z wytworów propagandy piSSdzielców jako niezależne myślenie.
          Nie da się towarzyszom udowodnić swojej niezależności myślowej bo takową uznają tylko wtedy kiedy powtarza się przekazy dnia jedyniesłusznej partii.

Taki Orwell w pigułce. Albo paragraf 22 - jeśli nie myślisz tak jak każe propaganda to znaczy, że nie myślisz w ogóle, jeśli niemyślisz (tak, ma być razem) w ogóle to twoje niemyślenie jest oznaką myślenia.

Jedyniesłuszna partia uznała matołectwo za cnotę i z matołów tworzy elitę a elitę intelektualną odsyła w piSSdu.
          To nic nowego - władzę matołów już przerabialiśmy. Teraz żre nas nostalgia za tymi czasami połączona z idiotycznym przekonaniem, że tym razem będzie wspaniale.

Dla towarzyszy, wyznawców teorii o wyższości matołectwa nad intelektem zawsze będę zaczadzony i ogłupiały. Ogłupiały TVN a jak zlikwiduje się TVN to GW, jak zlikwiduje się GW to internetem a jak zlikwiduje się internet to bibułą przemycaną z wrogich terytoriów. Dopiero jak towarzysze zlikwidują mnie zacznę prawomyśleć leżąc w gustownej trumience.
          • herr7 Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 11:39
            Jak zwykle dywagujesz nie na temat, lub nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Co do poziomu tzw. elity to ty przecież pisałeś coś na temat golenia żeńskich genitaliów. To nie jest nic innego, jak słoma z butów. Na twoim miejscu nie uważałbym się za kogoś lepszego od pisowskiego "matołectwa". Poza tym arogancja ludzi identyfikujących się z opozycją skutecznie odtrąca od niej wielu ludzi. Te wybory Trzaskowski rzeczywiście mógł wygrać.
            • zimna-wodka Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 14:04
              herr7 napisał:

> Jak zwykle dywagujesz nie na temat, lub nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. C
              > o do poziomu tzw. elity to ty przecież pisałeś coś na temat golenia żeńskich ge
              > nitaliów. To nie jest nic innego, jak słoma z butów. Na twoim miejscu nie uważa
              > łbym się za kogoś lepszego od pisowskiego "matołectwa". Poza tym arogancja ludz
              > i identyfikujących się z opozycją skutecznie odtrąca od niej wielu ludzi. Te wy
              > bory Trzaskowski rzeczywiście mógł wygrać.

A czego niby nie zrozumiałem? Że myślenie nie po partyjnej linii to efekt wrogiej propagandy? To twoje stwierdzenie - nie moje. Że nie czytam waszych "niezależnych" (od myślenia) mediów? A policz sobie moje linki do wpolityce.pl.

Że nie szanuję umysłów elektoratu piSSdzielskiego? Ano nie potrafię. Jak zobaczysz rozkład elektoratu piSSdzielskiego wg różnych kryteriów to przekonasz się dlaczego. A poza tym nie potrafię szanować partyjnych aparatczyków (pepe) albo ludzi, którzy się sprzedają za całkiem marne pieniądze.

Jestem arogancki bo jak mam nie być. Twój ulubiony elektorat zieje nienawiścią do mnie, prezydent elekt gardzi miastem, w którym się wychowałem, uważacie za nieludzi osoby do których nic nie mam. Uważacie mnie za bydło, szufladkujecie do ubecji i ruskich onuc a ja mam za to was szanować i podziwiać? Odmawiacie mi prawa do własnych osądów pod pretekstem, że jestem zdebilony przez TVN. Bo według waszego postrzegania świata wszystko co was nie podziwia nie zasługuje na miano człowieka.

Że używam "wyrazów" więc do elity mi daleko? Ano używam. Używają wybitni profesorowie (znam), wybitni artyści (nie znam ale słyszałem), artyści... Uważasz, że nowa elita - ta z wykształceniem niepełnym podstawowym - nie używa i nawet nie zna słowa "cipa"? Zapewniam cię, że zna i używa.

Gardzę wami dokładnie tak samo jak wy gardzicie mną. Choć jest różnica. Wasza pogarda wynika wyłącznie z tego, że was nie kocham. Moja - z tego, że niszczycie kraj w którym mieszkam i innego nie mam, instytucje które gwarantują mi bezpieczeństwo (od was), najlepszych ludzi. A robicie to tylko w imię niepohamowanej żądzy władzy i oszalałej miłości własnej.

A co golenia "żeńskich genitaliów". Nie pisałem o goleniu żeńskich genitaliów tylko o goleniu Andrzeja. Nie odróżniasz - twoja sprawa (i Andrzeja).
          • pepe49 Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 11:46

Jeżeli postanowi Pan po prostu wyszydzać zamiast argumentować, dostanie Pan po prostu szyderstwa z powrotem.
            Wcale tak nie musi być.

Napisałem już kiedyś: z punktu widzenia np. takiego pana Włodzimierza Włodzimierzowicza panowie zimna-wodka i Jarosław Kaczyński są dokładnie TYM samym - śmieciem, który przeszkadza.

Chciałbym czytać rozsądne wypowiedzi pana z-w, który ma inne poglądy niż ja, i to wszystko. Stoimy po swojej wspólnej stronie. Ustalamy co byłoby lepsze.
            Dziwne, prawda?

Być może do zrobienia.

*

U. E.
            .
            • dorota_333 Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 12:04
              > Napisałem już kiedyś: z punktu widzenia np. takiego pana Włodzimierza Włodzimie
              > rzowicza panowie zimna-wodka i Jarosław Kaczyński są dokładnie TYM samym
              > - śmieciem, który przeszkadza.

Jarosław Kaczyński NIE przeszkadza Putinowi. Wręcz przeciwnie.
      • pepe49 Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 11:33

> czyli domyślam się, że powinienem wiedzę o Polsce i Świecie czerpać, jedynie z
        > niezależnych mediów Jacka Kurskiego?

Nie, tego Panu nie proponuję. TVP Info jest zaangażowane w wojnę propagandową z TVN i spokojnej relacji tam Pan nie znajdzie.
        Podałem Wnet, które uważam za dobry przykład; redaktorzy mają swoje poglądy, bliskie moim, ale zapraszają cały czas przedstawicieli innych nurtów politycznych, polityków i ekspertów.
        Wszystko co zrobią jest do ustalenia w sieci, na wnet.fm.

Podałem Polsat, którego redaktorzy mają, zdaje mi się, poglądy nie moje, ale zapraszają również ludzi z innych stron i (zdaje mi się) starają się unikać manipulacji.

W wieczorze powyborczym zaprosili do komentowania pana Millera, który w typowy dla swojego środowiska sposób zażartował sobie z pana Dudy; mówiąc, że w drugiej kadencji prezydent odpowiada już tylko przed Bogiem i historją, zauważył, że dla prezydenta bogiem jest pan Kaczyński.
        Rozmówczyni nie zareagowała, a pan Miller za takie słówka zasługiwał na policzek.

Drugim rozmówcą był pan Sienkiewicz z PO, który za swojego ministrowania kazał tajnej policji spalić budkę strażniczą przy rosyjskiej ambasadzie w czasie Marszu Niepodległości.
        Ja go więc nie lubię, ale to ja.

Zaprosili również ludzie z Polsatu do komentowania wyborów pp Mistewicza i prof. Flisa, którzy w konfrontacji z prof. Krzemińskim, fanatycznym zwolennikiem PO, wypadli na pisowców, którymi nie są. Również czwarty ekspert, którego nazwiska nie pomnę, nie był fanatykiem.

Z jakiego powodu polsatowcy tak postępują nie wiem, może pan Solorz coś chce tanio od państwa kupić, ale robią w tej chwili coś do oglądania.

*

Sprzed chwili pan prof. Paruch w Polskim Radju 24:
        - PO wychowała sobie do 30% wyborców nienawidzących PiS, ale pozostałych 70% nie akceptuje takiej nienawiści.

Uważam, że należałoby mówić nie PO a TVN, GW i in. podobne.

Może warto zainwestować trochę swojego czasu i cierpliwości w inne źródła.

Kusi mnie taki komentarz:
        - zróbmy świński dowcip macherom od nienawiści. Zabierzmy im trochę swojego czasu.

*

U. E.
        Wystarczy.
        • dorota_333 Kochajmy się, mordy zdradzieckie! 14.07.20, 12:10
          > Sprzed chwili pan prof. Paruch w Polskim Radju 24:
          > - PO wychowała sobie do 30% wyborców nienawidzących PiS, ale pozostałych 70% ni
          > e akceptuje takiej nienawiści.

Widać już tutaj dwa elementy propagandy, która po wyborach będzie wciskana ludowi.

1. To PO nienawidzi, PiS jest chodzącą miłością bliźniego. PO zresztą nie potrafi się pogodzić z kolejną porażką, stąd ta nienawiść.

2. Kochajmy się: do zakończenia rewolucji (= całkowitego przeorania wymiaru sprawiedliwości, likwidacji wolnych mediów i przejęcia samorządów) konieczny jest spokój społeczny. Dlatego kończymy ze sporami, zgoda buduje, damy radę.

Kochajmy się, zdradzieckie mordy, przynajmniej do czasu, aż dokończymy robotę. Potem się zobaczy, czy jesteście warci naszej miłości.
          • pepe49 Re: Kochajmy się, mordy zdradzieckie! 14.07.20, 14:05
            dorota_333 napisała:

> > Sprzed chwili pan prof. Paruch w Polskim Radju 24:
            > > - PO wychowała sobie do 30% wyborców nienawidzących PiS, ale pozostałych
            > 70% ni
            > > e akceptuje takiej nienawiści.
            >
            > Widać już tutaj dwa elementy propagandy, która po wyborach będzie wciskana ludo
            > wi.
            >
            > 1. To PO nienawidzi, PiS jest chodzącą miłością bliźniego. PO zresztą nie potra
            > fi się pogodzić z kolejną porażką, stąd ta nienawiść.
            >
            > 2. Kochajmy się: do zakończenia rewolucji (= całkowitego przeorania wymiaru spr
            > awiedliwości, likwidacji wolnych mediów i przejęcia samorządów) konieczny jest
            > spokój społeczny. Dlatego kończymy ze sporami, zgoda buduje, damy radę.
            >
            > Kochajmy się, zdradzieckie mordy, przynajmniej do czasu, aż dokończymy robotę.
            > Potem się zobaczy, czy jesteście warci naszej miłości.

Można i tak. Piszmy więc do siebie czy raczej obok siebie, zakładając swoją maksymalnie złą wolę i złe intencje.
            To jest właśnie przekaz TVN, dlatego dziennikarze TVN pokazali z wypowiedzi p. Dudy tylko podziękowania dla p. Kaczyńskiego, pomijając słowa zgody pod adresem pana Trzaskowskiego.

W ten sposób pracują cały czas.
            Reklamy im się od tego dobrze sprzedają.

My jesteśmy podzieleni, nienawidzimy się, tracimy efekt synergii przy budowie państwa.
            Pan Włodzimierz i paru innych są zadowoleni.

Może np., dzięki tej nienawiści, następny rząd poprosi USA o zabranie ich wojska do siebie.
            Może ludzie tutaj zaczną się zabijać.
            Może znowu staniemy się terenem dla montowni.

Nienawiść ogłupia i daje same straty.
            Chyba, że jesteśmy na wojnie. Wtedy pomaga przetrwać.
            Nie, nie chcę żyć na wojnie.

I dlatego przestałem oglądać TVN.

*

U. E.
            .
        • damkon Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 12:19
          Nie, tego Panu nie proponuję. TVP Info jest zaangażowane w wojnę propagandową z TVN i spokojnej relacji tam Pan nie znajdzie.
          Podałem Wnet, które uważam za dobry przykład; redaktorzy mają swoje poglądy, bliskie moim, ale zapraszają cały czas przedstawicieli innych nurtów politycznych, polityków i ekspertów.

TVN czy radio Wnet, to prywatne stacje i mogą sobie mówić czy pisać o czym tylko chcą a także prowadzić kampanię dowolnego polityka w kraju. Sprawa się jednak bardzo komplikuje w przypadku tzw. publicznych mediów, które są finansowane z publicznych środków. W tym przypadku powinny obowiązywać zupełnie inne standardy i zasady co do zachowania tzw. obiektywizmu dziennikarskiego. Czym jednak stały się publiczne media w Polsce za pisowskich rządów, nie muszę nawet nikogo przekonywać...

Można śmiało powiedzieć, że TVP Kurskiego obok stadniny koni w Janowie, stało się prawdziwym symbolem pisowskiej "dobrej" zmiany...
          • pepe49 Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 13:47
            damkon napisał:

> Nie, tego Panu nie proponuję. TVP Info jest zaangażowane w wojnę propagandow
            > ą z TVN i spokojnej relacji tam Pan nie znajdzie.
            > Podałem Wnet, które uważam za dobry przykład; redaktorzy mają swoje poglądy, bl
            > iskie moim, ale zapraszają cały czas przedstawicieli innych nurtów politycznych
            > , polityków i ekspertów.

>
            > TVN czy radio Wnet, to prywatne stacje i mogą sobie mówić czy pisać o czym tylk
            > o chcą a także prowadzić kampanię dowolnego polityka w kraju. Sprawa się jednak
            > bardzo komplikuje w przypadku tzw. publicznych mediów, które są finansowane z
            > publicznych środków. W tym przypadku powinny obowiązywać zupełnie inne standard
            > y i zasady co do zachowania tzw. obiektywizmu dziennikarskiego. Czym jednak sta
            > ły się publiczne media w Polsce za pisowskich rządów, nie muszę nawet nikogo pr
            > zekonywać...
            >
            > Można śmiało powiedzieć, że TVP Kurskiego obok stadniny koni w Janowie, stało s
            > ię prawdziwym symbolem pisowskiej "dobrej" zmiany...
            >

Proszę Pana, jedyne, co proponuję, to zmianę źródła informacji. Z TVN np. na Polsat czy Wnet. Jest na pewno dużo innych, ale to mnie przyszło do głowy.
            W przeciwnym wypadku cokolwiek byśmy nie wymyślili, będziemy podchodzić do siebie z niechęcią, złością i nienawiścią i chyba nie unikniemy takich postaw.

Z szacunkiem

pepe

*

U. E.
            .
            • damkon Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 14:01
              Proszę Pana, jedyne, co proponuję, to zmianę źródła informacji. Z TVN np. na Polsat czy Wnet. Jest na pewno dużo innych, ale to mnie przyszło do głowy.

za tzw. "dobre" rady bardzo dziękuję,
              jednak zdecydowanie wolę samemu wybierać sobie źródło moich informacji...
              • pepe49 Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 14:34
                damkon napisał:

> Proszę Pana, jedyne, co proponuję, to zmianę źródła informacji. Z TVN np. na
                > Polsat czy Wnet. Jest na pewno dużo innych, ale to mnie przyszło do głowy.

>
                > za tzw. "dobre" rady bardzo dziękuję,
                > jednak zdecydowanie wolę samemu wybierać sobie źródło moich informacji...
                >
                >

Ostrzeżony - uprzedzony.
                Mnie powinno wystarczyć tyle, że sam wiem skąd się bierze niby kompletnie niezrozumiały gniew u rozmówców.

Dobrze.
                Usłyszałem co usłyszałem, napisałem na ten temat na Pańskim forum, mam nadzieję, że na coś to się komuś przyda.

Z szacunkiem

pepe

*

U. E.
                • damkon Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 15:21
                  Dobrze.
                  Usłyszałem co usłyszałem, napisałem na ten temat na Pańskim forum, mam nadzieję, że na coś to się komuś przyda.

zawsze traktowałem pluralizm wypowiedzi na tym forum za największą jego wartość, dlatego też nigdy nie ingerowałem w treść wypowiedzi uczestników a także nigdy nie stosowałem cenzury w stosunku do poszczególnych uczestników.

Różnica zdań i rozbieżność poglądów, to siła napędowa każdej ciekawej dyskusji. Jeślibyśmy mieli takie samo zdanie na każdy temat, to prawdopodobnie to forum nie przetrwałoby ani jednego dnia... smile
                    • damkon Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 19:48
                      jesteś w błędzie Doroto, bo choć to może nie ma teraz większego znaczenia, to wtedy, było zdecydowanie więcej adminów i ktoś inny z nas, po jakiejś tak kolejnej awanturze na forum, zadecydował o zbanowaniu Twojego nicka. Oczywiście tego, kto Ciebie wtedy zbanował, dzisiaj nie będę ujawniał... smile

Powiem więcej, nawet nie masz pojęcia, ile maili dostałem przez te kilkanaście lat od różnych osób piszących, lub tylko czytających to forum, z prośbą żeby coś z Tobą "zrobić". Chyba tylko LBS był bardziej kontrowersyjną osobą na naszym forum.. smile
                    • zimna-wodka Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 23:23
                      dorota_333 napisała:

> Nie pierdol, drogi Damkonie. Ja wyleciałam z tego forum (pod pierwotnym nickiem
                      > ) kiedyś za przeciwstawianie się PiS.

Brawo! Wreszcie dojrzałaś do właściwych słów. Sam powoli dojrzewałem do zmiany stylistyki bo stara mi się znudziła. Jeśli wytrwasz w swoim nowym wcieleniu to możemy się zamienić miejscami.
                      • dorota_333 Re: Dorota uważaj, TVN! 15.07.20, 09:06
                        E, nie, do tej stylistyki podchodzę ostrożnie i nie przejmę całkowicie.

Mam jakieś przekonanie, że właśnie trzeba szlachetnie sie samoograniczyć. Ponieważ chamska (w historycznym tego słowa znaczeniu) rewolucja włazi w walonkach na pokoje, to trzeba ich odeprzeć godnościom osobistom smile
                        • zimna-wodka Re: Dorota uważaj, TVN! 15.07.20, 10:02
                          dorota_333 napisała:

> E, nie, do tej stylistyki podchodzę ostrożnie i nie przejmę całkowicie.
                          >
                          > Mam jakieś przekonanie, że właśnie trzeba szlachetnie sie samoograniczyć. Ponie
                          > waż chamska (w historycznym tego słowa znaczeniu) rewolucja włazi w walonkach n
                          > a pokoje, to trzeba ich odeprzeć godnościom osobistom smile

A chamska rewolucja cokolwiek z tego zrozumie? Nie sądzę. Chamska rewolucja jest chamską rewolucją i dlatego należy ją traktować jako chamską rewolucję (prawie Gombrowicz)
                  • pepe49 Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 21:34
                    lastboyscout napisał:

> Pepe, za powaznie ich traktujesz.
                    > Oczekujesz aby rozowy wyksztalciuch tak sami zreszta jak solidaruchowy moher p
                    > rzyznal, ze dal sie robic na ... rozowo ?! wink
                    >
                    > Ja lubie cie czytac. FTA! Rob swoje !
                    >

Żeby Pan wiedział jak ja jestem zły na telewizyjnych kłamców. Medjalnych, niech będzie.
                    Człowiek odpala swoją maszynkę do odbioru wiadomości i dostaje kłamstwa.
                    Kto może przypuszczać? Zakłada się dobrą wolę nadawcy.
                    Ja obejrzę Twoje reklamy a Ty mi powiesz co się dzieje.
                    Kłamiesz?
                    Jak, co, kto, gdzie, komu, dlaczego?

Jakieś perełki się wyszukuje, w rodzaju Wnet, rodzynki, kwitnące paprocie.
                    Że za granicą jest gorzej? Co jest doktorku podał link, przeczytałem, oklapłem.

Oszuści!
                    Co to kogo obchodzi?

Pffff

*
                    !
                    !
                    • lastboyscout Re: Dorota uważaj, TVN! 14.07.20, 22:06
                      Nigdy inaczej nie bylo i inaczej nie bedzie.
                      Co za roznica czy klamal/straszyl egipski kaplan, amazonski szaman, pedofil w sukience itp. ?
                      Boimy sie bezsensu zycia, smierci, wojny, niedostatku, choroby wiec bedziemy sluchac najwiekszych bzdur aby miec nadzieje na raj a przynajmniej raj za zycia.
                      I placic za te zludzenia.
                      Dzisiaj religijnych mesjaszy zastapili medialni palanci: blogerzy, dieteterzy, gymerzy, hipochonrioterzy, botokserzy, noweleterzy, itp. i inne radia Erewan, ktorym rowniez placimy ZA TO CO CHCEMY USLYSZEC, CZYM CHCEMY ZYC, CZYM WLACIWIE JESTESMY.

Tak wiec nie musi to byc zla wola nadawcy a raczej wypelnianie zapotrzebowania na towar jaki nie istnieje, nie zostal nam dany: GRZECH.
    • dorota_333 Chamska rewolucja jest chamską rewolucją 15.07.20, 11:52
      ... powiedział mi wyżej Schłodzony i jest to temat na tyle ciekawy (tzn. temat "jak traktować chamską rewolucję"), że wyodrębniłam to tutaj.

No więc: tak, masz rację, chamów nie wychowamy, skoro nie zrobił tego katolicki dom rodzinny, gminna szkoła i kościół parafialny. Ale też nie o to chodzi - rzecz w tym, żeby nie przejmować tego niemytego smrodu i splątania umysłowego właściwego prostym chamom.

Inna rzecz, której warto wspomnieć: w równoległym wątku nieoceniony Szczurek wyraził solenne życzenie, żeby PiS nas "tak dojechał, aż krew z dupy pójdzie" (bez wykropkowania wyraził).

Życzenie Szczurka ma szansę sie spełnić, ale w sposób, który go nie uraduje. Najpiękniejsze bowiem w tej chamskiej rewolucji jest to, że najbardziej na niej ucierpią masy popierające PiS. Z prostego powodu: mieszkają w regionach biednych, gdzie zapaść publicznych świadczeń państwa (służba zdrowia, transport, szkoła) będzie szczególnie dotkliwy. Bogatsze regiony sobie poradzą.

I to jest problem akolitów chamskiej rewolucji. Krew pójdzie, ale będzie to krew klasowo słuszna i z narodowej, katolickiej dupy smile

Poogladamy to sobie nie bez satysfakcji, choć zaprawionej goryczą.
      • zimna-wodka Re: Chamska rewolucja jest chamską rewolucją 15.07.20, 13:14
        dorota_333 napisała:

> Życzenie Szczurka ma szansę sie spełnić, ale w sposób, który go nie uraduje. Na
        > jpiękniejsze bowiem w tej chamskiej rewolucji jest to, że najbardziej na niej u
        > cierpią masy popierające PiS. Z prostego powodu: mieszkają w regionach biednych
        > , gdzie zapaść publicznych świadczeń państwa (służba zdrowia, transport, szkoła
        > ) będzie szczególnie dotkliwy. Bogatsze regiony sobie poradzą.

Niekoniecznie. Można ogolić bogatsze regiony (bo niesłuszne) i dać biedniejszym (bo słuszne). To już się pomału zaczyna. Na razie obrywa warsiawka (tak to się teraz nazywa) i folksdojcze (dawniej Gdańsk).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka