Dodaj do ulubionych

Polacy przegrali pod Grunwaldem 1410

15.07.20, 16:11
Prawda wychodzi na jaw. Zwyciestwo to wymysl komunistycznej propagandy. I gdzie jest IPN?

www.newsweek.pl/wiedza/historia/bitwa-pod-grunwaldem-propaganda-niemcow-i-polakow/rxszqth
Obserwuj wątek
    • lastboyscout Re: Polacy przegrali pod Grunwaldem 1410 15.07.20, 17:02

Nieprawda !
      Bitwa pod Grunwaldem nigdy sie nie skonczy ...przynajmniej dla Polakow ...
      Trwa ZAWSZE i WSZEDZIE i we WSZYSTKIM, wiec niewazne kto wygrywa, wazne, ze Polacy zawsze przegrywaja ... sad
      Co najlepiej udawadnia to forum. sad

I niewazne kto wygrywa, wazne, ze Polacy zawsze przegrywaja ... sad
      „Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.” Otto von Bismarck
    • pigeon_shit_dust Nie. To JA przegralem pod Grunwaldem. 1939 15.07.20, 18:11
      sendivigius napisał:

> Prawda wychodzi na jaw. Zwyciestwo to wymysl komunistycznej propagandy. I gdzie
      > jest IPN?

W akcji Tannenberg. To wtedy szwaby rozstrzelali nag rowem mojego dziadka , listopad 1939.
      Przegralem, bo nigdy Go nie poznalem. Byl dyrektorem szkoly w jednej z pomorskich gmin i aktywista spolecznym.

en.wikipedia.org/wiki/Operation_Tannenberg
      Mam nadzieje ze uda mi sie jeszcze przed smiercia zabic jakiegos Niemca.
      BTW, gdzie jest "moj" w dupe jebany polski rzad, by w mym imieniu domagac sie od Niemiec odszkodowan dla mej rodziny ???
      • sendivigius Re: Polacy przegrali pod Grunwaldem 1410 16.07.20, 12:46
        herr7 napisał:

> Z tego co wiem to książkę pt. Krzyżacy napisał Henryk Sienkiewicz. Książka ta b
        > yła popularna zanim komuniści doszli do władzy.

Wlasnie, niejaki Sienkiewicz aka TW Henryk juz przygotowywal grunt pod zbrodniczy ustroj. Jezeli zdekomunizowano Koziolka Matolka, o czym pisalem w innym watku, to nie ma problemu z dekomunizacja i odkryciem "prawdy" w Krzyżakach.
    • lastboyscout Re: Polacy przegrali pod Grunwaldem 1410 17.07.20, 13:51

Wbrew pozorom temat jest powazny i wciaz konsekwetnie powracajacy.

Radykalizowanie sie obu stron zapewne doprowadzi do konfrontacji.
      Tak jak lewaccy proletariusze wszystkich krajow juz dawno sie polaczyli, tak konserwatysci maja z tym problemy nie mogac odkleic od sobie latki faszystowskiej latki.
      W tym wszystkim coraz bardziej rozpychaja sie muzulmanie i zolci, ktorych trudno wyobrazic sobie w koalicji z lewakami i konserwa wink

Wlasciwie juz odbywa sie pelzajacy Wieden wiec i Grunwald pewnie sie wydarzy w postaci jak z ponizszego obrazka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka