Dodaj do ulubionych

Filmowy hit roku. Pomożecie?

16.07.20, 12:58
Juz sie tarzam ze smiechu po podlodze:

kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,26132863,michal-koterski-jako-edward-gierek-aktor-pokazal-tez-zdjecie.html#s=BoxOpImg9

Lepszej obsady nie mozna bylo wymyslec.

"misiekkoterski
Towarzysze !!! To już oficjalnie , w końcu mogę wam zdradzić do jakiej roli te wszystkie przygotowania i dodatkowe kilogramy ( aż 17 😬 ) ,przede mną najtrudniejsze wyzwanie aktorskie w mojej dotychczasowej karierze !!! Przedstawiam wam pierwszego sekretarza KC PZPR towarzysza Edwarda Gierka . Ale to nie koniec niespodzianek moja żonę Stanisławe Gierek zagra jedyna niepowtarzalna Małgorzata Kożuchowska 🤩 Na resztę obsady musicie jeszcze chwile poczekać . Za dwa tygodnie ruszają zdjecia , trzymajcie za mnie kciuki 👍🏼 Pomożecie ???"


No to co? Pomożecie?
Obserwuj wątek
   • herr7 Re: Filmowy hit roku. Pomożecie? 17.07.20, 07:46
    Na tle władców Trzeciej RP to Gierek jest mężem stanu, choćby dlatego że on starał się poszerzyć obszary polskiej suwerenności. A władców Trzeciej RP suwerenność najwyraźniej uwiera. Nie ma to jak być amerykańskim protektoratem.

    Nie sądzę, żeby w czasach gloryfikacji "żołnierzy wyklętych" można było w Polsce zrobić uczciwy film o Gierku, czy choćby o PRL. To co się w Polsce kręci to inaczej jak antykomunistyczne "produkcyjniaki" nie sposób określić. Paradoks polega na tym, że im dalej od tamtych czasów tym mamy więcej antykomunistycznej propagandy i to w kraju, gdzie komunistów praktycznie nie ma.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka